Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 15:35:16 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: modlił się on z Żydami i uczcił święte księgi Koranu
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 5 6 [7] Drukuj
Autor Wątek: modlił się on z Żydami i uczcił święte księgi Koranu  (Przeczytany 18599 razy)
conservative revolutionary
aktywista
*****
Wiadomości: 602


« Odpowiedz #90 dnia: Maja 19, 2019, 15:41:33 pm »

No co Pan chcesz, przecież ksiądz w skrzypcach, 6 świec na ołtarzu, chorał Pożarskiego i nawet indulciarzy proboszcz raz w roku wpuszcza.

Siejesz Pan niepotrzebny ferment. Dzielisz Pan Kościół. Niepotrzebnie tworzysz Pan konflikty pomiędzy zwolennikami Nadzwyczajnej Formy Rytu Rzymskiego a diecezjalnym duchowieństwem. Przez takie wpisy jak Pański, być może Pożarski już nie zaśpiewa w wigilię 8 grudnia na NFRR...
Zapisane
Tradycjonalizm jest najbardziej rewolucyjną ideologią naszych czasów.
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #91 dnia: Maja 19, 2019, 16:48:07 pm »

Cytuj
.  No co Pan chcesz, przecież ksiądz w skrzypcach, 6 świec na ołtarzu, chorał Pożarskiego i nawet indulciarzy proboszcz raz w roku wpuszcza.   

No właśnie panie secessio, indulciarzy raz w roku wpuszczał a przez pana caly ten dorobek dziesieciolecia szlag trafi! A tak już było fajnie!

https://youtu.be/Arm4KHGObiI
Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #92 dnia: Maja 19, 2019, 18:29:58 pm »

No co Pan chcesz ...
Panu Rysiowi to trzeba tak pisać:
Cytuj
<ironia>No co Pan chcesz ...</ironia>
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
stary kontra
aktywista
*****
Wiadomości: 535

« Odpowiedz #93 dnia: Maja 19, 2019, 20:28:43 pm »

@ secessio
Czy mógłby Pan zrezygnować z przekazów w języku ezopowym na rzecz normalnej wypowiedzi? Ja wiem że to nerwy, podekscytowanie, chęć natychmiastowej reakcji ale...

A tak w ogóle, to ks. Drozdowicz mógły się na dłużej zamknąc w pudle na kontrabas w celu przemyślenia swych ekstrawagancji.
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #94 dnia: Maja 19, 2019, 21:50:03 pm »

No ... mógłby jeszcze zaprosić do Prezbiterium Jażdżewskiego, by wygłosił homilię o złu w Kościele, potem Biedroń może coś dodać w temacie dobrodziejstwa gejowskich małżeństw....a po Mszy Nergal mógłby wygłosić wykład pt. "Dziesięć sposobów darcia Biblii"  :-X
Zapisane
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #95 dnia: Maja 20, 2019, 01:17:36 am »

Cytuj
potem Biedroń może coś dodać w temacie dobrodziejstwa gejowskich małżeństw....

po co Biedronia fatygować. Znalazło by się kilku biskupów obeznanych z zagadnieniem, także od strony praktycznej.
Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #96 dnia: Maja 20, 2019, 20:17:42 pm »

No może ks. Krzysztof Charamsa z Watykanu. 

Wspomina go w rozmowie ks. prof Oko:

"Przed czterema laty zostałem strasznie publicznie zaatakowany przez ks. Krzysztofa Charamsę z Watykanu. Odsądzał mnie od czci i wiary, znajdował wiele powodów, dla których powinienem zostać usunięty z uczelni i z kapłaństwa, za wszelką cenę chciał mnie wyrzucić z Kościoła. Potem okazało się, że on sam żyje w niesamowitej rozpuście homoseksualnej, w ciągłych grzechach śmiertelnych prawdopodobnie jeszcze od czasów seminaryjnych. Zatem świętokradczo sprawował sakramenty święte, świętokradczo odprawiał Mszę św., świętokradczo spowiadał i mówił kazania. Mnie natomiast znienawidził za to, że szczególnie jasno wypowiadam prawdę o grzechach homoseksualizmu. Zamiast się nawrócić wolał mnie unicestwić, to tak, jakby zamiast się leczyć z raka chcieć raczej zabić lekarza.
Zapisane
(se)cessio
*NOWICJUSZ*
uczestnik
***
Wiadomości: 240

ochrzczon, azali znów jakoby katechumen?

« Odpowiedz #97 dnia: Marca 30, 2021, 20:59:57 pm »

@ secessio
Czy mógłby Pan zrezygnować z przekazów w języku ezopowym na rzecz normalnej wypowiedzi? Ja wiem że to nerwy, podekscytowanie, chęć ...


🧐 Ezo... Obrażasz mnie Waćpan, czy ki 👿😇
 Masz pan coś do śp. Baja?  ;) Każdy rozładowywał...transcendentalne napięcie jak potrafił.
Był. Azali od IX '19 vielleicht "es ist Alles verloren" toteż MÓGŁBYM. Odpuściłem (m.in. sobie, detkensanom:) , zdelejtowałem i...poprzestałem. Warto.
Tylko ta... Beatrycze. 😏
Ps. Nieskromnie przyznam jednak, że bardziej mnie imponowawszy zalatujące polonijnym Harbinem pióro parnickoidalne niż rodzimie frygijskie:

https://teologiapolityczna.pl/jacek-hajduk-czym-dla-parnickiego-byl-rzym

Radosnego Alleluja+
« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2021, 23:22:52 pm wysłana przez (se)cessio » Zapisane
accessus XII... (było-minęło) Aktualnie raczej Kakure-kirishitan. Silentium !

Należy "skasować" samorodnych/domorosłych likwidarorów Towarzystwa, które przecież NIE samo(wolnie) zwyciężyło stary Kościół. W Nim in saecula saeculorum.

Lange Leben für Kaiserin und 1. Bischof in Rom+
Strony: 1 ... 5 6 [7] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: modlił się on z Żydami i uczcił święte księgi Koranu « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!