Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 12:30:37 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Biskup Ralph Napierski
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] Drukuj
Autor Wątek: Biskup Ralph Napierski  (Przeczytany 13528 razy)
Matthaeus
rezydent
****
Wiadomości: 289


Św. Stanisławie módl się za nami!

« Odpowiedz #30 dnia: Sierpnia 30, 2010, 16:53:33 pm »

Ten Niemiec i ta cala ekipa to sa otwarte kpiny z katolicyzmu. Ale syf...

Kpiny, jak kpiny... Można mieć do niego pretensje, że ubiera się niczym xiądz lub biskup, ale lepiej, że założył sobie własną sektę, niż robi dywersję w KK
Zapisane
TKN
aktywista
*****
Wiadomości: 515


« Odpowiedz #31 dnia: Sierpnia 30, 2010, 17:58:49 pm »

Ten Niemiec i ta cala ekipa to sa otwarte kpiny z katolicyzmu. Ale syf...

Kpiny, jak kpiny... Można mieć do niego pretensje, że ubiera się niczym xiądz lub biskup, ale lepiej, że założył sobie własną sektę, niż robi dywersję w KK

Jaką znowu dywersję? Co on ma wspólnego z Kościołem?
Zapisane
marcin
Gość
« Odpowiedz #32 dnia: Sierpnia 30, 2010, 20:35:40 pm »

czytałeś jak o sobie piszę to jest jakiś misz masz. Kompletne poplątanie. Podobno ich Zjednoczony ble ble niby kościół chrześcijański to nawiązuje do metodyzmu Wesleya itd a ten Niemiec jest w REFORMOWANYM niby kościele jakimś tam co ukazuje przyneleżenie do grupy reforowanej eklezjologii czyli kalwinizmu. Metodyzm i kalwinizm są jak ogień i woda :) Arminianie i TULIPianie ale bagno. Na jutjubie jest filmik z TVN24 jak red. Sommer pojechał po tym przebierańcu że aż ten wyszedł ze studia :)
Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #33 dnia: Sierpnia 31, 2010, 07:33:59 am »

Ale pedał Niemiec może zmylić zagubionych charyzmatyków. Ubierają się jak księża. Używają szat kapłańskich.
Tam na fotkach pojawia się biskup lub "biskup" więc żeby nie wyszło że przypadkiem ma jakieś święcenia.
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #34 dnia: Sierpnia 31, 2010, 07:51:09 am »

Ale pedał Niemiec może zmylić zagubionych charyzmatyków. Ubierają się jak księża. Używają szat kapłańskich.
Tam na fotkach pojawia się biskup lub "biskup" więc żeby nie wyszło że przypadkiem ma jakieś święcenia.
To Niemiec niech spada do Niemiec do "bpa" Napier(dal)skiego. I wszyscy będą zadowoleni ;D
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Matthaeus
rezydent
****
Wiadomości: 289


Św. Stanisławie módl się za nami!

« Odpowiedz #35 dnia: Sierpnia 31, 2010, 20:02:56 pm »

Ten Niemiec i ta cala ekipa to sa otwarte kpiny z katolicyzmu. Ale syf...

Kpiny, jak kpiny... Można mieć do niego pretensje, że ubiera się niczym xiądz lub biskup, ale lepiej, że założył sobie własną sektę, niż robi dywersję w KK

Jaką znowu dywersję? Co on ma wspólnego z Kościołem?

Szanowny Panie, napisałem: Kpiny, jak kpiny... Można mieć do niego pretensje, że ubiera się niczym xiądz lub biskup, ale lepiej, że założył sobie własną sektę, niż robi dywersję w KK

Chodzi mi tylko o to, że gdyby nie założył swojej sekty mógłby na przykład jak niektóre katolewackie organizacje forsować takie związki lub jak abp Christoph Schönborn zapraszać ich do kościoła, albo przynajmniej bredzić o "przyrodzonej godności" takich osób i byłby formalnie w Kościele. W obecnej sytuacji, kiedy założył sobie własną, efemeryczną wspólnotę, dzieje się to przynajmniej oficjalnie poza KK (inaczej niż u wspomnianego tu przeze  mnie abp Schönborna).
Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #36 dnia: Sierpnia 31, 2010, 20:54:51 pm »

Racja.
Zapisane
FidelisTraditioni
aktywista
*****
Wiadomości: 1059


Mój blog
« Odpowiedz #37 dnia: Września 01, 2010, 09:34:20 am »

Chodzi mi tylko o to, że gdyby nie założył swojej sekty mógłby na przykład jak niektóre katolewackie organizacje forsować takie związki lub jak abp Christoph Schönborn zapraszać ich do kościoła, albo przynajmniej bredzić o "przyrodzonej godności" takich osób i byłby formalnie w Kościele. W obecnej sytuacji, kiedy założył sobie własną, efemeryczną wspólnotę, dzieje się to przynajmniej oficjalnie poza KK (inaczej niż u wspomnianego tu przeze  mnie abp Schönborna).
Co do abp kard. Schoenborna to jestem ciekaw czy ostatnie spotkanie z Papieżem mu cokolwiek pomogło ;)
Zapisane
"Nie może mieć Boga za Ojca ten, kto nie ma Kościoła za Matkę"
 
św. Cyprian
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #38 dnia: Września 01, 2010, 09:42:24 am »

Chodzi mi tylko o to, że gdyby nie założył swojej sekty mógłby na przykład jak niektóre katolewackie organizacje forsować takie związki lub jak abp Christoph Schönborn zapraszać ich do kościoła, albo przynajmniej bredzić o "przyrodzonej godności" takich osób i byłby formalnie w Kościele. W obecnej sytuacji, kiedy założył sobie własną, efemeryczną wspólnotę, dzieje się to przynajmniej oficjalnie poza KK (inaczej niż u wspomnianego tu przeze  mnie abp Schönborna).
Co do abp kard. Schoenborna to jestem ciekaw czy ostatnie spotkanie z Papieżem mu cokolwiek pomogło ;)

im więcej takich spotkań, tem bardziej mam nadzieję, że Ojciec Święty wróci do tradycji rozwiązywania problemów z wrogami, zgodnej z linją postępowania swego poprzednika Aleksandra
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #39 dnia: Września 01, 2010, 10:29:39 am »

Szanowny Panie, napisałem: ... ale lepiej, że założył sobie własną sektę, niż robi dywersję w KK
I dlatego taki Kikoś jest o wiele bardziej perfidny tkwiąc formalnie w Kosciele, chociaż doktrynalmie bliżej mu do to tego zbója "Kostki" Napierskiego.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
FidelisTraditioni
aktywista
*****
Wiadomości: 1059


Mój blog
« Odpowiedz #40 dnia: Września 17, 2010, 01:25:59 am »

Chodzi mi tylko o to, że gdyby nie założył swojej sekty mógłby na przykład jak niektóre katolewackie organizacje forsować takie związki lub jak abp Christoph Schönborn zapraszać ich do kościoła, albo przynajmniej bredzić o "przyrodzonej godności" takich osób i byłby formalnie w Kościele. W obecnej sytuacji, kiedy założył sobie własną, efemeryczną wspólnotę, dzieje się to przynajmniej oficjalnie poza KK (inaczej niż u wspomnianego tu przeze  mnie abp Schönborna).
Co do abp kard. Schoenborna to jestem ciekaw czy ostatnie spotkanie z Papieżem mu cokolwiek pomogło ;)

im więcej takich spotkań, tem bardziej mam nadzieję, że Ojciec Święty wróci do tradycji rozwiązywania problemów z wrogami, zgodnej z linją postępowania swego poprzednika Aleksandra
Wystarczyłoby z linją postępowania swego poprzednika Piusa (XI) ;)
Zapisane
"Nie może mieć Boga za Ojca ten, kto nie ma Kościoła za Matkę"
 
św. Cyprian
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3923


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #41 dnia: Marca 07, 2013, 17:13:03 pm »

A spójrzcie jakie mają ssyny emblemat: http://www.wolnykosciol.pl/images/logotypy/logo_kosciola_nowe.png
Wstydzili by się.
Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
binraf
aktywista
*****
Wiadomości: 1266


« Odpowiedz #42 dnia: Marca 07, 2013, 18:46:12 pm »

 ;) ;D ;D ;D
Zapisane
Wolność gospodarcza jako źródło sukcesu. Etyka jako fundament wolności.
Regiomontanus
aktywista
*****
Wiadomości: 3611


« Odpowiedz #43 dnia: Marca 08, 2013, 00:41:01 am »

A spójrzcie jakie mają ssyny emblemat: http://www.wolnykosciol.pl/images/logotypy/logo_kosciola_nowe.png
Wstydzili by się.

Faktycznie, wstydzili by się: tak masakrować język Cycerona...

"Mutato vivit in Christi" - cóż to za pokraka?
Zapisane
Certe, adveniente die judicii, non quaeretur a nobis quid legerimus, sed quid fecerimus.
Strony: 1 2 [3] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Biskup Ralph Napierski « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!