Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 17:41:47 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231860 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: "pole position" od Metropolity krakowskiego
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] Drukuj
Autor Wątek: "pole position" od Metropolity krakowskiego  (Przeczytany 5085 razy)
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #30 dnia: Lutego 14, 2011, 21:46:03 pm »

U ks. Sergiusza nie doczytałam o boksie nic. Jest jego wywiad - świadectwo:
Ofiarowany szata nowi, ocalony przez Jezusa
http://goscniedzielny.wiara.pl/?grupa=6&art=1283503255&dzi=1207812935&idnumeru=1283281437

A judo czy karate to nie to samo co boks. Nawet żeby sam papież boks uprawiał, to w niczym nie zmieni to mojego podejścia do tego sportu.
Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #31 dnia: Lutego 14, 2011, 22:16:43 pm »

Ależ Pani Mamo. Nikt Pani nie zmusza do lubienia boksu i innych sportów walki. Po prostu są tacy tradycjonaliści którzy ćwiczą i wcale to ich od Kościoła i Wiary nie odciąga. A co jakiś czas pojawia się atak wśród tradycjonalistów na sporty walki czy sporty gdzie jest większe ryzyko. W szachach można dostać zawału np. a nikt szachów nie potępił.
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #32 dnia: Lutego 14, 2011, 22:55:42 pm »

Ależ Pani Mamo. Nikt Pani nie zmusza do lubienia boksu i innych sportów walki. Po prostu są tacy tradycjonaliści którzy ćwiczą i wcale to ich od Kościoła i Wiary nie odciąga. A co jakiś czas pojawia się atak wśród tradycjonalistów na sporty walki czy sporty gdzie jest większe ryzyko. W szachach można dostać zawału np. a nikt szachów nie potępił.

Ależ ja słowem nie pisnęłam, czy zagraża wierze czy nie, czy odciąga od wiary czy nie. Ogólnie piszę jak ja widzę boks.  Nie wiem czy można dostać zawału w szachach czy nie, ale jak choruje to i bez szachów dostanie. I naprawdę nie widzi pan różnicy w mordobiciu, nosy połamane, słuch tracą, etc ... a nawet kalekami zostają, a od siedzenia sobie szachisty i to słynne powiedzenie "refleks szachisty"? Proszę się tym podniecać jak się nawalają, mnie do tego NIKT! i NIC! nie przekona.  :)
Zapisane
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #33 dnia: Lutego 15, 2011, 07:09:14 am »

w mordobiciu, nosy połamane, słuch tracą, etc ... a nawet kalekami zostają
Mama?Juz przez chwile myslalem,ze to moja wlasna mama kryje sie pod tym nickiem :D Tez tak mowi,ale ogolnie to kobiety nie lubia boksu raczej. Niech zaluja bo nie wiedza co traca ;D
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #34 dnia: Lutego 15, 2011, 09:22:50 am »

A moje dwie znajome akurat boksują półzawodowo. Jedna akurat w sobotę miała walkę którą wygrała. Kiedyś żyła w patologii z której ją wyciągnął właśnie boks a od Kościoła ją odepchnęła katechetka niestety.
Zapisane
Andris krokodyl różańcowy
aktywista
*****
Wiadomości: 1371


« Odpowiedz #35 dnia: Lutego 15, 2011, 19:15:50 pm »

Moja praca polega na siedzeniu przed komputerami. To też jest zagrożenie, bo pozycja siedząca to wyższe ryzyko zawału i innych chorób serca. Nie pomoże tu żaden sport "po godzinach". Też mam przestać uprawiać taki zawód? A kto dzieci nakarmi!?
Zapisane
Początkowo zamierzaliśmy nie odpisywać na Pański list, ale ponieważ Pan nalega, pragniemy poinformować, że nie odpowiemy na zadane pytanie.
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #36 dnia: Lutego 15, 2011, 20:45:53 pm »

Oj siedzenie przy kompie mączy. Szczególnie plecy.
Zapisane
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #37 dnia: Lutego 15, 2011, 21:04:30 pm »

Moja praca polega na siedzeniu przed komputerami. To też jest zagrożenie, bo pozycja siedząca to wyższe ryzyko zawału i innych chorób serca. Nie pomoże tu żaden sport "po godzinach". Też mam przestać uprawiać taki zawód? A kto dzieci nakarmi!?
Moja tez jest przed kompem.Jednak sport pomaga po godzinach. O wiele lepiej sie czlowiek czuje jak chociazby pobiega czy sie wycwiczy na silowni :)
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
Strony: 1 2 [3] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: "pole position" od Metropolity krakowskiego « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!