Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 18, 2024, 20:20:50 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231944 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Wywiad z Jarosławem Kaczyńskim. Cała prawda o Smoleńsku.
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 Drukuj
Autor Wątek: Wywiad z Jarosławem Kaczyńskim. Cała prawda o Smoleńsku.  (Przeczytany 28325 razy)
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #45 dnia: Sierpnia 03, 2010, 13:47:57 pm »

...
Zacietrzewiony, "narodowy" beton  zalał betonem na wieki historyczne zasługi Romana Dmowskiego. Wieczna hańba im za to.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #46 dnia: Sierpnia 03, 2010, 13:59:47 pm »

Cytat: stefan
Czy różnica poglądów jest wystarczającym powodem, aby drugiego dyskutanta zwyczajnie gnoić?

Otóż to! Bardzo mądre pytanie pan postawił i proszę sobie na nie odpowiedzieć, jak pan postąpił względem mnie na innym forum? Pisałam tu o tym, podane były linki, każdy mógł sobie zobaczyć, nie będe wracać, ale proszę sobie odpowiedzieć samemu!
Zapisane
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #47 dnia: Sierpnia 03, 2010, 15:05:11 pm »

...
Zacietrzewiony, "narodowy" beton  zalał betonem na wieki historyczne zasługi Romana Dmowskiego. Wieczna hańba im za to.
c Od kiedy to zwolennikom PiSu wypada cokolwiek w tematach endeckich się mądrzyć? Niech PiS-owcy, którzy są sojusznikami takich opluwaczy Polski jak Jan Tomasz Gross, jedyne co dobrego mogą zrobić, to zamilknąć na wieki i kisić się w swojej judaszowej hańbie.

Cytat: stefan
Czy różnica poglądów jest wystarczającym powodem, aby drugiego dyskutanta zwyczajnie gnoić?

Otóż to! Bardzo mądre pytanie pan postawił i proszę sobie na nie odpowiedzieć, jak pan postąpił względem mnie na innym forum? Pisałam tu o tym, podane były linki, każdy mógł sobie zobaczyć, nie będę wracać, ale proszę sobie odpowiedzieć samemu!
Przecież szanowna Pani siłą spokoju nie jest, o  czym wielokrotnie się wcześniej przekonałem.Ja też mam swoją wytrzymałość, a poróżniła nas sprawa abp. Wielgusa i temat Intronizacji.Czy musimy stale na siebie nawzajem warczeć?

Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #48 dnia: Sierpnia 03, 2010, 15:35:24 pm »

Faktycznie "beton" do tego który nic nie rozumie, albo nie chce zrozumieć.
Cytat: stefan
(...) poróżniła nas sprawa abp. Wielgusa i temat Intronizacji.

W związku z powyższym, pytanie nie moje:

Cytat: stefan
Czy różnica poglądów jest wystarczającym powodem, aby drugiego dyskutanta zwyczajnie gnoić?
Zapisane
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #49 dnia: Sierpnia 03, 2010, 15:40:19 pm »


W związku z powyższym, pytanie nie moje:

Cytat: stefan
Czy różnica poglądów jest wystarczającym powodem, aby drugiego dyskutanta zwyczajnie gnoić?


A czy Pani nie powinna bić się we własne piersi?Czy uważa że tylko moje się do tego nadają?Ile razy muszę doświadczyć gnojenia przez innych i jednocześnie zachować spokój?

Są trzy fazy ujawniania się prawdy. Najpierw prawda jest ośmieszana,
potem spotyka się z gwałtownym oporem, a na koniec traktowana jest
jako oczywistość
"Arthur Schopenhauer
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 03, 2010, 17:11:28 pm wysłana przez stefan » Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #50 dnia: Sierpnia 04, 2010, 10:09:20 am »

Od kiedy to zwolennikom PiSu wypada cokolwiek w tematach endeckich się mądrzyć? Niech PiS-owcy, którzy są sojusznikami takich opluwaczy Polski jak Jan Tomasz Gross, jedyne co dobrego mogą zrobić, to zamilknąć na wieki i kisić się w swojej judaszowej hańbie.
Jużeś pan matoł, matolissimus, i nic ponad matoła. Żeby plugawca "grossa" wiązać z PIS'em, to trzeba mieć w głowie budyń firmy Oetker (czy aby nie Żyd?) zamiast mózgu. Grossa wydaje "znak", niejaki Woźniakowski, którego ojca posądzać można o układy masońskie b. wysokiego szczebla (pamiętne zdjęcie papy Woźniakowskiego z Geremkiem i b sekretarzem stanu USA Kissingerem), siostrzyczka to Rózia Thun, wszystko to "towarzystwo" powiązane w salony "potomków Sejmu Czteroletniego", co za cara dziwnym trafem zachowało majątki, uzyskało tytuły hrabiowskie, a dziś wiernie czyta "Głos Cadyka".

P.S. Kieruję to do PP. Czytelników tego wątku, gwoli wyjaśnienia piramidalnych bzdur głoszonych przez p.Stefana. Jego samego nic nie zmieni, takie przypadki betonu "narodowego" nie są niestety odosobnione. Pójdą na służbę do znienawidzonego (? ? ?)  "chałaciarza" byle się do błędu nie przyznać. To jest zresztą układ żyjący w symbiozie, jeden bez drugiego istnieć nie może, stanowią wzajemnie rację swojego istnienia.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2010, 10:13:27 am wysłana przez jwk » Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #51 dnia: Sierpnia 04, 2010, 17:37:07 pm »

Od kiedy to zwolennikom PiSu wypada cokolwiek w tematach endeckich się mądrzyć? Niech PiS-owcy, którzy są sojusznikami takich opluwaczy Polski jak Jan Tomasz Gross, jedyne co dobrego mogą zrobić, to zamilknąć na wieki i kisić się w swojej judaszowej hańbie.
Jużeś pan matoł, matolissimus, i nic ponad matoła. Żeby plugawca "grossa" wiązać z PIS'em, to trzeba mieć w głowie budyń firmy Oetker (czy aby nie Żyd?) zamiast mózgu. Grossa wydaje "znak", niejaki Woźniakowski, którego ojca posądzać można o układy masońskie b. wysokiego szczebla (pamiętne zdjęcie papy Woźniakowskiego z Geremkiem i b sekretarzem stanu USA Kissingerem), siostrzyczka to Rózia Thun, wszystko to "towarzystwo" powiązane w salony "potomków Sejmu Czteroletniego", co za cara dziwnym trafem zachowało majątki, uzyskało tytuły hrabiowskie, a dziś wiernie czyta "Głos Cadyka".

P.S. Kieruję to do PP. Czytelników tego wątku, gwoli wyjaśnienia piramidalnych bzdur głoszonych przez p.Stefana. Jego samego nic nie zmieni, takie przypadki betonu "narodowego" nie są niestety odosobnione. Pójdą na służbę do znienawidzonego (? ? ?)  "chałaciarza" byle się do błędu nie przyznać. To jest zresztą układ żyjący w symbiozie, jeden bez drugiego istnieć nie może, stanowią wzajemnie rację swojego istnienia.
Pierdu ,pierdu!
Lech Kaczyński w Jedwabnem ekshumację wstrzymał, aby Jan Tomasz Gross i spółka swoje absurdalne oskarżenie wobec nas Polaków mogły dalej bez przeszkód głosić. Lech Kaczyński oczywiście w/g szczepionego z Bielska Podlaskiego poznaniaka, z PiSem nigdy nic wspólnego nie miał, jak i  z rabinem Michaelem Josephem Schudrichem, czy ambasadorem Izraela Dawidem Pelegiem.


Cytuj
Ekshumacja w Jedwabnem wstrzymana Nowosci, 21.05.2001
Czas na dyskusję

Nie będzie na razie ekshumacji szczątków Żydów, którzy zginęli w trakcie pogromu w Jedwabnem. Decyzję o jej rozpoczęciu wstrzymał minister sprawiedliwości Lech Kaczyński.

Na ekshumację zgodziła się wojewoda podlaski. Z prośbą o możliwość przeprowadzenia badania miejsca pochówku ofiar pogromu zwrócił się do niej pion śledczy Instytutu Pamięci Narodowej.
Celem ekshumacji miałoby być ustalenie na potrzeby śledztwa, prowadzonego przez prokuratorów IPN, liczby pomordowanych w pożarze stodoły w Jedwabnem i zweryfikowanie hipotezy o istnieniu innych grobów ofiar jedwabieńskiego pogromu.
Wczoraj minister sprawiedliwości zdecydował jednak o zawieszeniu decyzji. Wyraził przekonanie, że jego decyzja pozwoli poznać zdanie strony żydowskiej, którą będzie reprezentował m.in. rabin gmin żydowskich warszawskiej i łódzkiej Michael Schudrich. Strona żydowska sprzeciwiała się dotąd pracom ekshumacyjnym. (podkr. moje - WK.) Teraz IPN chce przeprowadzić ze środowiskiem żydowskim rozmowy na ten temat.
- Odroczyłem wykonanie tego postanowienia, ale nie uchyliłem decyzji wojewody - podkreśla minister.
Nie wiadomo, kiedy rozpocznie się ekshumacja. Przed decyzją ministra mówiono, że prace miałyby rozpocząć się dzisiaj i zakończyć za kilkanaście dni. Naukowcy i prokuratorzy IPN chcą zdążyć z ekshumacją i pracami porządkowymi w miejscu pogromu przed uroczystościami rocznicowymi zaplanowanymi na 10 lipca.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2010, 17:42:48 pm wysłana przez stefan » Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #52 dnia: Sierpnia 04, 2010, 21:12:23 pm »

Odpowiedzi na pytanie nie ma, to pójdziemy dalej, skoro zarzucił mi pan wypisywanie herezji, szkalowania kapłanów, to:
Cytat: stefan
(...) a poróżniła nas sprawa abp. Wielgusa i temat Intronizacji.
Tu: http://forum.dlapolski.pl/o-intronizacji-w-g-x-kiersztyna-vt1463,60.htm#33298
 jest napisane, z jakich stron pan czerpie wiedzę i na czym się opiera, oraz tu:
http://krzyz.katolicy.net/index.php/topic,4635.135.html
pisałam o pani Mieci na 10 stronie.
Zapisane
MilesChristi
uczestnik
***
Wiadomości: 145


« Odpowiedz #53 dnia: Sierpnia 04, 2010, 22:00:08 pm »

Panowie, mam dla Was dobrą radę. Przemyślcie sobie proszę następujące słowa naszego Pana i Mistrza:
A powiadam wam: Z każdego bezużytecznego słowa, które wypowiedzą ludzie, zdadzą sprawę w dzień sądu. Bo na podstawie słów twoich będziesz uniewinniony i na podstawie słów twoich będziesz potępiony. (Mt 12, 36-37)

I zastanówcie się, jakie świadectwo wystawiacie temu - przynajmniej z nazwy - katolickiemu forum.

P.S. Czy to forum ma moderatorów?
Zapisane
Kimże jest Ta,
która świeci z wysoka jak zorza, 
piękna jak księżyc,
jaśniejąca jak słońce, 
groźna jak zbrojne zastępy?

(Pnp 6,10)

Ave Maria!
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #54 dnia: Sierpnia 04, 2010, 22:21:49 pm »

Panowie, mam dla Was dobrą radę. Przemyślcie sobie proszę następujące słowa naszego Pana i Mistrza:
A powiadam wam: Z każdego bezużytecznego słowa, które wypowiedzą ludzie, zdadzą sprawę w dzień sądu. Bo na podstawie słów twoich będziesz uniewinniony i na podstawie słów twoich będziesz potępiony. (Mt 12, 36-37)

I zastanówcie się, jakie świadectwo wystawiacie temu - przynajmniej z nazwy - katolickiemu forum.


Panie Żołnierzu, odnośnie jednego pana - "stefana" to takie rady ja mu już dawałam tu:
http://forum.dlapolski.pl/bog-panem-czasu-i-historii-vt1438.htm?postdays=0&postorder=asc&highlight=grzechy+j%EAzyka&start=30
Cytuj
A ja ci polecam tu:

http://forum.dlapolski.pl/grzechy-jezyka-vt1232.htm?highlight=grzechy+j%EAzyka

Oszczerstwa, to wypowiedzi sprzeczne z prawdą, które szkodzą dobremu imieniu innych.

Obmowa i oszczerstwo niszczą dobre imię i cześć bliźniego, naruszają cnoty sprawiedliwości i miłości.
(...)

I nic z tego! Tutaj jego wypowiedzi to Wersal w porówaniu z tamtymi, można sobie prześledzić wypowiedzi pana "stefana" tu a  "Endeka" tam.
Zapisane
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #55 dnia: Sierpnia 04, 2010, 23:27:04 pm »



I zastanówcie się, jakie świadectwo wystawiacie temu - przynajmniej z nazwy - katolickiemu forum.
Ta uwaga byłaby słuszna bardziej wobec osoby, która swoją swarliwość okryła krzyżackim płaszczem.


I nic z tego! Tutaj jego wypowiedzi to Wersal w porówaniu z tamtymi, można sobie prześledzić wypowiedzi pana "stefana" tu a  "Endeka" tam.

Pani stale o jednym i tylko jednego winnego widzi.Proszę zacząć naprawę przede wszystkim od siebie.
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #56 dnia: Sierpnia 05, 2010, 09:42:15 am »

http://forum.dlapolski.pl/bog-panem-czasu-i-historii-vt1438.htm?postdays=0&postorder=asc&highlight=grzechy+j%EAzyka&start=30
R.O.T.F.L.

 A to ci heca! Szabesgoj Stefan podaje się za "Endeka". Taki z niego endek, jak z kaczej pupy klarnet!  Prymitywny prowokator.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #57 dnia: Sierpnia 05, 2010, 12:26:04 pm »



I zastanówcie się, jakie świadectwo wystawiacie temu - przynajmniej z nazwy - katolickiemu forum.
Ta uwaga byłaby słuszna bardziej wobec osoby, która swoją swarliwość okryła krzyżackim płaszczem.

To co dałam na kolor. Dlaczego pan cytuje pod moim nickiem nie moją wypowiedź? A odpowiedź nie wiem do kogo, ale jak do mnie z tym płaszczem krzyżackim, to porównanie to ma tyle wspólnego ze mną co porównanie  gangstera do Gangesa.


I nic z tego! Tutaj jego wypowiedzi to Wersal w porówaniu z tamtymi, można sobie prześledzić wypowiedzi pana "stefana" tu a  "Endeka" tam.

Pani stale o jednym i tylko jednego winnego widzi.Proszę zacząć naprawę przede wszystkim od siebie.

Pani nie zawsze o jednym! i nigdzie nie dopatruję się winnych, na nikogo nie nalatywałam i nie nalatuję, zawsze staram się pisać prawdę. Ja się nie tyle poczułam obrażona, co wykazuje pana głupotę, niewiedzę i zacietrzewienie. Ale ... gdy mi pan zarzucił oskarżenia grubego kalibru, że piszę herezje, kłamstwa, nalatuję na kapłanów, etc ... to uważam że należało by jakoś z twarzą z tego wyjść, czyż nie prawda?  Dlatego też nadarzyła się taka okazja, wykorzystując pytanie, które sam pan postawił, bo się poczuł tu obrażony. No cóż? jak widzimy historia lubi się powtarzać, jaką miarką pan mierzy, to ..... ::)
Zapisane
andy
aktywista
*****
Wiadomości: 748


« Odpowiedz #58 dnia: Sierpnia 06, 2010, 18:05:11 pm »

Wróg ten sam - wróg ludzkości i każdego z nas - tylko metody i sługi inne.  
Coraz głupsze te sługi, Wierzejski i Giertych, by nie wymieniać pomniejszych kundelków, dobitnie o tym świadczą.

Najwyższe poziomy skundlenia i hipokryzji osiągają raczej wiodący "mężykowie stanu" w osobach panów Tuska, Komorowskiego, Rostowskiego i tak dalej - że nie wspomnę o chłopcach do szczekania jak Niesiołowski czy Palikot, a nie takie postacie jak wymienieni przez Pana - po pierwsze raczej już passe, po drugie nigdy nie odgrywający istotnej roli.
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #59 dnia: Sierpnia 06, 2010, 20:44:08 pm »

Panie Andy!
Niewątpliwie ma Pan racje, wymienieni przez Pana politykierzy biją w skali bezwzględnej wszelkie rekordy zsukinsynienia, jednak od nich jako przedstawicieli formacji przeklętej pamieci "mumii madrości", następców Kuroniów i Gieremków, kolegów Wajdów, Kutzów, Michników z przyległościami, mozna było tego oczekiwać. Tymczasem tamci dwaj, słusznie zakwaterowani na śmietniku historii, mają czelność powoływać się na Romana Dmowskiego, który niewątpliwie Wielkim Polakiem jest, tego im nie mozna zapomnieć.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Wywiad z Jarosławem Kaczyńskim. Cała prawda o Smoleńsku. « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!