Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 19, 2024, 03:22:00 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231947 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: "Myślę jednak, że nikt nie zdecyduje się na otwarcie trumny"
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: "Myślę jednak, że nikt nie zdecyduje się na otwarcie trumny"  (Przeczytany 6440 razy)
Sigfried
aktywista
*****
Wiadomości: 698

« Odpowiedz #15 dnia: Marca 04, 2011, 14:48:02 pm »

Ciało Jana XXIII się nie rozkłada, tylko, że lekarz który go balsamował udzielił dość kompleksowego i obrazowego wręcz wywiadu...:/

No i czego to niby ma dowodzić? Czy tak po prostu ma pan arcykatolicką potrzebę dokopania papieżowi i błogosławionemu?

A co na to lekarz? Pan masz jakas obsesje sledzenia u bliznich zlych intencji, od dluzszego juz czasu zastanawiam sie co Pan robi na tym forum. Troluje czy po prostu zle trafil. Mniejsza z tym, zamiast pisac bzdury niech Pan sobie czasem zdrowaske odmowi. Z wiekszym pozytkiem i dla Pana i dla pozostalych uczestnikow forum, ktorzy volens nolens natykaja sie czasami na Pana glupawe wstawki, jak ten zupelnie niczym nie uzasadniony, szczeniacki atak na Pana Tato. Nie chce mi sie przegladac Pana profilu, zastanawiam sie ile ma Pan lat. W kazdym razie rozwiniety jest Pan emocjonalnie na nie wiecej jak 13.
Zapisane
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #16 dnia: Marca 05, 2011, 11:20:01 am »

Ciało Jana XXIII się nie rozkłada, tylko, że lekarz który go balsamował udzielił dość kompleksowego i obrazowego wręcz wywiadu...:/

No i czego to niby ma dowodzić? Czy tak po prostu ma pan arcykatolicką potrzebę dokopania papieżowi i błogosławionemu?

Nie wiem czy Pan wie jaki to "dowód cudu" zamierzano przedstawić w sprawie "veatyfikacji" tej postaci...akurat x. Villa sprawą się na szczęście zajął w swej pradcy "Giovanni XXIII beato ?" ...zresztą gdzie tu jest "dokopywanie Papieżowi" ? Jan XXIII już wszak był na Sądzie Bożym... to moderna za wszelką cenę pragnęła wykorzystać tą postać do swych dalszych celów hagiografii heterodoksów tworzących rewolucję SVII ....
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Strony: 1 [2] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: "Myślę jednak, że nikt nie zdecyduje się na otwarcie trumny" « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!