Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 11:38:47 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Mirosław Salwowski: ODPOWIEDŹ NA RÓŻNE ZARZUTY, WĄTPLIWOŚCI I KONTROWERSJE
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 ... 5 Drukuj
Autor Wątek: Mirosław Salwowski: ODPOWIEDŹ NA RÓŻNE ZARZUTY, WĄTPLIWOŚCI I KONTROWERSJE  (Przeczytany 16598 razy)
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« dnia: Czerwca 20, 2011, 09:34:28 am »

Na temat "Brawaria" - "brawaryzmu" było nie raz tu pisane na tym forum. Jak np. tu:
http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,4449.0.html

Cytuj
Tylko żeby jakiś brawaryzm nie wyskoczył w drugą stronę.
http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,1786.msg57436.html#msg57436

w dziale homor:

Cytuj
brawaryzm powraca !!

http://www.joemonster.org/art/12034/Nowa_azjatycka_moda_plazowa


Na pewno więcej by się jeszcze znalazło, ale nie chodzi o wyszukiwanie cytatów. Na różne wypowiedzi tego pana, które jednym przypadały do gustu, innym nie, polecam ciekawy tekst, w którym autor odpowiada na wiele pytań i wiele wyjaśnia.
 
Mirosław Salwowski: ODPOWIEDŹ NA RÓŻNE ZARZUTY, WĄTPLIWOŚCI I KONTROWERSJE

Czy jestem zwolennikiem jansenizmu, purytanizmu i kalwinizmu?
Co wydarzyło się na "Forum Krzyż"?
Czy uważam, że każdy taniec jest grzeszny?
Czy chcę by niewiasty chodziły w "burkach"?
Czy twierdzę, że należało wydawać Żydów w ręce SS-manów tylko po to by nie skłamać?
...Czy sądzę, że państwo powinno karać masturbację ?

Cytuj
(...) 2. Do dziś dnia sugeruje się, iż na tzw. Forum Krzyż obraziłem i oczerniłem kilka osób, po czym zostałem, w reakcji na owe rzekome zachowanie z mej strony, „sprawiedliwie zabanowany” przez administrację owego Forum.

Jaka jest prawda na ten temat? Otóż, to w stosunku do mnie, kilku aktywnych uczestników „Forum Krzyż” (dalej FK) zachowywało się w sposób urągający niemal wszystkim zasadom cywilizowanej dyskusji. W sposób otwarty nazywano tam mnie „zboczeńcem” (twierdząc jednocześnie przy tym, iż ze względu na owo „zboczenie” nie powinien być dopuszczany w żaden sposób do pracy z dziećmi – co można było zinterpretować jako przypisywanie mi wręcz żywienia skłonności pedofilskich). W pewnym momencie założono wątek, w którym zachęcano pozostałych użytkowników do głosowania w ankiecie poświęconej mej skromnej postaci. Owa ankieta zadawała pytania w rodzaju „Kim jest Brawario: a. Agentem; b. Wariatem; c. Koniem Trojańskim, próbującym od środka zniszczyć ruch Tradycji katolickiej”? W reakcji na tego rodzaju haniebne i wstrętne zachowania wystosowałem do ich autorów kilka zdań, w których napiętnowałem ich postępowanie i wyraziłem nadzieję, iż przyjdzie dzień, w którym będzie mi dane spotkać z nimi osobiście, by w sposób bardziej bezpośredni i konkretny porozmawiać na temat prezentowanej przez nich postawy. Chociaż ów napisany przeze mnie „internetowy post” nie zawierał żadnych wulgaryzmów, ani też gróźb typu: „Poczekajcie tylko, jak was spotkam osobiście, to obiję wam gęby” to oczywiście szybko pojawiły się na FK głosy właśnie w tym duchu go interpretujące. Najpewniej rozpowszechniane do dziś na FK legendy o mym rzekomym obrażaniu i oczernianiu jego uczestników nawiązują do opisanej powyżej sytuacji. Sam jednak nie mogę na tym forum zdementować owych nieprawdziwych interpretacji mego zachowania, gdyż jestem tam konsekwentnie banowany, przez co de facto odmawia mi się prawa do obrony. Warto jednak podkreślić, iż swego pierwszego „bana” na FK otrzymałem niezależnie od opisanej przeze mnie reakcji na ciągłe poniżanie i zniesławianie mej osoby. Otóż pierwszy „ban” na FK został mi przyznany jeszcze PRZED napisaniem przeze mnie owego postu, a jedną z części jego uzasadnienia było stwierdzenie: „Jest Pan nudny”.



Na te i inne kwestie odpowiedź pod tym linkiem:
http://salwowski.msza.net/pub/odpowiedz-na-rozne-zarzuty-watpliwosci-i-kontrowersje.html
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #1 dnia: Czerwca 20, 2011, 09:46:25 am »

Wcale nie jest zabanowany. To się nad sobą użala Pan Brawario, oj użala.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Artur Rumpel
aktywista
*****
Wiadomości: 1183


Prawdziwe Boze Narodzenie
« Odpowiedz #2 dnia: Czerwca 20, 2011, 09:57:15 am »

Wcale nie jest zabanowany. To się nad sobą użala Pan Brawario, oj użala.
Jak nie jest, jak jest. Został zabanowany jako Pinchas, a następnie jako Mirosław Salwowski za omijanie bana
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #3 dnia: Czerwca 20, 2011, 10:03:32 am »

Nie jest:
http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php?action=profile;u=1148
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #4 dnia: Czerwca 20, 2011, 11:21:42 am »

proponuję nadrobić to niedopatrzenie subito !
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #5 dnia: Czerwca 20, 2011, 11:33:29 am »

proponuję nadrobić to niedopatrzenie subito !
Jest podstawa: kolejne omijanie bana (trzecie wcielenie Bravario).
Jak nie jest, jak jest. Został zabanowany jako Pinchas, a następnie jako Mirosław Salwowski za omijanie bana.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2011, 11:36:15 am wysłana przez jwk » Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #6 dnia: Czerwca 20, 2011, 11:39:01 am »

Na razie nie ma potrzeby. Konto nieaktywne od 4 miesięcy.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #7 dnia: Czerwca 20, 2011, 11:40:37 am »

Niech zostanie.
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #8 dnia: Czerwca 20, 2011, 11:54:00 am »

Na razie nie ma potrzeby. Konto nieaktywne od 4 miesięcy.
No ale może to mu potrzebne do pełni "palmy męczeństwa".
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #9 dnia: Czerwca 20, 2011, 11:54:59 am »

Może. Na razie nie będzie miał tej satysfakcji :P
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Pinace
Gość
« Odpowiedz #10 dnia: Czerwca 20, 2011, 12:26:19 pm »

Po co ten wątek został założony, kto zna p.Salwowskiego osobiście. Bardzo to niepoważne (delikatnie mówiąc).
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #11 dnia: Czerwca 20, 2011, 12:51:15 pm »

... kto zna p.Salwowskiego osobiście ...
Sęk w tym, że znając tego pana jedynie medialnie ma się wrażenie, że to co pisuje jest "Bardzo to niepoważne (delikatnie mówiąc)". Ale zgadzam się z Panem, że dopiero osobiste poznanie pozwala poznać osobę.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #12 dnia: Czerwca 20, 2011, 13:38:43 pm »

Po co ten wątek został założony, kto zna p.Salwowskiego osobiście. Bardzo to niepoważne (delikatnie mówiąc).

Na ten przykład, żeby pan poczytał, ja osobiście pana Salwowskiego też nie znam. A co tu jest niepoważne? - (delikatnie mówiąc) jak pan napisał? Przeczytał pan artykuł?
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #13 dnia: Czerwca 20, 2011, 13:51:09 pm »

żeby kobieta promowała onanizm intelektualny

fe Pani Mamo
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Pinace
Gość
« Odpowiedz #14 dnia: Czerwca 20, 2011, 13:53:08 pm »

Cytuj
Na ten przykład, żeby pan poczytał, ja osobiście pana Salwowskiego też nie znam. A co tu jest niepoważne? - (delikatnie mówiąc) jak pan napisał? Przeczytał pan artykuł?

Jakbym nie czytał, to bym siedział cicho, jasne p.Mamo!!. Gdy p.Salwowski chciał podjąć pewną decyzję w swoim życiu, konsultowano to ze mną, jasne p.Mamo!!! Niepoważne?, to głupota z pani strony, jasne p.Mamo. To dokonywanie linczu na człowieku, jasne p.Mamo!!! To może mówić mu osobiście, a nie drzeć się publicznie.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 5 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Mirosław Salwowski: ODPOWIEDŹ NA RÓŻNE ZARZUTY, WĄTPLIWOŚCI I KONTROWERSJE « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!