Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 19:21:25 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Ogłoszenia pozostałe  |  Wątek: Nowy serwis newsowy FSSPX: Wiadomości Tradycji katolickiej
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 18 Drukuj
Autor Wątek: Nowy serwis newsowy FSSPX: Wiadomości Tradycji katolickiej  (Przeczytany 99154 razy)
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #135 dnia: Listopada 23, 2013, 13:44:44 pm »

Aha. To dopytam; jak się przenosi ołtarz z kaplicy do kaplicy czy jest ponownie poświęcany albo w jakiś inny sposób "pobożnie przyjmowany" w nowym miejscu?

Proszę się uzbroić w cierpliwość... w tej chwili bowiem właśnie po to, by dać Panu odpowiedź na nurtujące go wątpliwości...trwają intensywne badania oraz obliczenia, czy i ile kropel wody święconej spadło na organy oraz czy rzeczona ilość jest stosowna do zapewnienia "ważności poświęcenia" tychże...:)
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3923


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #136 dnia: Listopada 23, 2013, 20:51:34 pm »

{p. Szkielet, proszę nie usuwać, to tylko uśmiech do poprzedniego, rozbrajającego wcześniejszą cieżką sytuację, komentarza]
 ;D ;D
Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #137 dnia: Listopada 28, 2013, 21:10:00 pm »

"autonomicznych"...? Czy to Ci od Bp. W, ???
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Benedykt Korczyński
uczestnik
***
Wiadomości: 237


« Odpowiedz #138 dnia: Listopada 28, 2013, 21:21:02 pm »

Rozumiem, że autonomicznych w tym przypadku oznacza tylko tyle, co nieprzynależnych do żadnego dystryktu.
Zapisane
Jakże piękne i pełne pociechy jest świętych obcowanie! BXVI
martyrologium.blogspot.com/
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #139 dnia: Listopada 28, 2013, 22:09:23 pm »

"autonomicznych"...? Czy to Ci od Bp. W, ???
A co? doczytał Pan "ruch oporu"?  ;)
Zapisane
Fons Blaudi
aktywista
*****
Wiadomości: 4275

« Odpowiedz #140 dnia: Listopada 28, 2013, 23:17:05 pm »

Dom autonomiczny to w nomenklaturze Bractwa przeorat, ktory nie przynalezy do jakiegos dystryktu (jak np. domy czeskie do austriackiego), a nie ma statusu placowki misyjnej tzn. ksieza mieszkaja tam na stale, prowadza regularny apostolat etc. Status domu autonomicznego jest stopniem posrednim przed utworzeniem dystryktu. Mysle, ze przy obecnym rozwoju Bractwa na wschod od linii Stalina istnieje spora szansa na utworzenie takiego dystryktu w niedalekiej przyszlosci.
Zapisane
Dio ci guardi dalla tentazione dei pasticci ibridi
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #141 dnia: Listopada 29, 2013, 16:09:17 pm »

"autonomicznych"...? Czy to Ci od Bp. W, ???
A co? doczytał Pan "ruch oporu"?  ;)

Dlaczego zaraz "ruchu oporu", wszak Bp.W. pisał , że czuje się członkiem FSSPX, tylko zapewne nie ma takiego sądu na świecie, który mógłby jego sprawę rozpatrzyć...:)
W ogóle to te "autonomie" pobrzmiewają mi trochę jak "autokefalie"...:)
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Fons Blaudi
aktywista
*****
Wiadomości: 4275

« Odpowiedz #142 dnia: Listopada 29, 2013, 20:39:35 pm »

Komu pobrzmiewaja temu pobrzmiewaja. Jakas nomenklarura musi byc i autonomiczny czyli samodzielny nie jest ani gorsze ani lepsze niz sto innych mozliwosci.

Prosze zalozyc strone internetowa z dowodami, ze uzywanie nazwy "autonomiczny" to satanizm. Moge podrzucic pare solidnych argumentow.
Zapisane
Dio ci guardi dalla tentazione dei pasticci ibridi
Warmiaczka
aktywista
*****
Wiadomości: 578

« Odpowiedz #143 dnia: Listopada 29, 2013, 21:22:16 pm »

@Fons Blaudi
Lepiej niech pan nie podpowiada. Dziś miałam w rękach książkę której autor udowadniał, że Benedykt XVI et consortes używając słowa "Pan" zamiast "Bóg" czy "Jahwe" oddają cześć bożkowi pogańskiemu o imieniu Pan, tudzież innemu Szatanowi. Pewnie łacińskie "Dominus" to dla uśpienia czujności, ale Polaka nie oszukasz...
« Ostatnia zmiana: Listopada 29, 2013, 21:23:53 pm wysłana przez Warmiaczka » Zapisane
Fons Blaudi
aktywista
*****
Wiadomości: 4275

« Odpowiedz #144 dnia: Listopada 30, 2013, 00:41:13 am »

Ja dzis w kolejce podmiejskiej, przywozac corke ze szkoly, otworzylem laptopa. Na dworcu podeszla do mnie sympatyczna pani i zapytala czy wiem, ze fale emitowane przez laptopy sa szkodliwe dla dzieci. Na wyjasnienia, ze laptowy nie emituja Wi-Fi, ale je odbieraja nie reagowala, bo uslyszala jakas "naukowa" audycje w prawicowym radiu. Bozek Pan i homoseksualne czerwone buty to przy tym pikus.
Zapisane
Dio ci guardi dalla tentazione dei pasticci ibridi
Regiomontanus
aktywista
*****
Wiadomości: 3611


« Odpowiedz #145 dnia: Listopada 30, 2013, 04:12:09 am »

Na wyjasnienia, ze laptowy nie emituja Wi-Fi, ale je odbieraja nie reagowala, bo uslyszala jakas "naukowa" audycje w prawicowym radiu.

Powinna była zareagować, tzn oświecić Pana, że Pan gada głupoty  :)

Oczywiście, że laptop emituje promieniowanie elektromagnetyczne w pasmach Wi-Fi. Kiedy Pan wpisuje zapytanie w Googlu, to przecież ta informacja (zapytanie) musi być wysłana z Pana laptopa do serwera Googla, i jest ona wysyłana jako strumień tzw. pakietów przez antenę radiową w laptopie.

Każda wizyta na dowolnej stronie internetowej generuje ruch dwustronny - laptop nie tylko odbiera, ale wysyła informacje (np. wysyła komendę "podaj mi główną stronę Forum Krzyż").

Promieniowanie wysyłane przez antenę Wi-Fi laptopa to fale elektromagnetyczne w pasmach 2.4 GHz i 5GHz, czyli mikrofale. Powszechnie uważa się, że mikrofale w małym natężeniu są nieszkodliwe, ale każde promieniowanie elektromagnetyczne w jakiś sposób oddziaływuje na orgaznizmy żywe. Jaka jest prawda, to się dopiero okaże za kilkadziesiąt lat. Przeprowadzamy obecnie największy w dziejach eksperyment biologiczny na ludziach - naświetlamy ich mikrofalami 24 h na dobę.
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2013, 04:13:43 am wysłana przez Regiomontanus » Zapisane
Certe, adveniente die judicii, non quaeretur a nobis quid legerimus, sed quid fecerimus.
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #146 dnia: Listopada 30, 2013, 15:15:42 pm »

Na wyjasnienia, ze laptowy nie emituja Wi-Fi, ale je odbieraja nie reagowala, bo uslyszala jakas "naukowa" audycje w prawicowym radiu.

Powinna była zareagować, tzn oświecić Pana, że Pan gada głupoty  :)

Oczywiście, że laptop emituje promieniowanie elektromagnetyczne w pasmach Wi-Fi. Kiedy Pan wpisuje zapytanie w Googlu, to przecież ta informacja (zapytanie) musi być wysłana z Pana laptopa do serwera Googla, i jest ona wysyłana jako strumień tzw. pakietów przez antenę radiową w laptopie.

Każda wizyta na dowolnej stronie internetowej generuje ruch dwustronny - laptop nie tylko odbiera, ale wysyła informacje (np. wysyła komendę "podaj mi główną stronę Forum Krzyż").

Promieniowanie wysyłane przez antenę Wi-Fi laptopa to fale elektromagnetyczne w pasmach 2.4 GHz i 5GHz, czyli mikrofale. Powszechnie uważa się, że mikrofale w małym natężeniu są nieszkodliwe, ale każde promieniowanie elektromagnetyczne w jakiś sposób oddziaływuje na orgaznizmy żywe. Jaka jest prawda, to się dopiero okaże za kilkadziesiąt lat. Przeprowadzamy obecnie największy w dziejach eksperyment biologiczny na ludziach - naświetlamy ich mikrofalami 24 h na dobę.

Może Pan po wielekroć wyjaśniać i tłumaczyć, ale to nie pomoże, bo Nasz Drogi Pan FB i tak uważa np., że :"autonomiczny" oznacza SATANIZM...:D
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2013, 15:17:17 pm wysłana przez Tato » Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Fons Blaudi
aktywista
*****
Wiadomości: 4275

« Odpowiedz #147 dnia: Listopada 30, 2013, 17:04:01 pm »

To oczywiste przeciez. Autonomiczny znaczy niezalezny, samodzielny. A kto chce byc niezalezny od Boga? Szatan! Non serviam. Ja bym sie uwaznie przyjzal tym satanistom z Menzingen, ktorzy uzywaja takich dziwnych nazw.
Zapisane
Dio ci guardi dalla tentazione dei pasticci ibridi
Trydent
bywalec
**
Wiadomości: 64


« Odpowiedz #148 dnia: Listopada 30, 2013, 18:51:12 pm »

DEO Gratias!
Zapisane
"Poza Kościołem Katolickim możecie mieć wszystko, prócz zbawienia" Stanisław Kard. Hozjusz
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #149 dnia: Listopada 30, 2013, 21:13:11 pm »

To oczywiste przeciez. Autonomiczny znaczy niezalezny, samodzielny. A kto chce byc niezalezny od Boga? Szatan! Non serviam. Ja bym sie uwaznie przyjzal tym satanistom z Menzingen, ktorzy uzywaja takich dziwnych nazw.

Cóż... nie wiem... Pan  jest tego wszystkiego ode mnie zdecydowanie bliżej...jest Pan też w tym ode mnie zdecydowanie dłużej...kto wie? Może to Pan ma rację....:)
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 18 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Ogłoszenia pozostałe  |  Wątek: Nowy serwis newsowy FSSPX: Wiadomości Tradycji katolickiej « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!