Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 10:54:51 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: W związku ze zbliżającą się walką Adamek vs. Kliczko
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11 Drukuj
Autor Wątek: W związku ze zbliżającą się walką Adamek vs. Kliczko  (Przeczytany 32820 razy)
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #120 dnia: Września 11, 2011, 11:12:48 am »

Boks to po prostu męski sport. Nie dla maminsynków.
Zapisane
Wewiórka
*NOWICJUSZ*
uczestnik
***
Wiadomości: 228

« Odpowiedz #121 dnia: Września 11, 2011, 11:36:24 am »


Cytuj
Kurcze. Słabo mi. Straszne to.
Pan się przytuli do mamy.
Potencjalny obrońco kraju i rodziny.
 

Jest wiele sytuacji, w których mdleją tylko mężczyźni. O tym też Pan nie wie?  :D

Znalazł się obrońca przed telewizorem z piwskiem w łapie.
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2011, 11:44:11 am wysłana przez Wewiór » Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #122 dnia: Września 11, 2011, 11:58:10 am »

Prosze nie manipulowac obrazami Pani Mamo.

Nie jest moim celem  czy zamiarem manipulować obrazami, moja odpowiedź była do wypowiedzi pana "gnome" i do tego co napisał, a zdjęcia mogłam zamieścić również inne.  Tak, zdjęcie jest z walki z Paulem Briggsem, ale ... proszę przeczytać mój powyższy wpis i pomyśleć co chciałam powiedzieć i powiedziałam i sobie odpowiedzieć, np. na to; " ... te wszystkie  ciosy, jakie otrzymał, on czy inni też,  to czy pozostaną bez uszczerbku na jego/ich zdrowiu?"

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ad. "gnome"

Proszę pana, powyżej odpowiedziałam panu do tej pana wypowiedzi, a było to tak:

Cytuj
(...)

Nie słyszałem o dziwo w czasie walki o "pięknie poszarpanych ciałach" ani "o wspaniale okaleczonych", "cudnie tryskającej krwi" ani niczego podobnego.

Proszę pana, albo pan nie rozumie pewnych spraw, albo po prostu nie chce zrozumieć. Kto tu pisał tak, jak pan napisał?: "o "pięknie poszarpanych ciałach" ani "o wspaniale okaleczonych", "cudnie tryskającej krwi" ani niczego podobnego." Niech pan się wczyta w artykuły, nawet ten co zamieściłam powyżej, to pan doczyta w czym rzecz. A propos tej walki, ja nie oglądałam, ale dziś w wiadomościach można wiele usłyszeć i jak słyszę, że w II rundzie p. Adamek oberwał cios w głowę, że padł na dechy zamroczony i te wszystkie inne ciosy, jakie otrzymał, to czy pozostaną bez uszczerbku na jego zdrowiu? jaki p. Adamek poobijany - widział pan jak jego twarz wygląda? Ciosy w głowę nie są obojętne dla zdrowia i wcale nie musi się od razu lać krew, jak było tu: (...) i podałam przykłady, mogą być te, ale mogły by być i inne.

A teraz pan cytuje z całej mojej wypowiedzi pierwsze, jedno moje zdanie:

Cytuj
Proszę pana, albo pan nie rozumie pewnych spraw, albo po prostu nie chce zrozumieć.
Droga Pani mamo, Pani jest kobietą, ja absolutnie nie wymagam aby Pani rozumiała męskie "instynkty".
To by było wręcz dziwne (żeby nie powiedzieć chore). Pani ma się rozczulać nad każdym dzieckiem które obtarło sobie kolanko, nie powinna Pani oglądać tak poobijanych twarzy, Pani instynkt zareaguje w sposób oczywisty do przewidzenia. I to dobrze, że tak reaguje!
Mój tak nie zareaguje i to też jest zupełnie normalne.

... i pisze o instynktach, rozczulaniu, o obitych kolankach, etc ... jak wcale o to nie chodziło. i nijak się to ma do tego co pan napisał i ja odpisałam wcześniej.  Ale ... jak nie kijem to go pałą!
Zapisane
gnome
aktywista
*****
Wiadomości: 1849


« Odpowiedz #123 dnia: Września 11, 2011, 12:04:04 pm »

Cytuj
Jest wiele sytuacji, w których mdleją tylko mężczyźni.
Tak kiedy dostają młotkiem w głowę.

Co do zdjęć które Pani mama wkleiła to generalnie stwierdzam, że jest to manipulacja.
Można bowiem za pomocą googla znaleźć zdjęcia dużo bardziej drastyczne innych okaleczonych i kontuzjowanych sportowców: lekkoatletów, hokeistów, narciarzy, piłkarzy,......
Oczywiście w sfeminizowanym świecie większość sportów byłaby zakazana (lub poziom obowiązkowych zabezpieczeń uniemożliwiałby uprawianie sportu) ale na całe szczęście jeszcze tak daleko nie zabrnęliśmy :]

Cytuj
Wspanialy bokser,wspaniala kariera.
Prawda, prawda.

Aha!
Ktoś tam wcześniej powoływał się na rotmistrza Pileckiego.
Chciałbym zauważyć, że rotmistrz był (o ile mnie pamięć nie myli) członkiem "Sokoła", gdzie bardzo prężnie działały sekcje boksu (mój dziadek był sokołem).
Jest więc dużo bardziej prawdopodobne, że rotmistrz Pilecki sam uprawiał boks, niżże boks uważał za coś złego!
Zapisane
Podczas jednej z ceremonii w Bazylice św. Piotra, gdy wnoszono na sedia gestatoria papieża św. Piusa X, lud rzymski żywiołowo zareagował oklaskami, Papież widząc entuzjazm wiernych rozkazał zatrzymać pochód. Gdy tłum się uciszył rzekł do wiernych, że *nie należy czcić sługi w domu jego Pana.
gnome
aktywista
*****
Wiadomości: 1849


« Odpowiedz #124 dnia: Września 11, 2011, 12:12:16 pm »

@mama
No bo to czego tutaj Pani mamo się odnosić?
Że nie pozostają bez uszczerbku, no nie i co z tego?
Mój dziadek był piłkarzem (grał nawet w meczu z niemcami przed wojną - chyba) :]
i ostatnie 20 lat życia bardzo cierpiał na różne schorzenia nóg, to oczywiście przez piłkę.

Tylko jaki z tego wniosek?
Należy nie uprawiać wcale sportu?
Może tylko te w których człowiek się nie musi wysilać fizycznie?
Może tylko amatorsko? Ktoś będzie miał talent do skoków i będzie skakał 2 razy dalej od innych i nawet znajdą się tacy którzy będą chcieli mu zapłacić za to żeby się poświęcił skakaniu, ale my mu zakażemy? Bo ciężki trening nie pozostaje bez znaczenia dla zdrowia? Niech idzie robić coś czego nie lubi i do czego nie ma talentu gdyż to do czego "został stworzony" będzie miało zły wpływ na jego zdrowie za 40 lat?
To ja jednak uważam, że niech sobie wybierze, czy podejmie ryzyko czy nie.
Zapisane
Podczas jednej z ceremonii w Bazylice św. Piotra, gdy wnoszono na sedia gestatoria papieża św. Piusa X, lud rzymski żywiołowo zareagował oklaskami, Papież widząc entuzjazm wiernych rozkazał zatrzymać pochód. Gdy tłum się uciszył rzekł do wiernych, że *nie należy czcić sługi w domu jego Pana.
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #125 dnia: Września 11, 2011, 12:30:38 pm »

Co do zdjęć które Pani mama wkleiła to generalnie stwierdzam, że jest to manipulacja.

Jaka manipulacja?

http://sport.interia.pl/raport/walka-stulecia-golota-adamek/galerie/walka-stulecia-golota-adamek/golota-i-adamek/zdjecie/duze,1128261,23,888

http://sport.wp.pl/gid,75261,kat,39,galeriazdjecie.html?T%5Bpage%5D=9&ticaid=1d014&_ticrsn=5

Roy Jones jr
http://www.obmawiamy.pl/28/tomasz-adamek-vs-roy-jones-jr/

Regularne otrzymywanie ciosów w głowę, może uszkadzać mózg – alarmują naukowcy. Jak dowodzą, szkody te utrzymują się przez stosunkowo długi czas.
http://www.meritum-news.com/SPORT/2009/08/23/boks-przyczyna-uszkodzen-mozgu/

 

Zapisane
gnome
aktywista
*****
Wiadomości: 1849


« Odpowiedz #126 dnia: Września 11, 2011, 12:53:27 pm »

No właśnie taka.

Piłka nożna:
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/26892/zawistowski_kontuzja_wiosna11_470.jpeg
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/25319/gerard_pique_krew470.jpeg

Rugby:
http://www.sportfan.pl/artykul/18564/makabra-sportowcowi-wypadlo-oko-zobacz-drastyczne-zdjecie

Hokej:
http://dialecticmagazine.com/wp-content/uploads/2010/01/hockey.jpg
http://www.habsblog.com/the-nhl/clint-malarchuk/

Snowboard:
http://ll.broadbandsports.com/images/sbc.thumbnail.jpg

Łyżwiarstwo?:
http://blog.vh1.com/files/2008/10/sq_2_53n_29.jpg

Że nie wspomnę o piłkarzach ręcznych z wybitymi oczami, koszykarzach z złamaniami kończynami, żużlowców z wstrząsami mózgu, siatkarzach z powybijanymi palcami, .................

A groźnie brzmiący artykuł? To proszę bardzo - "Coraz więcej narciarzy ginie na stokach":
http://narty.onet.pl/wiadomosci/coraz-wiecej-narciarzy-ginie-na-stokach,1,4166896,artykul.html

Tak oto, przy odrobienie chęci i szczypcie manipulacji z każdej niemal dyscypliny, mogę uczynić działalność prawie samobójcza.
Zapisane
Podczas jednej z ceremonii w Bazylice św. Piotra, gdy wnoszono na sedia gestatoria papieża św. Piusa X, lud rzymski żywiołowo zareagował oklaskami, Papież widząc entuzjazm wiernych rozkazał zatrzymać pochód. Gdy tłum się uciszył rzekł do wiernych, że *nie należy czcić sługi w domu jego Pana.
MK
Gość
« Odpowiedz #127 dnia: Września 11, 2011, 13:20:58 pm »

Mój znajomy który fechtuje miał zdartą skórę z całej lewej ręki.
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #128 dnia: Września 11, 2011, 15:04:52 pm »


No właśnie taka.
(...)


I pan uważa, że zamieszczając te linki do stron udowodnił mi jakąś manipulację? To proszę jeszcze raz przeczytać wpis p. "kuraka' i doczytać o jaką manipulację mnie posądził i mu przyznałam rację, że tak! że to jednak zdjęcie z walki z Paulem Briggsem, a nie z Gołotą.

Kontuzje - wiadomo występują wszędzie i na równej, prostej drodze można jej doznać. I np. ta łyżwiarka, która się na pewno przewróciła, (nieszczęśliwy wypadek) to obkładana jest tak ciosami w głowę? Łyżwiarstwo porównuje pan do boksu?  Albo ta piłka nożna?  W zalinkowanym tu filmiku YT, od 9'45'' sam p. Adamek mówi, że gry zespołowe to nie to samo co boks, że również grał w piłkę z 10 lat, że wchodzi się na boisko, przegrywa, porażka, jeden na drugiego nalatuje, się kłóci, że to ty źle zagrałeś, nie to ty .... , że również grał w siatkówkę, w koszykówkę, że w ogóle jest to zupełnie co innego, co w sporcie kontaktowym, jakim jest boks.

To tak w skrócie z tego filmiku i on sobie również zdaje sprawę z doznawanych kontuzji w boksie, a w innych sportach.

A ten artykuł o narciarzach którzy giną na stokach, to ma się tu do tego jak pięść pod oko. Giną bo brawura ich gubi. Tak samo wyjedzie pan samochodem z domu i też może nie wrócić.

Kto nie oglądał, to niech poczyta z konferencji prasowej:
http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Poobijana-twarz-Tomasza-Adamka-Zdjecia,wid,13773944,wiadomosc.html?ticaid=1d015
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #129 dnia: Września 11, 2011, 15:08:18 pm »

Mój znajomy który fechtuje miał zdartą skórę z całej lewej ręki.

Proszę pana, szklaneczkę po kawie myłam w domu pod bieżącą wodą i mi pękła i tak mnie skaleczyło szkło, że miałam 5 szwów zakładane i sporo byłam na zwolnieniu lekarskim. Takich różnych wypadków i zdarzeń to można multum opisać.
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #130 dnia: Września 11, 2011, 17:35:02 pm »

Proszę pana, szklaneczkę po kawie myłam w domu pod bieżącą wodą i mi pękła i tak mnie skaleczyło szkło, że miałam 5 szwów zakładane i sporo byłam na zwolnieniu lekarskim. Takich różnych wypadków i zdarzeń to można multum opisać.
No bo kawa (oczywiście z ciśnieniowego ekspresu) najlepiej smakuje w ładnej porcelanie ;).
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
MK
Gość
« Odpowiedz #131 dnia: Września 11, 2011, 18:02:25 pm »

Mój znajomy który fechtuje miał zdartą skórę z całej lewej ręki.

Proszę pana, szklaneczkę po kawie myłam w domu pod bieżącą wodą i mi pękła i tak mnie skaleczyło szkło, że miałam 5 szwów zakładane i sporo byłam na zwolnieniu lekarskim. Takich różnych wypadków i zdarzeń to można multum opisać.
Ja kawę to tylko w kubku pijam.  :P
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #132 dnia: Września 11, 2011, 18:15:40 pm »

A ja w ogóle nie pijam ;D
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
gnome
aktywista
*****
Wiadomości: 1849


« Odpowiedz #133 dnia: Września 11, 2011, 19:42:25 pm »

A ja pijam rozpuszczalną która jest podobno profanacją kawy i zbożową która jest ponoć dla dzieci :]
Zapisane
Podczas jednej z ceremonii w Bazylice św. Piotra, gdy wnoszono na sedia gestatoria papieża św. Piusa X, lud rzymski żywiołowo zareagował oklaskami, Papież widząc entuzjazm wiernych rozkazał zatrzymać pochód. Gdy tłum się uciszył rzekł do wiernych, że *nie należy czcić sługi w domu jego Pana.
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #134 dnia: Września 11, 2011, 19:57:11 pm »

Cytuj
Jest wiele sytuacji, w których mdleją tylko mężczyźni.
Tak kiedy dostają młotkiem w głowę.

A nie prawda, mdleją jak żony odwożą do porodu i asystują im, a co nie którzy mdleją, albo wymagają jakieś pomocy, przecież pisze tu o tym na forum.

Ja kawę to tylko w kubku pijam.  :P

Proszę języka mi nie wystawiać. Może pan pić i w garnuszku metalowym jak smakuje.

No bo kawa (oczywiście z ciśnieniowego ekspresu) najlepiej smakuje w ładnej porcelanie ;).

Nie pijam kawy z ekspresu, pijam gruntówkę  :)
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2011, 19:59:09 pm wysłana przez Mama » Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: W związku ze zbliżającą się walką Adamek vs. Kliczko « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!