Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 15:41:05 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Biskup Ralph Napierski
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 Drukuj
Autor Wątek: Biskup Ralph Napierski  (Przeczytany 13519 razy)
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #15 dnia: Sierpnia 30, 2010, 10:44:48 am »

Linki prowadzące do brzydkich obrazków zostały usunięte.

  --  Moderacja


OK, sam temat niestety powinien zostać. Napier(al)ski to pierwszy znany mi aktywista ruchu homoseksualnego promujący Mszę trydencką - powinniśmy o nim pamiętać, piętnować to, tudzież modlić się o nawrócenie ww.
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #16 dnia: Sierpnia 30, 2010, 10:49:16 am »

Ale zdaje się możliwość koncelebry wprowadził Święty Sobór Watykański II w ,,Konstytucji o Liturgii"? Cięzko będzie to podważyć i zmienić! ha.ha. Zdaje się, ze nawet Arcybiskup podpisał się pod tym dokumentem, ale całe szczęście potem zmienił zdanie. 
Zapisane
xinspe
uczestnik
***
Wiadomości: 136


Sursum Corda!

Msza Sw. Wszechczasów w Diecezji Sosnowieckiej
« Odpowiedz #17 dnia: Sierpnia 30, 2010, 11:03:16 am »

Cytuj
§1. Koncelebra, dobrze uwydatniająca jedność kapłaństwa, aż do dzisiaj pozostała w użyciu Kościoła na Wschodzie i na Zachodzie. Toteż Sobór uznał za stosowne rozciągnąć prawo koncelebrowania na wypadki następujące:

    a) Msza Krzyżma świętego oraz Msza wieczorna Wielkiego Czwartku Wieczerzy Pańskiej,

    b) Msze odprawiane na Soborach, zebraniach biskupów i synodach,

    c) Msza, w której odbywa się poświęcenie opata.

Oprócz tego za pozwoleniem ordynariusza, do którego należy sąd, czy wskazana jest koncelebra:

    a) Msza konwentualna oraz główna Msza w kościołach, jeżeli pożytek wiernych nie wymaga, aby wszyscy obecni kapłani odprawiali osobno,

    b) Msza na rozmaitych zebraniach kapłanów zarówno diecezjalnych, jak i zakonnych
Tyle Sacrosanctum Concilium mówi o koncelebrze. Jak widac jest to przestrzegane wszem i wobec.
Zapisane
Qui Unigenitum tuum in cruce pendentem lancea militis transfigi voluisti, ut apertum Cor, divinae largitatis sacrarium, torrentes nobis funderet miserationis et gratiae, et quod amori nostri flagrare numquam destitit, piis esset requies et poenitentibus pateret salutis refugium...
Nathanael
Gość
« Odpowiedz #18 dnia: Sierpnia 30, 2010, 11:42:10 am »

OK, sam temat niestety powinien zostać. Napier(al)ski to pierwszy znany mi aktywista ruchu homoseksualnego promujący Mszę trydencką - powinniśmy o nim pamiętać, piętnować to, tudzież modlić się o nawrócenie ww.

Dopiero teraz zauważyłem, że to nie Napieralski, tylko jakiś Napierski  8)
Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #19 dnia: Sierpnia 30, 2010, 11:55:20 am »

Fakt, ale po co wysilać się indywidualnie, jak można w koncelebrze, a że to jest niezgodne z SWII to któż się tym przejmuje.
Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #20 dnia: Sierpnia 30, 2010, 11:59:36 am »

Byle tylko nas dzielny ksiądz(!!!!!!!!!) Szymon Niemiec z twz . Reformowanewgo Kościoła Katolickiego nie zaczął sprawować mszy trydenckiej. Mam nadzieję, że jego święcenia(!!!!) są nieważne???
Zapisane
Tomasz
rezydent
****
Wiadomości: 269

Extra Ecclesiam nulla salus

Blog RZYMSKI KATOLIK
« Odpowiedz #21 dnia: Sierpnia 30, 2010, 12:30:38 pm »

Misjonarze Najświętszego Serca Jezusowego z Kamerunu - http://www.cameroun.jesus-christ-university.de/ i http://www.facebook.com/profile.php?id=100001240580233

Misjonarze Najświętszego Serca to nie jego dzieło. Przed chwilą rozmawiałem z ich przełożonym i oto co mi napisał

No, in the past we thought he was Roman, but after some investigation we realized that it was not.

In short, he told me he was a Roman and he wanted to work in partnership with our community is when I spoke to him at the Archbishop of Yaounde I discovered that he is a liar !

After having had this contact with him, our local bishop forced us to change our name.

Before we were Priestly Fraternity of the Missionaries of the Sacred Heart of Jesus.

And now we've become Priestly Fraternity of the Missionaries of the Sacred Hearts of Jesus and Mary.

You see I tell you the truth, since the false bishop is not even aware of all these changes. You can even make contact with the Congregation for the Doctrine of the Faith he will tell you that our community is great and good of the Roman Catholic Church and recognized by the Vatican.

Actually we found all these things why our local bishop has forbidden never work with him, since a man like him can not be regarded as a bishop in the Catholic Church.

Of course, dear brother bankrupt our community is spirited back to work with a wolf. I hope I was clear enough and honest to help you understand what has been our relationship with this gentleman a few weeks.

But I also agree with you because of the caution is worthwhile. Our canonical situation with the church is no problem, but the only problem we have is the level of material status. And for this reason that we appeal to your generosity.

Z tego jasno wynika, że Napierski to zwykły oszust.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 30, 2010, 14:05:38 pm wysłana przez Tomasz » Zapisane
Teresa
aktywista
*****
Wiadomości: 1408

« Odpowiedz #22 dnia: Sierpnia 30, 2010, 12:32:49 pm »

Byle tylko nas dzielny ksiądz(!!!!!!!!!) Szymon Niemiec z twz . Reformowanewgo Kościoła Katolickiego nie zaczął sprawować mszy trydenckiej. Mam nadzieję, że jego święcenia(!!!!) są nieważne???
Grupa wyznaniowa p.Niemca na szczęście nie ma w nazwie 'katolicki'!
To Wolny Kościół Reformowany w Polsce:
http://www.wolnykosciol.pl/
Chyba oczywiste, że nie ma żadnych święceń.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 30, 2010, 12:36:25 pm wysłana przez Teresa » Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #23 dnia: Sierpnia 30, 2010, 12:51:38 pm »

dobra robota Panie Tomaszu !
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #24 dnia: Sierpnia 30, 2010, 12:55:19 pm »

O, pan Niemiec to juz jak biskup, jeszcze niedawno starczyla mu koszula z koloratka.
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #25 dnia: Sierpnia 30, 2010, 13:08:47 pm »

widać różnice między diakonem a starszym pastorem

a z ksiązek widać ze się tradycjonalizuje:

Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
marcin
Gość
« Odpowiedz #26 dnia: Sierpnia 30, 2010, 13:24:42 pm »


ja on jest ubrany! Ci ludzie chyba nawet nie mają pojęcia do jakiej grupy eklezjologicznej należą hehe
Zapisane
Sigfried
aktywista
*****
Wiadomości: 698

« Odpowiedz #27 dnia: Sierpnia 30, 2010, 14:46:52 pm »

Ten Niemiec i ta cala ekipa to sa otwarte kpiny z katolicyzmu. Ale syf...
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #28 dnia: Sierpnia 30, 2010, 15:00:37 pm »

Patrzę Napierski, widzę Napieralski ...
... coś w tym jest.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #29 dnia: Sierpnia 30, 2010, 15:06:34 pm »

Byle tylko nas dzielny ksiądz(!!!!!!!!!) Szymon Niemiec z twz . Reformowanewgo Kościoła Katolickiego nie zaczął sprawować mszy trydenckiej. Mam nadzieję, że jego święcenia(!!!!) są nieważne???
Grupa wyznaniowa p.Niemca na szczęście nie ma w nazwie 'katolicki'!
To Wolny Kościół Reformowany w Polsce:
http://www.wolnykosciol.pl/
Chyba oczywiste, że nie ma żadnych święceń.
Uwaga to zboczeńcy!
Cytuj
Bianka i Monika
opublikowane: 17-05-2010 15:14 przez ks. Szymon Niemiec

Z radością informujemy, że nasze siostry Bianka i Monika zdecydowały się wstąpić w święty związek małżeński.
Ceremonia ślubna obdędzie się 26 czerwca 2010 roku w Warszawie.
Nabożeństwo celebrować będzie ks. Szymon Niemiec.



Jagoda i Izabela
opublikowane: 05-05-2010 15:31 przez ks. Szymon Niemiec   [ zaktualizowane 21-05-2010 19:44 ]

Z radością informujemy, że nasze siostry Jagoda i Izabela zdecydowały się wstąpić w święty związek małżeński.
Ceremonia ślubna obdyła się 21 maja 2010 roku w Warszawie.
Nabożeństwo celebrował ks. Szymon Niemiec.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Strony: 1 [2] 3 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Biskup Ralph Napierski « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!