Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 26, 2024, 13:41:04 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231961 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Andrzej Lepper nie żyje
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 Drukuj
Autor Wątek: Andrzej Lepper nie żyje  (Przeczytany 11018 razy)
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« dnia: Sierpnia 05, 2011, 18:35:38 pm »

Andrzej Lepper, polityk i związkowiec, przedsiębiorca, założyciel i przewodniczący partii Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej oraz Związku Zawodowego "Samoobrona" nie żyje. Miał 57 lat

Andrzej Lepper nie żyje

Według policji mógł on popełnić samobójstwo. Do zdarzenia miało dojść w warszawskiej siedzibie partii. Na miejscu wciąż trwają policyjne czynności.

Ciało znaleźli partyjni działacze - ujawnił w TVP Info bliski współpracownik Leppera, Janusz Maksymiuk.

- Wiadomość dotarła do mnie wcześniej, bo dzwonili koledzy, że znaleźli ciało przewodniczącego w pokoju gościnnym (w siedzibie Samoobrony w Warszawie). Ja byłem też w biurze dzisiaj, wczoraj się z nim spotkałem, umówiliśmy się też na rano - relacjonował.

Jak dodał, wczoraj rozmawiał z Lepperem i "nic nie wskazywało, że może stać się coś złego".

(...)

http://www.rp.pl/artykul/697849-Andrzej-Lepper-nie-zyje.html
Zapisane
jędrek
rezydent
****
Wiadomości: 399


Arcybiskup Paulos Faraj Rahho (1942-2008)

« Odpowiedz #1 dnia: Sierpnia 05, 2011, 18:59:58 pm »

RiP+
Zapisane
http://krzyz.katolicy.net/index.php/topic,5494.msg112948.html#msg112948 DOŁĄCZ DO GRUPY MODLITEWNEJ I MÓDL SIĘ ZA PRZEŚLADOWANYCH CHRZEŚCIJAN!
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #2 dnia: Sierpnia 05, 2011, 19:17:51 pm »

R+i+P
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #3 dnia: Sierpnia 05, 2011, 19:26:12 pm »

+
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #4 dnia: Sierpnia 05, 2011, 20:58:57 pm »

Nie byłem jego wielbicielem ani zwolennikiem. Ale przykre to wydarzenie i dziwne zarazem.
+RIP
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2011, 21:28:25 pm wysłana przez PTRF » Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
samotnik
rezydent
****
Wiadomości: 266

« Odpowiedz #5 dnia: Sierpnia 05, 2011, 21:08:44 pm »

+RIP+
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #6 dnia: Sierpnia 05, 2011, 21:19:02 pm »

R+I+P
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #7 dnia: Sierpnia 05, 2011, 21:35:37 pm »

Nie byłem jego wielbicielem ani zwolennikiem. Ale przykre to wydarzenie i dziwne zarazem.
+RIP
Tak, mógł wiedzieć za dużo o roli Rycha Krauzego w aferze gruntowej.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Kubaturus
aktywista
*****
Wiadomości: 919


« Odpowiedz #8 dnia: Sierpnia 06, 2011, 07:54:53 am »

+++
Zapisane
Dwa filary! Bosko! - Dwie korony! Maksymilian Maria!
Serpico
aktywista
*****
Wiadomości: 654

« Odpowiedz #9 dnia: Sierpnia 06, 2011, 09:03:48 am »

Prawdę mówiąc nie wierzę w śmierć samobójczą tego człowieka.

R+I+P
Zapisane
Sigfried
aktywista
*****
Wiadomości: 698

« Odpowiedz #10 dnia: Sierpnia 06, 2011, 09:26:40 am »

Tez nie wierze, to byl warhol, walczyl glupimi, prymitywnymi metodami, ale samobojtwo to absolutnie nie w stylu takiej osobowosci.
Zapewne o czyms sie dowiedzial, co chcial wykorzystac w kampanii - wiedza czesto zabija.
+RIP+
Zapisane
gnome
aktywista
*****
Wiadomości: 1849


« Odpowiedz #11 dnia: Sierpnia 06, 2011, 09:51:34 am »

Zły krąży  :-X

RIP
Zapisane
Podczas jednej z ceremonii w Bazylice św. Piotra, gdy wnoszono na sedia gestatoria papieża św. Piusa X, lud rzymski żywiołowo zareagował oklaskami, Papież widząc entuzjazm wiernych rozkazał zatrzymać pochód. Gdy tłum się uciszył rzekł do wiernych, że *nie należy czcić sługi w domu jego Pana.
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #12 dnia: Sierpnia 06, 2011, 09:54:07 am »

... walczyl glupimi, prymitywnymi metodami ...
... wyprzedzając epokę Bula Komorucha, starego Niesioły i reszty platfusów. Jeszcze będzie uznany za "miękkiego" klasyka epoki postracjonalnej.

P.S. Dobrze się to wpisuje w ideę "dorzynanie watahy".
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #13 dnia: Sierpnia 06, 2011, 10:14:29 am »

Krzysztof Jackowski, znany jasnowidz, a prywatnie - jak sam o sobie mówi - przyjaciel Andrzeja Leppera, nadal nie wierzy w to, że lider Samoobrony popełnił samobójstwo. - To nie był człowiek, który poszedłby na sznur - przyznaje w rozmowie z Wirtualną Polską.

"Lepper ganił mnie za papierosy, nie poszedłby na sznur"

Krzysztof Jackowski poznał Andrzeja Leppera pod koniec lat 90. przy okazji produkcji filmu "Jasnowidz" Marii Zmarz-Koczanowicz. Wówczas, jak mówi, przepowiedział politykowi, że spędzi dwie kadencje w parlamencie, otrze się o rząd, a potem spotka go "śmierć polityczna": - Nigdy nie miałem przeczuć, a widziałem się z nim całkiem niedawno w Człuchowie, że wydarzy się coś tak strasznego. Zdaję sobie sprawę, że nie jestem alfą i omegą ale podkreślam: nie spodziewałem się żadnego tragicznego finału.

- Często do mnie przychodził i najbardziej zapamiętam to, że za każdym razem ganił mnie za to, że palę papierosy. Dbał o zdrowie, kondycję fizyczną, więc trudno mi uwierzyć, że mógł targnąć się na swoje życie, powiesić na sznurku we własnym biurze. Szok! - mówi jasnowidz.

Ostatni raz Andrzej Lepper kontaktował się z Jackowskim pięć dni temu i - jak relacjonuje jasnowidz - w jego głosie słyszał optymizm: - Zadzwonił do mnie i wspominał, że dogaduje się z dwoma partiami chłopskimi, chcą założyć przedwyborczą koalicję. To był człowiek, który chciał działać, wbrew wszystkiemu, co wydarzyło się w jego życiu politycznym.

- Andrzej był politykiem kontrowersyjnym, więc sądzę, że policja powinna głębiej się przyjrzeć okolicznościom jego śmierci, a nie tak szybko oceniać, że doszło do samobójstwa. Patrząc z psychologicznego punktu widzenia mogę stwierdzić, że to nie był typ samobójcy. Znam mnóstwo ludzi, którzy odebrali sobie życie, ale on nie pasował nigdy do tej grupy. Był waleczny, choć przeżywał ciężki okres. Gdy Samoobrona się załamała miał problemy finansowe, ale nie poddał się. Przypominał mi takiego Himilsbacha polityki i wielu ludziom, nawet jego przeciwnikom politycznym będzie go brakowało - podkreśla Jackowski.

Jasnowidz pytany, czy motywem śmierci polityka mogły być problemy rodzinne związane z chorobą syna, mówi: - Andrzej często opowiadał o problemach zdrowotnych syna, martwił się tym. Ale też przeżył wiele burzliwych sytuacji w swoim życiu, stworzył partię z niczego, był aresztowany, sądzony, zamieszany w seksaferę, aferę gruntową i sobie poradził. Nie sądzę, by choroba dziecka popchnęła go do takiego czynu. Zresztą to nie było tak, że o problemach dziecka dowiedział się nagle. Zresztą to nie było tak, że o problemach dziecka dowiedział się nagle. Jego syn chorował od ponad roku, Andrzej zdążył się z tą sytuacją oswoić.

- Gdy się dowiedziałem o jego śmierci jechałem samochodem. Wyłączyłem silnik i zacząłem krzyczeć. W głowie mi się nie mieści, że odszedł człowiek, którego zapamiętam jako prostego, dobrego, otwartego na ludzi. Nigdy nie puszył się, nawet jak wszedł do wielkiej polityki - opowiada jasnowidz z Człuchowa.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Lepper-ganil-mnie-za-papierosy-nie-poszedlby-na-sznur,wid,13665182,komentarz.html


Zapisane
Pedro Veron
rezydent
****
Wiadomości: 417


« Odpowiedz #14 dnia: Sierpnia 06, 2011, 10:35:19 am »

Tez nie wierze, to byl warhol, walczyl glupimi, prymitywnymi metodami, ale samobojtwo to absolutnie nie w stylu takiej osobowosci.
Zapewne o czyms sie dowiedzial, co chcial wykorzystac w kampanii - wiedza czesto zabija.
+RIP+


można się zgadzać z Korwin-Mikkem, można nie - różne rzecz gada. Ale tu akurat dość celne zdanie: "A potem dowiedziałem się, ze miał ciężko chorego syna. Tu już całkiem przestałem wierzyć w samobójstwo. Mężczyźni mający chore dzieci tego nie robią".

http://korwin-mikke.blog.onet.pl/Smierc-Leppera,2,ID432807802,n
Zapisane
Strony: [1] 2 3 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Andrzej Lepper nie żyje « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!