Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 19:44:32 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Nowe wieści z Medjugorie
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 ... 26 Drukuj
Autor Wątek: Nowe wieści z Medjugorie  (Przeczytany 146550 razy)
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #15 dnia: Lipca 28, 2009, 11:31:45 am »

Wcale na nią nie liczę ;D
Jutro wyślę kolejnego maila ;D
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Adam
aktywista
*****
Wiadomości: 764

« Odpowiedz #16 dnia: Lipca 28, 2009, 13:11:23 pm »

A może to ja przesadzam? Może nie powinienem umieszczać opinii Kongregacji Nauki Wiary i informacji z KAI-u? Trzy razy to zamieszczałem, trzy razy zostało skasowane a mój profil dwa razy usunięty... Na co mi to było? Żeby wojować ze swoim księdzem?
Zapisane
Iacobus
uczestnik
***
Wiadomości: 198


« Odpowiedz #17 dnia: Lipca 28, 2009, 13:27:40 pm »

 
Cytuj
A może to ja przesadzam? Może nie powinienem umieszczać opinii Kongregacji Nauki Wiary i informacji z KAI-u? Trzy razy to zamieszczałem, trzy razy zostało skasowane a mój profil dwa razy usunięty... Na co mi to było? Żeby wojować ze swoim księdzem?
  To chyba pytanie retoryczne, trzeba z tym wojować :) Może wreszcie ktoś przejrzy na oczy i da sobie spokój z tym wyjazdem. Dziwi mnie tylko postawa księdza, ta opinia nie była w żaden sposób obraźliwa, no, ale prawda w oczy kole :) Jak to mawia mój kolega : Prawda was wyzwoli. Ale najpierw was zdenerwuje ( ostatnie słowo było trochę inne, ale sens pozostał  ;D ) Cała akcja przypomina maraton pisania listów, który prowadzi Amnesty International. Chociaż odzew na nie jest minimalny, to jednak przynoszą rzeczywiste rezultaty i mam nadzieję, że tak będzie też i w tym przypadku.
  Powodzenia.
Zapisane
Spera in Deo, quoniam adhuc confitebor illi: salutare vultus mei, et Deus meus.
Jacek
Gość
« Odpowiedz #18 dnia: Lipca 28, 2009, 14:04:49 pm »

Dla mnie jest oczywiste, że kapłan będzie czuł się zagrożony i uzna to za atak, i nie zmienicie jego poglądów, które w 100 % podzielają jego wierni i jego zwierzchnik.
W moim przekonaniu problem jest w czym innym. Nie widzę wyjścia z sytuacji bez indywidualnej przemiany świadomości, każdego z was. Musicie zrozumiec, zaakceptować otaczającą rzeczywistość i pozbyć się złudzeń. Tego wam życzę. 
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #19 dnia: Lipca 28, 2009, 14:14:07 pm »

Bardzo dziękujemy za życzenia, ale chyba nie skorzystamy.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Morro
aktywista
*****
Wiadomości: 625


« Odpowiedz #20 dnia: Lipca 28, 2009, 14:16:40 pm »

Panie Jacku, czy pogodził się już Pan z rzeczywistością i zaakceptował homo-związki ??
Zapisane
Jacek
Gość
« Odpowiedz #21 dnia: Lipca 28, 2009, 14:19:28 pm »

Panie Jacku, czy pogodził się już Pan z rzeczywistością i zaakceptował homo-związki ??
Grzech sodomski jest częścią rzeczywistości, w tym sensie trudno zaprzeczyć rzeczywistości i nie akceptując stanu świata negować istnienie rzczywistości. Ja osobiście uważam się za katolika i jest mi obojętna nauka pastorów zielonoswiątkowych i znalazłem własny sposób aby jej nie przyjmować i równoczesnie jestem pojednany z innymi ludźmi i w tym sensie akceptuję stan świata zewnętrznego. I to właśnie miał na myśli kiedyś abp prof. dr. hab. A. Nossol mówiąc o wewnętrznej emigracji.
« Ostatnia zmiana: Lipca 28, 2009, 14:36:06 pm wysłana przez Jacek » Zapisane
Morro
aktywista
*****
Wiadomości: 625


« Odpowiedz #22 dnia: Lipca 28, 2009, 14:24:40 pm »

diagnoza brzmi:  Troll
Zapisane
slavko
Gość
« Odpowiedz #23 dnia: Lipca 28, 2009, 14:43:04 pm »

Panie Jacku, czy pogodził się już Pan z rzeczywistością i zaakceptował homo-związki ??
Grzech sodomski jest częścią rzeczywistości, w tym sensie trudno zaprzeczyć rzeczywistości i nie akceptując stanu świata negować istnienie rzczywistości. Ja osobiście uważam się za katolika i jest mi obojętna nauka pastorów zielonoswiątkowych i znalazłem własny sposób aby jej nie przyjmować i równoczesnie jestem pojednany z innymi ludźmi i w tym sensie akceptuję stan świata zewnętrznego. I to właśnie miał na myśli kiedyś abp prof. dr. hab. A. Nossol mówiąc o wewnętrznej emigracji.
Za glupi jestem zeby to zrozumiec, choc nie jestem pastorem zielono swiatkowym.
Zapisane
Sigfried
aktywista
*****
Wiadomości: 698

« Odpowiedz #24 dnia: Lipca 28, 2009, 14:54:48 pm »

... w tym sensie trudno zaprzeczyć rzeczywistości i nie akceptując stanu świata negować istnienie rzczywistości. Ja osobiście uważam się za katolika i jest mi obojętna nauka pastorów zielonoswiątkowych i znalazłem własny sposób aby jej nie przyjmować i równoczesnie jestem pojednany z innymi ludźmi i w tym sensie akceptuję stan świata zewnętrznego. I to właśnie miał na myśli kiedyś abp prof. dr. hab. A. Nossol mówiąc o wewnętrznej emigracji.
Ja marny czlowiek jestem, ale mam takie wrazenie, jak cos takiego czytam, ze to jest bez sensu.
Dla mnie jest oczywiste, że kapłan będzie czuł się zagrożony i uzna to za atak, i nie zmienicie jego poglądów, które w 100 % podzielają jego wierni i jego zwierzchnik.
W moim przekonaniu problem jest w czym innym. Nie widzę wyjścia z sytuacji bez indywidualnej przemiany świadomości, każdego z was. Musicie zrozumiec, zaakceptować otaczającą rzeczywistość i pozbyć się złudzeń. Tego wam życzę. 
Indywidualna przemiana swiadomosci - Hare Kriszna, planeta nimburu, budda czy jakas inna franca?
diagnoza brzmi:  Troll
E tam zaraz troll, mlodziez, gry komputerowe, alternatywny swiat, pobeltalo sie w glowce troche.
Zapisane
Gregorius
uczestnik
***
Wiadomości: 199


« Odpowiedz #25 dnia: Lipca 28, 2009, 14:57:18 pm »

Grzech sodomski jest częścią rzeczywistości, w tym sensie trudno zaprzeczyć rzeczywistości i nie akceptując stanu świata negować istnienie rzczywistości. Ja osobiście uważam się za katolika i jest mi obojętna nauka pastorów zielonoswiątkowych i znalazłem własny sposób aby jej nie przyjmować i równoczesnie jestem pojednany z innymi ludźmi i w tym sensie akceptuję stan świata zewnętrznego. I to właśnie miał na myśli kiedyś abp prof. dr. hab. A. Nossol mówiąc o wewnętrznej emigracji.

To, że coś istnieje, to nie znaczy, że należy akceptować, można najwyżej tolerować. Miłej akceptacji homo-związków, aborcji i ekumaniactwa życzę.
Zapisane
Jacek
Gość
« Odpowiedz #26 dnia: Lipca 28, 2009, 15:05:23 pm »

O zmienianiu świata mówi manifest komunistyczny 1848 (chyba?). Tam jest własnie powiedziane o tym ze trzeba zmieniać świat. A ja wolę w nim sobie spokojnie żyć. :)
 
Zapisane
TKN
aktywista
*****
Wiadomości: 515


« Odpowiedz #27 dnia: Lipca 28, 2009, 15:09:23 pm »

O zmienianiu świata mówi manifest komunistyczny 1848 (chyba?). Tam jest własnie powiedziane o tym ze trzeba zmieniać świat. A ja wolę w nim sobie spokojnie żyć. :)
 

Grzech zaniechania się to zwie.
Zapisane
Adam
aktywista
*****
Wiadomości: 764

« Odpowiedz #28 dnia: Lipca 28, 2009, 15:15:13 pm »

Dziękuję użytkownikowi Credo za wsparcie na forum parafialnym. Jak Pan/Pani widzi, ten post również został przez księdza skasowany...
« Ostatnia zmiana: Lipca 28, 2009, 15:19:55 pm wysłana przez Adam » Zapisane
Jacek
Gość
« Odpowiedz #29 dnia: Lipca 28, 2009, 15:40:25 pm »

O zmienianiu świata mówi manifest komunistyczny 1848 (chyba?). Tam jest własnie powiedziane o tym ze trzeba zmieniać świat. A ja wolę w nim sobie spokojnie żyć. :)
 

Grzech zaniechania się to zwie.

"detque nobis, quietam et tranquillam vitam degentibus..." to jest wzięte z Mszału.

a po za tym wasze tu zaprezentowane poglądy wydają mi się chore.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 26 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Nowe wieści z Medjugorie « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!