Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 16, 2024, 22:24:54 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231934 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Wybory II tura
« poprzedni następny »
Ankieta
Pytanie: Na Kogo głosuję??  (Głosowanie skończone: Lipca 03, 2010, 09:10:01 am)
Jarosław Kaczyński - 77 (68,1%)
Bronisław Komorowski - 7 (6,2%)
żaden z dwóch - 29 (25,7%)
Głosów w sumie: 110

Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 26 Drukuj
Autor Wątek: Wybory II tura  (Przeczytany 42470 razy)
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #120 dnia: Czerwca 22, 2010, 23:31:56 pm »

@KrusEjder
Ale dla mnie to zdanie ma podobną siłę rażenia jak "gruba kreska" p. Mazowieckiego.
Bez względu na rozkładanie znaczenia na czynniki pierwsze.

tu się z Panem zgodzę. PiS po wycięciu przystawek może myśleć tylko o koalicjach z SLD i ZSL. Do czego to, tfu, doszło ! Z 2 strony, nawet i dla mnie tacy ludzie lewicy jak Oleksy są znacznie łatwiejsi do przełknięcia niż niejeden polityk PiS i PO
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #121 dnia: Czerwca 23, 2010, 03:03:16 am »

@KrusEjder
Ale dla mnie to zdanie ma podobną siłę rażenia jak "gruba kreska" p. Mazowieckiego.
Bez względu na rozkładanie znaczenia na czynniki pierwsze.

tu się z Panem zgodzę. PiS po wycięciu przystawek może myśleć tylko o koalicjach z SLD i ZSL. Do czego to, tfu, doszło ! Z 2 strony, nawet i dla mnie tacy ludzie lewicy jak Oleksy są znacznie łatwiejsi do przełknięcia niż niejeden polityk PiS i PO

Pan Józef Oleksy był w Niższym Seminarium Duchownym, cztery lata porządnej formacji i jaka różnica klas  ;D. Był w nim razem z Xiędzem Proboszczem mojej rodzinnej Parafii....cóż ..niestety to dawno było...
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #122 dnia: Czerwca 23, 2010, 03:18:31 am »

Szanowni Państwo - zamiast atakować się na wzajem - możecie się Państwo pomodlić -choćby za pośrednictwem bł. Bronisława Komorowskiego - o dobry wynik wyborów.
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #123 dnia: Czerwca 23, 2010, 08:05:16 am »

Józef Oleksy urodził się w 1946 roku, więc do I komunii przystąpił w KRR, a nawet był seminarzystą jeszcze w czasach panowania w Kościele mszy trydenckiej. A więc mamy Tradycjonalistę z krwi i kości. ;D ;D. Napieralski już załapał się tylko na NOM ;D Życzę wszystkim miłego dnia. :)
Zapisane
Marcus
aktywista
*****
Wiadomości: 715

« Odpowiedz #124 dnia: Czerwca 23, 2010, 08:29:19 am »

Proszę państwa, od wczoraj w Polsce NIE MA "post-komunistów"!!!

Są ludzie lewicy, np. "średnio-starszego pokolenia" jak premier Oleksy.
(Żródła: przemówienia kandydata na prezydenta RP .)

Brawo Towarzyszu Jarosławie!

Dość szydzenia z polskich patriotów, działaczy socjalistycznych i demokratycznych, takich jak:
Towarzyszka Wanda Wasilewska - wybitna działaczka młodzieżowa,
Towarzysz Berman prekursor nowoczesnego prawa i sprawiedliwości,
Towarzysze Bierut, Gomułka, Gierek i Jaruzelski - Wielcy Przywódcy Narodu
Towarzysze Moczar i Kiszczak, którzy nas nauczyli "Jak pałować mamy".

Kontrrewolucja nie przejdzie!

Jednocześnie my: Młodzieżowa Brygada Pracy Socjalistycznej zobowiązujemy się, że w czynie społecznym w najbliższym czasie przekażemy Wam, Towarzyszu Jarosławie nową partię wazeliny w celu dalszego pogłębiania stosunków (he! he! he!) z naszym bratnim stronnictwem SLD.

Proletariusze wszystkich krajów, łączcie się!
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2010, 08:53:57 am wysłana przez Marcus » Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #125 dnia: Czerwca 23, 2010, 08:38:34 am »

a dlaczego wcześniej generał armii Wojciech Jaruzelski poparł w programie Moniki Olejnik TOWARZYSZA BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO ;D?
Zapisane
Marcus
aktywista
*****
Wiadomości: 715

« Odpowiedz #126 dnia: Czerwca 23, 2010, 08:43:14 am »

a dlaczego wcześniej generał armii Wojciech Jaruzelski poparł w programie Moniki Olejnik TOWARZYSZA BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO ;D?

Oczywiście było to zmylenie przeciwnika. Gdyby poparł tow. Jarosława prawicowi ekstremiści i ciemnogród mógłby wycofać swoje poparcie. A tak na trzech pierwszych miejscach są nasi towarzysze.
Zapisane
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #127 dnia: Czerwca 23, 2010, 08:53:42 am »



Jednocześnie my: Młodzieżowa Brygada Pracy Socjalistycznej zobowiązujemy się, (...)



Dobrze, Towarzyszu, że się przyznaliście. No cóż, kto by się spodziewał ...  :P
Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
Marcus
aktywista
*****
Wiadomości: 715

« Odpowiedz #128 dnia: Czerwca 23, 2010, 08:57:31 am »



Jednocześnie my: Młodzieżowa Brygada Pracy Socjalistycznej zobowiązujemy się, (...)



Dobrze, Towarzyszu, że się przyznaliście. No cóż, kto by się spodziewał ...  :P

Oczywiście. Zostałem na to forum osobiście oddelegowany przez tow. Jarosława aby inwigilować reakcyjne podziemie internetowe, ale już nadszedł czas, aby się ujawnić!
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2010, 09:05:01 am wysłana przez Marcus » Zapisane
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #129 dnia: Czerwca 23, 2010, 09:08:32 am »

PiS i rząd Buzka to troszkę naciągane.
A może tak bardziej szczegółowo?
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
Andris krokodyl różańcowy
aktywista
*****
Wiadomości: 1371


« Odpowiedz #130 dnia: Czerwca 23, 2010, 10:23:18 am »

Natomiast Napieralskiego, czy Olejniczaka  nie można już traktować jako postkomunisty. Są za młodzi na to, o PRL się nie otarli. Jak ich nazwać? Nie wiem. Na pewno to nie marksiści.

Nazwać: liberały, z wyjątkiem gospodarczym. Oni o gospodarce nic liberalnego nie mówią. Platfusy tylko mówią, a guzik robią. Prawie bez różnicy. To wyjaśnia, dlaczego razem chętnie przegłosowali tę obleśną ustawę o inwigilacji rodzin.
Zapisane
Początkowo zamierzaliśmy nie odpisywać na Pański list, ale ponieważ Pan nalega, pragniemy poinformować, że nie odpowiemy na zadane pytanie.
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #131 dnia: Czerwca 23, 2010, 11:14:11 am »

Józef Oleksy urodził się w 1946 roku, więc do I komunii przystąpił w KRR, a nawet był seminarzystą jeszcze w czasach panowania w Kościele mszy trydenckiej. A więc mamy Tradycjonalistę z krwi i kości. ;D ;D. Napieralski już załapał się tylko na NOM ;D Życzę wszystkim miłego dnia. :)

Kto wie .. kto wie .. może to właśnie "reformy" SVII oraz ich "duchowe owoce" popchnęły Pana Oleksego w ramiona komunistów  ;D...w każdym bądź razie formację otrzymać zdążył jeszcze bardzo dobrą - przedsoborową, co widać na tle innych "towarzyszy" i ich poziomu intelektualnego... w każdym bądź razie X.Proboszcz choć zaciekły antykomunista wspominał go b. ciepło...nawet po latach podobno Pan Oleksy się nie odcinał od tamtych czasów i kontaktował się z Xoędzem dawnym kolegą z NSD...
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Zygmunt
Gość
« Odpowiedz #132 dnia: Czerwca 23, 2010, 11:29:09 am »

PiS i rząd Buzka to troszkę naciągane.
A może tak bardziej szczegółowo?

To Pan postawił tezę, niech Pan ją udowodni... ja tylko zgłaszam wątpliwości co do łączenia PiS z mafią węglową.
Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #133 dnia: Czerwca 23, 2010, 11:35:48 am »

mnie też denerwuje robienie z pani Blidy męczennicy rządów PIS
Zapisane
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #134 dnia: Czerwca 23, 2010, 12:18:33 pm »

PiS i rząd Buzka to troszkę naciągane.
A może tak bardziej szczegółowo?

To Pan postawił tezę, niech Pan ją udowodni... ja tylko zgłaszam wątpliwości co do łączenia PiS z mafią węglową.
Co tu udowadniać oczywistość, która każdy bardziej rozgarnięty zobaczył na własne oczy.Cztery reformy i cztery plajty tego szkodnika, potomka przedwojennego komunisty.
http://polityka-polska.pl/polityka/pisz.php?a=471,szkodnik_buzek.html
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 26 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Wybory II tura « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!