Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 12:42:37 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Nic sie nie zmienia walka trwa nadal (o in vitro )
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: Nic sie nie zmienia walka trwa nadal (o in vitro )  (Przeczytany 4639 razy)
Sigfried
aktywista
*****
Wiadomości: 698

« Odpowiedz #15 dnia: Października 28, 2010, 15:00:56 pm »

Przesluchalem Pieronka, nigdy wiecej nie nazwe tego heretyka biskupem. To jest heretyk, czystej krwi, stos to malo, wczesniej zalecalbym tortury. I pomyslec ze to cos biezmowalo tyle osob w Krakowie w KRR. Jesli kogos urazilem prosze o bana. Z takim czyms, bo slowo kims jest absolutnie nie na miejscu, w biskupich szatach sie nie spotkalem. Negacja grzechu, krok od apostazji - jesli nie jest to obajw choroby psychicznej u tow.Pieronka to jest to objaw opetania.
Zapisane
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #16 dnia: Października 28, 2010, 19:41:23 pm »

@ Sigfried

O wyżej wymienionym napisałem kiedyś w innym dziale. Warto przypomnieć, historyjka jest prawdziwa :

 http://krzyz.katolicy.net/index.php/topic,12.msg75884.html#msg75884

I świadczy o jeszcze jednym. Dzisiejszy solenizant tendencje do klepania głupot ma chyba we krwi, nie przyszła mu z wiekiem.
Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #17 dnia: Października 28, 2010, 20:09:02 pm »

Konstytucja przybita do krzyża

W proteście "przeciwko niszczeniu przez Kościół świeckiego państwa", zorganizowanym przed siedzibą biskupa warszawsko-praskiego Henryka Hosera, poseł Janusz Palikot symbolicznie ukrzyżował polską konstytucję

W pikiecie zwolenników stosowania metody zapłodnienia in vitro uczestniczyło około 70 osób. Pojawili się też jej przeciwnicy.

- Nie chcemy, aby konstytucja RP została ukrzyżowana przez biskupów, a razem z nią wszystkie wolności, które w tej konstytucji są zawarte. Na znak protestu (...) przeciwko niszczeniu państwa świeckiego przybijamy tę konstytucję do krzyża - powiedział Palikot. Następnie przybił konstytucję do krzyża dwumetrowej wysokości, który przynieśli ze sobą pikietujący.

Większość zebranych zareagowała okrzykami "Janusz, Janusz". Ustawiono przed krzyżem kilkadziesiąt zniczy.

http://www.rp.pl/artykul/20,555983-Konstytucja-przybita-do-krzyza.html

Gdzie jest kres obłąkańczej "polityki" antychrześcijańskich aktywistów?
Zapisane
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #18 dnia: Października 28, 2010, 20:17:14 pm »

Kresem (?) może być druga Hiszpania lat 30-tych XX wieku. Tylko my nie mamy marokańskich pułków i generała Franco.
Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
Tadeusz
uczestnik
***
Wiadomości: 212

« Odpowiedz #19 dnia: Października 28, 2010, 20:43:46 pm »

Odważnie stanę w obronie bp. Pieronka.

Dlaczego z bp. Pieronka zrobili sobie wszyscy kozła ofiarnego?
Chyba tylko dlatego, że ma gadane i wrodzone parcie na szkło i radiowe sitko - a to przecież nie grzech? Taki ma charakter.

Gumowe poglądy na to, co może czynić poseł-katolik, a czego czynić nie może ma większość biskupiego ciała w Polsce. Pisać skargę na Pieronka (za mętne wypowiedzi nikt po svII po głowie jeszcze nie dostał, bo i soborowe teksty są nieostre i zalatują epoką lat 60-tych) to wyżycie się na "chłopcu" co to nie raz dostał po buzi; to tak jak kopać leżącego.
Lepiej chwycić pióra i zapytać naszych Ordynariuszy o jasną deklarację np. abp. K.Nycza, abp.S.Dziwisza. Czy udzielą Komunii Bronkowi the day after ?

Panie Tadeuszu, proszę zapytać pisemnie bp. Kiernikowskiego i podrzucić nam na fk skan odpowiedzi  :)

Oczywiście może Pan bronić bp. Pieronka, może Pan starać się zrozumieć jego postawę, ma Pan do tego prawo.
Z mojego punktu widzenia dorosły facet, który ma za sobą poważne studia teologiczne w zakres których wchodzą zajęcia z logiki i paru innych przedmiotów pozwalających na analizę tekstów, nie może mówić takich rzeczy. Proszę także pamiętać, że doskonale znał temat rozmowy i był do niej przygotowany, zrobił wiec to z rozmysłem i w celu osiągnięcia konkretnego celu.
I Pan chce go bronić, tłumacząc to parciem na szkło?

Bp. Dziwisza też powinniśmy wytłumaczyć z przyjęcia nagrody od masonerii np. tym, że nie wypada odmawiać, gdy nawet zawzięty wróg Kościoła docenia jego pracę i daje mu nagrodę.

Zapisane
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #20 dnia: Października 29, 2010, 12:24:25 pm »

http://fakty.interia.pl/tylko_u_nas/wywiady/news/mamy-wojne-domowa-starcie-wrogich-plemion,1551125

Poseł Platformy powiedział, że zagłosuje za dopuszczalnością in vitro, a potem pójdzie do komuniPierwsze zdanie przeraza...
Kyrie eleison..

Po tym jak zagłosuje pan jednak za dopuszczalnością in vitro, pójdzie pan do komunii?

- Tak.

Bez obaw?

- Boję się o to, że popełniam błędy polityczne w sprawie śmiertelnie ważnej. Bo in vitro to jest sprawa życia i śmierci. Ja dopuszczam taką możliwość, że popełniam błąd, ale mam poczucie, że w swoim sumieniu i w swoim rozumie zrobiłem wszystko, żeby dojść do rozwiązania najlepszego.

Nie będzie pan czuł takiej duchowej ekskomuniki, o której mówił arcybiskup Hoser?

- Nie, moje sumienie w tej sprawie pozostaje względnie czyste. Mówię względnie, bo każdy z nas popełnia błędy. Zaznaczam jeszcze raz, że w tej sprawie pozostaję czysty.
« Ostatnia zmiana: Października 29, 2010, 12:27:14 pm wysłana przez kurak » Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #21 dnia: Października 29, 2010, 12:30:22 pm »

@ Tadeusz
Albo źle sie wysłowiłem, albo nie zrozumiał Pan mojej wypowiedzi. Ja bym ich wszystkich...

Cytuj
dorosły facet, który ma za sobą poważne studia teologiczne w zakres których wchodzą zajęcia z logiki i paru innych przedmiotów

Panie Tadeuszu.... niech Pan obejrzy sobie dowód osobisty i przypomni sobie gdzie mieszka. Jakie "poważne" jaka "logika" :)
Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
Tadeusz
uczestnik
***
Wiadomości: 212

« Odpowiedz #22 dnia: Października 30, 2010, 10:51:15 am »

@ Tadeusz
Albo źle sie wysłowiłem, albo nie zrozumiał Pan mojej wypowiedzi. Ja bym ich wszystkich...

Cytuj
dorosły facet, który ma za sobą poważne studia teologiczne w zakres których wchodzą zajęcia z logiki i paru innych przedmiotów

Panie Tadeuszu.... niech Pan obejrzy sobie dowód osobisty i przypomni sobie gdzie mieszka. Jakie "poważne" jaka "logika" :)

Nie wiem jak wyglądają teraz studia, jednak w czasie gdy studiował bp. Pieronek zajęcia z logiki traktowane były poważnie, więc podtrzymuję moje zdanie.
Zapisane
Strony: 1 [2] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Nic sie nie zmienia walka trwa nadal (o in vitro ) « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!