Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 27, 2024, 19:28:04 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231964 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Bp Jacek Jezierski o FSSPX w dzisiejszym "Posłańcu Warmińskim"
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13 Drukuj
Autor Wątek: Bp Jacek Jezierski o FSSPX w dzisiejszym "Posłańcu Warmińskim"  (Przeczytany 30923 razy)
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #120 dnia: Września 25, 2011, 14:42:44 pm »


Panie Kamilu, a jak będzie odwrotnie? Pan Major z miłości głowę straci i pójdzie za narzeczoną  :) ja znam takie przypadki i  jeden, nawet w rodzinie mam, jak to ta miłość, przyćmiła tę Miłość.
Zapisane
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #121 dnia: Września 25, 2011, 15:07:10 pm »

Nie straci...będzie dobrze... co do "narzeczonych" to najskuteczniejsze są wszak "niewerbalne" metody nawracania... ;)
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Wewiórka
*NOWICJUSZ*
uczestnik
***
Wiadomości: 228

« Odpowiedz #122 dnia: Września 25, 2011, 15:17:41 pm »

Nie straci...będzie dobrze... co do "narzeczonych" to najskuteczniejsze są wszak "niewerbalne" metody nawracania... ;)

No właśnie, niewerbalne. A to często są tylko te werbalne, dlatego łatwiej jest obcych nawracać, bo obcy niewiele o nas wiedzą.  ;D Trudniej jest udawać.  ;D
 
Zapisane
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #123 dnia: Września 26, 2011, 16:45:17 pm »

Cytuj
A tak w ogóle to bp płocki mówi swoim współpracownikom, że nie przenoszą go. Jeśli przeniosą, znaczy że kłamał.

Płock był super... do czasu wybudowania Petrochemii. Petrochemia była potrzebna ale nie tam (praktycznie w mieście).
Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
thomas12345
aktywista
*****
Wiadomości: 1468


Ave crux, spes unica!

Wydawnictwo Te Deum
« Odpowiedz #124 dnia: Września 26, 2011, 17:31:45 pm »

O co chodzi? Jaka petrochemia?
Zapisane
Credo [...] in unam, sanctam, catholicam at apostolicam Ecclesiam ...

Merci, Monseigneur

Protestantów  uważam za braci odłączonych, ale to nie znaczy że heretyk przestaje nim być, kiedy można go nazwać inaczej.
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #125 dnia: Września 26, 2011, 17:45:53 pm »

Cytuj
O co chodzi? Jaka petrochemia?

Historyczna stolica Mazowsza, piękny gród nad skarpą Wiślaną... za panowania księcia Edwarda G. w ramach programu chemizacji gospodarki narodowej został uszczęśliwiony rafinerią, zwaną we wczesnym Gierku - Petrochemią.
 
[Przed nami naród odkrywa głowy:
Inżynierowie z Petrobudowy!
Kładziemy lachę, niech brzękną szkła,
Budowniczowie na 102!]
http://www.kaczmarski.art.pl/tworczosc/wiersze_alfabetycznie/inne/inzynierowie.php

Efektem lokalizacji rafinerii (praktycznie w mieście) była skrywana katastrofa (wg dzisiejszego słownictwa) ekologiczna.
Jak zawiało od strony Petrochemii w mieście wszystko śmierdziało fenolem. Nawet ryby wyłowione na wys. Płocka śmierdziały.
Przez jakiś czas Płocczanie nie mogli być Honorowymi Dawcami Krwi.
Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
Warmiaczka
aktywista
*****
Wiadomości: 578

« Odpowiedz #126 dnia: Września 26, 2011, 21:08:23 pm »

Proszę, proszę -czyżby zakamuflowany przekaz sedewakantystyczny? ;-)

Czy ktoś z Państwa był wczoraj na Mszy i wykładzie? Muszę powiedzieć, że zaskoczyła mnie wielka ekspresja x. Stehlina. Jakoś tak zawsze widziałam go wypowiadającego się bardzo spokojnie ;-) Jestem pod wrażeniem.
Ludzi - jakieś 50 osób, jak dla mnie to sporo. I dobrze. Ciekawe, czy reklama bp. Jezierskiego miała jakiś skutek dla frekwencji?
 
« Ostatnia zmiana: Września 26, 2011, 21:16:16 pm wysłana przez Warmiaczka » Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #127 dnia: Września 27, 2011, 15:37:03 pm »

:D
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
thomas12345
aktywista
*****
Wiadomości: 1468


Ave crux, spes unica!

Wydawnictwo Te Deum
« Odpowiedz #128 dnia: Września 27, 2011, 15:39:40 pm »

Będzie video?  :D
Zapisane
Credo [...] in unam, sanctam, catholicam at apostolicam Ecclesiam ...

Merci, Monseigneur

Protestantów  uważam za braci odłączonych, ale to nie znaczy że heretyk przestaje nim być, kiedy można go nazwać inaczej.
Warmiaczka
aktywista
*****
Wiadomości: 578

« Odpowiedz #129 dnia: Września 27, 2011, 15:55:15 pm »

Pewnie tak - wykład był filmowany. Ale wątków dentystycznych proszę nie oczekiwać ;D
« Ostatnia zmiana: Września 27, 2011, 15:57:51 pm wysłana przez Warmiaczka » Zapisane
thomas12345
aktywista
*****
Wiadomości: 1468


Ave crux, spes unica!

Wydawnictwo Te Deum
« Odpowiedz #130 dnia: Września 27, 2011, 16:01:22 pm »

Wolę wątki mszalne  ;D
Zapisane
Credo [...] in unam, sanctam, catholicam at apostolicam Ecclesiam ...

Merci, Monseigneur

Protestantów  uważam za braci odłączonych, ale to nie znaczy że heretyk przestaje nim być, kiedy można go nazwać inaczej.
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #131 dnia: Września 27, 2011, 16:04:37 pm »

Wolę wątki mszalne  ;D
Gdybym teraz skomentował: "wyjął mi Pan to z ust", to już byłby wątek dentystyczny i sugestia, że Pan jest stomatologiem ... ;) .
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
thomas12345
aktywista
*****
Wiadomości: 1468


Ave crux, spes unica!

Wydawnictwo Te Deum
« Odpowiedz #132 dnia: Września 27, 2011, 16:06:35 pm »

Strasznie mi się podoba pana retoryka. Pomysłowa, elokwencyjna, serio. No ale dosyć komplementów, przejdźmy raczej do gorącej dyskusji o bp Jezierskim.  :)
Zapisane
Credo [...] in unam, sanctam, catholicam at apostolicam Ecclesiam ...

Merci, Monseigneur

Protestantów  uważam za braci odłączonych, ale to nie znaczy że heretyk przestaje nim być, kiedy można go nazwać inaczej.
Warmiaczka
aktywista
*****
Wiadomości: 578

« Odpowiedz #133 dnia: Września 27, 2011, 16:07:11 pm »

Wolę wątki mszalne  ;D
Gdybym teraz skomentował: "wyjął mi Pan to z ust", to już byłby wątek dentystyczny i sugestia, że Pan jest stomatologiem ... ;) .
Zawsze da się podciągnąć: no wie Pan:
wątek(patrz włókiennictwo)--->nić---> nić dentystyczna :P
Zapisane
Michał Barcikowski
*
aktywista
*
Wiadomości: 1875

« Odpowiedz #134 dnia: Września 28, 2011, 09:45:41 am »

Już wróciłem.
Dziękuję wszystkim, którzy stanęli w mojej obronie i za każde dobre słowo pod moim adresem.
W całości podtrzymuje to, co powiedziałem tydzień temu: Rysio jest notorycznym oszczercą. Ponad to jest notorycznym szkodnikiem: szkodził w sprawie Brwinowa (obecnie msza co tydzień i czterech księży celebrujących), szkodzi w sprawie Płocka (msza co tydzień) a teraz szkodzi w sprawie Płońska (nowy wikary intensywnie uczący się mszy w KRR, który ma zastąpić dawnego celebransa). W tej ostatniej sprawie dochodzi jeszcze rzucanie obelg na ks. Piotra Grzywaczewskiego, celebransa mszy w Płocku, sekretarza bpa Libery - kapłana, który zadbał, by do Płońska trafił nowy celebrans w KRR.
Podtrzymuję również to, co napisałem o Szkielecie: o ile Rysio rzuca oszczerstwa publicznie, o tyle Szkielet nie ma nawet takiej odwagi: oszczerstwa na mój temat rozpuszcza poza moimi plecami, nie mając odwagi postawić mi zarzutów publicznie.
Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Bp Jacek Jezierski o FSSPX w dzisiejszym "Posłańcu Warmińskim" « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!