Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 14:18:15 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: X. Piotr Natanek nawrócony?
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 26 Drukuj
Autor Wątek: X. Piotr Natanek nawrócony?  (Przeczytany 115661 razy)
Kamil
aktywista
*****
Wiadomości: 1368


« Odpowiedz #60 dnia: Czerwca 01, 2011, 21:22:06 pm »

Niech gitary jeszcze wyrzuci i będzie wielki to krok
Przede wszystkim niech nie fascynuje się jakimiś pseudoobjawieniami, a bardziej skupi się na zgłębianiu magisterium.
Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #61 dnia: Czerwca 01, 2011, 21:40:05 pm »

Mnie się wydaje, że jeśli x. Natanek zwróci się teraz w kierunku celebrowania KRR to nie jest to dobre dla rozwoju Tradycji w Polsce. Chyba, że zaprzestanie głoszenia pseudoobjawień. Bo zaczną nais wszystkich z nim utożsamiać i przedstawiać w mediach jako wariiatów  i sekciarzy. Wokół ruchu tradycyjnego grupują się nieraz dziwni ludzie. Kiedyś pod przeorat w Warszawie przychodził pan, który popierał zbuntowane betanki, a jedna pani  propagowała kalendarz Majów, istnienie UFO.
Zapisane
Guldenmond
aktywista
*****
Wiadomości: 2136


« Odpowiedz #62 dnia: Czerwca 01, 2011, 21:44:08 pm »

jest:
Wokół ruchu tradycyjnego grupują się nieraz dziwni ludzie.
powinno byc:
Wokół ruchu tradycyjnego grupują się dziwni ludzie.


;)
Zapisane
"coraz bardziej cię wciaga do tego trydenckiego ścieku"
ks. K.B.
Tomasz
rezydent
****
Wiadomości: 269

Extra Ecclesiam nulla salus

Blog RZYMSKI KATOLIK
« Odpowiedz #63 dnia: Czerwca 01, 2011, 23:36:15 pm »

A tutaj x. Natanek z którego można być dumnym http://www.youtube.com/watch?v=s51X5xewgpc
Zapisane
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #64 dnia: Czerwca 01, 2011, 23:47:16 pm »

Cytuj
A tutaj x. Natanek z którego można być dumnym http://www.youtube.com/watch?v=s51X5xewgpc

 ???
Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
marekkoc
aktywista
*****
Wiadomości: 924

« Odpowiedz #65 dnia: Czerwca 02, 2011, 14:29:37 pm »

czyli mogę rozumieć, że x Natanek ma rację, ax Kiersztyn nie?
Wolałbym nie wnikać w subtelności w tej sprawie.

Ani jeden, ani drugi. Ks. Kiersztyn jeszccze większe bzdury wygaduje. Zresztą nie wiem który większe, to nie ma znaczenia.

po pewnym przyjrzeniu się sprawie, obaj Księża nie robią jakiegoś złego wrażenia.  Nawet jeśli w nauczaniu x. Natanka pojawiają się jakieś znaki zapyatania to i tak zdecydowanie bardziej rozumiem to niż doktrynę posoborową, taki Kiko , :o dostaje błogosławieństwo, a x Natanek ma się tłumaczyć, tak? A sprawa założyciela "Legionistów"...
Stanowczość, ekskomunika - to pojawia się jak ttylko Ktoś na poważnie bierze się za Prawdę, Tradycję,...

W najnowszym "Najwyższym Czasie" jest artykuł "Intronizacja Chrystusa", który dotyczy sprawy.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2011, 14:46:32 pm wysłana przez marekkoc » Zapisane
"od wszelkiego zła się powstrzymujcie" (1Tes 5:21 BT)
Marcus
aktywista
*****
Wiadomości: 715

« Odpowiedz #66 dnia: Czerwca 02, 2011, 14:36:06 pm »

Ja również uważam, że postawa i poglądy x.x. Natanka i Kiersztyna, chociaż nie idealne,  bardziej mi odpowiadają, niż wielu celebrytów w sutannach (o ile je noszą).
Zapisane
genowefa
aktywista
*****
Wiadomości: 1090

« Odpowiedz #67 dnia: Czerwca 02, 2011, 15:03:00 pm »



po pewnym przyjrzeniu się sprawie, obaj Księża nie robią jakiegoś złego wrażenia.
Ja również uważam, że postawa i poglądy x.x. Natanka i Kiersztyna, chociaż nie idealne,  bardziej mi odpowiadają, niż wielu celebrytów w sutannach (o ile je noszą).
Przrażają mnie Panowie swoimi wypowiedziami.  Nie rozumiem takich upodobań.
Myślę, że wyminieni księża mają głębsze zaburzenia osobowości i przyciągają sobie podobnych.
Zapisane
Akwizgran
adept
*
Wiadomości: 31

« Odpowiedz #68 dnia: Czerwca 02, 2011, 15:31:47 pm »

na jakiej podstawie pani  uważa, że ks Piotr i ks Kiersztyn mają zaburzenia  osobowości  ??

a pisząc, że przyciagają  "" sobie podobnych " obraża pani wiele osób, nawet ich nie znając ..

słuchała pani kiedyś ich kazań, czy wiedzę na ich temat bierze pani tylko ze zmanipulowanych  mediów ????


Zapisane
Marcus
aktywista
*****
Wiadomości: 715

« Odpowiedz #69 dnia: Czerwca 02, 2011, 15:36:51 pm »


 Przrażają mnie Panowie swoimi wypowiedziami.  Nie rozumiem takich upodobań.


Pani Genowefo,

Proszę nie robić z nas zwolenników ww księży. Chodzi o to, że jest wielu innych księży, którzy dużo mniej zasługują na przydomek "katoliccy", a krzywda ze strony hierarchii im się nie dzieje, a co więcej chodzą dumnie z podniesioną głową.
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #70 dnia: Czerwca 02, 2011, 15:41:35 pm »



po pewnym przyjrzeniu się sprawie, obaj Księża nie robią jakiegoś złego wrażenia.
Ja również uważam, że postawa i poglądy x.x. Natanka i Kiersztyna, chociaż nie idealne,  bardziej mi odpowiadają, niż wielu celebrytów w sutannach (o ile je noszą).
Przrażają mnie Panowie swoimi wypowiedziami.  Nie rozumiem takich upodobań.
Myślę, że wyminieni księża mają głębsze zaburzenia osobowości i przyciągają sobie podobnych.

Panowie, tu nie chodzi co się komu podoba i nikogo nie interesują panów wrażenia. Krytyka to jedna strona medalu, a wypaczanie nauki Kościoła katolickiego to drugie. Proszę sobie przeczytać i uzupełnić wiedzę, np. tu: (trzeci wpis od dołu)

http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,5408.240.html

Całkowicie podzielam pani zdanie pani genowefo.
Zapisane
Akwizgran
adept
*
Wiadomości: 31

« Odpowiedz #71 dnia: Czerwca 02, 2011, 15:46:31 pm »

proszę  zatem podać w konkretach , gdzie ks Piotr wypacza naukę Kościoła ??

znam Jego kazania- oparte są  głównie na dokumentach Kościoła ..
Zapisane
Marcus
aktywista
*****
Wiadomości: 715

« Odpowiedz #72 dnia: Czerwca 02, 2011, 15:48:06 pm »

Proponuje, żeby nasze drogie Panie zasuspensowały setki księży organizujących pielgrzymki do Medjugorje. ;)
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #73 dnia: Czerwca 02, 2011, 15:53:24 pm »

Już panowie przeczytali to co napisałam i podałam na poprzedniej stronie? Proszę przeczytać ze ZROZUMIENIEM! i możemy dyskutować.
Zapisane
marekkoc
aktywista
*****
Wiadomości: 924

« Odpowiedz #74 dnia: Czerwca 03, 2011, 15:26:57 pm »



po pewnym przyjrzeniu się sprawie, obaj Księża nie robią jakiegoś złego wrażenia.
Ja również uważam, że postawa i poglądy x.x. Natanka i Kiersztyna, chociaż nie idealne,  bardziej mi odpowiadają, niż wielu celebrytów w sutannach (o ile je noszą).
Przrażają mnie Panowie swoimi wypowiedziami.  Nie rozumiem takich upodobań.
Myślę, że wyminieni księża mają głębsze zaburzenia osobowości i przyciągają sobie podobnych.

nieelganckie insynuacje. Najprościej tak kogoś podsumować. Zdaje się, że w kraju rad też myśleli dość podobnie...
Zapisane
"od wszelkiego zła się powstrzymujcie" (1Tes 5:21 BT)
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 26 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: X. Piotr Natanek nawrócony? « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!