Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 16, 2024, 11:07:49 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231933 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Witam wszystkich forumowiczów.
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Witam wszystkich forumowiczów.  (Przeczytany 2432 razy)
bocian
adept
*
Wiadomości: 10

« dnia: Września 24, 2010, 17:59:42 pm »

Króluj nam Chryste!

Mam na imię Wojciech. Zaplątałem się tu jakiś czas temu poprzez linki z innych stron(Fronda,Rebelya,KNO etc). Wypadało się przywitać stąd mój wątek. Na Rebelya.pl mój nick to "wojtek" jakby ktokolwiek się chciał zapytać.

Szczęść Boże z archidiecezji przemyskiej! ;)
Zapisane
Nathanael
Gość
« Odpowiedz #1 dnia: Września 24, 2010, 18:13:15 pm »

Witamy, witamy w naszych nieskromnych progach :)

Pytanie do adminów i modów: może warto byłoby pomyśleć na utworzeniem specjalnego poddziału na takie właśnie wątki (przywitania i pożegnania)?
Zapisane
gnome
aktywista
*****
Wiadomości: 1849


« Odpowiedz #2 dnia: Września 24, 2010, 18:24:59 pm »

Oby jak najwięcej powitań i jak najmniej pożegnań, choć to ostatnie pożegnanie to ... ho-ho ... bardzo pozytywne! :]

Aaa! No i witam kolegę bociana, szczęść Boże!
Zapisane
Podczas jednej z ceremonii w Bazylice św. Piotra, gdy wnoszono na sedia gestatoria papieża św. Piusa X, lud rzymski żywiołowo zareagował oklaskami, Papież widząc entuzjazm wiernych rozkazał zatrzymać pochód. Gdy tłum się uciszył rzekł do wiernych, że *nie należy czcić sługi w domu jego Pana.
Nathanael
Gość
« Odpowiedz #3 dnia: Września 24, 2010, 18:26:44 pm »

Oby jak najwięcej powitań i jak najmniej pożegnań, choć to ostatnie pożegnanie to ... ho-ho ... bardzo pozytywne! :]

Które?  8)
Zapisane
FidelisTraditioni
aktywista
*****
Wiadomości: 1059


Mój blog
« Odpowiedz #4 dnia: Września 24, 2010, 19:08:55 pm »

Panu gnome pewnie chodzi o to przedostatnie ;)
Zapisane
"Nie może mieć Boga za Ojca ten, kto nie ma Kościoła za Matkę"
 
św. Cyprian
CiociaA
aktywista
*****
Wiadomości: 751


« Odpowiedz #5 dnia: Października 06, 2010, 17:56:18 pm »

Ja również witam...
Zapisane
"Kto w Ofierze Mszy Św. jest przytomnym z sercem szczerym, z wiarą prostą, z uszanowaniem, ze skruchą pokorną, ten dostąpi miłosierdzia i znajdzie potrzebne sobie łaski."

"Maryjo, Królowo Polski, pomóż tej ziemi!"
gnome
aktywista
*****
Wiadomości: 1849


« Odpowiedz #6 dnia: Października 07, 2010, 08:54:49 am »

Cytuj
Które?
Pana Dominik'a Jan'a Domin oczywiście  :D

Cytuj
Panu gnome pewnie chodzi o to przedostatnie
No właśnie, właśnie, bo chwilę później kolejne się pojawiło, już mniej pozytywne.

Zapisane
Podczas jednej z ceremonii w Bazylice św. Piotra, gdy wnoszono na sedia gestatoria papieża św. Piusa X, lud rzymski żywiołowo zareagował oklaskami, Papież widząc entuzjazm wiernych rozkazał zatrzymać pochód. Gdy tłum się uciszył rzekł do wiernych, że *nie należy czcić sługi w domu jego Pana.
Strony: [1] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Witam wszystkich forumowiczów. « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!