Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Maja 01, 2024, 18:43:41 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231969 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Szacunek dla Księdza Biskupa Ryczana
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Szacunek dla Księdza Biskupa Ryczana  (Przeczytany 1381 razy)
marekkoc
aktywista
*****
Wiadomości: 924

« dnia: Listopada 12, 2011, 12:14:07 pm »

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,10630752,Biskup_Ryczan_o_pseudotolerancji__feministkach_i_ekologach.html
Z linku:
"Wyznawcy pseudotolerancji, pojedźcie do krajów arabskich ze swoimi poglądami. Jeśli wrócicie żywi, uklękniecie przed krzyżem i podziękujecie - mówił w piątek w kieleckiej katedrze biskup Kazimierz Ryczan podczas mszy w intencji ojczyzny."
Zapisane
"od wszelkiego zła się powstrzymujcie" (1Tes 5:21 BT)
animus60
aktywista
*****
Wiadomości: 1126

« Odpowiedz #1 dnia: Listopada 13, 2011, 12:59:36 pm »


Kiedyś była zasada, żeby nie linkować do gejzety, może by wrócić do tego?
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2011, 13:58:51 pm wysłana przez bruno1960 » Zapisane
animus60
aktywista
*****
Wiadomości: 1126

« Odpowiedz #2 dnia: Listopada 13, 2011, 13:27:24 pm »

Tak, ale jeżeli jest dużo treści to wklejamy sam link. Tu chodzi o linkowanie do konkretnej gazety.
Zapisane
KAES
aktywista
*****
Wiadomości: 742

« Odpowiedz #3 dnia: Listopada 13, 2011, 13:31:29 pm »

Wygląda to tak, że biskup-dinozaur plecie trzy po trzy.

wygląda to na to ze ma pan problemy z czytaniem ze zrozumieniem...a na dodatek obrażą pan biskupa katolickiego , który wypowiada się dość rozsądnie..
Zapisane
animus60
aktywista
*****
Wiadomości: 1126

« Odpowiedz #4 dnia: Listopada 13, 2011, 13:38:18 pm »

Wygląda to tak, że biskup-dinozaur plecie trzy po trzy.

wygląda to na to ze ma pan problemy z czytaniem ze zrozumieniem...a na dodatek obrażą pan biskupa katolickiego , który wypowiada się dość rozsądnie..

Źle mnie Pan zrozumiał. Chodziło mi o to, że w ten sposób odczyta ten artykuł czytelnik. Może niezbyt dokładnie się wyraziłem? Przepraszam.
Proszę przeczytać komentarze.
Zapisane
animus60
aktywista
*****
Wiadomości: 1126

« Odpowiedz #5 dnia: Listopada 13, 2011, 13:45:46 pm »

Chodziło mi o konkretne linkowanie, a nie o pomysł, który jest dobry. Co na to Moderacja?
Zapisane
KAES
aktywista
*****
Wiadomości: 742

« Odpowiedz #6 dnia: Listopada 13, 2011, 13:51:57 pm »

@ bruno 1966: Źle mnie Pan zrozumiał....
Zrozumiałem tak jak każdy mógł zrozumieć.. Niech pan się nie martwi o zrozumienie innych i sam zastanowi się czy obraźliwe epitety w stylu "biskup-dinozaur" są na miejscu..
A Moderacje niech pan pyta czy ma zamiar tolerować takie jak pańskie odzywki w stosunku do biskupa katolickiego i nazywanie go "biskupem -dinozaurem"...
Zapisane
Aqeb
aktywista
*****
Wiadomości: 2920

« Odpowiedz #7 dnia: Listopada 13, 2011, 13:57:31 pm »

Właśnie lepiej byłoby wziąć w cudzysłów, bo jak widać nie wszyscy odczytują, że to nie Pańskie zdanie.
Zapisane
"Ilekroć walczymy z pychą świata czy z pożądliwością ciała albo z heretykami, zawsze uzbrójmy się w krzyż Pański. Jeśli szczerze powstrzymujemy się od kwasu starej złośliwości, to nigdy nie odejdziemy od radości wielkanocnej." Św. Leon Wielki
animus60
aktywista
*****
Wiadomości: 1126

« Odpowiedz #8 dnia: Listopada 13, 2011, 13:58:26 pm »

Nie było moją intencją obrażanie kogokolwiek, a już na pewno biskupa. Skoro pana tak bardzo to razi to cofam ten sęk.
Właśnie lepiej byłoby wziąć w cudzysłów, bo jak widać nie wszyscy odczytują, że to nie Pańskie zdanie.

Tak. Wyraziłem się trochę niezręcznie. Gniew p.KAES-a był słuszny. Poprawię się. ;)
Najlepsza jest metoda p.KAES-a czyli wklejanie tekstu bez słowa komentarza.
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2011, 14:30:43 pm wysłana przez bruno1960 » Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Szacunek dla Księdza Biskupa Ryczana « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!