Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 09:45:34 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Nergal uniewinniony
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 10 11 [12] Drukuj
Autor Wątek: Nergal uniewinniony  (Przeczytany 42500 razy)
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #165 dnia: Kwietnia 16, 2018, 23:38:55 pm »

„Nergal” uniewinniony. Zdaniem sądu satanista nie pohańbił polskiego godła

Sąd Okręgowy w Gdańsku uniewinnił Adama „Nergala” Darskiego. Lider satanistycznego zespołu Behemoth stanął przed sądem z powodu zarzucanego mu czynu publicznego znieważenia godła Rzeczypospolitej Polskiej. Wyrok nie jest prawomocny.
(...)
http://gdansk.gosc.pl/doc/4645398.Sad-uniewinnil-Nergala
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #166 dnia: Stycznia 30, 2019, 22:00:41 pm »

Nergal znów oskarżony. Ale on sobie zagrywa!

Na skutek zawiadomienia Instytutu Ordo Iuris o możliwości popełnienia przestępstwa Prokuratura Rejonowa Gdańsk-Śródmieście wniosła do Sądu Rejonowego Gdańsk-Południe akt oskarżenia przeciwko Adamowi D. ps. „Nergal”. Zarzut dotyczy filmu, który w 2018 r. pojawił się na oficjalnym profilu muzyka na portalu społecznościowym. Na nagraniu „Nergal” w sposób obsceniczny znieważył wizerunek ukrzyżowanego Chrystusa. Wskutek głosów protestu muzyk usunął materiał filmowy z sieci.

„Nergal” umieścił w Internecie bulwersujący film pod pozorem złożenia życzeń na Dzień Kobiet. Na nagraniu publicznie znieważył on przedmiot czci religijnej (krzyż z wizerunkiem ukrzyżowanego Chrystusa) poprzez umieszczenie go na sztucznych męskich genitaliach, co obraża uczucia religijne wyznawców religii chrześcijańskich (m.in. katolików, prawosławnych, protestantów). Adam D. został oskarżony o obrazę uczuć religijnych. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.
(...)
https://ekai.pl/nergal-oskarzony-o-obraze-uczuc-religijnych/
Zapisane
_Michał_
rezydent
****
Wiadomości: 366

« Odpowiedz #167 dnia: Stycznia 30, 2019, 22:04:51 pm »

Ciekawe, co na to jego przyjaciel ks. Adam Boniecki… Epatowanie szatanem tłumaczył tym, że to jedynie „diabeł jasełkowy”…
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #168 dnia: Lutego 20, 2019, 22:39:44 pm »

Ale się uśmiałem :))))))))))
Cytuj
Paranoja! Żydzi znaleźli sobie ,,eksperta'' od dyplomacji - Nergal ocenia słowa Katza

Izraelskie media najwidoczniej postanowiły sprawdzić, kto zdecyduje się na najbardziej szokujące i absurdalne podejście jeśli chodzi o kryzys na linii Warszawa – Jerozolima. Najpierw mieliśmy do czynienia ze skandalicznym fake newsem dotyczącym rzekomego zdewastowania żydowskich cmentarzy w Polsce, a teraz przemówił… Adam Darski, ps. „Nergal”.

Darski w rozmowie z żydowską telewizją internetową „Ynet” pokusił się o ocenę kryzysu polsko-izraelskiego, do którego doszło po skandalicznych słowach p.o. szefa MSZ Izraela na temat „wyssania antysemityzmu z mlekiem matki” przez Polaków.

„Jestem z Polski i przed wejściem do studia widziałem, że istnieje pewien rodzaj „kryzysu” z Polską. Nie jestem fanem polskiej polityki. Gdzie tylko pojadą polscy politycy, zaraz stają się wrogami wszystkich”

- stwierdza Nergal.

Gdy zapytano go o słowa Israela Katza ocenił, że „trudno powiedzieć”, czy prawdą jest, że Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki. Dalej mówił:

„Polski rząd popiera konserwatywny, hermetyczny i nacjonalistyczny ruch w Polsce. To nigdy nie będzie zdrowe”.

Ot izraelskie media znalazły sobie idealnego eksperta do rozmawiania na temat dyplomacji i kryzysu na linii Polska – Izrael. Autorytet przemówił!
http://www.fronda.pl/a/paranoja-zydzi-znalezli-sobie-eksperta-od-dyplomacji-nergal-ocenia-slowa-katza,122574.html
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #169 dnia: Czerwca 09, 2021, 11:08:50 am »

Nergal stwierdził: „Jeżeli królową Polski jest smutna wieczna dziewica, a królem podźgany włócznią, umęczony męczennik na krzyżu, no to – ja pie… – nie wróżę dobrej przyszłości tej nacji”. Jednocześnie wyraził poparcie dla Hołowni, który z kolei wyraził radość, że Nergal widzi w jego programie szansę na „poukładanie relacji między Kościołem a państwem”.

https://wpolityce.pl/polityka/554072-rozdzial-panstwa-od-kosciola-wedlug-holowni-i-nergala
Zapisane
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #170 dnia: Czerwca 09, 2021, 13:41:42 pm »

Ale się uśmiałem :))))))))))
Cytuj
Paranoja! Żydzi znaleźli sobie ,,eksperta'' od dyplomacji - Nergal ocenia słowa Katza

Izraelskie media najwidoczniej postanowiły sprawdzić, kto zdecyduje się na najbardziej szokujące i absurdalne podejście jeśli chodzi o kryzys na linii Warszawa – Jerozolima. Najpierw mieliśmy do czynienia ze skandalicznym fake newsem dotyczącym rzekomego zdewastowania żydowskich cmentarzy w Polsce, a teraz przemówił… Adam Darski, ps. „Nergal”.

Darski w rozmowie z żydowską telewizją internetową „Ynet” pokusił się o ocenę kryzysu polsko-izraelskiego, do którego doszło po skandalicznych słowach p.o. szefa MSZ Izraela na temat „wyssania antysemityzmu z mlekiem matki” przez Polaków.

„Jestem z Polski i przed wejściem do studia widziałem, że istnieje pewien rodzaj „kryzysu” z Polską. Nie jestem fanem polskiej polityki. Gdzie tylko pojadą polscy politycy, zaraz stają się wrogami wszystkich”

- stwierdza Nergal.

Gdy zapytano go o słowa Israela Katza ocenił, że „trudno powiedzieć”, czy prawdą jest, że Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki. Dalej mówił:

„Polski rząd popiera konserwatywny, hermetyczny i nacjonalistyczny ruch w Polsce. To nigdy nie będzie zdrowe”.

Ot izraelskie media znalazły sobie idealnego eksperta do rozmawiania na temat dyplomacji i kryzysu na linii Polska – Izrael. Autorytet przemówił!
http://www.fronda.pl/a/paranoja-zydzi-znalezli-sobie-eksperta-od-dyplomacji-nergal-ocenia-slowa-katza,122574.html

Czyżby PiS i judeochrześcijańska Fronda uznała, że stolicą Izraela jest Jerozolima?
Nawet z Frondzi można dowiedzieć się ciekawych reczy.
Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
Strony: 1 ... 10 11 [12] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Nergal uniewinniony « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!