Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 12:14:59 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Nergal uniewinniony
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12 Drukuj
Autor Wątek: Nergal uniewinniony  (Przeczytany 42468 razy)
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #45 dnia: Września 08, 2011, 21:41:56 pm »

Ale w tym akurat przypadku to ani z "Księciem" do czynienia nie mamy (bo tak przecież Szatana zwyklo się nazywać), ani z "komisarzem", ani z "premierem". To zwykły sługus jest, pachoł i nic ponad to. Tradycjonalista powinien wiedzieć, że gówna nobilitować nie należy.
Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #46 dnia: Września 08, 2011, 21:56:20 pm »

Ale w tym akurat przypadku to ani z "Księciem" do czynienia nie mamy (bo tak przecież Szatana zwyklo się nazywać), ani z "komisarzem", ani z "premierem". To zwykły sługus jest, pachoł i nic ponad to. Tradycjonalista powinien wiedzieć, że gówna nobilitować nie należy.
To jest "celebryta"
Co otworze internet to wszędzie piszą: DJ Holokałsto to, DJ Holokałsto tamto. Kiedyś otworze kibel i tam też będzie DJ Holokałsto...
Wtedy bardzo, a nawet bardziej chętnie się tam wypróżnię :)
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Olaaa
bywalec
**
Wiadomości: 51


« Odpowiedz #47 dnia: Września 09, 2011, 22:46:54 pm »

Bidaka Doda rzuciła, to sobie chłopak musi poszaleć, coby w mediach nie ucichło o nim. Biznes się kręci (jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze).
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #48 dnia: Września 10, 2011, 21:23:49 pm »

... gówna nobilitować nie należy ...
... a chciałoby ... na szczęście ze swojej natury jest "nienobilitowalne" ;) - jest to zwykła kupa, która choćby uważała się za wojewódzką jest jedynie tym co się z daleka omija.
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2011, 21:44:28 pm wysłana przez jwk » Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
gnome
aktywista
*****
Wiadomości: 1849


« Odpowiedz #49 dnia: Września 11, 2011, 19:45:43 pm »

Między innymi o tym pan Ziemkiewicz - całkiem celnie  ;D

http://blog.rp.pl/ziemkiewicz/2011/09/10/koszulki-i-nic-procz-koszulek/

Zapisane
Podczas jednej z ceremonii w Bazylice św. Piotra, gdy wnoszono na sedia gestatoria papieża św. Piusa X, lud rzymski żywiołowo zareagował oklaskami, Papież widząc entuzjazm wiernych rozkazał zatrzymać pochód. Gdy tłum się uciszył rzekł do wiernych, że *nie należy czcić sługi w domu jego Pana.
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #50 dnia: Września 12, 2011, 20:33:15 pm »

Żeby nie tworzyć nowego watku bo za duzo już jest ich o tym biednym człowieczku

Cytuj
Nergal na pytanie, czy jest satanistą, odpowiada: "Jestem wolnym człowiekiem". Dodaje, że dekalog mu nie odpowiada, podobnie jak to, że "Kościół próbuje nam wmówić, że ma monopol na prawdę i wiedzę". Argumentuje, że wystarczy postępować tak, jak chciałoby się, by inni postępowali wobec nas. "Nie trzeba przykazań, objawionych prawd wiary czy moralnych milicjantów. Myślę, że nie bez powodów Kościół wymyślił termin <owieczki>. To lżejsza wersja baranów" - stwierdza muzyk.

Przyznaje jednak, że choć nie przepada za kościołami, bo wieje w nich "smutkiem, żałobą i jest zimno", nie ma problemu, by wejść do środka. Adam Darski przyznał, że został ojcem chrzestnym swego bratanka. Ale nie w Polsce. "Tu by mnie zlinczowali" - przyznaje. Kościelna ceremonia miała miejsce w Hiszpanii, gdzie mieszka brat muzyka. Na pytanie, czy ma niezbędne do takiej roli bierzmowanie, odpowiedział: "Nie mam, ale hojna ofiara załatwiła sprawę. Myślę, że w Polsce też byśmy to załatwili
stąd:http://rozrywka.dziennik.pl/artykuly/355649,nergal-wyznaje-po-co-poszedl-do-kosciola.html

Nie bede bluzgał, wieszał psów na tym "xiedzu", powiem krótko: Biedne dziecko...
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #51 dnia: Września 15, 2011, 12:14:41 pm »

Sławomir Nowak, Sekretarz Stanu w kancelarii Prezydenta RP i wieloletni działacz Platformy Obywatelskiej poparł w wywiadzie dla portalu Onet.pl działalność  Adama Darskiego. "Nergal" to ziomal ministra Nowaka.

Nowak: Nergal mi nie przeszkadza. To mój ziomal
(...)
Prezydencki minister dodał również, że nie przeszkadza mu Nergal w TVP: - Prawicowe media, PiS i niestety Kościół robią Nergalowi darmową reklamę. Z jego punktu widzenia, to nawet dobrze. Te historie: Nergal = szatan, trochę mnie bawią. Razi mnie hipokryzja oskarżycieli Darskiego, bo rozumiem, że obecność ks. Natanka w "The Voice of Poland" by im nie przeszkadzała. Śmieszą mnie tak radykalne reakcje, jak atak środowisk prawicowych na Nergala. To mój ziomal!
(...)
http://m.onet.pl/wiadomosci/4848212,detal.html
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #52 dnia: Września 15, 2011, 12:29:35 pm »

;D
Niejaki Rusky (pieróg) frondowy napisał cóś takiego:
Cytuj
Dziś o godz. 3.00 w nocy,  w trakcie sprzedaży prequelowego odcinka serii o Harrym Potterze pt. „Dziadek Harrego i stara trąbka jego”, znany frontmen stolarsko – ciesielskiej grupy „Hebelmłot”, Smarkal,  wygłosił elektryzujące oświadczenie. Otóż już od 31 października bieżącego roku  TV Mango uruchomia nowy kanał – TV Mango Lucek – gdzie Smarkal obejmie stanowisko głównego prezentera.

- Będę prezentował piekielnie dobry asortyment – przekonywał Smarkal – Choć „dobry” to może nie jest tu okej słowo, ha ha ha – zażartował filuternie performer.

Poproszony o uchylenie rąbka tajemnicy, czego konkretnie może spodziewać się spragniony telewidz, Smarkal ujawnił: - To będą głównie produkcje mojej własnej grupy, to z czego słyniemy, co nas wyróżnia na rynku, wiecie, super staf: czerepy, pentagramy, sztuczna krew, farby do malowania po ciele, pieszczochy i hicior: chusteczki higieniczne wielokrotnego użytku z nazwą zespołu. Wszystko najlepszej jakości, toczone na najlepszych tokarkach sterowanych numerycznie, jak na „Hebelmłot” przystało. Aha, no i „Biblia” wersja skrócona, żeby było łatwiej drzeć.

Pytany o ceny, Smarkal, zapewnił, że nie będą zaporowe, aczkolwiek trzeba brać pod uwagę, że mówimy o towarze najlepszej jakości. – Sądzę, że ceny winny oscylować między 9,99          a 999 zł – dodał przyszły prezenter TV Mango Lucek.

Warto przypomnieć, że jest to kolejna odsłona triumfalnego pochodu Smarkala po największych stacjach telewizyjnych. Do niedawna Smarkal był bowiem jurorem programu fryzjerskiego „Włos of Poland”. Wprawdzie pojawiały się jadowite głosy ze strony ksenofobicznego kleru, że Smarkal nie może zbyt wiele do takiego programu wnieść, ale nie dajmy się zwariować: Smarkal nie tragarz, a sztuka jest wieczna.   

* Inspiracja: Rafał A. Ziemkiewicz

;D ;D ;D
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Wewiórka
*NOWICJUSZ*
uczestnik
***
Wiadomości: 228

« Odpowiedz #53 dnia: Września 15, 2011, 22:12:45 pm »

A tak na marginesie, to ja zaczynam wątpić w tą jego białaczkę i całą tą historię ze szpikiem itd.

Możliwe, że miał po prostu katar sienny. I mogło biedaka to przerazić do granic.  :D
« Ostatnia zmiana: Września 15, 2011, 22:14:38 pm wysłana przez Wewiór » Zapisane
Wewiórka
*NOWICJUSZ*
uczestnik
***
Wiadomości: 228

« Odpowiedz #54 dnia: Września 16, 2011, 12:34:59 pm »

Fronda modli się za Nergala:

http://fronda.pl/news/czytaj/tytul/fronda_znow_sie_modli_za_nergala_15452

Ci też nie wiedzą już co wymyśleć, żeby poprawić swój wizerunek.  ;D
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #55 dnia: Września 16, 2011, 13:38:40 pm »

... a Marek Jurek z tymi neonami ...  :'( ...
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
tkiller
aktywista
*****
Wiadomości: 1148


Koń jaki jest, każdy widzi.

« Odpowiedz #56 dnia: Września 16, 2011, 14:45:44 pm »

... a Marek Jurek z tymi neonami ...  :'( ...

Dobrze że nie z tamtymi  ;D
Zapisane
"..co sądzić o tych nawet pobożnych, którzy podczas Mszy św. odmawiają różaniec i najrozmaitsze litanie albo przez całą Mszę św. odmawiają modlitwy przygotowawcze do komunii św. Ci wszyscy, tak należy stwierdzić, liturgicznie nieprawidłowo uczestniczę we Mszy świętej."
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #57 dnia: Września 17, 2011, 23:07:14 pm »

Były szef "Tygodnika Powszechnego" ks. A. Boniecki komentując ostatnie wydarzenia związane z protestami przeciwko zatrudnieniu Adama "Nergala" Darskiego w TVP:

 - Zachowuje się kulturalnie i delikatnie. Jeśli czymś zaszokował, to właśnie tym, że nie szokuje - powiedział Boniecki.

- Nergal prezentuje pewien satanizm, ale media zrobiły z niego szatana. Nie jest też satanistą, bo musiałby wierzyć w szatana. On się od tego odżegnuje rękami i nogami - zauważył Boniecki.

(...)

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ksiadz-broni-nergala-zachowuje-sie-kulturalnie-i-d,1,4853187,wiadomosc.html
Zapisane
animus60
aktywista
*****
Wiadomości: 1126

« Odpowiedz #58 dnia: Września 17, 2011, 23:23:43 pm »

Swego czasu TP bronił Nieznalskiej publikując jej półakt na swych łamach. Numer bodajże z maja 2006, niestety nie ma go w sieci.
Zapisane
Wewiórka
*NOWICJUSZ*
uczestnik
***
Wiadomości: 228

« Odpowiedz #59 dnia: Września 18, 2011, 13:06:18 pm »

O. Rydzyk przynajmniej nie zamiata pod dywan.
http://wiadomosci.onet.pl/media/ojciec-rydzyk-satanisci-sa-wysoko-w-drabinie-spole,1,4853218,wiadomosc.html

"- Co jest niedobrego, to wychodzi po tym szataniście, który do telewizji ma być wprowadzony. Ja wiem o takich przypadkach, że wysoko w drabinie społecznej w Polsce właśnie są ludzie, którzy korzystają z kultu szatana - mówił o. Rydzyk. - To się w głowie nie mieści, ale to jest! - dodał".
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Nergal uniewinniony « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!