Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 29, 2024, 20:11:26 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231965 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Ksiadz seksuolog jedzi z rekolekcjami
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 34 Drukuj
Autor Wątek: Ksiadz seksuolog jedzi z rekolekcjami  (Przeczytany 85440 razy)
Bartek
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 3689

« Odpowiedz #420 dnia: Września 09, 2009, 10:20:25 am »

Zawsze Pan taki poważny?


A to ma być niby śmieszne ?

Dowcipne, popularnonaukowe ujęcie tematu. Utrzymane w tonie lżejszych felietonów o crux confessariorum sprzed wieku.
Zapisane
Hoc pulchrum est hominis munus et officium: ut oret ac diligat.
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #421 dnia: Września 09, 2009, 10:45:03 am »

Zawsze Pan taki poważny?


A to ma być niby śmieszne ?

Ależ dokładnie , bardzo krotochwilne to jest...wcale nic nie ma wspólnego z "propagowaniem niemoralnosci". Wiadomo każdemu katolikowi przeca , że coitus interruptus jest grzechem, acz wiadomo także, że najczęściej w małżeństwach katolickich popełnianym. Co w tym "gorszącego", że ten temat się porusza?
Równie dobrze miógłby Pan do mnie mieć pretensję, że poruszyłem temat "sexu oralnego" w ujęciu Ojca Lubieżnika...no nie przesadzajmy...wszak tych zagadnień dotyczy temat wątku... :)
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Mateusz
Gość
« Odpowiedz #422 dnia: Września 09, 2009, 12:35:15 pm »

Wiadomo każdemu katolikowi przeca ,

Nie był bym tego taki pewien czytając post p. Fidelisa. Co miało niby znaczyć pytanie : ,,No to jak z tym synem Judy?'' i tech zachwyt ,,Elegancko to ujął.'' ?
I nie jest to kwestia ,,niewiedzy'' jeżeli już, tylko obłudna ,mądrość' - Kościół głosi swoje a my swoje ...

Zapisane
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #423 dnia: Września 09, 2009, 12:53:50 pm »

Wiadomo każdemu katolikowi przeca ,

Nie był bym tego taki pewien czytając post p. Fidelisa. Co miało niby znaczyć pytanie : ,,No to jak z tym synem Judy?'' i tech zachwyt ,,Elegancko to ujął.'' ?
I nie jest to kwestia ,,niewiedzy'' jeżeli już, tylko obłudna ,mądrość' - Kościół głosi swoje a my swoje ...



Chyba Pan nie wyłapał ironii oraz krotochwilnej prowokacji Pana Fidelisa...Panie Mateuszu Drogi :) proszę się nieco uspokoić na prawdę... :)
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Józef
rezydent
****
Wiadomości: 347


« Odpowiedz #424 dnia: Września 09, 2009, 12:58:40 pm »

Wiadomo każdemu katolikowi przeca ,

Nie był bym tego taki pewien czytając post p. Fidelisa. Co miało niby znaczyć pytanie : ,,No to jak z tym synem Judy?'' i tech zachwyt ,,Elegancko to ujął.'' ?
I nie jest to kwestia ,,niewiedzy'' jeżeli już, tylko obłudna ,mądrość' - Kościół głosi swoje a my swoje ...


Czy ci co ,,ćwiczą refleks" w alkowie maja taki sam ciężki grzech  jak stosujący antykoncepcję( męską) finansującą aborcję?
Antykoncepcja damska, to najczęściej środki o działaniu wczesnoporonnym, więc jest to już dzieciobójstwo.Ciężary gatunkowe tych grzechów nie są jednakowe?
Zapisane
Ze śpiącym gada. który mądrość mówi głupiemu
Mateusz
Gość
« Odpowiedz #425 dnia: Września 09, 2009, 13:19:15 pm »

[
Chyba Pan nie wyłapał ironii oraz krotochwilnej prowokacji

Myślę, że wyłapałem co trzeba dość celnie ...
Zapisane
Mateusz
Gość
« Odpowiedz #426 dnia: Września 09, 2009, 13:23:08 pm »


 .Ciężary gatunkowe tych grzechów nie są jednakowe?

Ciężary gatunkowe grzechów ciężkich są różne. Można  kogoś zgwałcić; zgwałcić i zabić; zgwałcić,zabić i sprofanować zwłoki itd. Niewatpliwie można tak stopniować z innymi grzechami ciężkimi ale nie zmienia to faktu, że każdy z nich jest grzechem śmiertelnym.
Zapisane
Mateusz
Gość
« Odpowiedz #427 dnia: Września 09, 2009, 13:26:25 pm »

Uważam, że w pewnym sensie antykoncepcja jest nawet większym złem od aborcji, bo jest to zło bardziej podchwytliwe. Na przynętę antykoncepcję więcej dusz można złapać...
« Ostatnia zmiana: Września 09, 2009, 13:28:30 pm wysłana przez Mateusz » Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #428 dnia: Września 09, 2009, 13:40:35 pm »

a kiedy Mateusz (wprawdzie wciąż "nieubrany w kulturę osobistą", ale jednak obecny na forum) przeprosi za pomówienia mojej osoby sformułowane w wątku

http://krzyz.katolicy.net/index.php/topic,1348.msg46411.html#msg46411

Mianowicie była kiedyś podobno na forum krzyż dyskusja o antykoncepcji w której pan stwierdził, iż antykoncepcja (a dokładniej prezerwatywy) są dopuszczalne w niektórych przypadkach. Chodziło chyba o chorych na AIDS. Czy to prawda ?

wciąż nie usłyszałem słowa w tej sprawie
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Mateusz
Gość
« Odpowiedz #429 dnia: Września 09, 2009, 14:28:45 pm »

a kiedy Mateusz (wprawdzie wciąż "nieubrany w kulturę osobistą", ale jednak obecny na forum) przeprosi za pomówienia mojej osoby sformułowane w wątku

http://krzyz.katolicy.net/index.php/topic,1348.msg46411.html#msg46411

Mianowicie była kiedyś podobno na forum krzyż dyskusja o antykoncepcji w której pan stwierdził, iż antykoncepcja (a dokładniej prezerwatywy) są dopuszczalne w niektórych przypadkach. Chodziło chyba o chorych na AIDS. Czy to prawda ?

wciąż nie usłyszałem słowa w tej sprawie

Uwazaj bezczelny panie kulturnisiu ...
Zapisane
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #430 dnia: Września 09, 2009, 14:33:26 pm »

Znowu sie zaczyna??? Spotkajcie sie w realu Panowie,natrzaskajcie sobie i gra gitara.
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
Bartek
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 3689

« Odpowiedz #431 dnia: Września 09, 2009, 14:38:29 pm »

Uwazaj bezczelny panie kulturnisiu ...

Którymi to słowy zasłużył sobie Pan na 3-dniowego bana. Ułatwi Panu spojrzenie na forum z dystansem.

  -- Administracja
Zapisane
Hoc pulchrum est hominis munus et officium: ut oret ac diligat.
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #432 dnia: Września 09, 2009, 14:39:22 pm »

Gratulacje,wreszcie stanowcza decyzja.
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #433 dnia: Września 09, 2009, 14:41:20 pm »

Panowie Mateusz i Krusejder.
Jeśli macie coś do siebie to proszę to załatwić na privie i nie robić osobistych wycieczek personalnych. To co zostało napisane - zostaje.
Wątek kontrolnie zamykam na 48 h, a potem zobaczymy co dalej.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
emircoo
uczestnik
***
Wiadomości: 109

« Odpowiedz #434 dnia: Października 22, 2009, 22:12:06 pm »

Witam,

Właśnie wróciliśmy z żoną ze spotkania z o.Knotzem. Nic nowego nie usłyszeliśmy - żadnych wywrotowych teorii, tylko kilka prostych stwierdzeń typu:
- Pan Bóg stworzył człowieka wraz jego seksualnością,
- seksualność nie jest zła, jeśli właściwie się z niej korzysta,
- w Kościele przeważa niestety myślenie negatywne w sprawach seksualnych, które niemal stają się tożsame z grzechem (seksualność=grzech)
- dwa cytaty z Pieśni nad Pieśniami
Regionalna gaz.wyb relacjonując wtorkowe spotkanie u oo.Jezuitów piała z zachwytów, jaki to super ksiądz otwarcie mówiący o tych sprawach itd. Na spotkaniu w którym uczestniczyłem było wręcz chłodno. Ot wyszedł brodaty Ojciec w niespotykanym w Szczecinie habicie, poopowiadał przez 45 minut i tyle.
Zapisane
Strony: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 34 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Ksiadz seksuolog jedzi z rekolekcjami « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!