Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 19:22:08 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Wywiad z Jarosławem Kaczyńskim. Cała prawda o Smoleńsku.
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 7 Drukuj
Autor Wątek: Wywiad z Jarosławem Kaczyńskim. Cała prawda o Smoleńsku.  (Przeczytany 28270 razy)
Kubaturus
aktywista
*****
Wiadomości: 919


« Odpowiedz #30 dnia: Lipca 22, 2010, 09:29:08 am »

To prawdziwa wojna polsko-polska. :D
Zapisane
Dwa filary! Bosko! - Dwie korony! Maksymilian Maria!
Artur Rumpel
aktywista
*****
Wiadomości: 1183


Prawdziwe Boze Narodzenie
« Odpowiedz #31 dnia: Lipca 22, 2010, 13:03:17 pm »

bo po pierwsze nic na niej nie zyskał,  
Zlikwidował jedynego przywódcę w tym obszarze, który miał wizję jednoczenia byłych kolonii sowieckich z pominięciem dominacji Rosji, wyciszył sprawę Katynia, obsadził kluczowe stanowiska swoimi ludźmi, nadto wspólnikami w tej zbrodni - to nic?



I. Sprawa Katynia po Katastrofie Smoleńskiej nie tylko nie uległa żadnemu wyciszeniu, ale wręcz przeciwnie, bezprecedensowemu nagłośnieniu.
II. Wizja jednoczenia była mrzonką, co swietnie wykazał docent Wielomski.
III. Pogląd, że politycy PO są ludżmi Putina to jedynie nieudowodniona hipoteza, opierajaca sie na niesłychanie wątłych przesłankach.
IV. Zaś teza o ich wspólnicywie w zbrodni to zwyczajne pomówienie
Zapisane
andy
aktywista
*****
Wiadomości: 748


« Odpowiedz #32 dnia: Lipca 30, 2010, 12:29:45 pm »

Dyskusja pomiędzy panem Stefanem a oponentami jest b. emocjonalna ale bezsensowna. Panowie się generalnie kłócicie która forma okupacji Polski jest lepsza, PRL czy obecna - to kłótnia z rodzaju czy lepsza jest dżuma czy cholera, możecie się nieźle "poprztykać" i się skłócić bo każdy z Was ma odrobinę racji.

Ja np. wolę obecną formę okupacji, bo np. w ogóle możemy toczyć takie dyskusje, bo w ogóle mogą wychodzić różne książki i dzięki temu ci co chcą mają w ogóle szanse dowiedzieć się prawdy, co przed 1989 rokiem nie miało miejsca. Ale to oczywiście rzecz gustu, bo faktycznie w międzyczasie właściwie uległ likwidacji przemysł w Polsce.
Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #33 dnia: Lipca 30, 2010, 12:38:54 pm »

Racja. Oczywiście nie trzeba w czambuł potępiać PRL. Nie wszystko było tam złe. np. z dzieciństwa pamiętam jak co roku jeżdziłem latem z rodzicami na wczasy. FSO gdzie pracowali rodzice już nie ma praktycznie, ośrodki wczasowe rozprzedano za bezcen. Może i  Kościół był w PRL w lepszej kondycji, bo był wystawiony na próbę. A teraz nie ma większych trosk.
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #34 dnia: Lipca 30, 2010, 13:59:34 pm »

to imć Stefan (w poprzednim życiu: Józef) wciąż jeszcze nie zabanowany ? Upały szkodzą adminom :(
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #35 dnia: Lipca 31, 2010, 11:32:28 am »

Racja. Oczywiście nie trzeba w czambuł potępiać PRL. Nie wszystko było tam złe. np. z dzieciństwa pamiętam jak co roku jeżdziłem latem z rodzicami na wczasy. FSO gdzie pracowali rodzice już nie ma praktycznie, ośrodki wczasowe rozprzedano za bezcen. Może i  Kościół był w PRL w lepszej kondycji, bo był wystawiony na próbę. A teraz nie ma większych trosk.
Panie Ryszardzie!
Serce się kraje gdy nowi właściciele kamienic podnoszą czynsze z 300 na 1600 zl staremu schorowanemu żołnierzowi AK.Grozi mu eksmisja. Staruszek niedowidzi, więc w ewentualnym nowym mieszkaniu nie będzie umiał się poruszać. Ma  10% sprawności tylko jednego oka.Wczoraj w wiadomościach tv o tym mówiono.Takich przypadków w Polsce jest coraz więcej i idą one w setki tysięcy. Oto ta sprawiedliwa Polska, o którą toczono boje z poprzednim totalitaryzmem. Obecny zrzuca maskę, pokazując coraz bardziej pazerną mordę diabla w chałacie.
« Ostatnia zmiana: Lipca 31, 2010, 11:40:09 am wysłana przez stefan » Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #36 dnia: Sierpnia 01, 2010, 16:16:08 pm »

Wczoraj w wiadomościach tv o tym mówiono.
Teraz widać skąd uno czerpie swoją mądrość dziejową.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #37 dnia: Sierpnia 01, 2010, 18:47:14 pm »

Wczoraj w wiadomościach tv o tym mówiono.
Teraz widać skąd uno czerpie swoją mądrość dziejową.
A duo jak tępe było tak jest
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #38 dnia: Sierpnia 01, 2010, 20:44:48 pm »

Nie łuno, ino uno, cymbale.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #39 dnia: Sierpnia 02, 2010, 15:11:11 pm »

Nie łuno, ino uno, cymbale.
Więc się popraw, matole
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #40 dnia: Sierpnia 02, 2010, 15:55:18 pm »

Zaczyna być ostro!!!
Zapisane
andy
aktywista
*****
Wiadomości: 748


« Odpowiedz #41 dnia: Sierpnia 03, 2010, 11:41:14 am »

Zaczyna być ostro!!!

Raczej głupio, zwłaszcza, że fonetyczne przekomarzania kiepsko się przekładają na literki.

Ale jak pisałęm - spór jest pozorny. Tak jak pozorna jest niepodległość Polski obecnie, jak pozorem jest demokracja i tak dalej. Wróg ten sam - wróg ludzkości i każdego z nas - tylko metody i sługi inne.
Zapisane
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #42 dnia: Sierpnia 03, 2010, 13:13:21 pm »

Zaczyna być ostro!!!

Raczej głupio, zwłaszcza, że fonetyczne przekomarzania kiepsko się przekładają na literki.

Ale jak pisałęm - spór jest pozorny. Tak jak pozorna jest niepodległość Polski obecnie, jak pozorem jest demokracja i tak dalej. Wróg ten sam - wróg ludzkości i każdego z nas - tylko metody i sługi inne.
Panowie Kruseider z Targówka i JWC z Poznania zbyt często sondują moją wytrzymałość na ich niewybredne zaczepki.Ja takich pyskówek nie lubię i proponuję swoim oponentom aby rozważyli, czy  odrobina samokrytyki byłaby u nich możliwa.Czy znają słowo przepraszam, czy kiedykolwiek wobec kogoś takiego wyrazu użyli, czy raczej wolą tkwić w  zarozumialstwie będącym czystą pychą a więc grzechem głównym.Ta obrzydliwa ich cecha świadczy o ich małości a nie wielkości.Czy różnica poglądów jest wystarczającym powodem, aby drugiego dyskutanta zwyczajnie gnoić?

Co do wroga to pełna zgoda, że wróg jest ten sam co zawsze i umiejscowiony wokół tych co Zbawiciela ukrzyżowali.
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #43 dnia: Sierpnia 03, 2010, 13:28:10 pm »

Wróg ten sam - wróg ludzkości i każdego z nas - tylko metody i sługi inne.  
Coraz głupsze te sługi, Wierzejski i Giertych, by nie wymieniać pomniejszych kundelków, dobitnie o tym świadczą.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #44 dnia: Sierpnia 03, 2010, 13:43:41 pm »

Wróg ten sam - wróg ludzkości i każdego z nas - tylko metody i sługi inne.  
Coraz głupsze te sługi, Wierzejski i Giertych, by nie wymieniać pomniejszych kundelków, dobitnie o tym świadczą.
Ja mam lepszy zestaw z PiSowskimi popychlami ,,starych i mądrych"  na czele.Walczą o krzyż, a świętują Chanukę. Rekord świata w zakłamaniu.Gratuluję
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 7 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Wywiad z Jarosławem Kaczyńskim. Cała prawda o Smoleńsku. « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!