Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 23:31:39 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Wybory II tura
« poprzedni następny »
Ankieta
Pytanie: Na Kogo głosuję??  (Głosowanie skończone: Lipca 03, 2010, 09:10:01 am)
Jarosław Kaczyński - 77 (68,1%)
Bronisław Komorowski - 7 (6,2%)
żaden z dwóch - 29 (25,7%)
Głosów w sumie: 110

Strony: 1 ... 24 25 [26] Drukuj
Autor Wątek: Wybory II tura  (Przeczytany 42406 razy)
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #375 dnia: Lipca 07, 2010, 20:57:31 pm »

Mnie się już nie chce tego komentować- http://fakty.interia.pl/raport/wybory-2010/news/po-nie-chce-juz-ograniczac-uprawnien-prezydenta,1502579  Kali kraść, to dobrze, Kalemu to źle...  :-\ Trzeba robić dywersję, żeby wygrać wybory samorządowe i parlamentarne i to wysoko, żeby móc odrzucać spokojnie prezydenckie weto. Jedyne lekarstwo. I modlić się o rozum dla pana Komorowskiego.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #376 dnia: Lipca 07, 2010, 21:06:23 pm »

A kto ma wygrać te wybory pani Cabbage? Co ma zrobić pan Marek Jurek? Osamotniony nic nie osiągnie. W jakiejś koalicji z PIS ma szanse przynajmniej na sejmowy mandat. Bo chyba nie przystąpi do PO lub SLD? ;D ;D. Tak na powaznie nie widzę żadnej innej drogi przed panem Markiem, jeśli oczywiście chce jeszcze uprawiać politykę. Próg 5% jest nie do przekroczenia dla małych partyjek. Nawet PSL może nie wejść do Sejmu w 2011 roku.
Zapisane
KAES
aktywista
*****
Wiadomości: 742

« Odpowiedz #377 dnia: Lipca 07, 2010, 21:12:09 pm »

"Kampania trwa dalej"

Wchodzimy na prawicy w okres intelektualnego szaleństwa. Powstać ma wielkie Stronnictwo Smoleńskie, które ma porwać za sobą wszystko to, co nie jest Platformą. Ma mieć monopol na patriotyzm i polskość, prawdę i sprawiedliwość, ma wygrać wszystkie nadchodzące wybory. Jego przywódca uznał, że zgromadził wystarczającą energię i siłę, by tak się właśnie stało. Karnawał wyborczy trwa zatem dalej. Mit sięgnął po mitomanię.
 

Przerwałem łowienie, żeby o 20.00 zobaczyć wyniki głosowania w drugiej turze. Niespodzianki nie było. Wygrał Komorowski. Nieznacznie. Jedni jęknęli, drudzy zawyli z radości. Wysłuchałem przemówień kandydatów i wróciłem łowić dalej. Dzikie karasie tego dnia szalały.

W poniedziałek poczytałem komentarze. Ubaw po pachy. Okazało się, że wygrał Jarosław Kaczyński, choć prezydentem został Bronisław Komorowski. Czwarta z rzędu przegrana PiS-u została odtrąbiona jako sukces i początek marszu po władzę. To co jest zapowiedzią kłopotów PiS-u, uznano za prolog jego świetlanej przyszłości.

Smoleńsk jako oś programowa PiS-u, co zapowiedział Jarosław Kaczyński, niestety, przeraża. Profetyzm i mit, połączone z socjalnym bełkotem, to mieszanka zdolna na długo zatruć rozum Polaków. Zaczarowany flet Jarosława Kaczyńskiego uwiódł także wielu ludzi Kościoła, co świadczy o tym, że święcenia przed naiwnością absolutnie nie chronią. Niestety. Smutne, ale prawdziwe.

Wchodzimy na prawicy w okres intelektualnego szaleństwa. Powstać ma wielkie Stronnictwo Smoleńskie, które ma porwać za sobą wszystko to, co nie jest Platformą. Ma mieć monopol na patriotyzm i polskość, prawdę i sprawiedliwość, ma wygrać wszystkie nadchodzące wybory. Jego przywódca uznał, że zgromadził wystarczającą energię i siłę, by tak się właśnie stało. Karnawał wyborczy trwa zatem dalej. Mit sięgnął po mitomanię.

Maciej Eckardt
www.eckardt.pl
 
Zapisane
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #378 dnia: Lipca 07, 2010, 21:22:10 pm »

A kto ma wygrać te wybory pani Cabbage? Co ma zrobić pan Marek Jurek? Osamotniony nic nie osiągnie. W jakiejś koalicji z PIS ma szanse przynajmniej na sejmowy mandat. Bo chyba nie przystąpi do PO lub SLD? ;D ;D. Tak na powaznie nie widzę żadnej innej drogi przed panem Markiem, jeśli oczywiście chce jeszcze uprawiać politykę. Próg 5% jest nie do przekroczenia dla małych partyjek. Nawet PSL może nie wejść do Sejmu w 2011 roku.
Jedyną alternatywą jest bojkot tej postokrąglostolowej zgrai nieudaczników.Żadna patriotyczna siła nie ma dość pieniędzy na kampanię wyborczą.Stratedzy tej bandy wymyśli progi wyborcze, aby zabalsamować system jednopartyjny. Jednopartyjny dlatego, że POPiS to jedna banda a PSL SLD jest języczkiem u wagi.Jak dowodzi historia, jakakolwiek władza nie może czuć się ponadczasowa i że trwać będzie na wieki. Przyjdzie czas rozliczeń dla tych hien polityczno-gospodarczych z ich zawołaniem że pierwszy milion trzeba ukraść.Mamy jako Polacy jedna jedyna szansę, aby uniknąć zagłady. Tą szansą jest Intronizacja Chrystusa Króla Polski. Wielu przeciwników Chrystusa Króla ujawniło się już i jeszcze ujawni.Zdradzeni jako naród maryjny jesteśmy przez władzę świecką i kościelną.Pan Marek Jurek jako człowiek wiary, do paktu z diabłem niech nie wchodzi.
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #379 dnia: Lipca 07, 2010, 21:25:44 pm »

To kto inny może przeciwstawić się dominacji PO? Wybory samorządowe już na jesieni. W Warszawie jest przesądzone że wygra Hanna Gronkiewicz- Walz. Warszawa to miasto PO. I co dalej? Widzą Państwo jakiegoś kandydata czy kandydatkę która może pokonać obecną panią Prezydent Warszawy?
Zapisane
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #380 dnia: Lipca 07, 2010, 21:27:48 pm »

To kto inny może przeciwstawić się dominacji PO? Wybory samorządowe już na jesieni. W Warszawie jest przesądzone że wygra Hanna Gronkiewicz- Walz. Warszawa to miasto PO. I co dalej? Widzą Państwo jakiegoś kandydata czy kandydatkę która może pokonać obecną panią Prezydent Warszawy?
Na grokowce walc jakieś antybiotyki muszą istnieć ;D
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #381 dnia: Lipca 07, 2010, 21:36:58 pm »

Samorządowe łatwiej wygrać, jeżeli się da na listy ludzi, którzy są znani w środowisku lokalnym z aktywności społecznej ;)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #382 dnia: Lipca 07, 2010, 21:53:05 pm »

Ale w wielkich miastach w wyborach samorządowych dominują listy partyjne. Ciekawe czy w Krakowie wygra pan Majchrowski ponownie czy zwycięży pan Krecik z PO?
Zapisane
Rafal
rezydent
****
Wiadomości: 321


Comfy chair ?!

« Odpowiedz #383 dnia: Lipca 07, 2010, 21:58:19 pm »

Pan Kracik, to po pierwsze. Mógłby wygrać Ziobro, acz nie zostanie zesłany raczej do Krakowa..
Zapisane
Dum Deus calculat, mundus fit.
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #384 dnia: Lipca 07, 2010, 22:10:55 pm »

Jest jeszcze rada miasta, którą dobrze gdyby obstawiła partia Jurka- wpisując na listy społecznie zaangażowanych, znanych w swoim środowisku i prawych obywateli oraz PiS ;)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
Andris krokodyl różańcowy
aktywista
*****
Wiadomości: 1371


« Odpowiedz #385 dnia: Lipca 08, 2010, 07:59:25 am »

Liberał to nie to samo co demokrata. JKM jest liberalny ale antydemokratyczny.

PS. Obama liberałem??? To miał być żart?

To nie żart, to stwierdzenie faktu. "Alinsky—Obama: Niebezpieczne związki" - ciąg artykułów w ZW 2009, nr-y: 7-10. Proszę Sobie przeczytać. Problem dzisiejszego świata polega na tym, że tak naprawdę mamy do wyboru pomiędzy większym lub mniejszym liberalizmem. Prawdziwych konserwatystów właściwie się nie spotyka.
Zapisane
Początkowo zamierzaliśmy nie odpisywać na Pański list, ale ponieważ Pan nalega, pragniemy poinformować, że nie odpowiemy na zadane pytanie.
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #386 dnia: Lipca 08, 2010, 08:46:32 am »

Jest jeszcze rada miasta, którą dobrze gdyby obstawiła partia Jurka

ma Pani na myśli partię Jurka Klugera ??

;)
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Marcus
aktywista
*****
Wiadomości: 715

« Odpowiedz #387 dnia: Lipca 08, 2010, 09:50:50 am »

Episkopat gratuluje Komorowskiemu:

http://www.episkopat.pl/?a=dokumentyKEP&doc=201077_0

Któtko i dość chłodno.
Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #388 dnia: Lipca 09, 2010, 08:25:53 am »

http://niezalezna.pl/article/show/id/36293
Zapisane
Strony: 1 ... 24 25 [26] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Wybory II tura « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!