Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 19, 2024, 22:03:26 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231948 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Ksiadz seksuolog jedzi z rekolekcjami
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 32 33 [34] Drukuj
Autor Wątek: Ksiadz seksuolog jedzi z rekolekcjami  (Przeczytany 85251 razy)
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3722

« Odpowiedz #495 dnia: Kwietnia 30, 2011, 08:08:06 am »

Z rodzicami to ciężko trochę. :) Ale z narzeczoną to chyba normalne.
Ostatnio do mnie napisał kolega z seminarium który obecnie pracuje w redakcji Miłujcie się.  Pozwoliłem sobie go zjechać delikatnie za publikacje niektórych świadectw związanych z seksem. Ktoś z Państwa czytał?
Zapisane
andy
aktywista
*****
Wiadomości: 748


« Odpowiedz #496 dnia: Kwietnia 30, 2011, 20:28:51 pm »

Z rodzicami to ciężko trochę. :) Ale z narzeczoną to chyba normalne.

Na pewnym etapie pada pytanie skąd się biorą dzieci. Potem pojawiają się inne pytania. Jako rodzic wiem, że będę im musiał w którym momencie sprostać bo inaczej dziecko będzie mi czerpać "wiedzę" z netu, od koleżanek i kolegów ze szkoły itp. Wciskanie kitu o bocianie nie rozwiązuje problemu.
Zapisane
gnome
aktywista
*****
Wiadomości: 1849


« Odpowiedz #497 dnia: Września 03, 2011, 15:57:08 pm »

Witam!

Odświeżę wątek gdyż wczoraj, przypadkiem, trafiłem na HBO na program "I Bóg stworzył seks" z o. Knotzem w roli głównej.

Długo nie wytrzymałem, może kilka minut, ale jak wcześniej nie byłem pewien tak teraz już jestem - trza się trzymać z dala od tego - a fe!

Nasłuchałem się o spermie, członkach, waginach i innych rzeczach o których każdy onanista uwielbia - a człowiek normalny nie koniecznie - słuchać i opowiadać.
Wyłączyłem natomiast kiedy na ekranie pojawiła się przyjacielska rozmowa p. Starowicza (czy innego promotora rozwiązłości) z o. Knotzem, gdzie nabijając się wspólnie z RM, wymieniali też dowcipki o zacofanym ludu co to o penisach i orgazmach nie rozmawia przy obiedzie, żeby na koniec o. Knotz z pełną powagą podsumował - mniej więcej, dokładnego cytatu nie pamiętam - "o tych chorych czasach przedsoborowych".

Starczyło mi to żeby pokazać w stronę TV środkowy palec i wyłączyć pudło na kolejne 2 tygodnie  ;D

P.S. Parki które coś tam opowiadały o swoich przeżyciach seksualnych (w TV przed tysiącami ludzi o swoich orgazmach,.... - a fe!) zanim zdążyłem TV ubić, to praktycznie sami neoni i odnowiciele w duchu (cholera wie jakim).
Zapisane
Podczas jednej z ceremonii w Bazylice św. Piotra, gdy wnoszono na sedia gestatoria papieża św. Piusa X, lud rzymski żywiołowo zareagował oklaskami, Papież widząc entuzjazm wiernych rozkazał zatrzymać pochód. Gdy tłum się uciszył rzekł do wiernych, że *nie należy czcić sługi w domu jego Pana.
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3722

« Odpowiedz #498 dnia: Września 04, 2011, 06:56:22 am »

Zawsze jakoś popierałem o. Knotza. Szczególnie że jakoś do pruderyjnych nie należę. Niestety, ostatnio zaczął przeginać. Tu kończy się moje poparcie.
Zapisane
Strony: 1 ... 32 33 [34] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Ksiadz seksuolog jedzi z rekolekcjami « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!