Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 20:41:42 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Zanim pójdziemy głosować
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 Drukuj
Autor Wątek: Zanim pójdziemy głosować  (Przeczytany 8776 razy)
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #15 dnia: Października 01, 2011, 09:12:47 am »

Albo inaczej: osoba, która to zrobiła powinna być dotąd przesłuchiwana przez kontrwywiad w kazamatach przy al. Niepodległości, aż przyznałaby się, że jest germańskim szpionem.
R.O.T.F.L.
A kto teraz ma w tym interes? Donek z Jurkiem Millerem (tym bezpartyjnym) czy min Siemanko? Dobroczyńcę?
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #16 dnia: Października 01, 2011, 09:39:55 am »

Młody Pan jeszcze niedoświadczony. Wybaczam Panu.  ;D
Serdeczne dzięki! Skutecznie podreperował Pan moje ego nadwyrężone niechcący przez pewną Młodą Damę, która chciała mi ustąpić miejsca w komunikacji miejskiej ;).
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Wewiórka
*NOWICJUSZ*
uczestnik
***
Wiadomości: 228

« Odpowiedz #17 dnia: Października 01, 2011, 09:45:32 am »

Dowód na to, że nie ma znaczenia na kogo kto zagłosuje. Chodzi tylko o to, żeby ludzie poszli głosować, żeby była frekwencja (wiadomo, że wybór już został wcześniej dokonany).

"Adam Michnik apeluje na pierwszej stronie "Gazety Wyborczej", aby wziąść udział w wyborach. Naczelny "GW" prosi o chwilę namysłu i wyjaśnia, że bojkot wyborów to oddanie Polski "w ręce mitomanów i kłamczuchów". - Nie róbcie tego - szkoda Polski - pisze Michnik".

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/adam-michnik-nie-robcie-tego-szkoda-polski,1,4867499,wiadomosc.html
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #18 dnia: Października 01, 2011, 09:58:29 am »

Naczelny "GW" prosi o chwilę namysłu i wyjaśnia ...
To do "swoich" a innymi kanałami przez "użytecznych" sączy właśnie to co Pan tu propaguje.

P.S. Niech Pan wpisze w wyszukiwarkę "wiewiór" to się Pan zdziwi. Aż wierzyć sę nie chce, że za Pańskich zamieszchłych czasów nie obiło się to słówko o jego uszy.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Wewiórka
*NOWICJUSZ*
uczestnik
***
Wiadomości: 228

« Odpowiedz #19 dnia: Października 01, 2011, 10:17:26 am »

Naczelny "GW" prosi o chwilę namysłu i wyjaśnia ...
To do "swoich" a innymi kanałami przez "użytecznych" sączy właśnie to co Pan tu propaguje.

P.S. Niech Pan wpisze w wyszukiwarkę "wiewiór" to się Pan zdziwi. Aż wierzyć sę nie chce, że za Pańskich zamieszchłych czasów nie obiło się to słówko o jego uszy.

 ;D Do pisowców, do wszystkich. Pan uważnie się wczyta.  ;D

A wewiór to mój kot (który był rudy i puchaty).

Pan mnie nie lubi, trudno. Bez wzajemności w każdym razie. 
Zapisane
Artur Rumpel
aktywista
*****
Wiadomości: 1183


Prawdziwe Boze Narodzenie
« Odpowiedz #20 dnia: Października 01, 2011, 10:31:23 am »

Chyba powinno byc "wewjór":
http://szl.wikipedia.org/wiki/Wewj%C5%AFrka
Zapisane
Wewiórka
*NOWICJUSZ*
uczestnik
***
Wiadomości: 228

« Odpowiedz #21 dnia: Października 01, 2011, 11:55:50 am »

Oczywiście, to że sam Sejm jest narzędziem manipulowania opinią publiczną i przyszłością narodu, to nie jest wina PIS-u czy PO, ani żadnej innej partii. Prawda?
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #22 dnia: Października 01, 2011, 12:35:40 pm »

A wewiór to mój kot (który był rudy i puchaty).
No to ma Pan pierwszego plusa (dodatniego) ;).
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #23 dnia: Października 01, 2011, 13:05:37 pm »


A wewiór to mój kot (który był rudy i puchaty).


Prosimy o jakieś zdjęcie :)
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #24 dnia: Października 05, 2011, 10:11:08 am »

Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #25 dnia: Października 05, 2011, 12:10:08 pm »

"Prawdziwej prawicy" podziekujemy zapewne niebawem, za koalicje PO-RPP, która jak wiadomo,w  przeciwienstwie do tak znienawidzonego przez was PiSu wprowadzi zakaz aborcji hehe

100% posłów PiSu zagłosowało za zakazem aborcji. PiS w zadnym glosowaniu w tym Sejmie nie miał 100% frekwencji. Gdyby taka zarzadzil, zapewne PO zrobiloby to samo. Juz nie wspominam, że po pewnym vecie Komora, też byscie pyskowali, że PiS glosowal za, bo wiedzial, ze Komor i tak zawetuje.

Na szczescie mamy jeszcze poslow PR i KNP, którzy jak jeden maz zaglosowali za ustawą i zachowali 100% frekwencje.
Zapisane
Michał Barcikowski
*
aktywista
*
Wiadomości: 1875

« Odpowiedz #26 dnia: Października 05, 2011, 12:20:55 pm »

"Prawdziwej prawicy" podziekujemy zapewne niebawem, za koalicje PO-RPP, która jak wiadomo,w  przeciwienstwie do tak znienawidzonego przez was PiSu wprowadzi zakaz aborcji hehe

100% posłów PiSu zagłosowało za zakazem aborcji. PiS w zadnym glosowaniu w tym Sejmie nie miał 100% frekwencji. Gdyby taka zarzadzil, zapewne PO zrobiloby to samo. Juz nie wspominam, że po pewnym vecie Komora, też byscie pyskowali, że PiS glosowal za, bo wiedzial, ze Komor i tak zawetuje.

Na szczescie mamy jeszcze poslow PR i KNP, którzy jak jeden maz zaglosowali za ustawą i zachowali 100% frekwencje.

100 proc. tych, którzy raczyli przyjść na głosowanie. Jeśli katolik po takim skandalu nie jest w stanie zażądać od kierownictwa PiSu wyjaśnień tak wysokiej absencji w najważniejszym od lat głosowaniu, to znaczy, że jest politycznym analfabetą.
Poza tym dopuszczenie do wysokiej absencji, która skutkowała przegranym głosowaniem jest tylko jednym z przykładów lekceważącego stosunku kierownictwa PiS do spraw cywilizacyjnych.
Osoby takie jak Marek Suski czy Jadwiga Wiśniewska, które w 2007 r. na polecenie kierownictwa PiS zwalczały wprowadzenie konstytucyjnej ochrony życia w tych wyborach "w nagrodę" znowu dostały pierwsze miejsca na listach.
Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #27 dnia: Października 05, 2011, 14:08:32 pm »

Absencja nie była wysoka, są głosowania, gdy jest duzo wyzsza.

Ja natomiast pytam się, gdzie w czasie najwazniejszego rzekomo od lat glosowania byli poslowie PR. Czyzby zbierali podpisy? To też im niestety nie wyszło. PiS zagłosował za 100% obecnych posłów, nie było jedynie 10, jak sie dowiedziałem niedawno z polecenia JarKacza, który przewidzial wysoka absencje poslow PO i to że się 15 poslow PO wylamie. Tych juz okrzyknieto bohaterami, a PiS to wuje, tak czy inaczej.

Swoją drogą dochodzę do wniosku, że dla PR byłoby bardzo nie na ręke, gdyby ta ustawa przeszła. Glowny postulat sprzatniety ze standaru przez wuja JarKacza. To by dopiero było. Szkoda tylko, ze po drodze jest jeszcze Komor, który zawetowałby ustawę, z winy PiSu rzecz jasna.
Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #28 dnia: Października 05, 2011, 14:20:15 pm »

A dlaczego nie atakujemy nowego nabytku PO? Jan Filip JUDASZ LIBICKI? W jednej partii razem ze zwolennikami aborcji na życzenie/ Arukowiczem/ Grzechem? Mirem? Rychem? Z wariatem NIESIOŁEM? Tylko PIS jest zły???
Zapisane
Michał Barcikowski
*
aktywista
*
Wiadomości: 1875

« Odpowiedz #29 dnia: Października 05, 2011, 14:45:31 pm »

Absencja nie była wysoka, są głosowania, gdy jest duzo wyzsza.

Ja natomiast pytam się, gdzie w czasie najwazniejszego rzekomo od lat glosowania byli poslowie PR. Czyzby zbierali podpisy? To też im niestety nie wyszło. PiS zagłosował za 100% obecnych posłów, nie było jedynie 10, jak sie dowiedziałem niedawno z polecenia JarKacza, który przewidzial wysoka absencje poslow PO i to że się 15 poslow PO wylamie. Tych juz okrzyknieto bohaterami, a PiS to wuje, tak czy inaczej.

Swoją drogą dochodzę do wniosku, że dla PR byłoby bardzo nie na ręke, gdyby ta ustawa przeszła. Glowny postulat sprzatniety ze standaru przez wuja JarKacza. To by dopiero było. Szkoda tylko, ze po drodze jest jeszcze Komor, który zawetowałby ustawę, z winy PiSu rzecz jasna.

PiS storpedował sprawę ochrony życia w 2011 r. teraz nie dopilnował, by wszyscy posłowie raczyli przyjść na głosowanie. Chociaż bywały głosowanie, na które posłów dowożono karetkami. Ale one dotyczyły pieniędzy na partie. Widać, jakie kierownictwo PiS ma priorytety.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Zanim pójdziemy głosować « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!