Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 09:34:13 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  [Archiwum]  |  Metropolia częstochowska  |  Wątek: Zendek (w ramach XIX pieszej pielgrzymki diecezji sosnowieckiej na Jasna Górę)
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Zendek (w ramach XIX pieszej pielgrzymki diecezji sosnowieckiej na Jasna Górę)  (Przeczytany 3177 razy)
xinspe
uczestnik
***
Wiadomości: 136


Sursum Corda!

Msza Sw. Wszechczasów w Diecezji Sosnowieckiej
« dnia: Sierpnia 23, 2010, 23:21:28 pm »

Dziś o godz. 19 w kościele Sw. Stanisława w Zendku została odprawiona Msza Trydencka. Celebransem był x. Wojciech Grygiel FSSP. Frekwencja dopisała - było ok. 100 wiernych.
Z pielgrzymka wyruszyła także grupa 'tradycyjna' pod patronatem św. abpa Bilczewskiego.
Zapisane
Qui Unigenitum tuum in cruce pendentem lancea militis transfigi voluisti, ut apertum Cor, divinae largitatis sacrarium, torrentes nobis funderet miserationis et gratiae, et quod amori nostri flagrare numquam destitit, piis esset requies et poenitentibus pateret salutis refugium...
Sedmikraska
adept
*
Wiadomości: 26


« Odpowiedz #1 dnia: Sierpnia 19, 2011, 22:54:50 pm »

Czy ktoś z państwa wie co to za grupa "tradycyjna" i czy pojawi się na tegorocznej pielgrzymce z Zagłębia? W necie informacji jak na lekarstwo.
Zapisane
"Boże, użycz mi pogody ducha, abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić, odwagi, abym zmienił, to co mogę zmienić i mądrości, abym odróżniał jedno od drugiego" (nie pamiętam autora tej parafrazy)
porys
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 2646


« Odpowiedz #2 dnia: Sierpnia 19, 2011, 23:22:16 pm »

Jutro się dowiem.
Zapisane
zdewirtualizować awatary
Strony: [1] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  [Archiwum]  |  Metropolia częstochowska  |  Wątek: Zendek (w ramach XIX pieszej pielgrzymki diecezji sosnowieckiej na Jasna Górę) « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!