Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 08:11:06 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Nowe wieści z Medjugorie
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 26 Drukuj
Autor Wątek: Nowe wieści z Medjugorie  (Przeczytany 146573 razy)
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #255 dnia: Lutego 22, 2014, 08:44:00 am »

Nie widzi Pan komentarzy? U mnie chyba wszystkie są, jest ich bardzo wiele :)
Jak to pisłem nie było, sprawdzałem kilkakroć z różnych przeglądarek, teraz są znowu, widać trafiłem jak moderacja coś przy tym majstrowała. Jest ewidentne, że oni mają "serca po lewej" stronie a ton komentarzy jest akurat przeciwny. Często "zamykają" wątek jak opinie stają się miażdżące dla ich linii.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #256 dnia: Lutego 22, 2014, 10:02:22 am »

Znając ten portal jak najbardziej mogło tak być, ja akurat trafiłam po ich przeglądzie.
Zapisane
zenko
uczestnik
***
Wiadomości: 109

« Odpowiedz #257 dnia: Lutego 22, 2014, 14:50:23 pm »

Znając ten portal jak najbardziej mogło tak być, ja akurat trafiłam po ich przeglądzie.

Komentarze widze, jest ich 24.

Co do praktyk cenzorskich na tym portalu.....Wszystko zalezy od tego kto ma "dyżur". Sa tacy co usuwaja, sa tacy co blokuja,  sa tez tacy, których to zupełnie nie interesuje, a takze tacy, którzy wdaja sie w dyskusje :)
Zapisane
porys
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 2646


« Odpowiedz #258 dnia: Lutego 22, 2014, 15:04:35 pm »

Ja na GN mam bana - dostałem po tym jak zapytałem się o powody nazwania "Ducha Liturgii" książką prolefebvrytowską (przy prośbie o patronat medialny).
Acha - bana na konto na GN - a nie na wpisy pod wybranym nickiem (co daje mniej możliwości).
Zapisane
zdewirtualizować awatary
zenko
uczestnik
***
Wiadomości: 109

« Odpowiedz #259 dnia: Lutego 22, 2014, 22:34:00 pm »

Ja na GN mam bana - dostałem po tym jak zapytałem się o powody nazwania "Ducha Liturgii" książką prolefebvrytowską (przy prośbie o patronat medialny).
Acha - bana na konto na GN - a nie na wpisy pod wybranym nickiem (co daje mniej możliwości).

Też miałem kilka banów, w tym jednego wspomnianego powyzej. Cóz, mozna to ominac, ale....PO CO?
Teraz bana nie ma bo po zmianie operatora mam inne IP. Tak wiec od czasu do czasu cos tam skomentuje, ale bez wiekszego zaangażowania :)
Zapisane
BMK
rezydent
****
Wiadomości: 309


Ora pro nobis, sancta Dei génetrix

« Odpowiedz #260 dnia: Lutego 23, 2014, 14:45:21 pm »

Zawsze AMDG można manipulować adresami IP.
Zapisane
Jean Raspail
rezydent
****
Wiadomości: 476


« Odpowiedz #261 dnia: Lutego 26, 2014, 19:18:01 pm »

nie wiem czy ktoś już to zauważył, ale jakiś taki dziwny zbieg okoliczności nastąpił był. Zadziwiające jest to nagłe zakończenie tych wizji i "orędź". Zbliża się zakończenie sprawy w Watykanie, ma być wydany dokument z ostatecznym stanowiskiem nt. Medjugorie. Coś tu śmierdzi. Nawet jeśli wypowiedź Franciszka była nieprzychylna. Wydaje się, że mogło dojść do układu: wy przestaniecie "drukować" kolejne "orędzia", a my wydamy dokument, z którego nie wynika czy jesteśmy "za" czy "przeciw" np. uwypuklimy jedynie pozytywny aspekt wzrostu religijności bez odniesienia do zawartości.
Zapisane
tytanik404
aktywista
*****
Wiadomości: 604


« Odpowiedz #262 dnia: Lutego 26, 2014, 19:55:16 pm »

Zadziwiające jest to nagłe zakończenie tych wizji i "orędź".
Gospa przestał nadawać?
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2014, 19:57:06 pm wysłana przez tytanik404 » Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #263 dnia: Lutego 26, 2014, 20:52:09 pm »

Zadziwiające jest to nagłe zakończenie tych wizji i "orędź".
Gospa przestał nadawać?
Zapewne chwilowo. Po pozytywnym zatwierdzeniu zacznie nadawać w dwójnasób ;D
I to na legalu ;D ;D ;D
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
porys
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 2646


« Odpowiedz #264 dnia: Lutego 26, 2014, 21:19:53 pm »

Jak nie jak tak. Ost. Orędzie jest z wczoraj:
Orędzie Matki Bożej z 25 lutego 2014

„Drogie dzieci! Widzicie, słyszycie i czujecie, że w sercach wielu ludzi nie ma Boga. Nie chcą Go, bowiem są daleko od modlitwy i nie mają pokoju. Dziatki, módlcie się, żyjcie wg. Bożych przykazań. Bądźcie modlitwą, wy, którzy od samego początku odpowiedzieliście „tak” na moje wezwanie. Dawajcie świadectwo o Bogu i mojej obecności i nie zapominajcie, dziatki, że jestem z wami i was kocham. Dzień po dniu wszystkich was oddaję memu Synowi Jezusowi. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie"
Zapisane
zdewirtualizować awatary
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #265 dnia: Kwietnia 28, 2014, 18:44:01 pm »

To co poniżej, nie jest to ostatnia wieść z Medjugorie, ale ... pewna zachęta do kupna:



http://breviarium.blogspot.com/2014/04/sed-libera-nos-malo.html
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #266 dnia: Kwietnia 30, 2014, 14:32:14 pm »

Mają i plusy dodatnie ;): http://www.sacerdos.com.pl/ornat-rzymski-fioletowy-id-196.html
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #267 dnia: Października 22, 2014, 13:48:10 pm »

Katolicki punkt widzenia.

Czytając wątek Synod biskupów 5-19 października 2014 możemy przeczytać odniesienia (podane linki) do pewnego blogu:

http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,8701.msg192158.html#msg192158

... a konkretnie; "CZY FRANCISZEK TO FAŁSZYWY PROROK?" - tytuł bloga. Nie mam pojęcia kto to prowadzi, po pobieżnym przejrzeniu , mozna powiedzieć, że bez zarzutu, może być.  ;)

Ale ... jest pewne ale, autor zaprasza na swój drugi blog:

https://objawieniaprywatnekk.wordpress.com/

... na którym wprawdzie ogłasza jako fałszywe objawienia p. Mieci, Agnieszki, ks. Adama Skwarczyńskiego i Adama-Człowieka, jednak aprobuje Medziugorje  :(

https://objawieniaprywatnekk.wordpress.com/medziugorje-2/

https://objawieniaprywatnekk.wordpress.com/objawienia-prywatne/dlaczego-w-szczegolnych-przypadkach-mam-prawo-wierzyc-w-objawienia-ktore-kosciol-odrzucil/

I czytam tam komentarz autora blogu o taki:

"Bernard Teolog Autor wpisu
Październik 18, 2014 o 23:27
To tylko moja prywatna opinia. Medziugorje a te fenomeny przez Panią przytaczane to zupełnie inna bajka – Medziugorje to finalne, najważniejsze z wszystkich objawienie maryjne, tam jeżdżą miliony ludzi. Tysiące (jeśli nie dziesiątki tysięcy) kapłanów rocznie z kilkudziesięciu krajów krajów i narodowości. A te inne to jakieś tam bardziej prywatne sprawy. Podejrzewam, że padła Pani ofiarą szczególnie u nas w Polsce obecnej nagonki tradsów na Medziugorje (w innych krajach nie ma tyle dezinformacji co u nas) – proszę sobie poczytać świetne odtrutki autorstwa np. ks. dra M. Arkuszyńskiego czy w ogóle w Internecie jest mnóstwo informacji o tym.

Bez komentarza!
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2017, 19:22:57 pm wysłana przez Anna M » Zapisane
Letycja
uczestnik
***
Wiadomości: 188


« Odpowiedz #268 dnia: Października 22, 2014, 13:54:09 pm »

A co stwierdziła watykańska komisja? Wiadomo coś?
Zapisane
CiociaA
aktywista
*****
Wiadomości: 751


« Odpowiedz #269 dnia: Października 22, 2014, 14:11:27 pm »

A Pani dopiero się obudziła? :o
Zapisane
"Kto w Ofierze Mszy Św. jest przytomnym z sercem szczerym, z wiarą prostą, z uszanowaniem, ze skruchą pokorną, ten dostąpi miłosierdzia i znajdzie potrzebne sobie łaski."

"Maryjo, Królowo Polski, pomóż tej ziemi!"
Strony: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 26 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Nowe wieści z Medjugorie « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!