Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 07:33:14 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: prośba
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 Drukuj
Autor Wątek: prośba  (Przeczytany 13709 razy)
Krzysztof Cz.
uczestnik
***
Wiadomości: 174

« Odpowiedz #15 dnia: Października 02, 2009, 09:11:33 am »

Zwracam się do dwóch osób: Szanownych Panów pjo i jp7.

Szanowny Panie jp7, czy naprawdę nie przeszkadza Panu, że jest Pan moderatorem tego forum wspólnie z Panami AO i szkieletem?
Czy uważa Pan, że dobrze wykonują swoją pracę na FK?
Czy nie widzi Pan nic złego w ich zachowaniu na forum?
Proszę prześledzić poniższy wątek i powiedzieć kto według Sz. Pana przekracza regulamin forum

http://krzyz.katolicy.net/index.php/topic,1486.msg52767/topicseen.html#msg52767

Nie wiem dlaczego praktycznie nie reaguje Pan na zachowanie Tych osób - czy zgadza się Pan z tym zachowaniem?
Czy moderator nie może dać bana drugiemu moderatorowi?
Czy uważa Pan, że nie ma na FK osób, które uczciwiej wykonywałyby funkcję moderatora?
Czy nie widzi Pan, że osoby te ciągną te forum w przepaść, robiąc sobie z niego prywatny folwark, m.in. dlatego, że takie osoby jak Pan nie reagują w porę?

Osobną kwestią są wpisy w tym wątku Sz. Pana kuraka - chamstwo jakim się popisał dzisiaj zasługuje na bana.
Sz. Panie jp7, niech Pan przeczyta jak wyglądał atak w ciągu ostatnich 24 godzin na Szanowną Panią Szmulkę w wykonaniu w/w osób (i kilku innych) i spróbuje wyciągnąć wnioski.

Być może nakładam na Sz. Pana wielki ciężar, ale wierzę, że jest Pan w stanie uporać się z tym problemem (niezależnie od tego, w którym kierunku pójdą Pana rozstrzygnięcia).

I jeszcze do Szanownego Pana pjo - jak się domyślam ma Pan coś do powiedzenia na FK :) - oprócz prośby o odpowiedź na niektóre przynajmniej pytania które skierowałem do Sz. Pana jp7, czy nie uważa Pan, że forum czeka w najbliższym czasie powolny uwiąd z powodu,rzekłbym, faktycznego przejęcia go przez kilka osób, które dodatkowo otoczyły się "pożytecznymi idiotami".
Cenzurują forum wg Swoich widzimisię - wątki niewygodne usuwa się lub zamyka, straszy się banem osoby nie wygodne, zostawia się natomiast bez jakiejkolwiek reakcji sytuacje gdy bezpodstawnie są atakowane oszczerstwami, obrażaniem i drwinami osoby niewygodne dla tej grupy.
Jatka jaką urządzili sobie w wątku Szanownego Pana LUK-a jest klasycznym tego przykładem.
Pozostając z szacunkiem dla Szanownych Panów.
« Ostatnia zmiana: Października 02, 2009, 09:17:57 am wysłana przez Krzysztof Cz. » Zapisane
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #16 dnia: Października 02, 2009, 09:16:36 am »

Gdzie popisalem sie chamstwem wg Pana? :o
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #17 dnia: Października 02, 2009, 09:20:51 am »

Chcialem zauwazyc,ze to nie Pani Murka jest obiektem agresji jakiejkolwiek.Od pewnego czasu widac atak na grupe Piaskowa z niewiadomego mi powodu.Chyba tylko dlatego,ze wyrazili pewne watpliwosci co do akcji Pana LUKA.Ale,ze nie bylo to po mysli niektorych osob na Forum to zaczelo sie robic im jazdy z tego powodu.I gdzie tu normalnosc?
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #18 dnia: Października 02, 2009, 09:24:28 am »

Panie Krzysztofie Cz. Jest pan skrajnie stronniczy w tym co Pan napisał.
To tyle w tej sprawie.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Krzysztof Cz.
uczestnik
***
Wiadomości: 174

« Odpowiedz #19 dnia: Października 02, 2009, 10:55:10 am »

Szanowny Pan Krusajder też uznał, że nie nadaje się Pan na moderatora...

W każdym razie ja nie mam już zamiaru odpowiadać na Państwa zaczepki, poczekam sobie spokojnie na to co napiszą Panowie do których się zwróciłem z pytaniami.
Zapisane
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #20 dnia: Października 02, 2009, 10:59:52 am »

PAX PAX PAX  :)
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
Tomasz
Gość
« Odpowiedz #21 dnia: Października 02, 2009, 11:06:36 am »

Drodzy Państwo,

Po tym co można było przeczytać w poniższych wątkach

http://krzyz.katolicy.net/index.php/topic,1486.msg52767/topicseen.html#msg52767
http://krzyz.katolicy.net/index.php/topic,1539.0.html

domagam się pozbawienia Pana AO funkcji moderatora tego forum.

z poważaniem
Tomasz Stępień
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #22 dnia: Października 02, 2009, 11:23:46 am »

Funkcja moderatora jest funkcją kontrolną. Wypowiem się zatem "ex cathedra", jako osoba wykonująca pokrewny zawód i zajmująca się naukowo tym obszarem organizacji i zarządzania.

;)

Najskuteczniejszą i najtańszą formą kontroli jest samokontrolą . W kontekście refleksji, która być może staje się dziś udziałem części z nas, apeluję o obszerne czerpanie z tej formy, wówczas mniej będzie pracy dla osób sprawujących funkcje na forum. Osoby moderatorów powinny w szczególności dokonywać samokontroli.

Spróbujmy zatem pójść tym torem i odłożyć na pewien czas wnioski i oskarżenia względem aktualnych moderatorów.

Można też równolegle pomyśleć o moderatorach sektorowych, a więc max. 2-3 osobach odpowiadających za każdy z działów. Teraz mamy znacznie większą grupę przypisaną do całości, co nie jest optymalnem rozwiązaniem. W przypadku wyrażenia takiej woli, proponowałbym do najtrudniejszego działu, w którym mieliśmy dotąd najwięcej awantur, kandydatury pp. Ageba i Nathaneala, którzy mają dużo wypowiedzi na forum, zatem poświęcają mu wiele czasu, a są chyba znani wszystkim jako wystarczająco spokojni, kulturalni i sympatyczni, by mimo młodego wieku podjąć się tych niewdzięcznych zadań
« Ostatnia zmiana: Października 02, 2009, 11:25:46 am wysłana przez Krusejder » Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #23 dnia: Października 02, 2009, 11:29:59 am »

Panie Krzysztofie:
1) Pan Tato w tym wątku miał wielki talent używania słów, które nie znaczą tego, co chciał wyrazić. Przez co - chcąc czy nie - sprowokował niepotrzebne dyskusje. Przykłady "mix rytów NOM i 1962 na przemian", czy też "jedyny przyzwoity kapłan we Wrocławiu". Jeśli ktoś nie potrafi odnaleźć sensu w kontekście wypowiedzi - robi aferę
(do p. Mateusza: za SJP PWN:
Cytuj
przyzwoity
1. «postępujący zgodnie z normami moralnymi i obyczajami; też: świadczący o takim postępowaniu »
2. «taki jak należy»
p. Tato zapewne nie wartościował postaw moralnych i obyczajowych, a miał na myśli 2 znaczenie słowa)

2. Co do pytania - czy mi to przeszkadza - czasem. Ale to mój problem...

3. Co do oceny ich pracy - do p. Kurka nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Do p. AO - mam zastrzeżenie co do stopki - ale pomimo to nie nadużył on nigdy swoich uprawnień moderatora

4. Co do zachowania na forum - tu ewidentną, choć raczej nieumyślną winę ponosi p. Tato. Cała reszta bierze się z prób zrozumienia jego wypowiedzi - i tego konsekwencji.

5. Dlaczego nie reaguje: przyczyna dalsza: aktualne jestem chory, co ogranicza moją percepcję, oraz przekroczyłem limit transferu na łączu domowym. Przez kilka dni z tych powodów w ogóle nie wchodziłem na forum, a teraz wątki otwierają mi się po kilka minut każdy. Przyczyna bliższa: w tym momencie nie potrafię zareagować, bo aby ukrócić przyczynę problemów - jest za późno, zaś w dalszej dyskusji - każda ze stron ma trochę racji, z tym, że dyskutują nie z forowiczami, ale z tym, co sądzą, ze druga strona myśli. Obłęd, z którego nie da się wyjść...

6. Pani Szmulka w przypadku stopki p. szkieleta dała się ponieść emocją. Pewien biskup rzekł był "Bliżej mi do luteran niż lefebrystów", stopka p. szkieleta jest literalnym zaprzeczeniem tego zdania - ani w intencji, ani w treści nic obraźliwego nie ma.

« Ostatnia zmiana: Października 02, 2009, 11:33:12 am wysłana przez szkielet » Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
wiridiana
aktywista
*****
Wiadomości: 1255


gg 5253636

Ad altare Dei
« Odpowiedz #24 dnia: Października 02, 2009, 12:06:42 pm »

Cytuj
jak wyglądał atak w ciągu ostatnich 24 godzin na Szanowną Panią Szmulkę w wykonaniu w/w osób (i kilku innych) i spróbuje wyciągnąć wnioski
Rozumiem że na tym forum są kobiety równe i równiejsze. Jednym jak się odpisuje na ich kolejne stopkowe czepialstwo to jest atak a inne można wymyślać od nie wiadomo czego pod ich nieobecność bo mają zły avatar wg mniemanie niektórych.

Co do moderatorów najgorszym możliwym rozwiązaniem jest wybieranie ich i odwoływanie przez użytkowników. Vide przykład Barki. Wybieranie spokojnych też nie jest najlepszym pomysłem co też można na przykładzie Barki zobaczyć...

Zapisane
http://wiridiana.blogspot.com/
W wodospadach Twych kędziorów będę nurzać dłonie,
Szept namiętny zaplatając w pasma wokół skroni. Zacałuję blaski oczu zanim znów dzień wstanie.
Murka
aktywista
*****
Wiadomości: 1289


« Odpowiedz #25 dnia: Października 02, 2009, 12:12:46 pm »

6. Pani Szmulka w przypadku stopki p. szkieleta dała się ponieść emocją.

Pani Szmulka, podobnie jak kazdy inny czytelnik nie znajacy bonmotu owego biskupa, wprowadzona zostala w blad. To nie to samo co emocje.
I nadal twierdzi, ze bez wyjasnienia pod podpisem, stopka ta - najwyrazniej bez zlych intencji posiadacza - dla czytelnikow nie znajacych opinii owego biskupa, zawiera niesmaczne przeslanie.
Zapisane
Niech się nie trwoży serce wasze ani się lęka.
Eligiusz
aktywista
*****
Wiadomości: 688


ś.p. Anna Walentynowicz
« Odpowiedz #26 dnia: Października 02, 2009, 12:19:23 pm »

@ wiridiana
Nie rozumiem Pani zdziwienia - to przecież forum katolickie, a nie zwolenników Berele Lewartowa.
Pragnę Pani przypomnieć (poinformować?), że pani Szmulka jest na FK od początku albo jeszcze dłużej ;-) Ze względu na to oraz na wiele innych spraw należy Jej się tutaj wyjątkowe traktowanie.
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #27 dnia: Października 02, 2009, 12:20:54 pm »

@ wiridiana
Nie rozumiem Pani zdziwienia - to przecież forum katolickie, a nie zwolenników Berele Lewartowa.
Pragnę Pani przypomnieć (poinformować?), że pani Szmulka jest na FK od początku albo jeszcze dłużej ;-) Ze względu na to oraz na wiele innych spraw należy Jej się tutaj wyjątkowe traktowanie.
Panie Eligiuszu. Tu wszyscy są RÓWNI. Pański komentarz jest nie na miejscu.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Mateusz
Gość
« Odpowiedz #28 dnia: Października 02, 2009, 12:22:23 pm »

a inne można wymyślać od nie wiadomo czego pod ich nieobecność bo mają zły avatar wg mniemanie niektórych.



Ok, przesadziłem wtedy. Przepraszam.
Zapisane
Eligiusz
aktywista
*****
Wiadomości: 688


ś.p. Anna Walentynowicz
« Odpowiedz #29 dnia: Października 02, 2009, 12:23:02 pm »

@ szkielet
Tak, tak! Wszyscy jesteśmy Administratorami :)
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: prośba « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!