Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 18, 2024, 02:16:11 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231941 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Rebelya, proszę klikać
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 Drukuj
Autor Wątek: Rebelya, proszę klikać  (Przeczytany 8758 razy)
Tomek Torquemada
Gość
« Odpowiedz #15 dnia: Lipca 10, 2010, 17:14:53 pm »

Dodam jeszcze, że Głos Rozsądku jest znany z publicznych modłów by szlag trafił w administratora FF oraz by społeczny moderator Dostatni trafił do piekła. Skurczybyk jest uparty i po zabanowaniu zakłada sobie nowe konta.
Zapisane
Tyborek
uczestnik
***
Wiadomości: 179


GG - 6860640

« Odpowiedz #16 dnia: Lipca 10, 2010, 19:01:36 pm »

a ja wracając do treści wywłątka - polecam rebelya.pl ! 8)
Zapisane
Przykazanie nowe daję wam, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem; żebyście i wy tak się miłowali wzajemnie. Po tym wszyscy poznają, żeście uczniami moimi, jeśli będziecie się wzajemnie miłowali. (J 13:34-35)
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #17 dnia: Lipca 10, 2010, 20:06:24 pm »

Głos P ma sporo racji - rebelya jest oparta na kolesiostwie i rozwijają się tam zachowania, które mnie brzydzą. Mam na myśli np. szczucie na Erkę. Ale na starej frondzie różnie z tem bywało, a obecnie jest tylko jeszcze gorzej.

Więc mimo wszystko polecam Państwu REBELYĘ.

Na FF jest tak: P jako Hydra dyskutuje sam z sobą plując na pozostałe fora: http://forum.fronda.pl/?akcja=pokaz&id=3570247
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Krzysztof Kałębasiak
aktywista
*****
Wiadomości: 1136


« Odpowiedz #18 dnia: Lipca 10, 2010, 20:10:30 pm »

Panie P, kazdy ma do tego prawo. To sa tylko ludzie. Ludzie, których po części zmuszono do odejscia z FF, część odeszła sama. Wcale im sie nie dziwie, ze szukają trolli, którzy przyszli jątrzyć z FF. Szkoda, ze padło na Pana :(

IMHO powinien pan napisać, ze nie poleca Pan ze względu na... itd. Trzeba by też było napisać, jak to było na FF pod koniec jej normalnej działalności. Mnie nic do tego, ale Pańskie zdanie w w/w kwestii było bardzo subiektywne.
Panie "szkielet", jesli sie nie yle, to jest was juz dwoch moderatorow tego forum uczestniczacych w rebelii.
Uwazam, ze to niedobra sytuacja.

Zapisane
Krzysztof Kałębasiak
aktywista
*****
Wiadomości: 1136


« Odpowiedz #19 dnia: Lipca 10, 2010, 20:11:43 pm »

Dodam jeszcze, że Głos Rozsądku jest znany z publicznych modłów by szlag trafił w administratora FF oraz by społeczny moderator Dostatni trafił do piekła. Skurczybyk jest uparty i po zabanowaniu zakłada sobie nowe konta.
Kiedy Pan zrezygnuje z moderowania forum krzyz?

Zapisane
Tomek Torquemada
Gość
« Odpowiedz #20 dnia: Lipca 10, 2010, 20:13:23 pm »

np. szczucie na Erkę.
E.... Nie nazwałbym tak tego. Osobników atakujących Erkę było 2, może 3. Broniących było więcej.

Erka OK.
Zapisane
Tomek Torquemada
Gość
« Odpowiedz #21 dnia: Lipca 10, 2010, 20:14:30 pm »

Dodam jeszcze, że Głos Rozsądku jest znany z publicznych modłów by szlag trafił w administratora FF oraz by społeczny moderator Dostatni trafił do piekła. Skurczybyk jest uparty i po zabanowaniu zakłada sobie nowe konta.
Kiedy Pan zrezygnuje z moderowania forum krzyz?
Wtedy, kiedy Pan zrezygnuje z pisania na FF. A przynajmniej z włażenia bez wazeliny PiD-owi.

:-P
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #22 dnia: Lipca 10, 2010, 20:14:56 pm »

np. szczucie na Erkę.
E.... Nie nazwałbym tak tego. Osobników atakujących Erkę było 2, może 3. Broniących było więcej.

Erka OK.

ale akcja sie udała - Erka sie zrazila do Rebelyi
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Tomek Torquemada
Gość
« Odpowiedz #23 dnia: Lipca 10, 2010, 20:17:36 pm »

ale akcja sie udała - Erka sie zrazila do Rebelyi
Wielka szkoda, lubię Erkę i brakuje mi jej.
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #24 dnia: Lipca 10, 2010, 20:17:44 pm »

Panie P, kazdy ma do tego prawo. To sa tylko ludzie. Ludzie, których po części zmuszono do odejscia z FF, część odeszła sama. Wcale im sie nie dziwie, ze szukają trolli, którzy przyszli jątrzyć z FF. Szkoda, ze padło na Pana :(

IMHO powinien pan napisać, ze nie poleca Pan ze względu na... itd. Trzeba by też było napisać, jak to było na FF pod koniec jej normalnej działalności. Mnie nic do tego, ale Pańskie zdanie w w/w kwestii było bardzo subiektywne.
Panie "szkielet", jesli sie nie yle, to jest was juz dwoch moderatorow tego forum uczestniczacych w rebelii.
Uwazam, ze to niedobra sytuacja.


użytkownik Krzysztof Kałębasiak zgłaszał się na admina społecznego nowej frondy, ale Marysia wykazała się zdrowym rozsądkiem i kandydaturę zignorowała
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Krzysztof Kałębasiak
aktywista
*****
Wiadomości: 1136


« Odpowiedz #25 dnia: Lipca 10, 2010, 20:17:55 pm »

Głos P ma sporo racji - rebelya jest oparta na kolesiostwie i rozwijają się tam zachowania, które mnie brzydzą. Mam na myśli np. szczucie na Erkę. Ale na starej frondzie różnie z tem bywało, a obecnie jest tylko jeszcze gorzej.

Więc mimo wszystko polecam Państwu REBELYĘ.

Na FF jest tak: P jako Hydra dyskutuje sam z sobą plując na pozostałe fora: http://forum.fronda.pl/?akcja=pokaz&id=3570247
:) Osoba, ktora  n forum frondy nie zaluje jezyka w stosunku do mnie poleca rebelie.
o wskazowka dla wszystkich ciekawych, ze na rebelje nie warto wchodzic.
SLowo "menda" na osoby, ktore nie chce sie podporzadkowac temu gronu, to normalka.
Sam bylem ciekaw tej nowosci, ale gdy na fb przeczytalem komentarz PTP z uzyciem tego slowa, to mi sie odechcialo. I pomyslalem, ze styl, ktory ostatnio panowal na ff nie byl przypadkowy.
Prawdopodobnie istnialo przyzwolenie na wulgaryzmy.


Zapisane
Krzysztof Kałębasiak
aktywista
*****
Wiadomości: 1136


« Odpowiedz #26 dnia: Lipca 10, 2010, 20:21:09 pm »

Dodam jeszcze, że Głos Rozsądku jest znany z publicznych modłów by szlag trafił w administratora FF oraz by społeczny moderator Dostatni trafił do piekła. Skurczybyk jest uparty i po zabanowaniu zakłada sobie nowe konta.
Kiedy Pan zrezygnuje z moderowania forum krzyz?
Wtedy, kiedy Pan zrezygnuje z pisania na FF. A przynajmniej z włażenia bez wazeliny PiD-owi.

:-P
1. nie wiem, kto to jest PID,
2. kiedy zrezygnyuje Pan z moderowania tego forum.
Uwazam, ze osoba zachowujaca sie niegodnie w innym miejscu internetu nie moze byc moderatorem tego forum.
Z perspektywy czasu nieciekawie teraz wyglada obrona fk przed np. "Klarcią".
Jesli chce sie kogos pouczac samemu trzeba byc czystym.
Zapisane
Krzysztof Kałębasiak
aktywista
*****
Wiadomości: 1136


« Odpowiedz #27 dnia: Lipca 10, 2010, 20:22:28 pm »

Panie P, kazdy ma do tego prawo. To sa tylko ludzie. Ludzie, których po części zmuszono do odejscia z FF, część odeszła sama. Wcale im sie nie dziwie, ze szukają trolli, którzy przyszli jątrzyć z FF. Szkoda, ze padło na Pana :(

IMHO powinien pan napisać, ze nie poleca Pan ze względu na... itd. Trzeba by też było napisać, jak to było na FF pod koniec jej normalnej działalności. Mnie nic do tego, ale Pańskie zdanie w w/w kwestii było bardzo subiektywne.
Panie "szkielet", jesli sie nie yle, to jest was juz dwoch moderatorow tego forum uczestniczacych w rebelii.
Uwazam, ze to niedobra sytuacja.


użytkownik Krzysztof Kałębasiak zgłaszał się na admina społecznego nowej frondy, ale Marysia wykazała się zdrowym rozsądkiem i kandydaturę zignorowała
Zapisane
Tomek Torquemada
Gość
« Odpowiedz #28 dnia: Lipca 10, 2010, 20:24:14 pm »

1. nie wiem, kto to jest PID,
Pokój i Dobro nic Panu nie mówią? Gdzie się Pan uchował? :-)))))

2. kiedy zrezygnyuje Pan z moderowania tego forum.
Nie Pański w tym interes.
Zapisane
Tomek Torquemada
Gość
« Odpowiedz #29 dnia: Lipca 10, 2010, 20:26:22 pm »

Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Rebelya, proszę klikać « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!