Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 19, 2024, 03:31:16 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231947 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Mszał z czytaniami x.Loski
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Mszał z czytaniami x.Loski  (Przeczytany 1475 razy)
mateusz2011
adept
*
Wiadomości: 28

« dnia: Września 18, 2011, 21:26:12 pm »

Chciałbym zapytać się: czy warto go kupić? Bo tak czy owak jest się jakoś skazanym na NOM. Ceny innych wydawnictw są zaporowe, u mnie w Veritasie w Bydgoszczy kosztuje 136 zł, ale z rozważaniami, więc spytam się czy można kupić go bez dodatku, przez co zaoszczędziłbym 40 zł, a to pieniądze dla mnie duże. Podobno zawiera NOM po łacinie- czy posiada też formularze? Jeżeli ktoś z państwa posiada tą książkę, prosiłbym o rozwianie moich wątpliwości
Zapisane
Bartek
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 3689

« Odpowiedz #1 dnia: Września 19, 2011, 15:18:11 pm »

Mam wydanie z 1986 roku. Formularze uroczystości i świąt, niedziel na lata ABC, komunał, wotywy, Msze obrzędowe, prefacje, 10 modlitw eucharystycznych. Przed każdym czytaniem/Ewangelią półstronicowy komentarz. W środku 10 stron Ordo Missae po łacinie, oczywiście z II Modlitwą Eucharystyczną.

Na Allegro wydanie z 1993 roku, uzupełnione o czytania dni powszednich, już za 30 zł.
Zapisane
Hoc pulchrum est hominis munus et officium: ut oret ac diligat.
Strony: [1] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Mszał z czytaniami x.Loski « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!