Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 02:49:29 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: O tym, jak ks. Stehlin, bawiąc się komórką, wolnej woli zaprzeczał
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: O tym, jak ks. Stehlin, bawiąc się komórką, wolnej woli zaprzeczał  (Przeczytany 8041 razy)
Bolt
aktywista
*****
Wiadomości: 999


Czasami dużo szczekam!

« Odpowiedz #15 dnia: Kwietnia 09, 2009, 14:18:40 pm »

Wracając na chwilkę do tematu, sugeruję rzucić okiem na reakcję redakcji gorzow24 na protesty. A potem proszę się przyznać w tym wątku, kto groził podpaleniem siedziby redakcji portalu - i dlaczego tej groźby nie zrealizował.
Zapisane
Sebastianus
aktywista
*****
Wiadomości: 663


Katecheza o małżeństwie.
« Odpowiedz #16 dnia: Kwietnia 09, 2009, 14:29:44 pm »

Wracając na chwilkę do tematu, sugeruję rzucić okiem na reakcję redakcji gorzow24 na protesty. A potem proszę się przyznać w tym wątku, kto groził podpaleniem siedziby redakcji portalu - i dlaczego tej groźby nie zrealizował.

Ale się uśmiałem. W sobie żadnej winy nie znajdują egoiści jedni. Ktoś jest zły, źle postępuje - tylko nie oni.
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #17 dnia: Kwietnia 09, 2009, 14:33:47 pm »

:o
Pius XI stop „Divini Redemptoris" stop  1937 rok.
:o


główną część tekstu napisał  kard. Pacelli, a sygnował Pius XI ;)

Komunizm był potępiany jako doktryna od Piusa IX przez Leon XIII po Piusa XII i Jana XXIII. Członkowie partyj komunistycznych i kolaburujący z nimi są po dziś dzień exkomunikowani. Zakaz ten niestety nie jest respektowany, ale na jego podstawie można by każdego zmarłego co należał do PZPR i SLD pochować pod płotem ;)

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2009, 19:19:28 pm wysłana przez Krusejder » Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #18 dnia: Kwietnia 09, 2009, 14:37:39 pm »

Wracając na chwilkę do tematu, sugeruję rzucić okiem na reakcję redakcji gorzow24 na protesty. A potem proszę się przyznać w tym wątku, kto groził podpaleniem siedziby redakcji portalu - i dlaczego tej groźby nie zrealizował.

Ale się uśmiałem. W sobie żadnej winy nie znajdują egoiści jedni. Ktoś jest zły, źle postępuje - tylko nie oni.

no niestety, jeśli protesty pisali sympatycy Bractwa spod znaku "tradycja-2007", to nasi masoni mają podkładkę ... Swoją drogą nie spodziwałem się takiej przebiegłości po gorzowie24 ... Rozegrali sprawę z fartuszkowym profesjonalizmem
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Bolt
aktywista
*****
Wiadomości: 999


Czasami dużo szczekam!

« Odpowiedz #19 dnia: Kwietnia 09, 2009, 15:36:36 pm »

Zawsze mi się zdawało, że był Pan zwolennikiem opcji "kupą, mości panowie", a tu się okazuje, że protesty bez Pańskiego certyfikatu to jednak nieważne są. No po prostu aż szkoda że się zmarnowały.
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #20 dnia: Kwietnia 12, 2009, 19:29:27 pm »

Zawsze mi się zdawało, że był Pan zwolennikiem opcji "kupą, mości panowie", a tu się okazuje, że protesty bez Pańskiego certyfikatu to jednak nieważne są. No po prostu aż szkoda że się zmarnowały.

uzytkownik Bolt po raz kolejny prezentuje tu swoje urojenia na mój temat. Po prostu, do tej pory w znacznie bardziej skomplikowanych sprawach dawało się radę załatwić problem zorganizowanym protestem; reakcje takie jak gorzowa24 wręcz się nie zdarzały. Dlatego dobrze by tym razem zrobić proces w oparciu o prawo prasowe, samo straszenie sądem to chyba za mało.

Bolt niech się poduczy od swoich bystrzejszych kolegów jak dyskutować, choćby od wsroki (Witold Sroka, Józef Gubała) :  http://forum.piusx.org.pl/forum/index.php?topic=1388.0
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Bolt
aktywista
*****
Wiadomości: 999


Czasami dużo szczekam!

« Odpowiedz #21 dnia: Kwietnia 14, 2009, 08:43:01 am »

Po prostu, do tej pory w znacznie bardziej skomplikowanych sprawach dawało się radę załatwić problem zorganizowanym protestem
Użytkownik Krusejder znów próbuje rozsiewać urojenia na własny temat, insynuując, że udało mu się załatwić jaką sprawę, niechby nawet i mało skomplikowaną. Poza tym nadal nie przeprosił byłych redaktorów etc.

Jakich tam kolesiów użytkownik Krusejder ma za swych miszczów w dyskutowaniu, to nie Bolta rzecz, choć widzi mu się, że ci miszczowie Krusejdera co najwyżej mogliby Boltowi budę sprzątać.
Zapisane
Sebastianus
aktywista
*****
Wiadomości: 663


Katecheza o małżeństwie.
« Odpowiedz #22 dnia: Kwietnia 14, 2009, 09:31:22 am »

Panowie! Proszę taką wymianę słów na pw. Nie sprawia mi przyjemności czytanie prawie, że kłótni!
Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #23 dnia: Kwietnia 14, 2009, 09:39:21 am »

Panie Sebastianus, a ja lubie taki lekki sarkazm. Prosze nie przesadzac z ta wrazliwoscia hehe
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #24 dnia: Kwietnia 14, 2009, 14:46:18 pm »

pewnie, że nie przesadzajmy. Bolt zawalił tu już kilka dyskusyj z kanonizacjami na czele, a teraz potyka się na prostej drodze. Na premię nie zasługuje, więc się tutaj wyżywa, trzeba go zrozumieć
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Bolt
aktywista
*****
Wiadomości: 999


Czasami dużo szczekam!

« Odpowiedz #25 dnia: Kwietnia 14, 2009, 14:58:38 pm »

 ;D
Zapisane
Hyacinthus
bywalec
**
Wiadomości: 53


Sancte Hyacinthe ora pro nobis.

« Odpowiedz #26 dnia: Kwietnia 15, 2009, 13:31:39 pm »

Wracając na chwilkę do tematu, sugeruję rzucić okiem na reakcję redakcji gorzow24 na protesty. A potem proszę się przyznać w tym wątku, kto groził podpaleniem siedziby redakcji portalu - i dlaczego tej groźby nie zrealizował.

Dobre  ;D Zaś dziennikarzynie żadne słowa do rozumu nie przemówią, tu potrzeba czynów  >:(
Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #27 dnia: Kwietnia 15, 2009, 17:35:14 pm »

Wracając na chwilkę do tematu, sugeruję rzucić okiem na reakcję redakcji gorzow24 na protesty. A potem proszę się przyznać w tym wątku, kto groził podpaleniem siedziby redakcji portalu - i dlaczego tej groźby nie zrealizował.

Dobre  ;D Zaś dziennikarzynie żadne słowa do rozumu nie przemówią, tu potrzeba czynów  >:(

Dobra pan przynosi benzyne, pan radek na czatach, ja wam daje alibi, a pan Krusejder w razie co zalatwia adwokatow i protesty pod sademi hehe
Zapisane
Bolt
aktywista
*****
Wiadomości: 999


Czasami dużo szczekam!

« Odpowiedz #28 dnia: Listopada 04, 2009, 20:06:11 pm »

Nowe wiadomości z gorzowa24
Zapisane
Strony: 1 [2] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: O tym, jak ks. Stehlin, bawiąc się komórką, wolnej woli zaprzeczał « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!