Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 20, 2024, 08:51:01 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231949 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Requiem dla Smoleńska I rocznica tragedii
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] Drukuj
Autor Wątek: Requiem dla Smoleńska I rocznica tragedii  (Przeczytany 11734 razy)
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #45 dnia: Kwietnia 14, 2011, 22:16:14 pm »

antysemity i nie wiem co tam jeszcze Panu do głowy przychodzi.
Żałosny Panie! A gdzie ja Żałosnego Pana o antysemityzm posądziłem? Prędzej o szabesgoizm, bo robi Żałosny Pan antypolską robotę.

  Stara komunistyczna szkoła, widzę, że nie tracił Pan czasu i dobrze odrabiał zadania domowe.

Ja jednak nie będę schodził do Pańskiego poziomu.
Za wysokie progi na Żałosnego Pana cienkie nogi. Na mój poziom Pan się nie zaczołgasz. Pańska komunistyczna szkoła to PiS jako wróg klasowy. TVN24 aż huczy od typowej dla Pana "argumentacji". 
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Marcus
aktywista
*****
Wiadomości: 715

« Odpowiedz #46 dnia: Kwietnia 15, 2011, 09:05:04 am »

Panie Tadeuszu,

Niech Pan da spokój. Z paranoją Pan nie wygra. Swoją drogą ciekawy jestem co robi Administracja. Niedługo zejdziemy na poziom szamba.
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #47 dnia: Kwietnia 15, 2011, 09:11:11 am »

Panie Tadeuszu,Niech Pan da spokój. Z paranoją Pan nie wygra. Swoją drogą ciekawy jestem co robi Administracja. Niedługo zejdziemy na poziom szamba.
Paranoicy z reguły paranoję widzą wokół siebie. A szambo to panowie przywlekli ze sobą w swoich głowach. 
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #48 dnia: Kwietnia 16, 2011, 00:03:02 am »

Wątek zamykam do ochłonięcia.
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
Strony: 1 2 3 [4] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Requiem dla Smoleńska I rocznica tragedii « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!