Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 12:20:45 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Brawario2 masakruje JKM
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 18 19 [20] 21 22 Drukuj
Autor Wątek: Brawario2 masakruje JKM  (Przeczytany 40048 razy)
Regiomontanus
aktywista
*****
Wiadomości: 3611


« Odpowiedz #285 dnia: Maja 21, 2014, 15:11:42 pm »

Ależ szmatka z tej Stokrotki.
Zapisane
Certe, adveniente die judicii, non quaeretur a nobis quid legerimus, sed quid fecerimus.
Rafal
rezydent
****
Wiadomości: 321


Comfy chair ?!

« Odpowiedz #286 dnia: Maja 21, 2014, 17:21:59 pm »

A gdzie była moderacja, gdy nazywał Pan JKMa ścierwem? Tu nie pudelek czy komentarze na Onecie, daruj sobie Pan. Ewentualnie na forum hybryd bublowo-pisiackich (swoją drogą ciekawy melanż) idź Pan.
Zapisane
Dum Deus calculat, mundus fit.
Seb. Kozłowski
rezydent
****
Wiadomości: 291

« Odpowiedz #287 dnia: Maja 21, 2014, 21:03:13 pm »

Gdzie jest moderacja?

Pozwolę sobie zauważyć, że gdyby Moderacja miała zadziałać surowo względem kogokolwiek, to musiałby zadziałać surowo również wobec Pana. Kto mieczem wojuje...

Czytam Pańskie wypowiedzi ... i pozostaję pod głębokim wrażeniem. Pod negatywnym wrażeniem, niestety. Pańskie wypowiedzi są przeładowane emocjami. Zupełnie nie zrozumiałe jest dla mnie pochodzenie tych emocji. Swoim politycznym przeciwnikom przypina Pan jakieś łatki... Zupełnie nie rozumiem: po co to wszystko?
na przykład:
Cytat: Pięknowłosy
Panom już się raczyło mocno pomieszać od tego uwielbienia dla clowna z muchą. (...)
tudzież
Cytat: Pięknowłosy
Z tą pedofilią mocno się przesadza.
(...)lekka pedofilia nie jest szkodliwa społecznie(...)

Ma Pan dalej zamiar strugać wariata?
Czemu ma to służyć? Wypowiadając się w ten sposób nikogo nie stawia Pan w złym świetle, jak tylko samego siebie. Naprawdę, tak to działa.
Szczerze Pana proszę: proszę poczytać jakiekolwiek artykuły popularnonaukowe traktujące o psychologii komunikacja społecznej lub o komunikacji interpersonalnej. Tam znajdzie Pan informacje w jaki sposób należy formułować wypowiedzi, aby dotrzeć do adwersarza, aby zechciał słuchać i słuchał tego, co ma Pan do powiedzenia.

Cytat: Pięknowłosy
Cytat: STS
Radzę trochę ochłonąć, powstrzymać się od pisania, poczytać swoje wpisy, przemyśleć co nieco...
Ja wiem, że mi Pan radzi pisać o clownie z muchą tylko peany na jego cześć lub wcale, niemniej muszę po raz kolejny odmówić.
Proszę mi wybaczyć dosadność komentarza, ale to brzmi, Panie Pięknowłosy, jak konfabulacje psychotyka! Znam osobiście kilka osób cierpiących na tę straszną chorobę, stąd skojarzenie, bo takie wypowiedzi są typowe dla tej choroby. Ja oczywiście nie ośmielam się Panu imputować choroby. Ja sygnalizuję, że taki sposób myślenia, takie wypowiedzi nie brzmią poważnie. Ba! Takie wypowiedzi brzmią skrajnie niepoważnie.

A KNP w najnowszych sondażach przegrywa nawet z palikociarnią.
Cytat: STS
Prosze się zastanowić, czy Pana zacietrzewienie w walce już nawet nie z p. Korwinem-Mikke, ale całym KNP, nie stawia Pana przypadkiem po drugiej stronie politycznej barykady. Swoją drogą - ciekawe jakby Pan zareagował, gdyby któryś z dyskutantów ucieszył się, że PiS przegrywa w sondażach z PO?
Proszę się zastanowić po której stronie politycznej barykady stawia Pana popieranie człowieka, który pochwala zbrodnie putinowskie, pisał dla Urbana, przyjaźni się z wysoko postawionymi masonami polskimi i jest z nimi po imieniu, obraża kobiety i sugeruje bez owijania w bawełnę, że jego zdaniem są głupsze od mężczyzn, stoją pomiędzy mężczyzną a dzieckiem w hierarchii; uważa, że aborcja dyskretna niekoniecznie powinna być penalizowana; obraża niepełnosprawnych i jest zwolennikiem zamordyzmu prl-owskiego, a ponadto rzekł raz, że prezydent Komorowski jest bardziej konserwatyny od J. Kaczyńskiego, który jest "pobożnym socjalistą".
Więc nie rozśmieszaj Pan ludzi z tym straszeniem PO, które było sojusznikiem "JKM" i której to partii politycznie ten człowiek jest użyteczny.
No i tu mamy powtórkę i esencję tych wszystkich błędów, które Pan popełnia.
Pozwolę sobie skomentować Pańskie zarzuty względem JKM
Cytat: Pięknowłosy
pochwala zbrodnie putinowskie
Gdyby nam Pan powiedział, co to są owe "putinowskie zbrodnie", to można byłoby się do tego odnieść, podyskutować z Panem. Jednak takie nieokreślone znaczeniowo wyrażenia nie świadczą o niczym innym, jak o nadmiernym rozemocjonowaniu osoby, która ich używa.
Cytat: Pięknowłosy
pisał dla Urbana
No i co z tego? A wie Pan, że Pan Jezus przebywał w towarzystwie prostytutek i oszustów? Gdyby Urbana nawrócić i reedukować to może byłby jeszcze z niego kawał porządnego człowieka przed śmiercią. Wielu ludzi dopuszcza się wielkiego zła, ale to jeszcze nie oznacza, że nie da się tej sytuacji zmienić.
Cytat: Pięknowłosy
przyjaźni się z wysoko postawionymi masonami polskimi i jest z nimi po imieniu
Gdyby Pan wiedział z kim ja się przyjaźnię i z kim jestem po imieniu, to dopiero gały by Panu z orbit wyszły. Poważnie!
Cytat: Pięknowłosy
obraża kobiety i sugeruje bez owijania w bawełnę, że jego zdaniem są głupsze od mężczyzn
Jeśli jego zdaniem tak jest - to niech mu tak będzie. Musi Pan zrozumieć, że każdy człowiek ma prawo do swojej opinii, choćby głupiej. Obowiązek dążenia do prawdy ergo korygowania swoich opinii to inna sprawa.
O ile mnie wiadomo, JKM wyrażał wielokrotnie opinię, że kobiety są mniej inteligentne od mężczyzn. Taką opinię da się nawet udokumentować informacjami rangi doniesień naukowych. I co z tego? Nic! Za to kobiety są lepsze w haftowaniu od mężczyzn. Czy taka opinia jest obraźliwa dla kogokolwiek?
Cytat: Pięknowłosy
[JKM uważa, że kobiety - przyp. mój Seb. Kozłowski] stoją pomiędzy mężczyzną a dzieckiem w hierarchii
Coś potwornego!!! A wie Pan, że Duch Święty też tak uważa? Przez św. Pawła Apostoła Duch Święty wypowiedział się tak:
Cytat: Ef 5,22-25
Żony niechaj będą poddane swym mężom, jak Panu, bo mąż jest głową żony, jak i Chrystus - Głową Kościoła: On - Zbawca Ciała. Lecz jak Kościół poddany jest Chrystusowi, tak i żony mężom - we wszystkim.
Cytat: Pięknowłosy
[JKM uważa, że  - przyp. mój Seb. Kozłowski]aborcja dyskretna niekoniecznie powinna być penalizowana
Penalizacja aborcji to w ogóle bardzo trudny temat. Każda aborcja jest tragedią konkretnych ludzi i dlatego wymaga indywidualnego podejścia. Nie da się takich problemów rozstrzygać systemowo.
Poza tym ciało osoby zamordowanej w drodze aborcji ma to do siebie, że łatwiej jest je zniszczyć. Człowiek od chwili urodzenia zyskuje osobowość prawną. Sporządza się dokumenty i aparat państwowy dowiaduje się, że narodził się nowy obywatel. Wtedy aparat może skuteczniej chronić małego obywatela lub dochodzić sprawiedliwości, gdyby ktoś go skrzywdził. W przypadku dziecka nienarodzonego aparat nie jest w stanie działać skutecznie.
Są grzechy, które nazywa się wołającymi o pomstę do nieba. Umyślne zabójstwo stoi na pierwszym miejscu w tym krótkim katalogu. Aborcja najczęściej jest umyślnym zabójstwem. Nie wiem, czy Pan przeżył cokolwiek w swoim życiu. Ja, jak na swoje młode lata, przeżyłem wiele. Zbyt wiele. Widziałem wystarczająco wiele, abym wiedział, jak surowo, z jaką srogością Pan Bóg mści na matkach śmierć ich abortowanych dzieci. Nie chciałby Pan doświadczyć czegoś takiego, szczerze Panu mówię.

Z pozostałymi Pańskimi zarzutami wobec JKM nie będę polemizował. Mogą się Panu nie podobać jego opinie, mnie to ani grzeje, ani ziębi.

Natomiast co do PRLu...
Co to punkt repasacji? Kto nie lubił juniorków? Co się robiło na mecie? Jeśli odpowiedzi musi Pan szukać gdziekolwiek, to znaczy, że nie ma Pan bladego pojęcia o PRLu.
Ja to wszystko wiem, bo przeżyłem parę latek swego krótkiego życia w PRLu.
Zapisane
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #288 dnia: Maja 21, 2014, 23:53:57 pm »

Panu Pięknowłosemu pod rozwagę ...cóż za smutny news:
http://news.money.pl/artykul/pawel;kowal;wspolpracowal;z;wsi,105,0,312425.html
@Tato
No i ta jego siostra :-)
Matrix dla tubylczej gawiedzi.

I podobnie jest z innymi tworami, takze katolickimi- frondziami rebelyami, prawicami na rzecz itp.

Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
Seb. Kozłowski
rezydent
****
Wiadomości: 291

« Odpowiedz #289 dnia: Maja 22, 2014, 09:16:48 am »

(...)
Cytat: STS
Radzę trochę ochłonąć, powstrzymać się od pisania, poczytać swoje wpisy, przemyśleć co nieco...
Ja wiem, że mi Pan radzi pisać o clownie z muchą tylko peany na jego cześć lub wcale, niemniej muszę po raz kolejny odmówić.
Cytat: Seb. Kozłowski
Proszę mi wybaczyć dosadność komentarza, ale to brzmi, Panie Pięknowłosy, jak konfabulacje psychotyka! Znam osobiście kilka osób cierpiących na tę straszną chorobę, stąd skojarzenie, bo takie wypowiedzi są typowe dla tej choroby. Ja oczywiście nie ośmielam się Panu imputować choroby. Ja sygnalizuję, że taki sposób myślenia, takie wypowiedzi nie brzmią poważnie. Ba! Takie wypowiedzi brzmią skrajnie niepoważnie.

Rozumiem, iż zna Pan powyższą problematykę z autopsji. Ewentualnie w Pańskiej rodzinie zabawa w stawianie podobnych diagnoz to chleb powszedni, zgaduję.

Cytat: Pięknowłosy
obraża kobiety i sugeruje bez owijania w bawełnę, że jego zdaniem są głupsze od mężczyzn
Cytat: Seb. Kozłowski
O ile mnie wiadomo, JKM wyrażał wielokrotnie opinię, że kobiety są mniej inteligentne od mężczyzn. Taką opinię da się nawet udokumentować informacjami rangi doniesień naukowych. I co z tego? Nic! Za to kobiety są lepsze w haftowaniu od mężczyzn. Czy taka opinia jest obraźliwa dla kogokolwiek?

Oczywiście, że jest obraźliwa dla kobiet. Dodatkowo "JKM" twierdzi, że każda kobieta skrycie marzy o byciu zgwałconą i tylko w gestii mężczyzny leży, by mieć odpowiednie rozeznanie, czy powinien ją wziąć siłą.
Może Pan oczywiście szanować takie wypowiedzi i nie traktować ich jako obraźliwe dla kobiet, ale wtedy musi Pan przyjąć, że owa wypowiedź dotyczy także Pańskiej matki - że skrycie marzy o gwałcie i jest mniej inteligentna od mężczyzny. Gratuluję Panu.

Tym razem nie mam już ochoty kiełznać swego języka siłą powściągliwości. Jeszcze nikt nie ośmielił się w tak bezczelny sposób obrażać, jak Pan, Pięknowłosy.

Zna Pan moje imię i nazwisko, bo ja się nie potrzebuję kryć za żadnymi nickami, jestem odpowiedzialnym człowiekiem. Ja chętnie poznam pańską tożsamość, więc skoro Pan taki odważny, że obraża moją rodzinę w ogólności, a Mamę w szczególności, to niech Pan napisze, jak ma na imię i jak na nazwisko. ŻĄDAM PRZEPROSIN!!! W przeciwnym razie ja Pana znajdę i wyegzekwuję od Pana satysfakcję za obrażanie moich bliskich. Jeśli nie dziś, to jutro; jeśli nie za rok, to za pięć, ale od dziś spać Pan spokojnie nie powinien, chyba że mnie tu publicznie, czerwoną czcionką, wielkimi literami w rozmiarze 14 pkt. co najmniej przeprosi!!! Daję Panu na zastanowienie się i na przeprosiny 7 dni, tzn. ma Pan czas do 30 maja br. do północy.

OD MODERACJI OCZEKUJĘ UJAWNIENIA MI NAMIARÓW NA TEGO CHULIGANA, KSYWKA PIĘKNOWŁOSY, ABY ŁATWIEJ MI BYŁO DOCHODZIĆ SATYSFAKCJI OD NIEGO


« Ostatnia zmiana: Maja 22, 2014, 18:30:24 pm wysłana przez Seb. Kozłowski » Zapisane
Bartek
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 3689

« Odpowiedz #290 dnia: Maja 22, 2014, 09:49:56 am »

od dziś spać Pan spokojnie nie powinien, chyba że mnie tu publicznie, czerwoną czcionką, wielkimi literami w rozmiarze 14 pkt. co najmniej przeprosi!!! Daję Panu na zastanowienie się i na przeprosiny 7 dni, tzn. ma Pan czas do 30 maja br. do północy.

Niestety, nie będzie to możliwe, gdyż p. Pięknowłosy właśnie otrzymał 14-dniowego bana.

   ---  Administracja
Zapisane
Hoc pulchrum est hominis munus et officium: ut oret ac diligat.
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #291 dnia: Maja 22, 2014, 10:15:12 am »

od dziś spać Pan spokojnie nie powinien, ...
Abstrahując od kontekstu sprawy zdanie powyższe ma charakter groźby karalnej - Art. 190 KK
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3922


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #292 dnia: Maja 22, 2014, 10:52:00 am »

Biorąc pod uwagę NOTORYCZNĄ zjadliwość pana o pseudonimie Pięknowłosy i jego nieustanne reductio ad Coruinum, stawiam tezę, że jest byłym wyznawcą sekty korwinowskiem, a teraz cierpi na syndrom odrzucenia. Człowiek spoza grupy nie miałby równie wielkiego przywiązania emocjonalnego.
Przyznam szczerze, że z początku pana Pięknowłosego bardzo polubiłem i uważałem, za jego znawstwo w tematyce neokatechumenatu. Po kilku stronach zwyczajnego "klepania się po buzi" na tym wątku, moje poważanie jest dużo mniejsze.
Skoro już przedmówcy pobawili się w analizy psychiki i charakteru, to ja też napiszę, co myślę - pan Pięknowłosy spędził część życia w neokatechumenacie i w którymś towarzystwie okołokorwinowskim. W jednym i drugim zauważył pewne nieprawidłowości i chce posiadaną wiedzą się podzielić z bliźnimi. Jednakże neokatechumenat to sprawa religji, a to się tyczy zbawienia musi być jasne i pewne, jak sam Kościół święty. Zaś co się tyczy pomyślności ziemskiej, państwa, czyli polityka, takiemu reżymowi nie podlega.
Dlatego nie jest uzasadniony istny festiwal pomyj wylanych na wszystkich ludzi, którzy w jakikolwiek sposób są związani z panem Januszem Mikke.
Polemika w tym wątku trwa z górką dwa tygodnie, w tym czasie można już ochłonąć, przemyśleć, ugryźć się w język i ręce z klawiatury schować do kieszeni.
Panie Pięknowłosy! Apeluję o zupełne zaniechanie tematu. Przekazanie swoich poglądów i doświadczeń nie jest najwyższym dobrem. Pax, bonum et stabilitas.
Cytuj
Bo poglądy są jak dupy. Każdy ma własną a cudze śmierdzą.
Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
Krzysztof Cz.
uczestnik
***
Wiadomości: 174

« Odpowiedz #293 dnia: Maja 22, 2014, 11:25:24 am »

od dziś spać Pan spokojnie nie powinien, ...
Abstrahując od kontekstu sprawy zdanie powyższe ma charakter groźby karalnej - Art. 190 KK

Ma Pan rycerza w avatarze (chyba tak to się nazywa :) ) a cytuje Pan komunistyczne prawo...
Człowiek rycerski, jak ktoś obrażał jego najbliższych "lał w mordę", a nie czytał kodeks karny.
Rozumiem, że jak Pan jedzie z kimś samochodem 60 km/h na ograniczeniu do 50 Pan cytuję mu kodeksy i wysokość mandatu za tą "zbrodnię" ;) .
A jak ktoś powie, że w Oświęcimiu nie zginęło 6 mln tylko np. 1 mln. to Pan mu tłumaczy, że to mowa nienawiści, negacjonizm i popieranie zbrodniczego systemu, i podaje paragraf kodeksu karnego?
Zapisane
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3922


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #294 dnia: Maja 22, 2014, 11:48:51 am »

Ja myślę że to była przestroga, wynikająca z obywatelskiej troski o bliźniego, a nie straszenie konsekwencjami prawnemi.
Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
Krzysztof Cz.
uczestnik
***
Wiadomości: 174

« Odpowiedz #295 dnia: Maja 22, 2014, 12:05:03 pm »

Znając wypowiedzi Pana jwk w tym wątku mam wątpliwości, ale może ma Pan rację :)
Zapisane
Seb. Kozłowski
rezydent
****
Wiadomości: 291

« Odpowiedz #296 dnia: Maja 22, 2014, 13:10:04 pm »

od dziś spać Pan spokojnie nie powinien, chyba że mnie tu publicznie, czerwoną czcionką, wielkimi literami w rozmiarze 14 pkt. co najmniej przeprosi!!! Daję Panu na zastanowienie się i na przeprosiny 7 dni, tzn. ma Pan czas do 30 maja br. do północy.

Niestety, nie będzie to możliwe, gdyż p. Pięknowłosy właśnie otrzymał 14-dniowego bana.

   ---  Administracja

Dziękuję Panu za interwencję. To mi wystarcza, wobec czego z reszty rezygnuję.
od dziś spać Pan spokojnie nie powinien, ...
Abstrahując od kontekstu sprawy zdanie powyższe ma charakter groźby karalnej - Art. 190 KK
Przypomnę Panu coś, co zechciał Pan przeoczyć: Ja się za żadnymi nickami nie ukrywam. Z anonimami o poważnych sprawach nie rozmawiam. Czy jasno się wyraziłem?
« Ostatnia zmiana: Maja 22, 2014, 14:43:40 pm wysłana przez Seb. Kozłowski » Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #297 dnia: Maja 22, 2014, 13:24:39 pm »

Ma Pan rycerza w avatarze (chyba tak to się nazywa :) ) a cytuje Pan komunistyczne prawo...
Człowiek rycerski, jak ktoś obrażał jego najbliższych "lał w mordę", a nie czytał kodeks karny.
Rozumiem, że jak Pan jedzie z kimś samochodem 60 km/h na ograniczeniu do 50 Pan cytuję mu kodeksy i wysokość mandatu za tą "zbrodnię" ;) .
A jak ktoś powie, że w Oświęcimiu nie zginęło 6 mln tylko np. 1 mln. to Pan mu tłumaczy, że to mowa nienawiści, negacjonizm i popieranie zbrodniczego systemu, i podaje paragraf kodeksu karnego?
Mowa nienawiści? Sam pan ją trenuje, co widać w powyższym cytacie, a co do pogróżek, naprawdę są karalne, podobnie jak nękanie itp. Oczywiście jak poszkodowany zechce się z tym babrać. Wybór jest - znosić albo włóczyć po sądach.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #298 dnia: Maja 22, 2014, 13:36:15 pm »

Z tą pedofilią mocno się przesadza.
(...)lekka pedofilia nie jest szkodliwa społecznie(...)


Ma Pan dalej zamiar strugać wariata?

Widać tu zupełny brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Niestety Pan "Pięknowłosy" (choć chwilowo tu nieobecny) powinien zdać sobie wreszcie sprawę, że posiadane przez niego IQ nie pozwala na komentowanie wypowiedzi JKMa żadną miarą... można rzec : "Znaj proporcium Mocium Panie"...:)
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #299 dnia: Maja 22, 2014, 13:47:24 pm »

"Znaj proporcium Mocium Panie"...:)
Ano totyż ... A dla równowagi to:
Cytuj
Zwracam się do zwolenników Kongresu Nowej Prawicy, którzy mają setki powodów aby tak lokować swojej sympatie: choćby dlatego, że i PiS i PO daleko dziś od wyrazistej sympatii do wolnego rynku. Rozumiem was. Ale czy wy naprawdę jesteście ślepi?

Nie słyszycie tych dziwnych chichotów?
Nie zauważacie tych jego przerysowanych uśmieszków, kiedy z wyraźną przyjemnością snuje swoje wywody o gwałcie? Kiedy delektuje się tym, że mógł się zabawić kosztem cudzego cierpienia.

Naturalnie pytanie, czy to tylko skrzywienia charakterologiczne czy problem medyczny pozostawiam fachowcom. Ale w tym przypadku jak w mało którym powinno się tych fachowców przynajmniej spytać.

Jeśli nawet powiedzieliby, że to tylko zbiór wyjątkowo drastycznych dziwactw, pozostaje inne pytanie. Czy wiarygodnym liderem politycznym jest ktoś, kto sprawia wrażenie człowieka zabawiającego się wyrywaniem skrzydełek muszkom? Człowiek o stylu bycia starego złośliwego dziecka.

Nie chodzi już o to, że on ma takie czy inne poglądy polityczne. Mogę się z nimi zgadzać lub nie. Ale czy przedstawianiu poglądów na temat roli niepełnosprawnych w życiu społecznym powinny towarzyszyć szyderstwa z tej grupy i zresztą obsesyjne powracanie do tego tematu?

Czy wywód na temat istoty zjawiska gwałtu nie był wygłoszony przez tego polityka w stylu prymitywnego sztubaka, któremu sperma zalewa oczy. Co jednak powiedzieć, jeśli taki sztubak przemawia ustami siwawego pana w muszce? Przecież to fenomen na światową skalę.
Więcej na:
http://wpolityce.pl/polityka/196787-moje-pytanie-do-zwolennikow-janusza-korwin-mikkego-czy-wy-naprawde-niczego-nie-zauwazacie
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Strony: 1 ... 18 19 [20] 21 22 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Brawario2 masakruje JKM « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!