Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 19, 2024, 09:24:32 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231947 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Czy policjant katolik "może" ochraniać "gejowskie" marsze?
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 Drukuj
Autor Wątek: Czy policjant katolik "może" ochraniać "gejowskie" marsze?  (Przeczytany 19055 razy)
KAES
aktywista
*****
Wiadomości: 742

« Odpowiedz #60 dnia: Listopada 27, 2011, 19:20:18 pm »

Pan Major skutecznie nas przekonuje , że w służbach mundurowych są ludzie z obniżonym ilorazem inteligencji...którym myślenie sprawia poważne kłopoty...  :D

Podam przykład pracy nie z agresywną demonstracją ale z tymi którzy powinni nas chronić ....i mają problemy z myśleniem bo są w tym celu dodatkowo impregnowani....

Policyjna prawie „Żywa Biblioteka”

13 października, na zaproszenie Komendy Wojewódzkiej Policji, SPR pomogło w organizacji spotkania luźno wzorowanego na Żywej Bibliotece. Dostarczonymi przez nas żywymi książkami były lesbijka i osoba transseksualna. Do zapewnienia książki-geja SPR zaprosiło Lambdę Bydgoszcz.
http://www.spr.org.pl/2011/11/policyjna-prawie-%E2%80%9Ezywa-biblioteka%E2%80%9D/
/.../
Na fejsbukowym profilu SPR można obejrzeć zbiór zdjęć zrobionych przez nas podczas bydgoskiego spotkania. Mamy nadzieję, że będzie jeszcze okazja do zrobienia podobnych zdjęć z Policją!
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150328799072322.344007.70350757321&type=3


a na deser jeszcze tekścik Michalkiewicza "Kulisy policyjnej „bezstronności”":
/.../
"Podczas okresowych spotkań Zespołu pierwszorzędnych fachowców z MSW ze wspomnianymi organizacjami podejmowane są ustalenia co do sposobów prowadzenia walki z „ksenofobią” itp. – które następnie, właściwymi kanałami przekazywane są do wykonania – między innymi również policji. Mówiąc krótko – policja ściga, nęka i prześladuje tych, których nieubłaganym palcem wskażą jej stypendyści niemieckich i żydowskich fundacji, za pośrednictwem Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka kolaborujący również z wiedeńską centralą paneuropejskiego gestapo – oczywiście drogą służbową, to znaczy – przez MSW. W tej sytuacji nie tylko o żadnej „bezstronności” policji nie może być mowy, podobnie jak nie może być mowy o uwzględnianiu polskiego interesu narodowego i państwowego – bo chyba nie mamy złudzeń, że niemieckie i żydowskie fundacje akurat ten interes mają na względzie. Zatem – trawestując słowa Mike`a Corleone do swojego szwagra – nie mówcie nam tu o „bezstronności” policji, bo to obraża naszą inteligencję i irytuje nas."

http://michalkiewicz.nowyekran.pl/post/37963,kulisy-policyjnej-bezstronnosci
Zapisane
Kamil
aktywista
*****
Wiadomości: 1368


« Odpowiedz #61 dnia: Listopada 27, 2011, 19:54:18 pm »

I teraz pytanie: Co ma ma zrobić oficer operacyjny który działa pod przykrywką czasami korzystając z burdeli w celu walki z żywym towarem? Grzeszy? Być może a raczej może grzeszyć. Zależy od sytuacji. Ale ratuje ludzi ryzykując życie.
Cel nie uświęca środków.
Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3722

« Odpowiedz #62 dnia: Listopada 27, 2011, 20:40:36 pm »

Panie KAES a co to ma do mojej wypowiedzi. To że komendant zorganizuje jakieś spotkanie i ktoś tam przyjdzie albo predzej napędzane jest siłą to policja popiera homoseksualistów?
Panie Kamilu. Praca pod przykrywką to bardzo wazna i ciężka i jeszcze bardziej niebezpieczna służba. Nie jestem teologiem moralistą ale gdyby nie praca przykrywkowców wiele spraw by nie wykryto. A wszyscy wiemy że przez Polske idzie szlak hadlu ludźmi(przeważnie kobietami i dziewczynkami do burdeli). Zna Pan inne sposoby walki z nimi?
Zapisane
KAES
aktywista
*****
Wiadomości: 742

« Odpowiedz #63 dnia: Listopada 27, 2011, 21:29:17 pm »

@Major: Panie KAES a co to ma do mojej wypowiedzi.

no to ma pan spory problem jak tego nie rozumie....a to nawet daje się zauważyć w treści pańskich wypowiedzi..
Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3722

« Odpowiedz #64 dnia: Listopada 27, 2011, 22:07:21 pm »

To Pan nie rozumie. Był rozkaz zrobić spotkanie to zrobiono. I o czym ma to świadczyć? Tylko o tym że zrobiono spotkanie. Przyjechali koledzy i kolezanki z 19 powiatów, posiedzieli po spotkaniu pobalowali i wszystko.
A jeżeli przyjdzie rozkaz chronić pedalski marsz to trzeba chronić. Jak ktoś bije pedała to ja mam nie zareagować bo to pedał? A to że ja tego nie popieram to inna sprawa.


"Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję: służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia. Wykonując powierzone mi zadania, ślubuję pilnie przestrzegać prawa, dochować wierności konstytucyjnym organom Rzeczypospolitej Polskiej, przestrzegać dyscypliny służbowej oraz wykonywać rozkazy i polecenia przełożonych. Ślubuję strzec tajemnicy państwowej i służbowej, a także honoru, godności i dobrego imienia służby oraz przestrzegać zasad etyki zawodowej."
Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3722

« Odpowiedz #65 dnia: Listopada 28, 2011, 06:40:16 am »

Chciałem dla jasności dodać że nie jestem zwolennikiem pedałow a wręcz przeciwnie. Uważam że powinni być leczeni. Niekoniecznie pod przymusem. Ale Biedroń na szczęście to nie całe środowisko. Oni w głębi duszy na pewno chcą być pod względem seksualnym normalni.
Ciekawe kiedy powstaną wątki: Czy katolik sprzedawca ma prawo i obowiązek obsługiwać "geja"; Czy katolik ratownik medyczny ma prawo ratować "geja" itp.
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #66 dnia: Listopada 28, 2011, 10:00:51 am »

Czy katolik sprzedawca ma prawo i obowiązek obsługiwać "geja"; Czy katolik ratownik medyczny ma prawo ratować "geja" itp.
Czy katolik - hotelarz ma prawo zameldować parę homoseksualną albo hetero bez legalnie poświadczonego związku małżeńskiego?

P.S. Proponuję taki konkursik na temaciki dla p. Brawaria ;).
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
KAES
aktywista
*****
Wiadomości: 742

« Odpowiedz #67 dnia: Listopada 28, 2011, 11:22:05 am »

@ Major:Oni w głębi duszy na pewno chcą być pod względem seksualnym normalni.

a skąd pan wie co oni w głębi duszy ..? mówili panu czy na szkoleniach w komendzie tak pana przeszkolili ? :D
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #68 dnia: Listopada 28, 2011, 11:25:30 am »

... czy na szkoleniach w komendzie tak pana przeszkolili ? :D ...
A Pan gdzie swoje nauki pobierał?
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
KAES
aktywista
*****
Wiadomości: 742

« Odpowiedz #69 dnia: Listopada 28, 2011, 11:34:44 am »

@jwk: A Pan gdzie swoje nauki pobierał?

między innymi od autora tych publikacji...

Przyczyny homoseksualizmu
http://www.fronda.gliwice.pl/do_pobrania/cameron/06_przyczyny.pdf
Przemoc i homoseksualizm
http://www.fronda.gliwice.pl/do_pobrania/cameron/05_przemoc.pdf
Molestowanie dzieci a homoseksualizm
http://www.fronda.gliwice.pl/do_pobrania/cameron/07_molestowanie.pdf
Medyczne konsekwencje praktyk homoseksualnych
http://www.fronda.gliwice.pl/do_pobrania/cameron/04_medyczne konsekwencje.pdf
Homoseksualizm nie jest wrodzony
http://www.fronda.gliwice.pl/do_pobrania/cameron/03_takimi sie urodzili.pdf
Psychologia homoseksualizmu
http://www.fronda.gliwice.pl/do_pobrania/cameron/02_psychologia.pdf
Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3722

« Odpowiedz #70 dnia: Listopada 28, 2011, 13:33:14 pm »

Nie przeszkolili w komendzie ale myślę że tak jest. No chyba że Pan z góry zakłada że nie. Jeżeli tak Pan zakłada to po co terapia?
Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3722

« Odpowiedz #71 dnia: Listopada 28, 2011, 13:50:36 pm »

A odchodząć od pedałów, to zaczęło się od tego czy policjant ma moralne prawo aresztować uczestnika demonstracji antyaborcyjnej. Jeżeli łamie prawo to tak aczkolwiek może go nie złapać. :)
Zaraz inne zapytania będą czy policjant katolik ma moralne prawo wyciągać z burdelu pijanego i awanturującego się kapłana który nie chce płacić. Można mnożyć takie teoretyczne pytanka tylko poco na katolickim forum?
Zapisane
Mirosław Salwowski
*NOWICJUSZ*
uczestnik
***
Wiadomości: 220


« Odpowiedz #72 dnia: Listopada 28, 2011, 14:25:58 pm »

A odchodząć od pedałów, to zaczęło się od tego czy policjant ma moralne prawo aresztować uczestnika demonstracji antyaborcyjnej. Jeżeli łamie prawo to tak aczkolwiek może go nie złapać. :)
A jeśli demonstracja antyaborcyjna (choćby i w bardzo pokojowej formie) jest już w danym kraju z definicji łamaniem prawa, to policjant-katolik też ma moralne prawo aresztować jej uczestników?

Zaraz inne zapytania będą czy policjant katolik ma moralne prawo wyciągać z burdelu pijanego i awanturującego się kapłana który nie chce płacić.
Oczywiscie, że ma takie prawo.
Zapisane
"Szczęśliwi, których droga nieskalana, którzy postępują według Prawa Pańskiego. Szczęśliwi, którzy zachowują Jego upomnienia, całym sercem Go szukają, którzy nie czynią nieprawości, lecz kroczą Jego drogami." - Psalm 119, 1-3.
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #73 dnia: Listopada 28, 2011, 15:08:06 pm »

Zaraz inne zapytania będą czy policjant katolik ma moralne prawo wyciągać z burdelu pijanego i awanturującego się kapłana który nie chce płacić.
Oczywiscie, że ma takie prawo.

Ma prawo, bo - pijany czy trzeźwy - powinien jednak zapłacić.   ;D
Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
KAES
aktywista
*****
Wiadomości: 742

« Odpowiedz #74 dnia: Listopada 28, 2011, 16:09:59 pm »

@Major: ...myślę że tak jest. No chyba że Pan z góry zakłada że nie. Jeżeli tak Pan zakłada to po co terapia?

Jak jest to wiedzą tylko sami homoseksualiści dlatego się dziwie pańskiemu stwierdzeniu "jak jest" bo niby skąd pan to wie ? Ja nie wiem "jak jest" i co homoseksualista ma "w głębi duszy"więc i z góry nic nie zakładam... łącznie z terapią  8)
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Czy policjant katolik "może" ochraniać "gejowskie" marsze? « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!