Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 19, 2024, 18:44:21 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231948 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Wybory II tura
« poprzedni następny »
Ankieta
Pytanie: Na Kogo głosuję??  (Głosowanie skończone: Lipca 03, 2010, 09:10:01 am)
Jarosław Kaczyński - 77 (68,1%)
Bronisław Komorowski - 7 (6,2%)
żaden z dwóch - 29 (25,7%)
Głosów w sumie: 110

Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 26 Drukuj
Autor Wątek: Wybory II tura  (Przeczytany 42496 razy)
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #135 dnia: Czerwca 23, 2010, 12:28:11 pm »

ale Panie Stefanie Buzek jest teraz w PO nie w PIS
Zapisane
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #136 dnia: Czerwca 23, 2010, 13:00:56 pm »

ale Panie Stefanie Buzek jest teraz w PO nie w PIS
Czyli w POPiS.Przecież to jest jedno ciało PO AWSie. Umizgi do SLD też zdradzają niektórych, z czego naprawdę wyrośli i skąd ich korzenie.Przeczytaj Pan koniecznie zapomniany list x Bartnika w dziale Kościół posoborowy.My nie naprawimy Polski mając duchownych idących ręka w rękę ze szkodnikami Polskiego Narodu.
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
Morro
aktywista
*****
Wiadomości: 625


« Odpowiedz #137 dnia: Czerwca 23, 2010, 13:41:04 pm »

Mam 2 znajome co głosowały na Napieralskiego, motywowane kwestiami pozapolitycznymi. W II turze zdecydowanie popierają Kaczyńskiego tym razem kierując się argumentami politycznymi. Ot taka "babska" logika.  Myślę, że wysoki poziom poparcia Napieralski zawdzięcza właśnie takim wyborcom.
Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #138 dnia: Czerwca 23, 2010, 13:42:01 pm »

Jaroslaw Kaczynski był w ROP Olszewskiego, a nie w AWS, a LK pelnil w rzadzie Buzka jedynie role ministra sprawiedliwosci w latach 2000-2001.
Zapisane
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #139 dnia: Czerwca 23, 2010, 13:56:26 pm »

Jaroslaw Kaczynski był w ROP Olszewskiego, a nie w AWS, a LK pelnil w rzadzie Buzka jedynie role ministra sprawiedliwosci w latach 2000-2001.
To,że był w ROP, oznacza że działał poza AWS?
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #140 dnia: Czerwca 23, 2010, 13:58:40 pm »

ROP nie byl czescia AWS, nie nalezal do koalicji AWS-UW
Zapisane
JRWF
aktywista
*****
Wiadomości: 1291


« Odpowiedz #141 dnia: Czerwca 23, 2010, 14:45:32 pm »

Mam 2 znajome co głosowały na Napieralskiego, motywowane kwestiami pozapolitycznymi. W II turze zdecydowanie popierają Kaczyńskiego tym razem kierując się argumentami politycznymi. Ot taka "babska" logika.  Myślę, że wysoki poziom poparcia Napieralski zawdzięcza właśnie takim wyborcom.

Wstyd przyznać - też znam takie dwie osoby. Też głosowały na Napieralskiego. Ale akurat one do głosowania na Kaczyńskiego w II turze nie przekonały się względami politycznymi. Obejrzały zdjęcie potencjalnej "pierwszej damy" w przypadku przegranej Kaczyńskiego.
Ot i "babska" logika.  ;D
Zapisane
Alagor
aktywista
*****
Wiadomości: 928


« Odpowiedz #142 dnia: Czerwca 23, 2010, 17:09:50 pm »

"Jeżeli ktoś obserwuje programy partii, to może zauważyć, że w programie PiS jest bardzo dużo odniesień do programów lewicowych. Przecież cały program Solidarne państwo, to jest program socjalny, gdzie stawia się na troskę o ludzi, na bezpłatną służbę zdrowia, wyrównywanie szans. To nie jest kwestia zbliżenia, bo nam jest bliżej do lewicy." (Cymański)

Co za tupet...
Zapisane
Sigfried
aktywista
*****
Wiadomości: 698

« Odpowiedz #143 dnia: Czerwca 23, 2010, 17:30:27 pm »

Mam 2 znajome co głosowały na Napieralskiego, motywowane kwestiami pozapolitycznymi. W II turze zdecydowanie popierają Kaczyńskiego tym razem kierując się argumentami politycznymi. Ot taka "babska" logika.  Myślę, że wysoki poziom poparcia Napieralski zawdzięcza właśnie takim wyborcom.

Wstyd przyznać - też znam takie dwie osoby. Też głosowały na Napieralskiego. Ale akurat one do głosowania na Kaczyńskiego w II turze nie przekonały się względami politycznymi. Obejrzały zdjęcie potencjalnej "pierwszej damy" w przypadku przegranej Kaczyńskiego.
Ot i "babska" logika.  ;D

I tu sie zgadzamy z Korwinem-Mikke, iz kobiety praw wyborczych miec nie powinny, bo wybory przez nie dokonywane sa w swych przeslankach lekko dziwne.
Zapisane
marekkoc
aktywista
*****
Wiadomości: 924

« Odpowiedz #144 dnia: Czerwca 25, 2010, 09:50:15 am »

Z dziesiejszego "Metra" (wydawanego przez "Agorę"):
(podkreślenie moje)
"Echa kampanii wyborczej pojawiają się w portalach społecznościowych. W Facebooku można przeczytać tzw. lepieje, napisane przez Michała Rusinka, poetę, tłumacza i sekretarza Wisławy Szymborskiej. Lepiej mieć za męża osła, niżby wygrać miał Jarosław. Lepiej mieć do kobiet pecha, niż w Pałacu brata Lecha. Lepszy, co tu kryć, młot z sierpem, niźli powrót czwartej RP. Zawiązać sobie nie daj postronka – głosuj na Bronka. Jeśli ci miła własna skarbonka – głosuj na Bronka. Jeśli przez PiS cię trzęsie trzęsionka – głosuj na Bronka. Ślijcie propozycje własnych lepiejów (również za Jarosławem Kaczyńskim), choć nie gwarantujemy, że zamieścimy wszystkie. Piszcie: metro@agora.pl."

Mam propozycję:

Lepsze "Mein Kampf" i swastyka niźli Bronka polityka!
Zapisane
"od wszelkiego zła się powstrzymujcie" (1Tes 5:21 BT)
bohator
uczestnik
***
Wiadomości: 238

« Odpowiedz #145 dnia: Czerwca 25, 2010, 10:15:11 am »

Toż już dawno FF robiła lepieje oczerniające Komorrę.....

http://forum.fronda.pl/?akcja=pokaz&id=3489718#p3496946
Zapisane
"Ujednolicenie dogmatów, złagodzenie nauki moralnej, uproszczenie rytuału nie przyciąga niewierzących, lecz zbliża do nich" - N. G. Davila.
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #146 dnia: Czerwca 25, 2010, 10:47:42 am »

lepiej w supeł związać członka
niźli oddać głos na Bronka

Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #147 dnia: Czerwca 25, 2010, 11:00:30 am »

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Spadlem z krzesla,zgon ;D ;D ;D
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5779


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #148 dnia: Czerwca 25, 2010, 11:08:00 am »

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Spadlem z krzesla,zgon ;D ;D ;D
RIP...
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #149 dnia: Czerwca 25, 2010, 11:24:01 am »


Wszystkie środowiska narodowe nie udzielają poparcia żadnemu z kandydatów , ponieważ wybór mniejszego zła jest afirmacją zła.
http://www.propolonia.pl/article.php?art=548

 
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 26 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Wybory II tura « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!