Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 14:06:59 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Wybory II tura
« poprzedni następny »
Ankieta
Pytanie: Na Kogo głosuję??  (Głosowanie skończone: Lipca 03, 2010, 09:10:01 am)
Jarosław Kaczyński - 77 (68,1%)
Bronisław Komorowski - 7 (6,2%)
żaden z dwóch - 29 (25,7%)
Głosów w sumie: 110

Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 26 Drukuj
Autor Wątek: Wybory II tura  (Przeczytany 42380 razy)
Rafal
rezydent
****
Wiadomości: 321


Comfy chair ?!

« Odpowiedz #90 dnia: Czerwca 22, 2010, 13:45:04 pm »

Ja wierzę w prawdziwość wczorajszego oświadczenia pana Kaczyńskiego. Skoro odwołują się do tradycji piłsudczykowskiej, muszą być lewicą :)
Zapisane
Dum Deus calculat, mundus fit.
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #91 dnia: Czerwca 22, 2010, 13:51:31 pm »

Najsmutniejsze jest dla mnie to, że radykalna lewica Napieralskiego zdobywa ciągle tak wysokie poparcie w Polsce... obawiam się, aby w przyszłych wyborach parlamentarnych nie doszło do wygranej PO i SLD, które razem stworzy rząd, zalegalizuje pedalstwo, aborcję na życzenie i eutanazję... oby to tylko był zły sen...  :( Polska nie jest katolicka, nawet posoborowo katolicka...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #92 dnia: Czerwca 22, 2010, 13:54:08 pm »

Wszystko wydaje się proste jak się ma poparcie 1-2%. Ale z takim poparciem można sobie w Polsce najwyżej pograć na cymbałkach. I zostać z długami po wyborach. Trzeba zapłacić za bilbordy, plakaty. Na zwrot od Państwa nie ma co liczyć.
Zapisane
Joker
uczestnik
***
Wiadomości: 216

« Odpowiedz #93 dnia: Czerwca 22, 2010, 13:56:54 pm »

Najsmutniejsze jest dla mnie to, że radykalna lewica Napieralskiego zdobywa ciągle tak wysokie poparcie w Polsce... obawiam się, aby w przyszłych wyborach parlamentarnych nie doszło do wygranej PO i SLD, które razem stworzy rząd, zalegalizuje pedalstwo, aborcję na życzenie i eutanazję... oby to tylko był zły sen...  :( Polska nie jest katolicka, nawet posoborowo katolicka...

PO nie jest fanatycznie pro-aborcyjna,to technokraci. Polska jest alekatolicka. Ludzie idą na Mszę,a potem głosują na liberałów i lewaków.
Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #94 dnia: Czerwca 22, 2010, 13:58:30 pm »

Najsmutniejsze jest dla mnie to, że radykalna lewica Napieralskiego zdobywa ciągle tak wysokie poparcie w Polsce... obawiam się, aby w przyszłych wyborach parlamentarnych nie doszło do wygranej PO i SLD, które razem stworzy rząd, zalegalizuje pedalstwo, aborcję na życzenie i eutanazję...

W czym obok lewactwa i liberalnych mediow udzial swoj miec beda roznej masci "prawdziwi prawicowcy", "pradziwi katolicy" , "prawdziwi patrioci" itd. itp
Zapisane
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #95 dnia: Czerwca 22, 2010, 14:00:20 pm »

Co ma piernik do wiatraka?
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
Marcus
aktywista
*****
Wiadomości: 715

« Odpowiedz #96 dnia: Czerwca 22, 2010, 14:06:26 pm »

W takim razie na kogo Ksiądz oddałby głos gdyby startował Adolf Hitler vs. Józef Stalin? Nie porównuję tych Panów do obecnych kandydatów, a chcę po prostu podać najbardziej jaskrawy przykład.
Po co taki casus? Sytuacja w jakiej dziś jest Polska jest zupełnie inna niż w pańskim prowokacyjnym pytaniu zostało umieszczone. Chcę tylko powiedzieć Panu i innym deklarującym, że nie pójdą na wybory albo oddadzą nieważny głos, że tak naprawdę nie pozostaną neutralni w tych wyborach, bo poprą tego, który dostanie więcej głosów.

Przykład z Hitlerem i Stalinem służy do pokazania, że jest pewna granica, której nie należy przekraczać. Dla każdego człowieka granica ta może być w innym miejscu. Dla mnie obaj Panowie K. przekroczyli tę granicę i nie zasługują na mój głos. W 1990 roku w II turze zagłosowałem na p. Wałęsę i do dzisiaj się tego wstydzę, i nie chcę popełnić tego samego błędu. Poza tym jestem bardzo zaskoczony aprobatą demokracji przez tradycyjnego księdza katolickiego (jeżeli się mylę to serdecznie Księdza przepraszam). Ja nie jestem demokratą i dlatego obserwuję całe te wybory bardziej na zasadzie zawodów sportowych niż poważnej polityki, zwłaszcza, że różnice pomiędzy Panami K. są niewielkie.

Poza tym patrząc na te umizgi Panów K. do Pana Napieralskiego bierze mnie obrzydzenie. :-X
Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #97 dnia: Czerwca 22, 2010, 14:08:51 pm »

Im więcej różnych inicjatyw(np.Intronizacja Chrystusa na Króla Polski uchwalona przez parlament) czy postulatów zakazów, zaostrzeń tym bardziej będzie przybywać zwolenników Napieralskiemu. Hasło ,,Polska zawsze wierna" z czasów Prymasa Wyszyńskiego jest już nieaktualne. Polacy w głosowaniu pokazali gdzie mają ,,wartości".
Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #98 dnia: Czerwca 22, 2010, 14:23:46 pm »

Co ma piernik do wiatraka?

Bardzo latwo sie domyslic
Zapisane
marekkoc
aktywista
*****
Wiadomości: 924

« Odpowiedz #99 dnia: Czerwca 22, 2010, 14:26:44 pm »

http://gschab.salon24.pl/33662,kto-przemoca-lub-podstepem-doprowadza-inna-osobe-do-niekorzystn

Niestety obaj gówni kandydaci właśnie "przemocą i podstępem" zmuszają mnie do niekorzystnego rozporządania mieniem. Dlatego prędzej donos do prokuratury niż głos na tych oszustów - hersztów band.
Korwin Mikke vivat!
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2010, 14:30:00 pm wysłana przez marekkoc » Zapisane
"od wszelkiego zła się powstrzymujcie" (1Tes 5:21 BT)
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #100 dnia: Czerwca 22, 2010, 14:30:15 pm »

Korwin Mikke ma dopiero następną szansę za 5 lat na prezydenturę  ;D ;D
Zapisane
Rafal
rezydent
****
Wiadomości: 321


Comfy chair ?!

« Odpowiedz #101 dnia: Czerwca 22, 2010, 14:33:13 pm »

I tak zdobył więcej głosów niż pan Jurek.. Zaznaczmy, przy niewielkich nakładach i rzadko pojawiając się w mediach. Ale pan Ryszard nadal będzie się śmiał :D
Zapisane
Dum Deus calculat, mundus fit.
marekkoc
aktywista
*****
Wiadomości: 924

« Odpowiedz #102 dnia: Czerwca 22, 2010, 14:36:30 pm »

Marek Jurek mądrze by zrobił gdyby uprzejmie poprosił JKM o możliwość działania w ramach WIP-u jako frakcja konserwatywno-chrześcijańska. "Pan Marszałek", po prostu, samotnie nie ma szans na wybór i im wcześniej to zrozumie tym lepej dla Niego i Jego zwolenników!
Zapisane
"od wszelkiego zła się powstrzymujcie" (1Tes 5:21 BT)
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #103 dnia: Czerwca 22, 2010, 14:37:53 pm »

Nie śmieję się. Lubię nawet JKM, był nawet kiedyś u św. Benona, sympatyczna postać ; :) Ale dlaczego nigdy nie został prezydentem? Jak to jest, że naród go nie chce?
Zapisane
Marcus
aktywista
*****
Wiadomości: 715

« Odpowiedz #104 dnia: Czerwca 22, 2010, 14:39:40 pm »

Nie śmieję się. Lubię nawet JKM, był nawet kiedyś u św. Benona, sympatyczna postać ; :) Ale dlaczego nigdy nie został prezydentem? Jak to jest, że naród go nie chce?

Naród go nie chce. Kogoś mi to przypomina...
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 26 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Wybory II tura « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!