Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 16:34:57 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Brawario2 masakruje JKM
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 19 20 [21] 22 Drukuj
Autor Wątek: Brawario2 masakruje JKM  (Przeczytany 40060 razy)
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #300 dnia: Maja 22, 2014, 14:12:44 pm »

Nie zauważam... natomiast zauważam tego typu "wykoślawienie moralne" komentującego te wypowiedzi w taki sposób Pana Zaremby...całkiem szczerze. :)
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #301 dnia: Maja 22, 2014, 14:19:57 pm »

Nie zauważam... natomiast zauważam tego typu "wykoślawienie moralne" komentującego te wypowiedzi w taki sposób Pana Zaremby...całkiem szczerze. :)
Mógłby Pan to jakoś bardziej zrozumiale to napisać, bo nijak nie mogę rozczytać o co w tym zdaniu Panu chodzi?
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #302 dnia: Maja 22, 2014, 14:24:19 pm »

Nie zauważam... natomiast zauważam tego typu "wykoślawienie moralne" komentującego te wypowiedzi w taki sposób Pana Zaremby...całkiem szczerze. :)
Mógłby Pan to jakoś bardziej zrozumiale to napisać, bo nijak nie mogę rozczytać o co w tym zdaniu Panu chodzi?

Najprościej zatem. Wysnuwane na podstawie rozmaitych wypowiedzi JKMa, przez Pana Zarembę wnioski, świadczą o jego wybujałej wręcz fascynacji tematami, które sam JKMowi niniejszym zarzuca. Osobiście czytając czy słuchając wypowiedzi JKM na tematy powyższe nigdy bym do podobnych ocen i wniosków co Pan Zaremba nie doszedł... poważnie...
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Krzysztof Cz.
uczestnik
***
Wiadomości: 174

« Odpowiedz #303 dnia: Maja 22, 2014, 15:47:26 pm »

Ma Pan rycerza w avatarze (chyba tak to się nazywa :) ) a cytuje Pan komunistyczne prawo...
Człowiek rycerski, jak ktoś obrażał jego najbliższych "lał w mordę", a nie czytał kodeks karny.
Rozumiem, że jak Pan jedzie z kimś samochodem 60 km/h na ograniczeniu do 50 Pan cytuję mu kodeksy i wysokość mandatu za tą "zbrodnię" ;) .
A jak ktoś powie, że w Oświęcimiu nie zginęło 6 mln tylko np. 1 mln. to Pan mu tłumaczy, że to mowa nienawiści, negacjonizm i popieranie zbrodniczego systemu, i podaje paragraf kodeksu karnego?
Mowa nienawiści? Sam pan ją trenuje, co widać w powyższym cytacie, a co do pogróżek, naprawdę są karalne, podobnie jak nękanie itp. Oczywiście jak poszkodowany zechce się z tym babrać. Wybór jest - znosić albo włóczyć po sądach.
:D
Coś się Panu pozajączkowało, w mojej wypowiedzi nie było żadnego cytatu.
A Pana tekst o tym, że trenuję mowę nienawiści szkoda nawet komentować...
Zapisane
Krzysztof Cz.
uczestnik
***
Wiadomości: 174

« Odpowiedz #304 dnia: Maja 22, 2014, 15:56:04 pm »

Ano totyż ... A dla równowagi to:
Cytuj
Zwracam się do (...)
Podpisano Piotr Zaremba...

Niech się Pan nie ogranicza :)
Paradowska, Olejnik, Kurski, Gugała, Lis, Kurski, Nowicka, Kaczyński, Tusk, Zwiefka, Szczuka, Żakowski, Ordyński, Migalski, Kowal, Warzecha, Semka itp. itd
Jest z czego wybierać.
Zapisane
Kalistrat
aktywista
*****
Wiadomości: 1429


« Odpowiedz #305 dnia: Maja 22, 2014, 16:27:34 pm »

od dziś spać Pan spokojnie nie powinien, ...
Abstrahując od kontekstu sprawy zdanie powyższe ma charakter groźby karalnej - Art. 190 KK
Panie jwk, nawet gdyby p. Pięknowłosy złożył pozew, to i tak byle papuga by p. Kozłowskiego wybronił - nie groził przecież popełnieniem przestępstwa (np. sklepaniem miski) tylko wyegzekwowaniem satysfakcji. My tutaj możemy sobie dumać nad tym, jak ta egzekucja satysfakcji może wyglądać, ale sąd musi wątpliwości interpretować na korzyść pozwanego zgodnie z zasadą in dubio pro reo.
Zapisane
Seb. Kozłowski
rezydent
****
Wiadomości: 291

« Odpowiedz #306 dnia: Maja 22, 2014, 18:46:29 pm »

od dziś spać Pan spokojnie nie powinien, ...
Abstrahując od kontekstu sprawy zdanie powyższe ma charakter groźby karalnej - Art. 190 KK
Panie jwk, nawet gdyby p. Pięknowłosy złożył pozew, to i tak byle papuga by p. Kozłowskiego wybronił - nie groził przecież popełnieniem przestępstwa (np. sklepaniem miski) tylko wyegzekwowaniem satysfakcji. My tutaj możemy sobie dumać nad tym, jak ta egzekucja satysfakcji może wyglądać, ale sąd musi wątpliwości interpretować na korzyść pozwanego zgodnie z zasadą in dubio pro reo.
Słusznie, Panie Kalistracie!
Piszę tu pod swoim nazwiskiem, nie chronię się pod żadnymi pseudonimami. Zadziwiają mnie jednak swą postawą takie indywidua, które śmią obrażać ludzi ukrywając się pod pseudonimami (N.N. pseudonim: Pięknowłosy), czy też pouczać innych o odpowiedzialności (N.N. pseudonim "jwk"). Dlatego wyraźnie napisałem: z anonimami o poważnych sprawach nie dyskutuję. Jeśli takie indywiduum chce ze mną dyskutować o sprawach poważnych, to niech będzie mężczyzną, niech ma honoru choćby tyle, co brudu wejdzie za paznokieć i objawi mi się z imienia i nazwiska oraz powie, gdzie je można znaleźć. Kim jestem i gdzie można mnie znaleźć? - ja tego nie zataiłem. Który będzie odważny???
Zapisane
marekkoc
aktywista
*****
Wiadomości: 924

« Odpowiedz #307 dnia: Maja 22, 2014, 19:17:16 pm »

od kaczyzmu do tuskizmu, od Olejniczaka do peeselaka - huzia na Korwina.
Znaczy - Korwin idzie w górę!!!!!!!  ;D
Zapisane
"od wszelkiego zła się powstrzymujcie" (1Tes 5:21 BT)
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #308 dnia: Maja 22, 2014, 19:32:11 pm »

od kaczyzmu do tuskizmu, od Olejniczaka do peeselaka - huzia na Korwina.
Znaczy - Korwin idzie w górę!!!!!!!  ;D
Hahaha, zobaczymy jak zarzuci kolejnym babolem. Ma jeszcze troche ponad 24h czasu. Wierzę, ze stanie na wydokości zadania ;D Krul, Krul, Kruuuuul!!!
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
marekkoc
aktywista
*****
Wiadomości: 924

« Odpowiedz #309 dnia: Maja 22, 2014, 20:23:07 pm »

http://wybory.gazeta.pl/ParlamentEuropejski2014/1,136695,15615984,Wybory_do_Parlamentu_Europejskiego__LIVEBLOG_,,,907675.html#BoxWiadTxt

nie jest źle w sondażach, nie jest źle

Kto wie do czego posunie się establishment (nie tylkopolityczny) gdy nie uda się JKM ośmieszyć standardowym obrzucaniem kupą ( a la Czerska, czy inne TVN). Wspólne wystąpienie płemieła i kaczaka w sobotni wieczór na tle flagi jew-ro-sojuza? Ostre napomnienia dla elektoratu w niedzielę?

co tam cisza wyborcza jak się stół pali (okrągły)
« Ostatnia zmiana: Maja 22, 2014, 20:35:30 pm wysłana przez marekkoc » Zapisane
"od wszelkiego zła się powstrzymujcie" (1Tes 5:21 BT)
marekkoc
aktywista
*****
Wiadomości: 924

« Odpowiedz #310 dnia: Maja 22, 2014, 20:29:17 pm »

wczoraj Olejniczak (watażka z SLD) przytoczył w TVP INFO wypowiedź JKM "skurw...ne społeczeństwo skur...li" żeby, jak się zdaje, mu dowalić...
Zapisane
"od wszelkiego zła się powstrzymujcie" (1Tes 5:21 BT)
stary kontra
aktywista
*****
Wiadomości: 535

« Odpowiedz #311 dnia: Maja 22, 2014, 21:36:29 pm »

Nigdy nie przypuszczałem , ze dożyję czasów w których Wrogiem Publicznym nr 1 - jakowymś Goldsteinem - zostanie JKM.
Zapisane
Krzysztof Cz.
uczestnik
***
Wiadomości: 174

« Odpowiedz #312 dnia: Maja 22, 2014, 23:54:09 pm »

od kaczyzmu do tuskizmu, od Olejniczaka do peeselaka - huzia na Korwina.
Znaczy - Korwin idzie w górę!!!!!!!  ;D
Hahaha, zobaczymy jak zarzuci kolejnym babolem. Ma jeszcze troche ponad 24h czasu. Wierzę, ze stanie na wydokości zadania ;D Krul, Krul, Kruuuuul!!!

Proszę Pana, mogę wiedzieć co znaczy "babola"?
Czy chodzi Panu o to, że JKM nie jest poprawny politycznie, czy o to, że kłamie?
Zapisane
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #313 dnia: Maja 23, 2014, 07:00:49 am »

Hahaha, zobaczymy jak zarzuci kolejnym babolem. Ma jeszcze troche ponad 24h czasu. Wierzę, ze stanie na wydokości zadania ;D Krul, Krul, Kruuuuul!!!

Oj już tak nie krzycz Przyjacielu Drogi, bo pomyślę, że wpływają na Ciebie radości dnia codziennego...;)
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #314 dnia: Maja 23, 2014, 09:09:37 am »

Szanowni Państwo - uprzejmie przypominam o konieczności zwracanae się do współforowiczów z szacunkiem.
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
Strony: 1 ... 19 20 [21] 22 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Brawario2 masakruje JKM « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!