Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 01:55:35 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Wybory II tura
« poprzedni następny »
Ankieta
Pytanie: Na Kogo głosuję??  (Głosowanie skończone: Lipca 03, 2010, 09:10:01 am)
Jarosław Kaczyński - 77 (68,1%)
Bronisław Komorowski - 7 (6,2%)
żaden z dwóch - 29 (25,7%)
Głosów w sumie: 110

Strony: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 26 Drukuj
Autor Wątek: Wybory II tura  (Przeczytany 42407 razy)
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #165 dnia: Czerwca 29, 2010, 10:56:08 am »

a dlaczego pan Wierzejski lub pan Giertych nie kandydowali? Nie wierzyli, że zbiorą 100 tyś podpisów? Jeśli panom Ziętkowi i Morawieckiemu się udało to zrobić, to może i im by się powiodło. Pouczać, krytykować w internecie innych jest łatwo, może warto sprawdzić jakie ma się poparcie w wyborach
« Ostatnia zmiana: Czerwca 29, 2010, 11:00:06 am wysłana przez ryszard1966 » Zapisane
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #166 dnia: Czerwca 29, 2010, 11:41:19 am »

a dlaczego pan Wierzejski lub pan Giertych nie kandydowali? Nie wierzyli, że zbiorą 100 tyś podpisów?
Panie Ryszardzie!
Idea narodowa odradza się po straszliwych stratach spowodowanych przewrotem majowym, okupacją niemiecką i żydobolszewicką oraz obecną bez członu ( niemiecką).Czy Pan sadzi, że mając wszystkie siły przeciw sobie warto tracić energię na walkę z góry skazaną na porażkę?Naród tak wybrał i naród musi odebrać swoja nagrodę aby zmądrzeć.Ani Jarosław K ani Bronisław K. Polski nie zbawią. Może to uczynić tylko świadomy naród.A jaki koń każdy widzi.Taktyka krytyki obecnego establishmentu  jest ze wszech miar rzeczą słuszną, gdyż niszczenie wrogów Polskości do obowiązków patriotów należy.Co Pan zapamiętał z rzeczy które uczynił Polsce brat Jarosława K. Ja zapamiętałem tylko wstrzymanie ekshumacji w Jedwabnem, podpisanie Traktatu zwanego lesbońskim,radość z okazji reaktywowania lozy B'naj B'rith rozwiązanej dekretem prez. Mościckiego jako szkodliwej dla Polski, przekazanie stronie żydowskiej dużych nieruchomości w centrum Warszawy, przekazanie sporych sum pieniędzy pod budowę centrum kultury żydowskiej, jątrzenie Rosji poprzez udział w ukraińskiej czy gruzińskiej hucpie, szykanowanie prawne wątpliwych antysemitów będących w praktyce patriotami Polakami i wysłanie Wojska Polskiego w interesie żydowsko-amerykańskich interesów imperialnych.Tych zasług jest oczywiście o wiele więcej, jak chociażby świętowanie chanuki przez głowę RP jakby to był już Izrael bis.

wygrał pan Stefan. Tekst Wierzejskiego jest durniejszy i śmieszniejszy od wypocin ludu z Podłężyc
Pan ma ambicję, aby być mądrzejszym od dwóch głupich.Coś Panu ciężko idzie.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 29, 2010, 11:46:57 am wysłana przez stefan » Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #167 dnia: Czerwca 29, 2010, 11:58:34 am »

Czyli zawsze już ruch narodowy ma przegrywać, siedzieć na kanapach? Na tym Forum nie wypada powiedzieć gdzie młodzi mają pana Romana Giertycha? A już tym bardziej pana Wierzejskiego. Teraz wygra pan Komorowski, na jesieni młodzi pójdą zagłosują na panią Walz w Warszawie. A Panowie z 50 partii narodowych będą siedzieć dalej na 50 kanapach i narzekać na władzę, głupi naród, że ich nie chce. Może czas poszukać jakiegoś kandydata narodowego w celu kandydowania na Prezydenta w 2015 roku? Tylko, że trzeba już podziękować dotychczasowym ,,przywódcom" ruchu narodowego.
Zapisane
Marcus
aktywista
*****
Wiadomości: 715

« Odpowiedz #168 dnia: Czerwca 29, 2010, 12:13:44 pm »

Cała prawda o różnicach między panami K.

http://predatorxl.salon24.pl/200943,zapis-debaty-kandydatow-tlumaczenie-na-polski

Kapitalne!  ;D
Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #169 dnia: Czerwca 29, 2010, 12:20:08 pm »

A jakie są Państwa kandydatury na wybory prezydenckie za 5 lat?
Zapisane
bohator
uczestnik
***
Wiadomości: 238

« Odpowiedz #170 dnia: Czerwca 29, 2010, 12:22:38 pm »

Jak za 2 lata koniec świata...

 ;)
Zapisane
"Ujednolicenie dogmatów, złagodzenie nauki moralnej, uproszczenie rytuału nie przyciąga niewierzących, lecz zbliża do nich" - N. G. Davila.
Marcus
aktywista
*****
Wiadomości: 715

« Odpowiedz #171 dnia: Czerwca 29, 2010, 12:23:52 pm »

A jakie są Państwa kandydatury na wybory prezydenckie za 5 lat?

A czy jeszce będzie takie stanowisko.  ;) Chyba, że Pan mówi o prezydencie eurokołchozu...
Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #172 dnia: Czerwca 29, 2010, 12:25:17 pm »

Ale Ewangelia mówi ,,że nikt nie zna dnia ani godziny, jeno Syn Człowieczy"
Zapisane
Marcus
aktywista
*****
Wiadomości: 715

« Odpowiedz #173 dnia: Czerwca 29, 2010, 12:27:54 pm »

Ale Ewangelia mówi ,,że nikt nie zna dnia ani godziny, jeno Syn Człowieczy"

I TVN24  ;D
Zapisane
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #174 dnia: Czerwca 29, 2010, 14:04:13 pm »

Czyli zawsze już ruch narodowy ma przegrywać, siedzieć na kanapach? Na tym Forum nie wypada powiedzieć gdzie młodzi mają pana Romana Giertycha? A już tym bardziej pana Wierzejskiego. Teraz wygra pan Komorowski, na jesieni młodzi pójdą zagłosują na panią Walz w Warszawie. A Panowie z 50 partii narodowych będą siedzieć dalej na 50 kanapach i narzekać na władzę, głupi naród, że ich nie chce. Może czas poszukać jakiegoś kandydata narodowego w celu kandydowania na Prezydenta w 2015 roku? Tylko, że trzeba już podziękować dotychczasowym ,,przywódcom" ruchu narodowego.
Władza przy niskim poparciu Narodu  sensu nie ma.Lepiej dalej krzewić poglądy prawdziwie katolickie i narodowe niż brać udział w koalicji z byle kim.Monarchiści mają podobne dylematy.Z tego co wiem te środowiska nawzajem się przenikają. Monarchiści czy działacze UPR są częstymi gośćmi w lokalu MW na Nowogrodzkiej w Warszawie.Ja nie narzekam i uważam że Polacy przez czyściec drogi do ziemi obiecanej muszą przejść bo inaczej nie zmądrzeją.niech sobie rządzi banda czworga POPiS PSL i SLD.Doczeka się swojego trybunału.
Ps. 127:1

1..... Jeśli Pan domu nie zbuduje,
Próżno trudzą się ci, którzy go budują,
Jeśli Pan nie strzeże miasta, Daremnie czuwa stróż.
 
« Ostatnia zmiana: Czerwca 29, 2010, 14:09:21 pm wysłana przez stefan » Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
Joker
uczestnik
***
Wiadomości: 216

« Odpowiedz #175 dnia: Czerwca 29, 2010, 14:36:11 pm »

Idea narodowa odradza się po straszliwych stratach spowodowanych przewrotem majowym, okupacją niemiecką i żydobolszewicką

 ;D  ;D Wierzejski przegrał z Krasnoludkami i gamoniami,bo w 26r. był przewrót majowy. Dobre.
Idea narodowa - pomiot rewolucji francuskiej - już się zapewne nie odrodzi. Ludzie potrzebują ciekawszych wizji niż jęczenie o biednej zażydzonej Polsce  i tłumaczeniu własnej nieudolności wydarzeniami sprzed 80lat.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 29, 2010, 14:39:29 pm wysłana przez Joker » Zapisane
Joker
uczestnik
***
Wiadomości: 216

« Odpowiedz #176 dnia: Czerwca 29, 2010, 14:38:54 pm »

Czyli zawsze już ruch narodowy ma przegrywać, siedzieć na kanapach?

 Musi. Taką ma mentalność i czuje się z tym dobrze.
Zapisane
Rafal
rezydent
****
Wiadomości: 321


Comfy chair ?!

« Odpowiedz #177 dnia: Czerwca 29, 2010, 16:23:52 pm »

Apeluję o kulturę słowa - pan Stefan najwidoczniej jest niezaznajomiony ze słowem kultura, acz nic nie stoi na przeszkodzie, by mu wytłumaczyć, że nawet te dziwne fobie antyżydowskie, które ma, można wyrazić w sposób grzeczniejszy.
Zapisane
Dum Deus calculat, mundus fit.
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #178 dnia: Czerwca 29, 2010, 17:30:48 pm »

Apeluję o kulturę słowa - pan Stefan najwidoczniej jest niezaznajomiony ze słowem kultura, acz nic nie stoi na przeszkodzie, by mu wytłumaczyć, że nawet te dziwne fobie antyżydowskie, które ma, można wyrazić w sposób grzeczniejszy.
Żadne fobie.Jak byś pan przejrzał wszystkie posty i był wyważony w ocenie, to zobaczyłbyś nie takie wpisy dyskutantów, którym włos z głowy nie spad za u używanie niecenzuralnych i obelżywych slow wobec oponentów.Sam wielokrotnie doświadczam takowych od niejakiego p. Krusejdera i JWK.Obaj ci panowie mają tendencję do wpierw obrażania, a później wnioskowania o ban. Co do fobii wobec innych narodów, to tak się składa że fobie antyrosyjskie są tolerowane przez pana w obfitości  serca, natomiast o tym drugim narodku cichosza.Prosiłbym zatem o obiektywizm. Jak obrażamy dyskutantów to ze wzajemnym pozwoleniem, a jak szanujemy, to wymagajmy wobec wszystkich.Nie jestem gówniarzem ale człowiekiem blisko pięćdziesięcioletnim. Swoje w życiu przeszedłem bez zbędnych pieszczot.U młodych jest ciągotka, a by tym starszym koniecznie dokuczyć, bo są w swoich opiniach trochę inni. Inni dlatego bo bogatsi w doświadczenie i nie dają byle komu posłuchu. co do moich rzekomo antyżydowskich fobii, to niech Pan z laski swojej powie dlaczego my Polacy mamy żydów hołubić i być obojętnym jak nas źle traktują, jak o nas się źle wyrażają?Co pan osobiście zrobił jako Polak, byśmy jako Naród nie musieli płacić za straty żydowskich obywateli RP wywołane wojną i żydokomunistyczna niewolą? Co pańskie ugrupowanie w tej sprawie zrobiło? Co zrobił w tej sprawie pan J. Kaczyński?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 29, 2010, 17:34:45 pm wysłana przez stefan » Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
Rafal
rezydent
****
Wiadomości: 321


Comfy chair ?!

« Odpowiedz #179 dnia: Czerwca 29, 2010, 18:11:45 pm »

Co do fobii wobec innych narodów, to tak się składa że fobie antyrosyjskie są tolerowane przez pana w obfitości  serca, natomiast o tym drugim narodku cichosza.Prosiłbym zatem o obiektywizm.

Pan wybaczy, ale skąd pan wie, że fobie antyrosyjskie są przeze mnie tolerowane? Nie jestem wyborcą PiSu, ani Jarosława Kaczyńskiego. W polityce międzynarodowej liczą się zwykłe interesy, jeżeli opłaca się nam sojusz z Rosją, czemu nie.

co do moich rzekomo antyżydowskich fobii, to niech Pan z laski swojej powie dlaczego my Polacy mamy żydów hołubić i być obojętnym jak nas źle traktują, jak o nas się źle wyrażają?

Nie zgadzam się z panem dlatego, że dla pana każdy żyd to zły człowiek i z pewnością wróg Polski. Ja nie potrafię w ten sposób uogólniać i oskarżać całego narodu. Co nie przeszkadza mi jednocześnie krytykować przedsiębiorstwa holokaust.

Co pan osobiście zrobił jako Polak, byśmy jako Naród nie musieli płacić za straty żydowskich obywateli RP wywołane wojną i żydokomunistyczna niewolą? Co pańskie ugrupowanie w tej sprawie zrobiło? Co zrobił w tej sprawie pan J. Kaczyński?

A pan co zrobił? Pan wierzy, że pańskie działania coś w tej sprawie zmienią? Poza tym, moje ugrupowanie w tej sprawie nic nie zrobiło, gdyż nie jestem członkiem żadnej partii politycznej. Zauważam jednak, że sugeruje pan, jakobym należał do / popierał Prawo i Sprawiedliwość. Muszę pana wyprowadzić z błędu - nie jestem wyborcą tej partii. Nie wiem, co w tej sprawie zamierza zrobić pan Kaczyński. Proszę o to pytać pana jwk.
Zapisane
Dum Deus calculat, mundus fit.
Strony: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 26 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Wybory II tura « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!