Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Lipiec 20, 2019, 07:13:23 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl
                   www.facebook.com/unacumpl
Centrum Informacyjne
Ruchu Summorum Pontificum
212367 wiadomości w 6114 wątkach, wysłana przez 1511 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Sindarin
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Nowe wieści z Medjugorie
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 23 24 [25] Drukuj
Autor Wątek: Nowe wieści z Medjugorie  (Przeczytany 99849 razy)
jwk
aktywista

« Odpowiedz #360 dnia: Maj 12, 2019, 21:55:35 pm »

Wilk syty a owcy wydaje się, że jest cała.

Najważniejsze, że biznes się kręci. Państwo 1/6 terytorium Polski i 1/11 ludności pozbawione tego, to byłby krach gospodarczy.
Für Kikokarmenisten, Komunisten und Volkskomissaren Eintritt verboten.
Anna M
aktywista

« Odpowiedz #361 dnia: Maj 13, 2019, 16:40:04 pm »

No nic się nie zmieniło,  to co wcześniej abp Hoser mówił, tylko teraz jeszcze głośniej powiedziane bo przez usta Franciszka.

Cytuję z artykułu:

"Odpowiadając na pytania dziennikarzy Alessandro Gisotti, wyjaśnił, że papieska decyzja wypływa z troski o to, ***aby te pielgrzymki nie były interpretowane jako uwierzytelnienie „znanych wydarzeń”*** , które nadal wymagają zbadania przez Kościół. Dlatego należy unikać, aby takie pielgrzymki powodowały zamieszanie lub dwuznaczność w aspekcie doktrynalnym."

https://ekai.pl/papiez-zezwolil-na-pielgrzymki-do-medjugorie/

... śmieszne to, "nadal wymagają zbadania przez Kościół".

One nie wymagają już zbadania przez Kościół bo było wszystko zbadane, ale zapewne nie wiedzą jak powiedzieć tym żyjącym "wizjonerom" ? którzy nadal mają te "objawienia".
Andris krokodyl różańcowy
aktywista

« Odpowiedz #362 dnia: Maj 20, 2019, 22:18:56 pm »

Na alledrogo są na pewno jakieś książki ze starych wydań, można kupić i sprawdzić.
Początkowo zamierzaliśmy nie odpisywać na Pański list, ale ponieważ Pan nalega, pragniemy poinformować, że nie odpowiemy na zadane pytanie.
Anna M
aktywista

« Odpowiedz #363 dnia: Lipiec 04, 2019, 16:25:54 pm »

Osobiscie uwazam, ze Medjugorie nie jest warte naszego zainteresowania. Pomijajac ciaglosc 'widzen' i osoby widzacych jak i ich 'przewodnikow duchowych', sa one sprzeczne ze soba. Przyklad podany przez p. Anne jest tylko jednym z wielu. Niektorzy duchowni naciagaja jak moga, ze to 'hermeneutyka ciaglosci' itp. Ale dla mnie to zwykla bzdura, a Gospa (jesli rzeczywiscie sie objawia tym 'widzacym') nie przychodzi od Boga i nie ma nic wspolnego z Maryja.

Jak najbardziej nie warto się tym interesować, bo już chyba wszystko zostało powiedziane, napisane, ale nowe pokolenie dorosło i na nowo niesamowite promowanie, a już nie chcę wspominać ks. Chmielewskiego, który wozi tam wszystkich z którymi ma kontakt:

http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,6166.msg220345.html#msg220345

I zapewne został księdzem bo tak powiedziała widzącej Vicce Gospa, do której zaniósł kartkę : (to takie moje przypuszczenia, bo jaką otrzymał odpowiedź tego nie powiedział)

(...)
Na drugi dzień poszliśmy do jednej z widzących - Vicki. Ta opowiadała nam przepięknie o Matce Bożej, o przesłaniach Maryi do świata i zakończyła niespodziewanie słowami:

"Jeśli ktoś chce coś szczególnego powiedzieć Matce Bożej, to dzisiaj wieczorem, kiedy Ona przyjdzie do mnie, dam Jej tę informację od was. Dlatego, jeśli ktoś chce, to niech coś napisze i da mi, a ja Jej to przekażę."

Szybko sięgnąłem do kieszeni i pierwszy przekazałem Vicce mój list.

Po dwóch dniach zadzwonił do mnie przyjaciel znad morza i mówi: "Słuchaj, od trzech dni trwa zgrupowanie karate, które miałeś prowadzić. Gdzie ty jesteś?"

Rzeczywiście, zupełnie o tym zapomniałem. Zapakowałem kimono do plecaka i pojechałem. Na treningu wszyscy spojrzeli na mnie zdumieni, ponieważ do czarnego pasa przy kimonie przywiązałem różaniec. Nic nie powiedzieli z szacunku, a może i ze strachu, że dostaną bęcki za głupie uśmieszki, ale spojrzenia mieli przedziwne. Poprowadziłem trening jak zawsze, czyli pokazywałem im, jak na pięćdziesiąt różnych sposobów można kogoś zabić, a potem wyjąłem swój różaniec i powiedziałem, że dzisiaj nie będzie medytacji, tylko opowiem im o miłości Pana Boga do każdego z nich i opowiem, kim jest Matka Boża... I najciekawsze było to, że tak słuchali mnie przez dwie godziny, a na końcu wszyscy chcieli przyjąć błogosławieństwo Matki Bożej. Tak więc kładłem na nich ręce i przekazywałem je modląc się nad nimi.
(...)
http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,6166.msg220061.html#msg220061

Dziś na fb o krąży takie nagranie:

https://www.facebook.com/watch/?v=1277359482423510

Wielebny mówi , że "Matka Boska powiedziała ...." --> jaka Matka Boska? jakie objawienia? czy Matce Bożej podoba się takie nieposłuszeństwo? czy Panu Jezusowi?  Kolejny ks. szkodnik i nieposłuszny nawet temu co powiedział abp Hoser, o czym też tu jest:

***„Ale jeśli chodzi o pielgrzymki organizowane po to, by udać się tam z powodu objawień, to tego nie można, nie ma na to zgody”*** – zastrzegł"

http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,503.msg213019.html#msg213019

Strony: 1 ... 23 24 [25] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Nowe wieści z Medjugorie « poprzedni następny »

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!