Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 19:04:21 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231860 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: o "uczonym" Śpiewaku i jego pomówieniach
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Drukuj
Autor Wątek: o "uczonym" Śpiewaku i jego pomówieniach  (Przeczytany 6791 razy)
marekkoc
Gość
« dnia: Marca 30, 2009, 17:45:25 pm »

"Hipokryzja to nasza cecha narodowa. Proszę zauważyć: pewne tematy są tabu. (...) Tak samo jest z księżmi czy biskupami. Wierni wiedzą, że gosposia na plebani nie jest tylko gosposią, i po cichu to akceptują."
Po tak "wybitnym" socjologu nie śmiałbym oczekiwać powtarzania bredni jak z magla. Dlatego pytam:
jacy konkretnie biskupi, proszę o wyniki badań, ankiet, sondaży itd....!!!!

"Umówmy się: pani Isabel jest osobą bardzo skromną umysłowo. (...) ona jest tylko prowincjonalną gęsią."
Powiedzmy, hmm... wznosząc się na poziom Pana Śpiewaka powiem, że w tym wywiadzie jest tylko żenującym gazetowym opluwaczem.
Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #1 dnia: Marca 30, 2009, 18:00:12 pm »

A mozna wiedziec do czego sie pan odnosi? Jakis wywiad, artykul, moglby pan podac link?
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #2 dnia: Marca 30, 2009, 18:03:55 pm »

Proszę zauważyć: pewne tematy są tabu. (...)

Nooo! Jak ob. Śpiewak tak walczy z tabu, to może coś "uczenie" nawiąże do holokaustu w kontekście nieżydowskim, na przykład Ormian, czy dzieci nienarodzonych?
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #3 dnia: Marca 30, 2009, 18:06:19 pm »

A mozna wiedziec do czego sie pan odnosi? Jakis wywiad, artykul, moglby pan podac link?

Eeee, a bo to warto, wiadomo, że tamten typ tak ma, tych ujadań zza płota jest tyle, a wszystkie one podobne (i płody i ujadania).
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
marekkoc
Gość
« Odpowiedz #4 dnia: Marca 30, 2009, 18:06:35 pm »

a no właśnie! przepraszam, mały "forgetting"  :) - dzisiejsza "PolskaThe Times"
I jeszcze zastrzegam, że nie jestem żadnym adwokatem, jak to sie teraz mówi - "partnerki" - Marcinkieiwcza, ale normalnie nie mogę wytrzymać żeby nei napisać, bo jakże to typowe dla"etosowatych" "etosopodobnych" - pełna kultura dopóki się nei nawinie "ciemnogród" - wtedy to już "z pełnego buta" oszczerstwem po oczach
A z ta "Isabel" to jakiś zwykły, prostacki prymitwizm jakiś się wymsknął temu profesorowi...
Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #5 dnia: Marca 30, 2009, 18:10:01 pm »

A mozna wiedziec do czego sie pan odnosi? Jakis wywiad, artykul, moglby pan podac link?

Eeee, a bo to warto, wiadomo, że tamten typ tak ma, tych ujadań zza płota jest tyle, a wszystkie one podobne (i płody i ujadania).

Wie pan, czasem warto wiedziec co za pieski szczekaja na sasiednim podworku i czy nie maja przypadkiem wscieklizny.
Zapisane
romeck
aktywista
*****
Wiadomości: 1710


« Odpowiedz #6 dnia: Marca 31, 2009, 03:24:33 am »

"Umówmy się: pani Isabel jest osobą bardzo skromną umysłowo. (...) ona jest tylko prowincjonalną gęsią."

Jak dla mnie na 99% AGENTKĄ!
No i ten "kochany katolicki premier z ZCHN-u"
Wydaje mi się, że TVN szykuje mu powrót do Polski: wywiady, Marcinkiewcz w pozytywnym świetle, gdzie razem robią zakupy, itp.
Jednocześnie pan redaktor Hołowiec - naczelny katolik TVN, a kilka dni temu gościem telewizji był ks. Boniecki -
pokazali go jak czekając na wywiad w kularach czytał Gazetę Wyborczą!!!
To wszystko by pokazywać pozytywny wzór dobrego katolika.
No i dzisiaj w TVP igrzyska o ś.p. papieżu Janie Pawle Drugim jezcze bardziej mnie dobiły.
Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #7 dnia: Marca 31, 2009, 06:15:50 am »

"Umówmy się: pani Isabel jest osobą bardzo skromną umysłowo. (...) ona jest tylko prowincjonalną gęsią."

Jak dla mnie na 99% AGENTKĄ!
No i ten "kochany katolicki premier z ZCHN-u"
Wydaje mi się, że TVN szykuje mu powrót do Polski: wywiady, Marcinkiewcz w pozytywnym świetle, gdzie razem robią zakupy, itp.
Jednocześnie pan redaktor Hołowiec - naczelny katolik TVN, a kilka dni temu gościem telewizji był ks. Boniecki -
pokazali go jak czekając na wywiad w kularach czytał Gazetę Wyborczą!!!
To wszystko by pokazywać pozytywny wzór dobrego katolika.
No i dzisiaj w TVP igrzyska o ś.p. papieżu Janie Pawle Drugim jezcze bardziej mnie dobiły.

Z ta agentka to chyba lekka przesada. Zwykla dziunia i tyle.
Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #8 dnia: Marca 31, 2009, 07:06:54 am »

Polecam nie oglądać TVN. Sam to robię od dłuższego czasu. Wychodzi na zdrowie.

Radek Buczyński

Ja wlasnie tesknie, lubie sobie popatrzec jak sie ludziom robi wode z mozgu, a ci jeszcze sie z tego ciesza
Zapisane
romeck
aktywista
*****
Wiadomości: 1710


« Odpowiedz #9 dnia: Marca 31, 2009, 09:14:04 am »

Polecam nie oglądać TVN. Sam to robię od dłuższego czasu. Wychodzi na zdrowie.
Radek Buczyński
Ja wlasnie tesknie, lubie sobie popatrzec jak sie ludziom robi wode z mozgu, a ci jeszcze sie z tego ciesza

Ja też.
Trza wiedzieć co piszczy w trawie.
Zapisane
Adam
aktywista
*****
Wiadomości: 764

« Odpowiedz #10 dnia: Marca 31, 2009, 11:39:03 am »

Tak z ciekawości: co macie do Hołowni? Po pierwsze, nie ma ludzi idealnych, po drugie, wydaje mi się, że dobrze, iż jest taka osoba w mediach, w szeroko rozumianym showbiznesie. Szymon Hołownia jest moim zdaniem dobrą przeciwwagą dla Wojewódzkiego i Ibisza. To, co mówi i jak żyje może naprawdę wielu ludzi zainspirować. Innymi słowy, lepiej że Hołownia jest niż żeby go miało nie być.

A co do Isabel - pełna zgoda ze Śpiewakiem. Nazwał rzeczy po imieniu.
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2009, 11:41:48 am wysłana przez Adam » Zapisane
andy
aktywista
*****
Wiadomości: 748


« Odpowiedz #11 dnia: Marca 31, 2009, 11:48:54 am »

Czytając ten wątek stwierdzam, że to dobrze, że nie oglądam tego chłamu i nawet nie wiem kto to jest Hołownia. Dramat. A publiczne komentowanie kochanki ex-premiera jest w ogóle żenujące, podobnie zresztą jak niewybredne komentarze "yntelektualystow" jaka to ona prosta i prowincjonalna. Typowe dla naszych "elit", którym w większości wyłazi z butów słoma aż miło.
Zapisane
Adam
aktywista
*****
Wiadomości: 764

« Odpowiedz #12 dnia: Marca 31, 2009, 11:52:55 am »

A publiczne komentowanie kochanki ex-premiera jest w ogóle żenujące, podobnie zresztą jak niewybredne komentarze "yntelektualystow" jaka to ona prosta i prowincjonalna.

To by było żenujące, gdyby Marcinkiewicz jej nie promował. Kiedy się nią chwali, gorsząc innych, niech się nie dziwi, że jest reakcja.

A propos, wszyscy mówią o "standardach" w sprawie premiera Pawlaka. Mówi się, że szefowanie OSP jest "nieetyczne". A czy etyczne jest życie w neizalegalizowanym związku z konkubiną? To jest właśnie podwójna moralność.
Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #13 dnia: Marca 31, 2009, 12:21:24 pm »

Tak z ciekawości: co macie do Hołowni? Po pierwsze, nie ma ludzi idealnych, po drugie, wydaje mi się, że dobrze, iż jest taka osoba w mediach, w szeroko rozumianym showbiznesie. Szymon Hołownia jest moim zdaniem dobrą przeciwwagą dla Wojewódzkiego i Ibisza. To, co mówi i jak żyje może naprawdę wielu ludzi zainspirować. Innymi słowy, lepiej że Hołownia jest niż żeby go miało nie być.
Totez ja nic do Holowni nie mam, oprocz tego, ze kompromitowal sie w tym programie "Masz talent" czy cos takiego. Holownia to taki miekki katolik, a takich wlasnie trzeba w mediach
Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #14 dnia: Marca 31, 2009, 13:50:18 pm »

Czytałem kiedyś wywiad z panem Hołownią.
Twierdził tam, że w przeistoczeniu w cale nie chodzi o to, że chleb w ciało Chrystusa się przemienia. Bo przecież co by na to powiedzieli ludzie. Przecież to kanibalizm, itp.


Nie wiedzialem, ze ten pan ma taki poglad. Myslalem, ze przy calej swojej przystepnosci uznaje caly katechizm. Musialbym przeczytac ten wywiad.
Zapisane
Strony: [1] 2 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: o "uczonym" Śpiewaku i jego pomówieniach « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!