Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 12:20:28 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Nowe wieści z Medjugorie
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 26 Drukuj
Autor Wątek: Nowe wieści z Medjugorie  (Przeczytany 146516 razy)
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #135 dnia: Lipca 16, 2010, 20:08:46 pm »

Znowu dziś zabrałam z jednego kościoła jakieś kserówki "medjugoriańskie".  :-\ Jak tylko to widzę, to zabieram, żeby się dalej nie rozprzestrzeniało... eh... co Państwo proponują z tym zrobić? Spalić? Z jednej strony jest tekst objawienia z La Salette, aczkolwiek nie wiem, czy autentyczny- coś o psującym się zbożu, a z drugiej "Orędzie z Medjugorie z 29.11.2009"  :-\
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
JRWF
aktywista
*****
Wiadomości: 1291


« Odpowiedz #136 dnia: Lipca 16, 2010, 21:48:55 pm »

a z drugiej "Orędzie z Medjugorie z 29.11.2009"  :-\

Kiepściutko. W moim kościele parafialnym co tydzień wisi nowe, aktualne...  >:(
Zapisane
Invictus
uczestnik
***
Wiadomości: 212


« Odpowiedz #137 dnia: Lipca 17, 2010, 16:33:14 pm »

Mam pytanie : czy tzw nabożeństwa medjugorskie mogą działać w parafiach na legalu? U mnie w mieście jest jedna parafia w której jest toto organizowane w połączeniu ze Mszą Św.

Co do darcia/zrywania kartek (wandalizm?), nie mogą się państwo po prostu udać do biura parafialnego?

I gratis

http://drogamisekt.pl/2010/01/kard-schonborn-przeprosil-biskupa-mostaru-za-pielgrzymke-do-medjugorja/

Kard. Schönborn przeprosił biskupa Mostaru za pielgrzymkę do Medjugorja

W opublikowanych przez diecezję Mostar fragmentach listu, arcybiskup Wiednia napisał m.in.: „Jest mi bardzo przykro, jeśli Ekscelencja odniósł wrażenie, że moja pielgrzymka do Medjugorje zaszkodziła pokojowi w Jego diecezji. Może Ksiądz Biskup być pewien, żenie było to moim zamiarem”. List nosi datę 15 stycznia – dnia, w którym kard. Schönborn został przyjęty przez Benedykta XVI na prywatnej audiencji w Watykanie.
Zapisane
'Chcę' i 'Nie chcę' nie mieszkają w naszym domu...
Zygmunt
Gość
« Odpowiedz #138 dnia: Lipca 18, 2010, 14:14:36 pm »

a z drugiej "Orędzie z Medjugorie z 29.11.2009"  :-\

Kiepściutko. W moim kościele parafialnym co tydzień wisi nowe, aktualne...  >:(
Polecam wieczorne spacery.
Zapisane
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #139 dnia: Lipca 18, 2010, 16:40:55 pm »

Położyłam w to miejsce Nova et vetera  ;D Będzie śmiesznie jak ktoś przyjdzie z tym do proboszcza  ;D ;D
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #140 dnia: Lipca 18, 2010, 19:23:38 pm »

Prosze Panstwa u nas w Opolu w samej katedrze oglaszane sa zapisy na pielgrzymke :o
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
FidelisTraditioni
aktywista
*****
Wiadomości: 1059


Mój blog
« Odpowiedz #141 dnia: Lipca 18, 2010, 19:29:52 pm »

Posoborowie to nowy system, który stara się stworzyć nową rzeczywistość, jednocześnie zachowując pozory zgodności z dawnemi rzeczami, więc nie dziwne. Nowe objawienia, nowe prawdy wiary, nowa liturgia, nowe ryty Sakramentów, nowa sztuka, nowa kultura.
« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2010, 20:35:34 pm wysłana przez FidelisTraditioni » Zapisane
"Nie może mieć Boga za Ojca ten, kto nie ma Kościoła za Matkę"
 
św. Cyprian
Invictus
uczestnik
***
Wiadomości: 212


« Odpowiedz #142 dnia: Lipca 18, 2010, 20:10:29 pm »

To ja się pytam dlaczego celulozę marnujecie ( i tak nowe położą) zamiast bić na alarm w kurii..
Zapisane
'Chcę' i 'Nie chcę' nie mieszkają w naszym domu...
FidelisTraditioni
aktywista
*****
Wiadomości: 1059


Mój blog
« Odpowiedz #143 dnia: Lipca 18, 2010, 20:35:59 pm »

To ja się pytam dlaczego celulozę marnujecie ( i tak nowe położą) zamiast bić na alarm w kurii..
Prosze Panstwa u nas w Opolu w samej katedrze oglaszane sa zapisy na pielgrzymke :o
Tu ma Pan przykład.
Zapisane
"Nie może mieć Boga za Ojca ten, kto nie ma Kościoła za Matkę"
 
św. Cyprian
Adam
aktywista
*****
Wiadomości: 764

« Odpowiedz #144 dnia: Lipca 18, 2010, 20:59:43 pm »

Prosze Panstwa u nas w Opolu w samej katedrze oglaszane sa zapisy na pielgrzymke :o

To idź do proboszcza a jak nie będzie chciał słuchać, napisz do biskupa. Zrobisz to?
Zapisane
porys
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 2646


« Odpowiedz #145 dnia: Lipca 18, 2010, 21:10:07 pm »

Echo Maryji z Medjugorje - to ja nawet w kościele Econe widziałem wyłożone w kruchcie. Serio (ale chyba ktoś podrzucił).
Zapisane
zdewirtualizować awatary
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #146 dnia: Lipca 18, 2010, 22:00:57 pm »

Echo Maryji z Medjugorje - to ja nawet w kościele Econe widziałem wyłożone w kruchcie. Serio (ale chyba ktoś podrzucił).
Fanki różnych objawień i "objawień" spotkałem także w Wigratzbad, myślę, że jest to zjawisko ogólne. Najgorsze, że podsycają to niektórzy duchowni. Słyszałem o takim "aktywiście" w Warszawie, który jest kapelanem w szpitalu płucnym na Płockiej. Popełnił grubaśną "cegłę" w ramach polemiki ze zwięzłą, jasną i jednoznaczną rozprawą doktorską Pani Doroty Rafalskiej - Łażewskiej. Regularnie odprawia tam medjugorskie "nabożeństwa".
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
porys
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 2646


« Odpowiedz #147 dnia: Lipca 18, 2010, 22:08:42 pm »

Fanki różnych objawień i "objawień" spotkałem także w Wigratzbad, myślę, że jest to zjawisko ogólne.
W rektor sanktuarium Wigratzbad znany jest z zapraszania i łączenia "nurtów" katolickich. (Uwaga sanktuarium maryjne w Wigratzbad - to nie to samo co seminarium FSSP.
Zapisane
zdewirtualizować awatary
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #148 dnia: Lipca 19, 2010, 12:16:14 pm »

Odetchnęłam z ulgą  :P
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #149 dnia: Lipca 19, 2010, 12:37:10 pm »

Uwaga sanktuarium maryjne w Wigratzbad - to nie to samo co seminarium FSSP.
To się daje dość łatwo zauważyć. Z tym, że pobożne Panie nawiedzające Sanktuarium w czasie np święceń wydały mi się hojne w stosunku do neoprezbiterów. Powiedzaiłbym, że pobożne ceremonie przeciągają tam pielgrzymów na stronę tradycji.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 26 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Nowe wieści z Medjugorie « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!