Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 25, 2024, 02:28:15 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231960 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Summorum Pontificum  |  Wątek: Ulotka o Mszy trydenckiej- już jest!!
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 Drukuj
Autor Wątek: Ulotka o Mszy trydenckiej- już jest!!  (Przeczytany 10036 razy)
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3722

« Odpowiedz #45 dnia: Października 23, 2010, 18:43:32 pm »

Ja bym proboszczów nie pytał się o zostawienie ulotek w kruchcie. Ulotka to nie plakat.
Zapisane
FidelisTraditioni
aktywista
*****
Wiadomości: 1059


Mój blog
« Odpowiedz #46 dnia: Października 23, 2010, 18:44:58 pm »

Neońskim Jazzuitów. A pod jakim wezwaniem to nie zwróciłem uwagi.
Zapisane
"Nie może mieć Boga za Ojca ten, kto nie ma Kościoła za Matkę"
 
św. Cyprian
hihistor
uczestnik
***
Wiadomości: 208

« Odpowiedz #47 dnia: Października 23, 2010, 20:35:17 pm »

Przy jednym z kościołów widziałem ;)
Niepokalanego Poczecia ? :P   ;)
Kapucyni, Wizytki, Jezuici, Karmelici, św. Pawła na Bernardyńskiej ...
Zapisane
emek
rezydent
****
Wiadomości: 418


« Odpowiedz #48 dnia: Października 23, 2010, 20:41:09 pm »

Ja bym proboszczów nie pytał się o zostawienie ulotek w kruchcie. Ulotka to nie plakat.
Ja bym nie ryzykował, wiadomo, że nastawienie hierarchii do NFRR jest obecnie dość "sceptyczne", również na ISS patrzy się podejrzliwie. Wystarczy, że taki proboszcz się poskarży, a można się spodziewać, że jeden czy drugi pasterz wypowie się na ten temat.
Przykro to pisać ale gdyby ulotki reklamowały katechezy Neokatechumenalne to ich pozostawienie w kościele byłoby co najwyżej nietaktem, przy sprawach związanych z NFRR może to być dobrym pretekstem do ataków.
Zapisane
FidelisTraditioni
aktywista
*****
Wiadomości: 1059


Mój blog
« Odpowiedz #49 dnia: Października 23, 2010, 21:09:18 pm »

Ja bym proboszczów nie pytał się o zostawienie ulotek w kruchcie. Ulotka to nie plakat.
również na ISS
A cóż to?
Przy jednym z kościołów widziałem ;)
Niepokalanego Poczecia ? :P   ;)
Kapucyni, Wizytki, Jezuici, Karmelici, św. Pawła na Bernardyńskiej ...
No toć napisałem, że jazzuici (jezuici).
Zapisane
"Nie może mieć Boga za Ojca ten, kto nie ma Kościoła za Matkę"
 
św. Cyprian
emek
rezydent
****
Wiadomości: 418


« Odpowiedz #50 dnia: Października 23, 2010, 22:17:21 pm »

również na ISS
A cóż to?
Literówka  :) ISP - Instytut Summorum Pontificum
« Ostatnia zmiana: Października 23, 2010, 22:38:04 pm wysłana przez emek » Zapisane
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #51 dnia: Października 23, 2010, 22:34:53 pm »

Jak Lublin i wielka akcja plakatowa to tylko FSSPX :)
http://www.omp.lublin.pl/img/galeria/8/10.jpg

Gratuluję pomysłu, ale... to nie jest reklama Mszy jako takiej, w sensie trydenckiej, a konkretnego spotkania i wykładu ;)

Panie Fidelis, widzę, że i Pan złapał bakcyla ewangelizacyjnego... chwali się to, chwali...  :)
« Ostatnia zmiana: Października 23, 2010, 22:36:31 pm wysłana przez cabbage » Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
FidelisTraditioni
aktywista
*****
Wiadomości: 1059


Mój blog
« Odpowiedz #52 dnia: Października 23, 2010, 23:17:48 pm »

Jak Lublin i wielka akcja plakatowa to tylko FSSPX :)
http://www.omp.lublin.pl/img/galeria/8/10.jpg
Gratuluję pomysłu, ale... to nie jest reklama Mszy jako takiej, w sensie trydenckiej, a konkretnego spotkania i wykładu ;)
Ale po takim wykładzie można zapałać chęcią przyjścia na Mszę :)
Zapisane
"Nie może mieć Boga za Ojca ten, kto nie ma Kościoła za Matkę"
 
św. Cyprian
gnome
aktywista
*****
Wiadomości: 1849


« Odpowiedz #53 dnia: Października 24, 2010, 12:20:12 pm »

Cytuj
Ale po takim wykładzie można zapałać chęcią przyjścia na Mszę.
To prawda, to prawda.

Mój brat chodził na indultowe OM. Raczej nie interesowało go FSSPX do czasu kiedy nie poprosiłem żeby przeszedł się ze mną na wykład x. Stehlina.
Po wszystkim zapytał gdzie może więcej zdobyć takich wykładów, gdzie jakieś książki i GDZIE NAJBLIŻEJ FSSPX SPRAWUJE MSZĘ :]

Z innego przykładu (ale z tym samym "bohaterem" w tle) wybraliśmy się z żonką do Warszawy na weekend żeby móc w niedzielę wybrać się na Garncarską.
Tak się złożyło, że "z ciekawości" znajoma poprosiła o możliwość wybrania się z nami. Trafiliśmy w dobrym terminie i kazanie na temat św. Piusa X głosił x. Stehlin.
Znajoma była pod ogromnym wrażeniem, nie tyle OM, nie tyle szat,.... co treści i sposobu głoszenia kazania. X. Stehlin wydał jej się naprawdę natchnionym i bogobojnym człowiekiem (słownictwo oryginalne), wręcz nieporównywalnym z żadnym wcześniej spotkanym. To cieszy, zwłaszcza, że dzięki temu będzie kolejna duszyczka po stronie tradycji :D 
Zapisane
Podczas jednej z ceremonii w Bazylice św. Piotra, gdy wnoszono na sedia gestatoria papieża św. Piusa X, lud rzymski żywiołowo zareagował oklaskami, Papież widząc entuzjazm wiernych rozkazał zatrzymać pochód. Gdy tłum się uciszył rzekł do wiernych, że *nie należy czcić sługi w domu jego Pana.
tkiller
aktywista
*****
Wiadomości: 1148


Koń jaki jest, każdy widzi.

« Odpowiedz #54 dnia: Października 24, 2010, 14:08:30 pm »

Neońskim Jazzuitów. A pod jakim wezwaniem to nie zwróciłem uwagi.

pw. św. Piotra Apostoła :)
Zapisane
"..co sądzić o tych nawet pobożnych, którzy podczas Mszy św. odmawiają różaniec i najrozmaitsze litanie albo przez całą Mszę św. odmawiają modlitwy przygotowawcze do komunii św. Ci wszyscy, tak należy stwierdzić, liturgicznie nieprawidłowo uczestniczę we Mszy świętej."
Kamil
aktywista
*****
Wiadomości: 1368


« Odpowiedz #55 dnia: Października 24, 2010, 22:34:22 pm »

Cytuj
Ale po takim wykładzie można zapałać chęcią przyjścia na Mszę.
To prawda, to prawda.

Mój brat chodził na indultowe OM. Raczej nie interesowało go FSSPX do czasu kiedy nie poprosiłem żeby przeszedł się ze mną na wykład x. Stehlina.
Po wszystkim zapytał gdzie może więcej zdobyć takich wykładów, gdzie jakieś książki i GDZIE NAJBLIŻEJ FSSPX SPRAWUJE MSZĘ :]

Z innego przykładu (ale z tym samym "bohaterem" w tle) wybraliśmy się z żonką do Warszawy na weekend żeby móc w niedzielę wybrać się na Garncarską.
Tak się złożyło, że "z ciekawości" znajoma poprosiła o możliwość wybrania się z nami. Trafiliśmy w dobrym terminie i kazanie na temat św. Piusa X głosił x. Stehlin.
Znajoma była pod ogromnym wrażeniem, nie tyle OM, nie tyle szat,.... co treści i sposobu głoszenia kazania. X. Stehlin wydał jej się naprawdę natchnionym i bogobojnym człowiekiem (słownictwo oryginalne), wręcz nieporównywalnym z żadnym wcześniej spotkanym. To cieszy, zwłaszcza, że dzięki temu będzie kolejna duszyczka po stronie tradycji :D

To fakt, Pan Bóg obdarzył księdza Karola ogromnym talentem kaznodziejskim.
Jeśli Pana brat chciałby jakieś wykłady księdza Karola, to mogę podesłać na płytkach nagrania kilku pierwszych wykładów ze Szczecina (na pewno jest o kryzysie w Kościele i o Mszy, a jakie jeszcze to nie pamiętam). Można je pewnie też znaleźć gdzieś w internecie...   
« Ostatnia zmiana: Października 24, 2010, 22:37:16 pm wysłana przez Kamil » Zapisane
FidelisTraditioni
aktywista
*****
Wiadomości: 1059


Mój blog
« Odpowiedz #56 dnia: Października 24, 2010, 22:48:50 pm »

Na stronie Bractwa :)
Zapisane
"Nie może mieć Boga za Ojca ten, kto nie ma Kościoła za Matkę"
 
św. Cyprian
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3722

« Odpowiedz #57 dnia: Października 24, 2010, 22:49:25 pm »

Są na stronie www.piusx.org.pl jako materiały do pobrania.
Zapisane
gnome
aktywista
*****
Wiadomości: 1849


« Odpowiedz #58 dnia: Października 25, 2010, 23:12:22 pm »

Dziękuje, dziękuje!
Wszystkie wykłady z www.piusx.org.pl jak i OMP Lublin mam zrzucone na komputer i po nagraniu na płytki dałem zarówno Bratu jak i mamie.
Oboje bardzo wdzięczni, oboje pod wielkim wrażeniem :]

Całe szczęście, że udostępnia się te wykłady w sieci, wielu ludzi z tego korzysta!
Deo gratias!
Zapisane
Podczas jednej z ceremonii w Bazylice św. Piotra, gdy wnoszono na sedia gestatoria papieża św. Piusa X, lud rzymski żywiołowo zareagował oklaskami, Papież widząc entuzjazm wiernych rozkazał zatrzymać pochód. Gdy tłum się uciszył rzekł do wiernych, że *nie należy czcić sługi w domu jego Pana.
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #59 dnia: Listopada 09, 2010, 22:46:28 pm »

Przypominam o ulotce. Ciągle można zamawiać. W Krakowie zwiększa się liczba uczestników Mszy trydenckich  ;) Może i ulotka działa? Kto wie?  ;)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
Strony: 1 2 3 [4] 5 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Summorum Pontificum  |  Wątek: Ulotka o Mszy trydenckiej- już jest!! « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!