Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 20:20:49 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Wybory II tura
« poprzedni następny »
Ankieta
Pytanie: Na Kogo głosuję??  (Głosowanie skończone: Lipca 03, 2010, 09:10:01 am)
Jarosław Kaczyński - 77 (68,1%)
Bronisław Komorowski - 7 (6,2%)
żaden z dwóch - 29 (25,7%)
Głosów w sumie: 110

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 26 Drukuj
Autor Wątek: Wybory II tura  (Przeczytany 42399 razy)
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #30 dnia: Czerwca 21, 2010, 13:09:17 pm »

Proszę, panie moderatorze, nie obrażać tych co nie głosują tak jak pan.
a gdzie obrażono tu zwolenników (nie)Dołęgi KomoroWSIego ?

Czytanie ze zrozumieniem się kłania...

czekam na egzegezę. Za podstawę jest ta wypowiedź:

O, znowu jakiś zwolennik Komorowa się pojawił
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
mac
aktywista
*****
Wiadomości: 1226


sługa Boży Pius XII

« Odpowiedz #31 dnia: Czerwca 21, 2010, 13:39:48 pm »

70% Polonii w Ameryce głosowała na Jarosława Kaczyńskiego. A w U.K. większość miał Komorowski, może dla tego ponieważ podczas kampanii odwiedził to miejsce?
Zapisane
"Przyglądając się dzisiejszemu Kościołowi (kler-liturgia-teologia) tradycyjny katolik najpierw się oburza, potem trwoży a w końcu wybucha śmiechem."
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #32 dnia: Czerwca 21, 2010, 13:44:55 pm »

70% Polonii w Ameryce głosowała na Jarosława Kaczyńskiego. A w U.K. większość miał Komorowski, może dla tego ponieważ podczas kampanii odwiedził to miejsce?
Nie sądzę, na wyspach siedzi pełno wykształciuszków, którzy są odrealnieni od polskiej rzeczywistości i gadają bzdury nie mając bladego pojęcia o czym mowia.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
mac
aktywista
*****
Wiadomości: 1226


sługa Boży Pius XII

« Odpowiedz #33 dnia: Czerwca 21, 2010, 13:45:37 pm »

Statystyka.
Zapisane
"Przyglądając się dzisiejszemu Kościołowi (kler-liturgia-teologia) tradycyjny katolik najpierw się oburza, potem trwoży a w końcu wybucha śmiechem."
Krzysztof Cz.
uczestnik
***
Wiadomości: 174

« Odpowiedz #34 dnia: Czerwca 21, 2010, 13:52:07 pm »

Na co reakcją były słowa Pana szkieleta „O, znowu jakiś zwolennik Komorowa się pojawił”?

Ano, była to reakcja na wypowiedź Szanownego Pana Marcusa „Jeżeli chodzi o MJ to pójdzie do Canossy, posypie głowę popiołem i powróci na łono PiS.”

Na co Szanowny Pan romeck raczył napisać „Proszę, panie moderatorze, nie obrażać tych co nie głosują tak jak pan.”

Na co Szanowny Pan szkielet napisał „Panie Romanie, cz ja gdzieś użyłem jakiekogolwiek obraźliwego słowa w stosunku do osoby, która oddała głos na Komorowa?? NIe. Po prostu stwierdziłem fakt.”
Co dowodzi, że albo nie rozumie słowa pisanego albo „rżnie głupa” – nie mnie rozsądzać jaka jest prawda.

Po czy[m] Szanowny Pan pisze „a gdzie obrażono tu zwolenników (nie)Dołęgi KomoroWSIego ?”

Może Pan napisać do kogo Pan się zwraca z tym pytaniem?
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #35 dnia: Czerwca 21, 2010, 13:55:54 pm »

Mój post nie był związany z żadną wypowiedzią. Było to stwierdzenie faktu i nic więcej.
Widzi pan gdzieś cytat co do którego odnosiła by sie moja wypowiedź?? Ja nie widzę i raczej nikt jej nie zobaczy, bo nic takiego nie ma.
Czytanie ze zrozumieniem i odpowiednią interpretacją się kłania...
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #36 dnia: Czerwca 21, 2010, 14:01:27 pm »

Napisałbym coś panu, ale i tak by pan tego nie zrozumiał, więc szkoda mojego czasu.
Na szczęście nie Pan będzie oceniał co zrozumiem a co nie, natomiast chamstwo, które z Pan wychodzi przy Pańskim zacietrzewieniu jest porażające...
To pan popiera tę gnidę na usługach razwiedki? Dobrze wiedzieć.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Marcus
aktywista
*****
Wiadomości: 715

« Odpowiedz #37 dnia: Czerwca 21, 2010, 14:06:43 pm »

Jak to miło stać z boku i patrzeć jak gryzą się po kostkach zwolennicy "okrogłostołowców"! ;D
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #38 dnia: Czerwca 21, 2010, 14:06:58 pm »

a ja się nie dziwię, że MJ odszedł z PiS. Po tym jak co poniektórzy wyszli z sejmu podczas tak ważnych obrad...  >:(
A ja się Panu Marszałkowi akurat dziwię, Polska jest ważniejsza od osobistej urażonej ambicji czy uczuciu zawodu w stosunku do partyjnych kolegów, bo do tego się sprowadza Pańska diagnoza.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
mac
aktywista
*****
Wiadomości: 1226


sługa Boży Pius XII

« Odpowiedz #39 dnia: Czerwca 21, 2010, 14:07:06 pm »

Marek Jurek w sondażach jest na końcu widać że obecnie cywilizacja Chrześcijańska nie jest na "topie".
Zresztą u mnie Napieralski zdobył więcej głosów niż Kaczyński, a na Marka Jurka głosowało 6 osób na 1,5 tysiąca zresztą na Morawieckiego chyba głosowała jedna osoba.
Ale nad wszystkimi niepowetowanie górował Komorowski.
Taka mała garść statystyk.
Zapisane
"Przyglądając się dzisiejszemu Kościołowi (kler-liturgia-teologia) tradycyjny katolik najpierw się oburza, potem trwoży a w końcu wybucha śmiechem."
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #40 dnia: Czerwca 21, 2010, 14:08:18 pm »

Jak to miło stać z boku i patrzeć jak gryzą się po kostkach zwolennicy "okrogłostołowców"! ;D
Z przykrością to piszę, zbyt mądry to pan nie jest.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Marcus
aktywista
*****
Wiadomości: 715

« Odpowiedz #41 dnia: Czerwca 21, 2010, 14:11:07 pm »

Jak to miło stać z boku i patrzeć jak gryzą się po kostkach zwolennicy "okrogłostołowców"! ;D
Z przykrością to piszę, zbyt mądry to pan nie jest.

Już taką mam naturę, że nie chcę mieć ani dżumy, ani cholery. ;)
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #42 dnia: Czerwca 21, 2010, 14:12:31 pm »

Na co reakcją były słowa Pana szkieleta „O, znowu jakiś zwolennik Komorowa się pojawił”?

Ano, była to reakcja na wypowiedź Szanownego Pana Marcusa „Jeżeli chodzi o MJ to pójdzie do Canossy, posypie głowę popiołem i powróci na łono PiS.”


a skąd Pan wie, że nie była to reakcja na pierwsze 2 głosy na BK, jakie pojawiły się w naszym sondażu ? Bo ja nie widze zadnego zwiazku miedzy wypowiedzia p. Marcusa a wypowiedzia p. Szkieleta. Nie ma ani związku logicznego ani intencjonalnego - Szkielet nie cytowal Marcusa.

Proponuję z taką intencją przeczytać dalsze wypowiedzi - te co Pan je zacytowal:

Na co Szanowny Pan romeck raczył napisać „Proszę, panie moderatorze, nie obrażać tych co nie głosują tak jak pan.”

Na co Szanowny Pan szkielet napisał „Panie Romanie, cz ja gdzieś użyłem jakiekogolwiek obraźliwego słowa w stosunku do osoby, która oddała głos na Komorowa?? NIe. Po prostu stwierdziłem fakt.”


Dotychczasowe Pańskie wypowiedzi dowodza, że albo nie rozumie słowa pisanego albo „rżnie głupa” – nie mnie rozsądzać jaka jest prawda.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2010, 14:14:53 pm wysłana przez Krusejder » Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #43 dnia: Czerwca 21, 2010, 14:14:20 pm »

Marek Jurek w sondażach jest na końcu widać że obecnie cywilizacja Chrześcijańska nie jest na "topie".

po prostu współczesny przedstawiciel tej cywilizacji nie jest Karolem Wielkim
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #44 dnia: Czerwca 21, 2010, 14:16:26 pm »

a ja się nie dziwię, że MJ odszedł z PiS. Po tym jak co poniektórzy wyszli z sejmu podczas tak ważnych obrad...  >:(
A ja się Panu Marszałkowi akurat dziwię, Polska jest ważniejsza od osobistej urażonej ambicji czy uczuciu zawodu w stosunku do partyjnych kolegów, bo do tego się sprowadza Pańska diagnoza.

W jednym z ostatnich wywiadów p. Jurka,  jest taka jego wypowiedź:

Cytuj
- Co spowodowało pańskie odejście z PiS? Dlaczego nie chciał być pan w jednej partii z Jarosławem Kaczyńskim?

- Odszedłem, ponieważ kierownictwo PiS wspólnie z kierownictwem PO torpedowało prace konstytucyjne zmierzające do potwierdzenia prawa do życia jako pierwszego z praw człowieka. Nie chciałem być w partii, której stanowisko w sprawie zasad cywilizacji chrześcijańskiej jest wyborcze i bardzo niejednoznaczne.

http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010/aktualnosci/,1,3299713,aktualnosc.html


A tu: http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010/aktualnosci/jurek-prezydenta-moze-oslabiac-tylko-jedno,1,3299966,aktualnosc.html

druga część wywiadu.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 26 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Wybory II tura « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!