Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 28, 2024, 17:59:58 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231965 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Policja prawdopodobnie znalazła ciało b. historyka UO
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 Drukuj
Autor Wątek: Policja prawdopodobnie znalazła ciało b. historyka UO  (Przeczytany 5494 razy)
Civitas Dei
adept
*
Wiadomości: 36


« dnia: Czerwca 17, 2010, 09:36:35 am »

Cytuj
Policja podejrzewa, że zmarłym mężczyzną, którego znaleziony w piątek w samochodzie pod Karolinką jest najprawdopodobniej Dariusz Ratajczak, były historyk UO, uznany przed laty za kłamcę oświęcimskiego.



http://wyborcza.pl/1,75478,8018753,Policja_prawdopodobnie_znalazla_cialo_klamcy_oswiecimskiego.html



http://proca.pl/pokaz/4828/apel_w_sprawie_smierci_doktora_dariusza_ratajczaka
Zapisane
"Liberalni katolicy są wilkami odzianymi w owcze skóry. Będą was nazywali papistami, klerykałami, nieprzejednanymi wstecznikami. Miejcie to sobie za honor."
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #1 dnia: Czerwca 17, 2010, 14:39:18 pm »

W jednym z wywiadów dla Tygodnika Polskiego, dr Dariusz Ratajczak powiedział tak:

Cytuj
Jak już nadmieniłem, na początku marca 1999r. wydałem własnym sumptem i w symbolicznym nakładzie 320 egzemplarzy książkę "Tematy niebezpieczne". Zrobiłem to, aby w publicystycznej formie utrwalić, zostawić ślad po niektórych moich uczelnianych wykładach. Jeden z jej podrozdziałów nosił tytuł " Rewizjonizm holokaustu". Przez miesiąc na uczelni nic się nie działo, chociaż pierwsze egzemplarze "Tematów..." przekazałem osobiście Rektorowi Nicieji i uczelnianej "górze". Nie omieszkałem również sporządzić stosownych, uprzejmych dedykacji. Po miesiącu, dokładnie 7 kwietnia, wzywa mnie do siebie... nie, nie Rektor, czy Dyrektor Instytutu Historii, ale jeden z redaktorów... "Gazety Wyborczej", który mówi mi z uśmieszkiem na twarzy, że za chwilę "wklepiemy Pana w ziemię za tą książeczkę i jej podrozdzialik o holokauście".

http://www.starwon.com.au/~korey/Ratajczak/D.Ratajczak%20-%20Prawda%20Ponad%20Wszystko.htm


Inny fragment z tego wywiadu:

"Jestem mimo wszystko optymistą. To się prędzej czy później rozpadnie jak domek z kart. Nie można bez końca żyć w sztucznym, wymyślonym świecie. Ludzie przejrzą na oczy. Przemawia przeze mnie w tym miejscu nie tylko historyk, ale i osoba przekonana o sile Boskiego porządku rzeczy. Cóż, ja już tego pewnie nie dożyję, polegnę w walce z Systemem. Nie ma jednak wojny bez ofiar; ofiary są nawet konieczne. Szczególnie w słusznej sprawie."


I cóż?  ano to, że szmatławiec dał w pierwszej wersji taki tytuł:

Policja prawdopodobnie znalazła ciało kłamcy oświęcimskiego



Chociaż nawet dziecko wie, że o zmarłych mówi się albo dobrze, albo wcale – to nie wiedzą tego "dziennikarze" G. Wyborczego. Szybko jednak zmienili zdanie, bo po ponad 150 komentarzach krytyki i oburzenia czytelników tytuł został zmieniony.

Ta sama gazeta w 1999 r. (powyżej w zalinkowanym wywiadzie dla Tygodnika Polskiego możemy przeczytać) nagłośniła temat wydania esejów historyczno-politycznych "Tematy niebezpieczne", przez które Dariusz Ratajczak został zawieszony w prawach nauczyciela akademickiego na Uniwersytecie Opolskim, a następnie otrzymał zakaz wykonywania zawodu na 3 lata.

Co było takiego strasznego w owej publikacji? Autor przedstawił poglądy rewizjonistów historycznych dotyczące holokaustu (sic!). Był to zaledwie jeden rozdział całej książki. On sam wielokrotnie twierdził, że z tymi poglądami się nie zgadza. Mimo to Wyborcza ochrzciła dr Ratajczaka “kłamcą oświęcimskim” przez co on sam aż do śmierci nie mógł znaleźć pracy w swoim zawodzie.

Pisał do prawicowych tytułów (Opcja na prawo, Najwyższy CZAS!, Myśl Polska) jako historyk i publicysta. Prowadził niezależne wykłady, wykładał w całej Polsce. Aby się utrzymać pracował przez pewien czas jako nocny stróż. Dawni przyjaciele omijali go z daleka..

Dobrze wspominali go studenci i w większości nie zgadzali się z tym co go spotkało.

Idąc dalej; w Nowej Trybunie Opolskiej  - z 01 lipca 2006, red.Olszewski Mirosław w artykule  "Żydożerca szuka pracy"

http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20060701/REPORTAZ/60630027
 
Dariusz Ratajczak, historyk oskarżony przed kilkoma laty o kłamstwa oświęcimskie

"Jestem byłym Ratajczakiem i chyba wszystkim jest z tym lepiej"

Żydożerca szuka pracy

(...)

możemy przeczytać:

Cytuj
Poglądy Ratajczaka dotknęły jego rodzinę nie tylko w kwestii spodziewanego rozwodu:

- Mój syn poszedł swego czasu w marszu żywych w Oświęcimiu. I traf chciał – w przypadki jednak nie wierzę – że dziennikarka lokalnej “Gazety Wyborczej” podeszła do niego i zapytała, czy jest synem tego słynnego kłamcy oświęcimskiego. Syn odparł, że jest, a przede wszystkim, że dumny jest z ojca. Lecz cóż się potem ukazało w gazecie? Otóż zdjęcie z podpisem, że syn Ratajczaka uczestniczył w marszu, gdy tymczasem jego ojciec zaprzecza istnieniu Auschwitz-Birkenau! Istnieniu obozu!!!   No, ręce opadają…


Tak ręce opadają!, ale i na tego szmatławca przyjdzie kiedyś czas, za te wszystkie kłamstwa, przeinaczenia, etc ....

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie, a Światłość wiekuista niechaj mu świeci.




« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2010, 15:36:36 pm wysłana przez Mama » Zapisane
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #2 dnia: Czerwca 17, 2010, 14:54:19 pm »

Akurat przejezdzalem samochodem kolo miejsca znalezienia zwlok tamtego dnia i powiedzialem do Zony,ze zas cos sie stalo. Kurcze,a dzisiaj rowniez dowiedzialem sie,ze to dr Ratajczak. Niesamowity czlowiek,potrafil powiedziec co mysli na przekor innym... Swiatly umysl... Gowno Wyborcze zniszczylo mu zycie..RIP +++
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #3 dnia: Czerwca 17, 2010, 14:55:15 pm »

+++
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #4 dnia: Czerwca 17, 2010, 19:03:45 pm »

+++
Czy OMP Lubin już wysłała list gratulacyjny?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2010, 19:07:28 pm wysłana przez stefan » Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #5 dnia: Czerwca 17, 2010, 19:49:08 pm »

Lubin???
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #6 dnia: Czerwca 17, 2010, 20:26:26 pm »

Jeszcze ciekawe słowa dr Dariusza Ratajczaka z powyzszego  wywiadu z nim:

Cytat: dr Dariusz Ratajczak

Pyta Pan o osławiony antysemityzm... Cóż, zapewne nadal istnieją osobnicy, którzy uważają, że Żydzi odpowiadają za całe zło na tym padole łez. To już nawet nie są antysemici; to są wariaci. Podobnie istnieje całkiem sporo Żydów, którzy uważają tzw. gojów za podludzi, zwierzęta, “pegarim”, czy co tam jeszcze. Na wariatów nie ma rady- i tyle.

http://www.starwon.com.au/~korey/Ratajczak/D.Ratajczak%20-%20Prawda%20Ponad%20Wszystko.htm

Zapisane
marcin
Gość
« Odpowiedz #7 dnia: Czerwca 17, 2010, 20:47:21 pm »

a jaka była przyczyna śmierci?
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #8 dnia: Czerwca 17, 2010, 20:53:56 pm »

a jaka była przyczyna śmierci?
Prędzej, czy później sie "dowiemy"
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Sigfried
aktywista
*****
Wiadomości: 698

« Odpowiedz #9 dnia: Czerwca 17, 2010, 22:25:34 pm »

RIP +++, ofiara wieszcza Adama
Zapisane
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #10 dnia: Czerwca 18, 2010, 03:08:43 am »

Kolejna ofiara...

Dziwnym jest fakt, że ochrona marketu twierdzi, ze dzień wcześniej samochodu ś.p. doktora Ratajczaka nie było...
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #11 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:33:43 am »

Nie,juz zdementowano ponoc.. Stal tam od 28 maja..  Wczoraj byla sekcja,zobaczymy...
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #12 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:36:37 am »

Nie,juz zdementowano ponoc.. Stal tam od 28 maja..  Wczoraj byla sekcja,zobaczymy...
Buhaha, ale bzdury. I przez 3 tygodnie nikt nie widział, ze leży w tym samochodzie człowiek. Przecież Karolinka to wielkie centrum handlowe. Za dwa dni dowiemy się, że się utopił w Odrze w czasie powodzi i fala przyniosłą samochód na parking.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #13 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:50:19 am »

Ja bym sie nie zdziwil wcale,ochrona niestety tak pracuje..W sumie to 2 tyg. by wypadalo... No ja przyznam szczerze,ze idac z zakupami z Zona to nie zagladam do samochodow,nawet tych co stoja obok mojego...Ciezko jest tak naprawde zauwazyc kogos kto lezy zalozmy w samochodzie.
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #14 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:51:56 am »

Wystarczy przejrzeć zapis z kamer. Ale oczywiście nikt tego nie upubliczni.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Strony: [1] 2 3 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Policja prawdopodobnie znalazła ciało b. historyka UO « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!