Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 23, 2024, 20:27:22 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231955 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Rebelya, proszę klikać
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 4 Drukuj
Autor Wątek: Rebelya, proszę klikać  (Przeczytany 8764 razy)
Tomek Torquemada
Gość
« dnia: Lipca 04, 2010, 15:43:02 pm »

Proszę facebukowców o zapisywanie się do nowego profilu:

http://www.facebook.com/pages/Rebelyapl/123657874343891?ref=ts

Oj, będzie się działo :-))))))))
Zapisane
P
bywalec
**
Wiadomości: 83

« Odpowiedz #1 dnia: Lipca 04, 2010, 18:33:51 pm »

Trudno panie Tomaszu, "podpisać" się pod czymś, o czym nic się nie wie, hmm?
Zapisane
Tomek Torquemada
Gość
« Odpowiedz #2 dnia: Lipca 04, 2010, 22:20:43 pm »

Forum http://rebelya.pl otwarte. Od paru tygodni siedzi tam dawna społeczność Forum Frondy. Zapraszam :-)
Zapisane
Kyllyan
bywalec
**
Wiadomości: 85


moja wspólnota
« Odpowiedz #3 dnia: Lipca 06, 2010, 11:54:49 am »

Ech. dopiero niedawno załozyłem konto na facebok'u i póki co to dla mnie czarna magia ;)
Jak mam się dopisać do profilu?
Zapisane
Teresa
aktywista
*****
Wiadomości: 1409

« Odpowiedz #4 dnia: Lipca 07, 2010, 08:30:30 am »

Kliknąć na "Lubię to!" - i tyle  :)
Zapisane
P
bywalec
**
Wiadomości: 83

« Odpowiedz #5 dnia: Lipca 10, 2010, 13:17:07 pm »

Cytuj
Trudno panie Tomaszu, "podpisać" się pod czymś, o czym nic się nie wie, hmm?
Byłem, poznałem, nigdy więcej - nie polecam.
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #6 dnia: Lipca 10, 2010, 14:02:02 pm »

A z jakiego powodu Pan nie poleca?? Może jakiś komentarz??
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
P
bywalec
**
Wiadomości: 83

« Odpowiedz #7 dnia: Lipca 10, 2010, 14:27:17 pm »

A z jakiego powodu Pan nie poleca?? Może jakiś komentarz??
Proszę zacząć czytać od postu Brzozy, to ja, jeśli będzie pan potrzebował wyjaśnień, odpowiem:

http://rebelya.pl/comments.php?DiscussionID=481&page=2

W skrócie, starzy bywalcy Frondy, pogniewali się na Fronde.pl, założyli Rebelye jako alternatywę (którą nie są, aby być alternatywą trzeba reprezentować wartości katolickie) Żyjąc jakimś wstrząsem po tym, doszukują się u innych ludzi mentalności "Głosia" (tą osobą może być każdy), obrażają, pomawiają, poniżają, tworzą topiki w których wyżywają się w sposób nieokiełznany na panu Terlikowskim i innych z tego kręgu (wyśmiewają nowych pracowników, robią "wpady" na frondę aby się wyżyć) Starych Frondowiczy którzy im podpali, wyzywają od fekaliów i innych - dałem temu sprzeciw i uwzięli się na mnie. Co skończyło się banem. Panuje tam partyjniactwo i karierowiczostwo, miałem małe nadzieje że będzie to fajny projekt a okazało się zupełnie coś odwrotnego.

Proszę czytać i zapisywać to co napisałem, na forum działa jeden z nich, jest nim Tomek Torquemada (oczywiście Tomek to wersja light, oddał się im całym sercem, więc może mi zaraz pojechać nożyczkami lub epitetami - Pokój i Dobro)
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2010, 16:07:27 pm wysłana przez P » Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #8 dnia: Lipca 10, 2010, 14:50:17 pm »

Panie P, kazdy ma do tego prawo. To sa tylko ludzie. Ludzie, których po części zmuszono do odejscia z FF, część odeszła sama. Wcale im sie nie dziwie, ze szukają trolli, którzy przyszli jątrzyć z FF. Szkoda, ze padło na Pana :(

IMHO powinien pan napisać, ze nie poleca Pan ze względu na... itd. Trzeba by też było napisać, jak to było na FF pod koniec jej normalnej działalności. Mnie nic do tego, ale Pańskie zdanie w w/w kwestii było bardzo subiektywne.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
P
bywalec
**
Wiadomości: 83

« Odpowiedz #9 dnia: Lipca 10, 2010, 14:57:09 pm »

Panie P, kazdy ma do tego prawo. To sa tylko ludzie. Ludzie, których po części zmuszono do odejscia z FF, część odeszła sama. Wcale im sie nie dziwie, ze szukają trolli, którzy przyszli jątrzyć z FF. Szkoda, ze padło na Pana :(
Rozumiem, próbuje pan w jakiś sposób ich usprawiedliwić, ja już nie mam wątpliwości, nie po tym - katolicy którzy w jednym wątku lżą w drugim modlą się pod figurą, to zwykli obłudnicy. Nie można żyć według dwóch moralności, dwóch osobowości. Jaki był problem dać bana Marysi, czy Blisko.Nieba gdy przyszli na forum? ale nie, oni zaczęli się pastwić, wyzywać i ubliżać kobiecie, naprawdę poniżająca akcja. Ja tylko zwróciłem uwagę, i z tego powodu stałem się Głosiem, miękim "Łosiem" które myśleli że będą bili, a ja będę milczał.

Cytuj
IMHO powinien pan napisać, ze nie poleca Pan ze względu na... itd. Trzeba by też było napisać, jak to było na FF pod koniec jej normalnej działalności. Mnie nic do tego, ale Pańskie zdanie w w/w kwestii było bardzo subiektywne.
Na FF sprawa była prosta, Tomasz T. został posądzony o jakieś szfindle finansowe, pan Pałka został telefonicznie przeniesiony na inne stanowisko co skończyło się rezygnacją, na forum banowano "tradsów" i to spowodowało powstanie rebelyi. Ale to też nie jest powodem i argumentem aby tak ubliżać, miejmy tego świadomość że to katolicy, którzy chodzą do kościoła, chodzą na Msze czy to w "starym czy nowym" rycie, nie mówią do kobiety GÓWNO, nie śmieją się z jej choroby? nie wyśmiewają jej męża. Niczym to się nie różni od kwiatu chuliganerii ulicznej.

Dodam że jest grupka kilku frondowiczy na tym forum całkiem spoko, np. Cyrus, Korn i paru innych, ale większość że starych to wstyd i hańba. Czułem się pomiędzy nimi jak w kulparkowie.
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2010, 15:15:01 pm wysłana przez P » Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #10 dnia: Lipca 10, 2010, 15:01:56 pm »

Cóż, nie znam dobrze FF. Czasem poczytam jakieś wątki i powiem szczerze, ze na pewno po części ma Pan rację.
Co bedzie z REBELYĄ nie wiem. Proszę pamiętać, ze to poczatek. Wszystko się musi dotrzeć.

Pozdrawiam.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
P
bywalec
**
Wiadomości: 83

« Odpowiedz #11 dnia: Lipca 10, 2010, 15:08:36 pm »

Cóż, nie znam dobrze FF. Czasem poczytam jakieś wątki i powiem szczerze, ze na pewno po części ma Pan rację.
Nie bronię Frondy, też uważam że były tam przegięcia, akcje ludzi którzy nie potrafili merytorycznie polemizować ale zrąbelek niczym się nie różni. Z jakim się przystawało takim się stało.

Cytuj
Co bedzie z REBELYĄ nie wiem. Proszę pamiętać, ze to poczatek. Wszystko się musi dotrzeć.
Rebelya, będzie utrzymywała się z wpłat na konto, więc będzie ciągła od ludzi, już teraz każą spamować (to ich słownictwo z FB) jeśli ludzie polubią to przeżyje, jeśli nie, lub będą za małe upadnie. Na forum pisze stare forum ff, ja wytworzyłem 340 postów, około 600 lubiących, piszących może 20 nowych jeśli nie 10 max, na dodatek od czasu do czasu. Albo znajdą sponsora i będą doić, do ostatniego grosza.

Miejcie świadomość, to nie jest forum o wartościach katolickich, jest to misz-masz, na poziomie onet.pl tylko że o zabarwieniu pro katolickim, pro pisowym (w tyn wszystkim, znajdą się perełki)

« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2010, 16:30:59 pm wysłana przez P » Zapisane
P
bywalec
**
Wiadomości: 83

« Odpowiedz #12 dnia: Lipca 10, 2010, 16:45:37 pm »

Odwiedziłem rebelyę na chwilkę, pomyślałem sobie, prawdopodobnie coś nie fajnego naskrobali i nie myliłem się, proszę zobaczyć, co w wersji lajtowej, poczynają z dziewczyną która kulturalnie chce opuścić grono:

http://rebelya.pl/comments.php?DiscussionID=3505&page=1#Item_0

wersja obrazkowa, gdyby skasowali:



Uploaded with ImageShack.us
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2010, 16:49:43 pm wysłana przez P » Zapisane
Tomek Torquemada
Gość
« Odpowiedz #13 dnia: Lipca 10, 2010, 17:11:10 pm »

Nie ma żadnych wątpliwości.

Użytkownik "P" na FK to Brzoza na Rebelya.pl i Głos Rozsądku na FF.
Zapisane
P
bywalec
**
Wiadomości: 83

« Odpowiedz #14 dnia: Lipca 10, 2010, 17:13:27 pm »

Nie ma żadnych wątpliwości.

Użytkownik "P" na FK to Brzoza na Rebelya.pl i Głos Rozsądku na FF.
Tomek, czy tobie totalnie odbiło? Mówię to już 100 raz, nie jestem GŁOSEM ROZSĄDKU, po konflikcie z frondą, palma wam uderzyła do głowy, przygrzało was totalnie. Rozbawiło mnie gdy dzisiaj przeczytałem informację jakobym był Głosem Rozsądku bo wkleiłem obrazek z którego korzystał Spock, tajemnica jest taka że był to smaczek do rymowanki, ale zamordyzm u ludzi potrafi połączyć ze sobą wszystko.

Przeczytaj dokładnie ten wpis: « Odpowiedz #7 : Dzisiaj o 14:27:17 »
Tam pisze wyraźnie, że na R. jestem BRZOZA.

aA i jeszcze jedno, nigdy nie odniosłeś się do tego co pisze? prawdopodobnie wiem dlaczego, bo zdajesz sobie sprawę że mam rację, tylko nie możesz tego przyznać, znajomości, może inne powiązania, zobowiązują. Gdzie twój katolicyzm? gdzie zasady? w takich sytuacjach wychodzi kto jest kim, nie kiedy wszyscy poklepują się i na forach mają super katolickie stopki.
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2010, 17:19:40 pm wysłana przez P » Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Rebelya, proszę klikać « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!