Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 12:22:59 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: "Faszystowskie świnie zabiorą Ci dziecko"
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 4 Drukuj
Autor Wątek: "Faszystowskie świnie zabiorą Ci dziecko"  (Przeczytany 10789 razy)
Andris krokodyl różańcowy
aktywista
*****
Wiadomości: 1371


« dnia: Czerwca 17, 2010, 11:51:21 am »

Przyjęto tę zafajdaną ustawę z kilkoma poprawkami. Pozostaje już tylko prośba o weto.

Jeden z blogerów zauważa:

Cytuj
Pomimo szerokiej i głębokiej krytyki tego poronionego pomysłu, w przedwyborczym zgiełku taki niezbyt ciekawy szczegół umyka opinii publicznej, media również się nim nie interesują za bardzo.
I tak, na gazecie.peel można przeczytać że "Napieralski reklamuje napój i zaprasza na disco". Erpe.peel informuje nas o tym, że jest akutalnie jakaś "Bitwa na pozwy o szpitale". O onecie nawet nie będę pisał, gdyż serwuje wiadomości kalibru "Czterdziestolatka rodzi po raz pierwszy", więc kompletnie poniżej jakiegokolwiek poziomu.
...
I tu taki mały osobisty manifest.
Jeśli mój potomek zasłuży sobie na klapsa - dostanie.
To jak wychowuję dziecko jest moją osobistą sprawą i żaden urzędniczyna nie będzie mi z butami w życie się wpychał i decydował o tym co jest dobre dla mnie i mojego potomstwa.
Jeśli któryś z tych parszywych darmozjadów mimo wszsytko zechce to zrobić, przysięgam na Boga, do ostatniej kropli krwi bronił będę mojego zamku i przed nimi i przed policjantami i przed każdym, kto będzie chciał zabrać mi moje dziecko. I mam tu na myśli prawdziwą krew - będą musieli mnie zastrzelić żebym pozwolił na takie coś.
Nie po to jest w tym żałosnym kraju sądownictwo, żeby tak ważkie decyzje podejmowały niekompetentne barany.
Jeśli ustawa przejdzie, wszem i wobec deklaruję nazywać każdego polityka oficjalnie i prosto w twarz zakłamaną faszystowską świnią która poza korytem pełnym własnego g..na świata nie widzi.
Godna szacunku postawa.

Ktoś niedawno napisał, że w Polsce już nie ma demokracji, tylko jest ochlokracja. W pełni się zgadzam.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2010, 11:53:51 am wysłana przez Andris Inkvizitors » Zapisane
Początkowo zamierzaliśmy nie odpisywać na Pański list, ale ponieważ Pan nalega, pragniemy poinformować, że nie odpowiemy na zadane pytanie.
gnome
aktywista
*****
Wiadomości: 1849


« Odpowiedz #1 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:17:16 am »

Cytuj
I mam tu na myśli prawdziwą krew - będą musieli mnie zastrzelić żebym pozwolił na takie coś
Wychodzę dokładnie z tego samego założenia. Po moim trupie i pięciu pasożytów socjalnych którzy staną przed moim domem.

Nawet te horrendalne podatki przeżyję jakoś, nawet te zakazy palenia, nakazy zapinania pasów ..... ale od dzieci WARA!
Zapisane
Podczas jednej z ceremonii w Bazylice św. Piotra, gdy wnoszono na sedia gestatoria papieża św. Piusa X, lud rzymski żywiołowo zareagował oklaskami, Papież widząc entuzjazm wiernych rozkazał zatrzymać pochód. Gdy tłum się uciszył rzekł do wiernych, że *nie należy czcić sługi w domu jego Pana.
grypa
uczestnik
***
Wiadomości: 169

« Odpowiedz #2 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:28:01 am »

A ja się boję o nasze dzieci... bo niby jak im mam stawić opór? Wystrczy donos sąsiada... a jak męża akurat nie będzie ( mam pecha, poważne problemy z dziećmi zdarzają się wtedy, gdy męża nie ma przez kilka dni), to co? Siły fizycznej u mnie tyle co kot napłakał... Mogę się zamykać i chować i tak wejdą. Zresztą pójdą po dzieci do szkoły i tyle naszego bronienia
Zapisane
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #3 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:31:52 am »

Ale co dokladnie mowi ta ustawa???Ze za klapsa zabiora dziecko?
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
grypa
uczestnik
***
Wiadomości: 169

« Odpowiedz #4 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:35:35 am »

Mogą, i to bez nakazu sądu. I nie tylko za to. I będą zbierać dane o rodzinach, o stanie zdrowia, o przypadłościach, nałogach. Rodziny będą miały teczki, a tymi teczkami będą się dzielić różne urzędy miedzy sobą. Tylko zainteresowani nie będą wiedzieli co tam jest.

Już teraz zabierają za biedę i wychowywanie niezgodne z widzimisię pani socjalnej, teraz będzie jeszcze łatwiej.
Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #5 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:36:52 am »

właśnie co mówi ustawa np. o klapsach? Kto głosował za tym?
Zapisane
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #6 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:39:04 am »

A jakis paragraf na to??Bo wlasnie dyskutuje z kolezanka z pracy,ktora mnie wysmiala.Powiedziala,ze jak ludzie moga byc taki glupi,zeby wierzyc,ze za klapsa mozna zabrac dzecko.
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #7 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:40:34 am »

Ale co dokladnie mowi ta ustawa???Ze za klapsa zabiora dziecko?
Tak się wszędzie o tym mówi. Nazywa się to przemoc w rodzinie.Ale jak wychować prawidłowo dziecko bez skarcenia choćby i klapsem?.Już widzę jak chuligani demolują stadion, a policja będzie upominała dobrym słowem?
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #8 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:46:50 am »

A jak ma wygladac naduzycie tej ustawy?Bo w sumie nigdzie sie nie doczytalem tak skrajnego podejscia,ze za klapsa zabiora.Raczej chodzi tu o to by zapobiec znecaniu sie nad dziecmi. No nie wiem...
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
gnome
aktywista
*****
Wiadomości: 1849


« Odpowiedz #9 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:46:52 am »

Cytuj
A ja się boję o nasze dzieci... bo niby jak im mam stawić opór?
Cóż, proponuje spisać nazwisko pasożyta socjalnego, który akcją będzie kierował i wysłać do niej/niego męża, koniecznie z młotkiem i po 23 :]
Cytuj
Powiedziala,ze jak ludzie moga byc taki glupi,zeby wierzyc,ze za klapsa mozna zabrac dzecko.
A dopiero co ze szwagrem rozmawiałem, 25 lat w Szwecji, opowiadał, że małych dzieci nie biorą do marketów rodzice bo jakby zaczęło wariować i rodzic dałby klapsa, to może czasem ze sklepu już bez dziecka wyjść.
To samo słyszałem ostatnio o Niemczech od kumpla który na kilka dni do kuzynki do Berlina pojechał.
Cytuj
Bo wlasnie dyskutuje z kolezanka z pracy,ktora mnie wysmiala
Koleżance polecam stary film (dziś oczywiście "postęp" jest dużo dalej) "postęp po szwedzku", może jej uśmiech zniknie z twarzy jak wylezie z tego kokonu TVNowsko-GWyborczego.
Zapisane
Podczas jednej z ceremonii w Bazylice św. Piotra, gdy wnoszono na sedia gestatoria papieża św. Piusa X, lud rzymski żywiołowo zareagował oklaskami, Papież widząc entuzjazm wiernych rozkazał zatrzymać pochód. Gdy tłum się uciszył rzekł do wiernych, że *nie należy czcić sługi w domu jego Pana.
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #10 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:48:25 am »

Właśnie podali, że Komorowski podpisał tą ustawę. Ale co ona dokładnie mówi? Bo może najpierw wyjaśnijmy to, nim zaczniemy rzucać gromy na tych, którzy tą ustawę uchwalili i podpisali.
Zapisane
gnome
aktywista
*****
Wiadomości: 1849


« Odpowiedz #11 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:49:05 am »

Cytuj
Bo wlasnie dyskutuje z kolezanka z pracy,ktora mnie wysmiala
Pan zamknie usta koleżance!

http://www.rzecznikrodzicow.pl/20100225_sprzeciw.php
Zapisane
Podczas jednej z ceremonii w Bazylice św. Piotra, gdy wnoszono na sedia gestatoria papieża św. Piusa X, lud rzymski żywiołowo zareagował oklaskami, Papież widząc entuzjazm wiernych rozkazał zatrzymać pochód. Gdy tłum się uciszył rzekł do wiernych, że *nie należy czcić sługi w domu jego Pana.
gnome
aktywista
*****
Wiadomości: 1849


« Odpowiedz #12 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:50:22 am »

Sejm RP przyjął 10 czerwca nowelizację "Ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie", która narusza podstawowe wolności obywatelskie. (tekst ustawy do pobrania)   

Jej założenia to m.in.:

1) Pracownik socjalny będzie miał prawo odebrać dziecko z rodziny, bez wyroku sądu. (art. 12a)

2) W każdej z 2.500 polskich gmin powstaną zespoły monitorujące życie prywatne ludzi.

3) Na podstawie procedury Niebieskiej Karty będą zbierane dane wrażliwe o rodzinie, bez zgody domniemanego sprawcy przemocy a nawet domniemanej ofiary.

4) Procedurę można będzie zacząć już po jednym niesprawdzonym donosie. (art 9d)

5) Ustawa nazywa przemocą: jednorazowe albo powtarzające się działanie lub zaniechanie naruszające wolność.

6) "Poradnik pracownika socjalnego" z 2009 r. (do pobrania) precyzuje, że przemocą jest: dawanie klapsów, "zawstydzanie", "krytykowanie" np. "krytykowanie zachowań seksualnych" - co powoduje, że każdy rodzic podejmujący działania wychowawcze, może być oskarżony o przemoc. Taka jest już dziś praktyka wielu krajów np. Szwecji.

7) W uzasadnieniu nowelizacji jest mowa, że problem przemocy dotyczy połowy rodzin w Polsce. Tak wielka jest planowana skala kontroli.

Źródło: link w poście powyżej.
Zapisane
Podczas jednej z ceremonii w Bazylice św. Piotra, gdy wnoszono na sedia gestatoria papieża św. Piusa X, lud rzymski żywiołowo zareagował oklaskami, Papież widząc entuzjazm wiernych rozkazał zatrzymać pochód. Gdy tłum się uciszył rzekł do wiernych, że *nie należy czcić sługi w domu jego Pana.
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #13 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:55:06 am »

Właśnie podali, że Komorowski podpisał tą ustawę. Ale co ona dokładnie mówi? Bo może najpierw wyjaśnijmy to, nim zaczniemy rzucać gromy na tych, którzy tą ustawę uchwalili i podpisali.
Kanalia.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
grypa
uczestnik
***
Wiadomości: 169

« Odpowiedz #14 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:57:13 am »

Cytuj
art 12 a.1
1. W razie bezpośredniego zagrożenia życia lub zdrowia dziecka w
związku z przemocą w rodzinie pracownik socjalny wykonujący
obowiązki służbowe ma prawo odebrać dziecko z rodziny i umieścić
je u innej niezamieszkującej wspólnie osoby najbliższej, w rozumieniu
art. 115 § 11 ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. – Kodeks karny (Dz.
U. Nr 88, poz. 553, z późn. zm.5)), w rodzinie zastępczej lub w całodobowej
placówce opiekuńczo-wychowawczej.

Art. 2.
W ustawie z dnia 25 lutego 1964 r. – Kodeks rodzinny i opiekuńczy (Dz. U. Nr 9, poz.
59, z późn. zm.6)) po art. 96 dodaje się art. 961 w brzmieniu:
„Art. 961. Osobom wykonującym władzę rodzicielską oraz sprawującym opiekę
lub pieczę nad małoletnim zakazuje się stosowania kar cielesnych.”.


2) art. 41a otrzymuje brzmienie:
„Art. 41a. § 1. Sąd może orzec obowiązek powstrzymania się od przebywania w
określonych środowiskach lub miejscach, zakaz kontaktowania się z
określonymi osobami, zakaz zbliżania się do określonych osób, zakaz
opuszczania określonego miejsca pobytu bez zgody sądu lub nakaz
opuszczenia lokalu zajmowanego wspólnie z pokrzywdzonym w razie
skazania za przestępstwo przeciwko wolności seksualnej lub obyczajności
na szkodę małoletniego oraz w razie skazania za umyślne przestępstwo
z użyciem przemocy, w tym przemocy przeciwko osobie
najbliższej; obowiązek lub zakaz może być połączony z obowiązkiem
zgłaszania się do Policji lub innego wyznaczonego organu w określonych
odstępach czasu.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: "Faszystowskie świnie zabiorą Ci dziecko" « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!