Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 22:48:37 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Ogłoszenia lokalne  |  Metropolia warszawska  |  Wątek: koscioly.warszawa.pl
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: koscioly.warszawa.pl  (Przeczytany 1405 razy)
Jarod
aktywista
*****
Wiadomości: 2523


« dnia: Maja 25, 2010, 21:54:21 pm »

Ze skrzynki mejlowej :

Witam Was,
 
Chciałam Wam polecić super strone o kościołach w lewobrzeżnej Warszawie: http://koscioly.warszawa.pl/
Była ona przedmiotem pracy magisterskiej mojej koleżanki, która wczoraj uzyskała tytuł magistra inżyniera geodezji i kartografii :)
Poza dokładna mapą archidiecezji z podziałem na dekanaty i parafie, są tu informacje szczegółowe o WSZYSKICH kościółach w archidiecezji warszawskiej, wraz z galerią zdjęć i porządkiem mszy świętych... W niektórych kościołach jest też opcja panoramy, w której można obejrzeć dany kościół od środka.
To najlepsza aktualnie strona o kościołach Warszawy jaką znam.
 
Polecam serdecznie!
Karolina
Zapisane
Jarod
aktywista
*****
Wiadomości: 2523


« Odpowiedz #1 dnia: Maja 25, 2010, 22:37:15 pm »

Niestety godziny Mszy sa niekatulane. Popularny blad poczatkujacych webmasterow - umieszczanie informacji bez zastanawiania sie czy da sie rade na biezaca te informacje utrzymywac w aktualnosci.
Zapisane
Robertus
adept
*
Wiadomości: 11

« Odpowiedz #2 dnia: Maja 25, 2010, 23:49:45 pm »

Niestety godziny Mszy sa niekatulane. Popularny blad poczatkujacych webmasterow - umieszczanie informacji bez zastanawiania sie czy da sie rade na biezaca te informacje utrzymywac w aktualnosci.

Powolutku - Pani Autorka, jak mniemam, na razie nie pretendowała do miana webmasterki, lecz do tytułu inżyniera.
Faktycznie, strona bardzo ładnie i profesjonalnie zrobiona. I ja też się przyłączę do głosów o prawobrzeżną Warszawę. :)

Ja kiedyś myślałem o takiej stronie - może by wspólnymi siłami coś takiego zrobić? - opartej na google maps (albo jakiejś innej mapie), z mechanizmem wyszukiwania: podaj miejsce, gdzie jesteś, a serwis poda Ci Msze w promieniu X km, w określonym przedziale czasu. Fajne by było, nie? :)
Zapisane
wiridiana
aktywista
*****
Wiadomości: 1255


gg 5253636

Ad altare Dei
« Odpowiedz #3 dnia: Maja 26, 2010, 16:26:06 pm »

W moim dekanacie są okropne....
Ale jak się przemaluje, dostawi parę ścian i jakiś ołtarz oraz witraże to będzie supcio :D
Zapisane
http://wiridiana.blogspot.com/
W wodospadach Twych kędziorów będę nurzać dłonie,
Szept namiętny zaplatając w pasma wokół skroni. Zacałuję blaski oczu zanim znów dzień wstanie.
Strony: [1] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Ogłoszenia lokalne  |  Metropolia warszawska  |  Wątek: koscioly.warszawa.pl « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!