Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 24, 2024, 18:30:20 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231958 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Zaprotestuj przeciw homoseksualnej prowokacji w Warszawie!
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 Drukuj
Autor Wątek: Zaprotestuj przeciw homoseksualnej prowokacji w Warszawie!  (Przeczytany 7150 razy)
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« dnia: Czerwca 30, 2010, 18:32:15 pm »

Zaprotestuj przeciw homoseksualnej prowokacji w Warszawie!

17 lipca 2010 r. ma odbyć się w Warszawie „Europride” - ogólnoeuropejska parada homoseksualistów. Jest to kolejna prowokacja ze strony homoseksualnych aktywistów. Już sam wybór słów Jana Pawła II „Nie lękajcie się“ na hasło kampanii przed paradą jest ordynarną prowokacją wymierzoną w Kościół.

Czy wiesz:

* kto sponsoruje tego typu parady?
Są to bardzo często zachodnie organizacje z natury swojej wrogie religii i wartościom chrześcijańskim.

* jak wygląda taka parada?
Jest to przemarsz roznegliżowanych dewiantów zachowujących się w sposób obsceniczny.

* jakie hasła głoszone są w trakcie parady?
Najczęściej są to hasła antykatolickie, drwiące z religii – np. „Nie mam Boga w sercu”, „Katolik=homofob” , „Módl się w domu po kryjomu”.

Czy popierasz takie działania?

Jeśli NIE, to przyłącz się do nas! Odwiedź stronę internetową Protestuj.pl i wyślij protest do Prezydenta Miasta Warszawy!

Nie pozwól, aby doszło do publicznej demoralizacji w stolicy Polski!

Nie dopuść, aby publicznie promowano postawy wrogie rodzinie i wartościom chrześcijańskim!

Nie zwlekaj! Zobacz co stało się na Zachodzie, gdzie homoseksualiści już są grupą uprzywilejowaną.

PODPISZ PROTEST I WYŚLIJ do Prezydenta Miasta Warszawy

Jeżeli jesteś katolikiem, to odmów również różaniec w intencji wynagrodzenia Maryi Królowej Polski za publiczną promocję grzechów przeciw naturze.

Protestuj.pl
Zapisane
Lucila dS
uczestnik
***
Wiadomości: 178


Spera in Deo!

« Odpowiedz #1 dnia: Czerwca 30, 2010, 20:13:14 pm »

Bzdura.

Mailowe protesty są bardzo skuteczne. Każdy przesłany protest przeliczany jest przez PRowców na stopień niezadowolenia społecznego. Zresztą... mieliśmy już dosyć dowodów na skuteczność tych protestów.

Niech Domino nie zniechęca innych skoro sam nic nie robi. Takie opinie można publicznie wygłaszać jeśli samemu jest się wzorem aktywności.

Protest podpisany i polecony innym! :D
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #2 dnia: Czerwca 30, 2010, 20:15:06 pm »

Wg. mnie te całe petycje, podpisy i wysyłanie listów to strata czasu. To tylko nagłośnienie sprawy - nic więcej. Wydaje mi się, że jakaś organizacja narodowa będzie robiła kontrę - warto się przyłączyć.

Ja na kontrę nie pojadę do Warszawy, ale wysłać maila i odmówić Różaniec zawsze mogę!
Zapisane
Joker
uczestnik
***
Wiadomości: 216

« Odpowiedz #3 dnia: Czerwca 30, 2010, 20:43:19 pm »

Wg. mnie te całe petycje, podpisy i wysyłanie listów to strata czasu. To tylko nagłośnienie sprawy - nic więcej. Wydaje mi się, że jakaś organizacja narodowa będzie robiła kontrę - warto się przyłączyć.

 Tak,tak grupa łysych NOPowców przedstawionych jako banda faszystów w TV rzeczywiście "ogromnie" zwiększy społeczny sprzeciw wobec parad. Sam 2, 3 razy byłem na kontrze, powrzeszczałem,ale już raczej wystarczy. W ogóle śmieszne porównanie-masowa akcja protestacyjna, a z drugiej strony "kontra" kilkudziesięciu radykałów.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 30, 2010, 20:47:43 pm wysłana przez Joker » Zapisane
Loviche
adept
*
Wiadomości: 32


« Odpowiedz #4 dnia: Czerwca 30, 2010, 23:10:42 pm »

Pamiętajmy Panowie, iż walczymy także o ich dusze!
tzw. kontry niewiele pomogą (chyba że jest to cały sztab osób, które umieją "wyzwolić" człowieka pogrążonego w chorobie homosexualizmu) Z  pewnością protesty, pisemne petycje są skuteczniejszą metodą, niż kontry, bo pamiętajmy że dla władzy liczy się jeno słowo pisane..
Zapisane
"Gdy więc stoimy przy ołtarzu, przemieńmy tak swojego ducha, aby cokolwiek w nim było grzesznego, całkowicie zgasło, a cokolwiek rodzi przez Chrystusa życie nadprzyrodzone, wzmogło się i spotężniało. W taki sposób mamy się stać wraz z Hostią Niepokalaną ofiarą miłą Ojcu Przedwiecznemu" pap. Pius XII
ratio
rezydent
****
Wiadomości: 488

« Odpowiedz #5 dnia: Lipca 01, 2010, 13:38:35 pm »

(...), bo pamiętajmy że dla władzy liczy się jeno słowo pisane..
Niby dla jakiej władzy, dla pani Prezydent Hanny? Jezuici Prowincji Południowej w wydawanym miesięczniku pozwalają panią Hannę gloryfikować za jej zaangażowanie się w osobiste Rekolekcje Ignacjańskie. A ona wraca do domu i pozwala na usuwanie krzyży, Homo-Pride itp. ekscesy. Relatywizm na całego więc jak tu się nie pogubić i "być przeciw" a jednak "za"?
W "METRO" z 29 czerwca cytowano Tomasza Bączkowskiego z Fundacji Równości, że w żadnym mieście nie zakazano jeszcze takich parad. Czyżby, bo ja słyszałam, że zdarzały się zakazy tylko nie pamiętam kiedy. Może ktoś podpowie.
Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #6 dnia: Lipca 01, 2010, 13:44:29 pm »

A Państwo nie chcą zobaczyć na czele Parady pana Tadeusza Bartosia?  :)Takie szykany znosił od Kościoła  jak był księdzem
Zapisane
kamilek
Gość
« Odpowiedz #7 dnia: Lipca 01, 2010, 13:46:48 pm »

.
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #8 dnia: Lipca 01, 2010, 13:51:14 pm »

No to jedziemy z mailami ;D
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #9 dnia: Lipca 01, 2010, 14:32:33 pm »

I dostałem taką odpowiedź od IBM:
Cytuj
Szanowny Panie,

IBM jako firma globalna działa w 170 krajach na całym świecie. Wszędzie tam tworzy dla swoich Pracowników warunki rozwoju i samorealizacji.   
Pielęgnuje klimat współpracy i wzajemnego zaufania wsród wszystkich pracowników w ramach globalnego programu Workforce Diversity Program.

Wartości IBM oparte są na równości, partnerstwie bez względu na:

- kolor skóry,
- narodowość,
- orientację seksualną,
- płeć,
- religię,
- stopień sprawności,
- wiek.

W ten sposób:

- IBM szanuje wszystkich swoich Pracowników i Klientów bez względu na: kolor skóry, narodowość, orientację seksualną, płeć, religię, stopień sprawności czy wiek.

- W pracy IBM zawsze stawia na talenty i kwalifikacje wszystkich Pracowników, starając się tworzyć możliwości dla ich dalszego rozwoju.

- Firma podejmuje starania na rzecz tworzenia pozytywnego środowiska pracy.

Pozdrawiam,

Łukasz Gloser
Customer Relationship Management Center

Tel: +48 (22) 87 86 777
Web:  www.ibm.pl

Zastanawiam się co odpisać ;D
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
JRWF
aktywista
*****
Wiadomości: 1291


« Odpowiedz #10 dnia: Lipca 01, 2010, 14:49:05 pm »

Zastanawiam się co odpisać ;D

Przede wszystkim, że odpowiedzieli nie na temat.
Zapisane
szija
uczestnik
***
Wiadomości: 107


« Odpowiedz #11 dnia: Lipca 01, 2010, 14:59:44 pm »

Najpierw polecę ten wpisik, o tym dlaczego za uczestniczących w paradzie trzeba się przede wszystkim modlić: http://bazgroly-gosi.blogspot.com/2010/06/protest-to-za-mao-czyli.html
Cytuj
Marzy mi się (jeśli by doszło w lipcu do tego nieszczęścia, jakim jest Gay Pride) ludzki klęczący mur, ciągnący się wzdłuż trasy i odmawiający różaniec; albo modląca się w milczeniu lub śpiewająca  pieśni procesja pokutna ulicami Warszawy, najlepiej trasą tego nieszczęsnego pochodu grzechu.
I jeszcze z komentarza:
Cytuj
We Francji (w Paryżu) po raz pierwszy była odprawiona Msza Św. przebłagalna za propagowanie grzechu sodomii podczas parady zboczeńców:
http://www.riposte-catholique.fr/?p=11272
Może więc rzeczywiście któraś z tych metod byłaby odpowiednia? Kto za? :)
Zapisane
Loviche
adept
*
Wiadomości: 32


« Odpowiedz #12 dnia: Lipca 01, 2010, 15:01:19 pm »

zastanawiam się co odpisać ;D


jeśli szanują poglądy religijne, a kasy im zbywa, niech podzielą się z powodzianami!
proste i na temat:)
Zapisane
"Gdy więc stoimy przy ołtarzu, przemieńmy tak swojego ducha, aby cokolwiek w nim było grzesznego, całkowicie zgasło, a cokolwiek rodzi przez Chrystusa życie nadprzyrodzone, wzmogło się i spotężniało. W taki sposób mamy się stać wraz z Hostią Niepokalaną ofiarą miłą Ojcu Przedwiecznemu" pap. Pius XII
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #13 dnia: Lipca 02, 2010, 10:09:08 am »

http://pl.wikiquote.org/wiki/Szymon_Niemiec
oto towarzystwo, które teraz pokochał pan Tadeusz Bartoś
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #14 dnia: Lipca 02, 2010, 10:28:58 am »

zastanawiam się co odpisać ;D


jeśli szanują poglądy religijne, a kasy im zbywa, niech podzielą się z powodzianami!
proste i na temat:)
I tak im napisałęm. Jeszcze nie dostałęm odpowiedzi i raczej się jej nie spodziewam. Z reszty "firm" do których napisałem zero odpowiedzi.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Strony: [1] 2 3 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Zaprotestuj przeciw homoseksualnej prowokacji w Warszawie! « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!