Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Sierpień 17, 2017, 03:55:26 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
200243 wiadomości w 5767 wątkach, wysłana przez 1398 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Anawim
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Nowe wieści z Medjugorie
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 21 22 [23] Drukuj
Autor Wątek: Nowe wieści z Medjugorie  (Przeczytany 74753 razy)
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 4384


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #330 dnia: Maj 17, 2017, 23:43:31 pm »

Mariolog patrząc na tę statuetkę i czytając opis tzw. objawienia od razu powie że to ściema. Dziwi mnie to, że ktokolwiek usiłuje coś udowodnić.
Zapisane
Fakt, że Papież (Franciszek) ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa... (vanitas)
LUK
aktywista
*****
Wiadomości: 835


« Odpowiedz #331 dnia: Lipiec 28, 2017, 14:11:13 pm »

Mariolog patrząc na tę statuetkę i czytając opis tzw. objawienia od razu powie że to ściema. Dziwi mnie to, że ktokolwiek usiłuje coś udowodnić.

Christus REX

Drogi panie Szkielecie mnie nic nie dziwi jak by była normalna KATOLICKA hierarchia w Watykanie to po lekturze nie tylko tego, ale opinii biskupów miejsca już w 1981 roku było by to potępione jako diabelskie mamienia które zresztą głosi herezje i parodiuję Matkę Bożą  :

ks. Jan Wójtowicz
Problem Mediugorie

http://www.antyk.org.pl/wiara/miediugorje/miediugorje2.htm

http://www.piusx.org.pl/zawsze_wierni/artykul/171

http://www.medjugorje.hr/pl/objawienia-medziugorskie/medziugorje/swiadectwa/1981/

Przy okazji dowiadujemy się, że Medziugorje odwiedziła duża liczba osób wyznających prawosławie i islam oraz, że wedle ich świadectw ustnych i pisemnych wynieśli stąd niezapomniane wspomnienia. Niektórzy prawosławni wzruszyli się do łez, kiedy to medziugorski ksiądz przyjął ich ciepło i mówił im o wspólnej Matce Maryi i Ojcu niebieskim, którzy kochają nas tak samo, bez względu na istniejące różnice wyznaniowe. Inni znowu, byli wzruszeni uwagą i gościnnością gospodarzy, którzy przyjmowali ich w swoich domach jak rodzonych braci i siostry. Miejscowi gospodarze i księża zachwycili się głęboka wiarą i umiłowaniem Boga osób, które są wyznawcami innych religii. Szczególnie oczarowała ich wiara i pokora grupy prawosławnych z Rzymu, którzy z daleka (Lukoć) na kolanach przyszli do drzwi medziugorskiego kościoła. O. Tomislav powiedział nam, że nigdy nie widział bardziej godnego podejścia do krzyża niż to, jakie mu to pokazali prawosławni Romowie - podchodzili do krzyża według wieku, całując go.
Nasa Ognjista, XI., 9 (77), Duvno, październik 1981 r., str. 10-11 (miesięcznik katolicki)


Czyli nie ważne w co wierzysz możesz sobie odrzucać negować DOGMAT Niepokalanego Poczęcia N. P. Maryi i być kochanym PRZEZ BOGA  tak samo jak katolicy którzy mają bezwzględnie wyznawać wszystkie prawdy wiary katolickiej zdogmatyzowane i te nie będące dogmatami tylko inna kwalifikacja przylgnięcia do magisterium jest wymagana. Czyli nie ważne w co wierzysz RÓŻNICE SIĘ NIE LICZĄ a jednak takie pojmowanie jest już potępione przez Kościół Św. :

W Instrukcji "De motione oecumenica"  Świętego Oficjum , wydanej 20 grudnia 1949 roku:

"[Biskupi] powinni być czujni ażeby pod fałszywym pretekstem – iż trzeba raczej kłaść nacisk na te sprawy, które nas jednoczą niż na te, które nas dzielą – nie rozprzestrzeniał się niebezpieczny indyferentyzm... Powinni także dać odpór niebezpiecznej manierze wypowiedzi rodzącej fałszywe opinie i próżne nadzieje, które nigdy nie mogą zostać spełnione – jaką może być na przykład twierdzenie, iż nie należy zbyt wielce poważać orzeczeń zawartych w encyklikach rzymskich Papieży na temat powrotu odszczepieńców do Kościoła, konstytucji Kościoła, czy Mistycznego Ciała Chrystusa... Przeto, ma być głoszona i objaśniana cała katolicka doktryna; w żaden sposób nie może być przemilczane bądź w dwuznacznych wypowiedziach ukrywane to, co zawiera katolicka prawda odnośnie prawdziwej natury usprawiedliwienia i drogi do niego wiodącej, konstytucji Kościoła, prymatu jurysdykcji rzymskiego Papieża oraz jedynej, prawdziwej jedności mogącej się dokonać poprzez powrót odszczepieńców do jednego, prawdziwego Kościoła Chrystusowego" (AAS, XLII (1950), 144).
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2017, 14:13:42 pm wysłana przez LUK » Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 5966

« Odpowiedz #332 dnia: Sierpień 07, 2017, 23:12:42 pm »

No paczcie :) Objawienia trwają, diabeł w tym czasie się uaktywnił ...

Manifestacja ZŁEGO DUCHA podczas OBJAWIENIA MATKI BOŻEJ w MEDJUGORIE dn. 02-01-2017  r.

https://www.youtube.com/watch?v=Ri1_GZMGp1s


A tu za inną stroną:

 https://www.youtube.com/watch?v=LlbVMZ_kjxA&feature=youtu.be
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2017, 10:37:01 am wysłana przez Anna M » Zapisane
Strony: 1 ... 21 22 [23] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Nowe wieści z Medjugorie « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!