Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 15:13:00 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Wybory II tura
« poprzedni następny »
Ankieta
Pytanie: Na Kogo głosuję??  (Głosowanie skończone: Lipca 03, 2010, 09:10:01 am)
Jarosław Kaczyński - 77 (68,1%)
Bronisław Komorowski - 7 (6,2%)
żaden z dwóch - 29 (25,7%)
Głosów w sumie: 110

Strony: 1 [2] 3 4 ... 26 Drukuj
Autor Wątek: Wybory II tura  (Przeczytany 42428 razy)
Tyborek
uczestnik
***
Wiadomości: 179


GG - 6860640

« Odpowiedz #15 dnia: Czerwca 21, 2010, 11:35:08 am »

a ja się nie dziwię, że MJ odszedł z PiS. Po tym jak co poniektórzy wyszli z sejmu podczas tak ważnych obrad...  >:(
Zapisane
Przykazanie nowe daję wam, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem; żebyście i wy tak się miłowali wzajemnie. Po tym wszyscy poznają, żeście uczniami moimi, jeśli będziecie się wzajemnie miłowali. (J 13:34-35)
Krzysztof Cz.
uczestnik
***
Wiadomości: 174

« Odpowiedz #16 dnia: Czerwca 21, 2010, 11:40:33 am »

Proszę, panie moderatorze, nie obrażać tych co nie głosują tak jak pan.
a gdzie obrażono tu zwolenników (nie)Dołęgi KomoroWSIego ?

Czytanie ze zrozumieniem się kłania...
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #17 dnia: Czerwca 21, 2010, 11:41:19 am »

Przypominam innym moderatorom, że te niezrównoważone emocjonalnie zachowania jednego moderatora wpływają na obraz całego forum.
Czym innym są bezmyślne wypowiedzi uczestników forum a czym innym takowe w wykonaniu moderatorów...
Napisałbym coś panu, ale i tak by pan tego nie zrozumiał, więc szkoda mojego czasu.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Krzysztof Cz.
uczestnik
***
Wiadomości: 174

« Odpowiedz #18 dnia: Czerwca 21, 2010, 11:43:59 am »

Napisałbym coś panu, ale i tak by pan tego nie zrozumiał, więc szkoda mojego czasu.

Na szczęście nie Pan będzie oceniał co zrozumiem a co nie, natomiast chamstwo, które z Pan wychodzi przy Pańskim zacietrzewieniu jest porażające...
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #19 dnia: Czerwca 21, 2010, 11:44:37 am »

hahaha, ależ mnie pan rozśmieszył.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Marcus
aktywista
*****
Wiadomości: 715

« Odpowiedz #20 dnia: Czerwca 21, 2010, 11:46:39 am »

Po wypowiedziach pp. Komorowskiego i Kaczyńskiego zaraz po ogłoszeniu wstępnych wyników p. Napieralski musi sobie kupić dużo wazeliny, aby mu ww. panowie nie uszkodzili intymnych części ciała. ;D
Zapisane
Krzysztof Cz.
uczestnik
***
Wiadomości: 174

« Odpowiedz #21 dnia: Czerwca 21, 2010, 11:48:13 am »

hahaha, ależ mnie pan rozśmieszył.

Tak jak poprzednio - gdy udowodniłem na fk, że mija się Pan i Pańscy przyjaciele z prawdą wysyłał Pan do mnie listy z prośbą żeby już zamknąć temat.
Teraz woli Pan "rżnąć głupa"...
Zapisane
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #22 dnia: Czerwca 21, 2010, 11:50:03 am »

Po wypowiedziach pp. Komorowskiego i Kaczyńskiego zaraz po ogłoszeniu wstępnych wyników p. Napieralski musi sobie kupić dużo wazeliny, aby mu ww. panowie nie uszkodzili intymnych części ciała. ;D
E tam,lewactwo tak lubi wiec to nie bedzie tak zle ;D ;D ;D
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #23 dnia: Czerwca 21, 2010, 11:56:20 am »

hahaha, ależ mnie pan rozśmieszył.

Tak jak poprzednio - gdy udowodniłem na fk, że mija się Pan i Pańscy przyjaciele z prawdą wysyłał Pan do mnie listy z prośbą żeby już zamknąć temat.
Teraz woli Pan "rżnąć głupa"...
To Pan rżniesz głupa po całości. Pw dostał pan ode mnie jeden raz, więc forma "listy" jest bardzo dużym nadużyciem. Poza tym, nie prosiłem pana o zamykanie wątku. Niech pan tu nie wypisuje bzdur, bo sam Pan sobie wystawia świadectwo.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Krzysztof Cz.
uczestnik
***
Wiadomości: 174

« Odpowiedz #24 dnia: Czerwca 21, 2010, 12:04:19 pm »

...Pw dostał pan ode mnie jeden raz, więc forma "listy" jest bardzo dużym nadużyciem. Poza tym, nie prosiłem pana o zamykanie wątku. Niech pan tu nie wypisuje bzdur, bo sam Pan sobie wystawia świadectwo.

I znowu manipulacja - prosił Pan, żeby zamknąć temat i tak napisałem, a teraz wmawia mi Pan, że napisałem o zamykaniu wątku - ot, uczciwość wg Szanownego Pana Szkieleta.
Zapisane
Krzysztof Cz.
uczestnik
***
Wiadomości: 174

« Odpowiedz #25 dnia: Czerwca 21, 2010, 12:09:00 pm »

Pw dostał pan ode mnie jeden raz, więc forma "listy" jest bardzo dużym nadużyciem.

A co do sprawy "listów" - tak, oczywiście wysłał Pan jeden list i nie było moim celem "mataczenie" - wynika to z z samej treści:

"gdy udowodniłem na fk, że mija się Pan i Pańscy przyjaciele z prawdą wysyłał Pan do mnie listy z prośbą żeby już zamknąć temat"

napisałem udowodniłem a nie udowadniałem (wiele razy).
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #26 dnia: Czerwca 21, 2010, 12:12:40 pm »

Zdaje się panu, ale to pańska sprawa.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Krzysztof Cz.
uczestnik
***
Wiadomości: 174

« Odpowiedz #27 dnia: Czerwca 21, 2010, 12:20:22 pm »

Zdaje się panu, ale to pańska sprawa.

Smutną sprawą tego forum jest to, że ktoś taki jak Pan jest tu moderatorem...
Zapisane
marcin
Gość
« Odpowiedz #28 dnia: Czerwca 21, 2010, 12:21:12 pm »

ani JK ani BK nie są moimi ulubieńcami, ale nie iść na wybory czy oddać nieważny głos to powiedzenie że wisi mi kto z tej dwójki wygra wybory i będzie przez 5 lat prezydentem. Ano nie są oni dla mnie jednakowo obleśni i obrzydliwi :) Mimo tego że na głos Kaczyńskiego dostaję gęsiej skórki i poczynam czuć negatywne emocję to przy Komorowskim jawi się jako miła i sympatyczna osoba. Komorowski jest jednym z najbardziej fałszywych polityków, obłudny i kłamliwy. Myśl że taki polityczny dewiant mógłby być moim prezydentem sprawia że oddam głos na Kaczyńskiego niemal z radością i euforią. Ktoś prezydentem musi zostać i dla mnie wybór jest prosty.
Szkoda że JKM nie przekroczył 3%.
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #29 dnia: Czerwca 21, 2010, 12:25:53 pm »

Zdaje się panu, ale to pańska sprawa.

Smutną sprawą tego forum jest to, że ktoś taki jak Pan jest tu moderatorem...
Zawsze może pan zrezygnować z uczestnictwa na forum jeśli coś panu nie pasuje.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Strony: 1 [2] 3 4 ... 26 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Wybory II tura « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!