Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 00:32:46 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Lewakom w Hiszpani całkowicie się w głowach przewraca
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Drukuj
Autor Wątek: Lewakom w Hiszpani całkowicie się w głowach przewraca  (Przeczytany 3668 razy)
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« dnia: Grudnia 05, 2010, 14:12:26 pm »

Młodym lewakom w Hiszpani całkowicie się w głowach przewraca:
http://www.rp.pl/artykul/67352,573562-Prezerwatywa-w-roli-hostii-.html

a lewackie władze wprowadziły dziś stan wyjątkowy na terenie całego kraju:
http://www.bibula.com/?p=29000
Zapisane
Guldenmond
aktywista
*****
Wiadomości: 2136


« Odpowiedz #1 dnia: Grudnia 05, 2010, 15:00:13 pm »

"Błogosławiony kondom, który gładzi AIDS świata” – głosi napis.

takie stwierdzenie powoduje u mnie odruch wymiotny
Gott der Herr!!!!!

a państwu z JSA życzę miłej wizyty w piekle
« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2010, 15:22:24 pm wysłana przez Guldenmond » Zapisane
"coraz bardziej cię wciaga do tego trydenckiego ścieku"
ks. K.B.
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #2 dnia: Grudnia 05, 2010, 15:16:05 pm »

Ale chyba najgorsze to, że bluźniercza reklama nie wywołała w ich kraju burzy.  Szef prawicowej Partii Ludowej w Andaluzji Javier Arena ograniczył się do stwierdzenia, że w demokratycznym państwie można bronić swoich poglądów bez obrażania kogokolwiek. Ktos podający się za ateistę napisał:
„Jestem ateistą, ale wydaje mi się to prowokacją wobec Kościoła i brakiem szacunku dla wierzących. Ciekawe, czy odważyliby się na takie porównanie z jakimś symbolem religii muzułmańskiej”

A co na to  konserwatywne środowiska? OD, co DN ?
Zapisane
Sigfried
aktywista
*****
Wiadomości: 698

« Odpowiedz #3 dnia: Grudnia 05, 2010, 16:45:21 pm »

Dokladnie, niech se reklamuja Mahomenta z kondomem na glowie zamias turbanu - dluga ta kampania by nie byla.
Zapisane
TAISUM
uczestnik
***
Wiadomości: 221


TAISUMU SAN

portal o kawie jeszcze w budowie
« Odpowiedz #4 dnia: Grudnia 05, 2010, 16:49:44 pm »

Cytuj
A co na to  konserwatywne środowiska? OD, co DN ?

A co mamy robić. Krzyczeć drzeć się jak idioci? Niech oni się ośmieszają. Dn przygotowuje się do "Family Day" w Madrycie i do WYD. wtedy się pokażemy.

A tak na marginesie podobno del Bosque (trener reprezentacji Hiszpanii w piłce nożnej) ma być na Family Day i dać świadectwo o swoim synu z zespołem Downa jak wielkim darem jest dla niego i jego rodziny.


Cytuj
Dokladnie, niech se reklamuja Mahomenta z kondomem na glowie zamias turbanu - dluga ta kampania by nie byla.

a może im taka reklame zrobimy i opublikujemy podpisując sie ich znakiem  8) ;D
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2010, 14:54:54 pm wysłana przez Eligiusz » Zapisane
Jestem NEON, LASANDRYSTA i nie rozumiem DUCHA SOBORU
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #5 dnia: Grudnia 05, 2010, 16:56:11 pm »

Cytuj
Dokladnie, niech se reklamuja Mahomenta z kondomem na glowie zamias turbanu - dluga ta kampania by nie byla.

a może im taka reklame zrobimy i opublikujemy podpisując sie ich znakiem  8) ;D

Panie TAISUM to wcale nie jest to śmiechu, ale co na to  pan :Kiko" pani "Carmen" którym tak bardzo zależy na ewangelizacji. Nigdzie nie przeczytałam, że jakieś protesty były, przecież to Hiszpania, to kolebka DN. Tak samo konserwatywne OD.
Zapisane
gnome
aktywista
*****
Wiadomości: 1849


« Odpowiedz #6 dnia: Grudnia 05, 2010, 18:24:05 pm »

Cytuj
a państwu z JSA życzę miłej wizyty w piekle
Raczej stały pobyt  8)
Cytuj
a może im taka reklame zrobimy i opublikujemy podpisując sie ich znakiem 
Tak to wyjątkowo chwalebne i odważne, zwłaszcza kiedy od prawdziwej konfrontacji się ucieka (i to niezbyt wysublimowanymi sposobami):
Cytuj
A co mamy robić. Krzyczeć drzeć się jak idioci? Niech oni się ośmieszają.
Cytuj
Dokladnie, niech se reklamuja Mahomenta z kondomem na glowie zamias turbanu - dluga ta kampania by nie byla.
Powtarzamy taki stwierdzenia do znudzenia, pytanie cóż właściwie to oznacza? Brak nam odwagi do tego stopnia, że chcielibyśmy żeby mahometanie nas bronili przed bandą zdemoralizowanego lewackiego gówniarstwa? Wspaniale.

Spacyfikowali i zfeminizowali Katolicyzm i dziś jest to religia anty-męska, nie ma się co dziwić, że resztki ludzi w kościołach to prawie wyłącznie kobiety.


Zapisane
Podczas jednej z ceremonii w Bazylice św. Piotra, gdy wnoszono na sedia gestatoria papieża św. Piusa X, lud rzymski żywiołowo zareagował oklaskami, Papież widząc entuzjazm wiernych rozkazał zatrzymać pochód. Gdy tłum się uciszył rzekł do wiernych, że *nie należy czcić sługi w domu jego Pana.
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #7 dnia: Grudnia 05, 2010, 18:35:49 pm »

Cytuj
Ale chyba najgorsze to, że bluźniercza reklama nie wywołała w ich kraju burzy.  Szef prawicowej Partii Ludowej w Andaluzji Javier Arena ograniczył się do stwierdzenia, że w demokratycznym państwie można bronić swoich poglądów bez obrażania kogokolwiek.

No a burzy nie robi nasze ukochane Dzieło ?  Dzieło burzy nie robi, bo Dzieło mówi językiem Javiera Arena a nie przedsoborowym.

Oto przykład hiszpański i jednocześnie polski: członek Dzieła korespondentem lewicowych gazet:

http://www.ostatniaszuflada.pl/opus-dei/opus-dei-jest-dla-wszystkich.html

[...]jestem Hiszpanem, członkiem numerariuszem Opus Dei, oraz że przez wiele lat pracowałem w Polsce jako korespondent hiszpańskiego dziennika "La Vanguardia"[...]
[...]Przesłanie Escrivá zostało w lot zrozumiane w redakcji "Tygodnika Powszechnego". Jan Strzałka z okazji kanonizacji pisał o założycielu Dzieła "święty antyklerykał".[...]
swój swego w lot pozna.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2010, 18:50:55 pm wysłana przez rysio » Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #8 dnia: Grudnia 05, 2010, 19:47:19 pm »


Oto przykład hiszpański i jednocześnie polski: członek Dzieła korespondentem lewicowych gazet:

http://www.ostatniaszuflada.pl/opus-dei/opus-dei-jest-dla-wszystkich.html

[...]jestem Hiszpanem, członkiem numerariuszem Opus Dei, oraz że przez wiele lat pracowałem w Polsce jako korespondent hiszpańskiego dziennika "La Vanguardia"[...]
[...]Przesłanie Escrivá zostało w lot zrozumiane w redakcji "Tygodnika Powszechnego". Jan Strzałka z okazji kanonizacji pisał o założycielu Dzieła "święty antyklerykał".[...]
swój swego w lot pozna.

To wiele wyjaśnia, można tam wiele przeczytać jak np:

"Kiedy w listopadzie 1989 r. pierwszy raz towarzyszyłem w Polsce kapłanowi Opus Dei Stefanowi Moszoro-Dąbrowskiemu, naszymi pierwszymi rozmówcami byli mieszkający wówczas na Wawelu ks. Tadeusz Pieronek, kanclerz kurii katowickiej ks. Wiktor Skworc oraz ówczesny wicerektor seminarium duchownego w Warszawie ks. Tadeusz Pikus. Na szczęście, kiedy kilka lat później wszyscy zostali biskupami, nikomu nie przyszło do głowy przypisywać ich awansów machinacjom młodego księdza, inżyniera elektronika Moszoro-Dąbrowskiego. Jakoś nikt także nie wpadł na pomysł, by arcybiskupowi Józefowi Życińskiemu, znanemu z silnej osobowości i niezależności intelektualnej, zarzucać, że "wpadł w łapy" Opus Dei tylko dlatego, że w wielu artykułach wnikliwie i ze swadą opisywał duchowe przesłanie Dzieła, jego świecki charakter, gotowość do debaty intelektualnej i szacunek dla wolności jednostki."

A ten ks. Pikus, teraz biskup onego czasu mówił dla KAI; "Nie mamy monopolu na Ewangelię......"
http://ekai.pl/wydarzenia/wywiad/x24907/nie-mamy-monopolu-na-ewangelie/

chodziło tez o małżeństwa mieszane, nawet na KNO było pisane:
http://breviarium.blogspot.com/2010/01/u-nas-formalnosci-to-pikus-biskup-pikus.html

O kurczę,  sami tradycyjni  :)
Zapisane
TAISUM
uczestnik
***
Wiadomości: 221


TAISUMU SAN

portal o kawie jeszcze w budowie
« Odpowiedz #9 dnia: Grudnia 05, 2010, 20:22:19 pm »

Cytuj
a może im taka reklame zrobimy i opublikujemy podpisując sie ich znakiem 
Tak to wyjątkowo chwalebne i odważne, zwłaszcza kiedy od prawdziwej konfrontacji się ucieka (i to niezbyt wysublimowanymi sposobami):
Cytuj
A co mamy robić. Krzyczeć drzeć się jak idioci? Niech oni się ośmieszają.

Po pierwsze to był czarny humor. Po drugie Zamierzam jechać do Hiszpanii z braćmi z Drogi na WYD aby pokazać i zamanifestować moją wiarę i wierność Papieżowi.

Co jeszcze wg Pana mam zrobić? Napisać "protest song", manifestować pod ambasadą Hiszpanii czy może dokonać samospalenia. Może Pan odpowie co Pan zamierza zrobić osobiście a nie tylko krytykować i biadolić jak to mało mężczyzn w Kościele i że zbabiały jest ten współczesny posoborowy.
Zapisane
Jestem NEON, LASANDRYSTA i nie rozumiem DUCHA SOBORU
TAISUM
uczestnik
***
Wiadomości: 221


TAISUMU SAN

portal o kawie jeszcze w budowie
« Odpowiedz #10 dnia: Grudnia 05, 2010, 20:35:55 pm »

@ Pani Mama
Cytuj
Panie TAISUM to wcale nie jest to śmiechu, ale co na to  pan :Kiko" pani "Carmen" którym tak bardzo zależy na ewangelizacji. Nigdzie nie przeczytałam, że jakieś protesty były, przecież to Hiszpania, to kolebka DN. Tak samo konserwatywne OD.

A jak Pani to widzi. Mają się przekrzykiwać z lewackimi szczylami. Tak jak powiedziałem. Droga i inne ruchy szykują się na Family Day na początku stycznia.
Czy znając orzeczenia sądów w Katolickiej rzekomo Polsce ws Pani Tysiąc i Pani Nieznalskiej  sądzi pani że można coś zdziałać w zapaterowskiej Hiszpanii?

Czy od wydawania oswiadczeń i protestów nie jest lepsza manifestacja wielu ludzi na ulicach Madrytu. Ja niestety z powodów finansowych musiałem zdecydować albo Family Day albo WYD podczas którego będziemy ewangelizować na ulicach w Niemczech i Hiszpanii. Czy to naprawdę tak mało i lepiej wdawać się w przepychanki z tymi którzy tylko na to czekają.

Może najpierw byśmy zrobili porzadek na własnym podwórku bo jak będziemy patrzeć i biadolić nad Hiszpania to zanim się obejrzymy będziemy mieli Hiszpanię w Polsce.
Zapisane
Jestem NEON, LASANDRYSTA i nie rozumiem DUCHA SOBORU
gnome
aktywista
*****
Wiadomości: 1849


« Odpowiedz #11 dnia: Grudnia 06, 2010, 08:52:33 am »

Proszę Pana, spokojnie!
Cytuj
Po pierwsze to był czarny humor.
A ja go bardzo słabo oceniłem, nieśmieszny był ten Pana czarny humor i tyle.
Cytuj
Po drugie Zamierzam jechać do Hiszpanii ... aby pokazać i zamanifestować moją wiarę i wierność Papieżowi.
Brawo!
Cytuj
Co jeszcze wg Pana mam zrobić?
Ja Panu absolutnie nic nie każe robić, Ja stwierdzam, że zasłanianie się mahometanami jest żałosne i tyle.
Cytuj
Może Pan odpowie co Pan zamierza zrobić osobiście a nie tylko krytykować i biadolić jak to mało mężczyzn w Kościele...
Lepiej żebym nie wypisywał w sieci co mi chodzi po głowie, bo jutro o 5 rano mogę mieć "czarnych" w domu  8)
Niecierpliwie wyczekuje kolejnej wyprawy krzyżowej (tym razem na zachód)  ;D ;D ;D
Cytuj
... i że zbabiały jest ten współczesny posoborowy.
A to po prostu fakt jest! Ja nie biadole, Ja stwierdzam fakt.
Zapisane
Podczas jednej z ceremonii w Bazylice św. Piotra, gdy wnoszono na sedia gestatoria papieża św. Piusa X, lud rzymski żywiołowo zareagował oklaskami, Papież widząc entuzjazm wiernych rozkazał zatrzymać pochód. Gdy tłum się uciszył rzekł do wiernych, że *nie należy czcić sługi w domu jego Pana.
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #12 dnia: Grudnia 06, 2010, 09:41:03 am »

Panie "TAISUM"
Tu nie chodzi o przekrzykiwanie i ja pana też teraz nie wysyłam do Hiszpanii, mi chodzi konkretnie o tamte grupy i dziwne jest dla mnie takie podejście. To tak jak  muzułmanie, w mniejszej grupie to cicho, ale w większej grupie to już siłę pokazują. Pisze pan "Droga i inne ruchy ...." niech się szykują, ale nie widzę żadnej przeszkody, żeby lewactwu tam się  przeciwstawiać. To co? czekać tylko na jedne roczne spędy namifestacyjno-ewangelizacyjne? My mamy ZAWSZE! świadczyć o Panu Bogu i ZAWSZE przeciwstawiać się złu.  Nad Hiszpanią nie biadolę, a na naszym podwórku wiele się dzieje w przeciwstawianiu się lewactwu, czyżby pan nie czytał o różnych akcjach, apelach, protestach, etc ...? jest to zadanie dla każdego, ale przynależność do wspólnoty tym bardziej zobowiązuje, tam gdzie się to zło dzieje.
Zapisane
pablo
aktywista
*****
Wiadomości: 536

« Odpowiedz #13 dnia: Grudnia 06, 2010, 09:47:58 am »

Mamy w Polsce jednego generała który mógłby posłużyć tamtejszym politykom radą. Trzeba by było do nich napisać.
Zapisane
TAISUM
uczestnik
***
Wiadomości: 221


TAISUMU SAN

portal o kawie jeszcze w budowie
« Odpowiedz #14 dnia: Grudnia 06, 2010, 09:58:40 am »

@Pani Mama

DN ma swoje cele - nie protesty, akcje i apele. Jeżeli jakiś brat z Dn chce się pod jakimś apelem podpisać, zamanifestować czy wykonać inne tego typu akcje przeciw lewactwu to robi to jako zwykły katolik i człowiek a nie jako członek DN.

Chciałem tylko przypomnieć o dyskusji na Rebelii że DN wspiera pedalstwo i lewactwo bo jakiś znany brat z DN podpisał się pod deklaracja przeciw Faszyzmowi.
Podejrzewam (ale pewności nie mam) że Kiko nie angażuje się w żadne publiczne akcje po to właśnie aby nie utożsamiano tego jako postawy całej Drogi która ma zupełnie inne cele zawarte zresztą w Statucie

I nikt mi na Drodze nie zabrania uczestnictwa w takich "oddolnych" akcjach, nikt mi nie zabraniał być pod Krzyżem na Krakowskim Przedmieściu i inne.Robiłem i robię to ponieważ czynie to z serca jako katolik a nie jako "Neon"
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2010, 11:29:43 am wysłana przez TAISUM » Zapisane
Jestem NEON, LASANDRYSTA i nie rozumiem DUCHA SOBORU
Strony: [1] 2 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Lewakom w Hiszpani całkowicie się w głowach przewraca « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!